Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Kriūnienė, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14978, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.8

2.6

2023-08-23, 21:38 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, išmananti savo darbą. Atidi, supratinga. Komunikabili. Man patiko.

2022-10-01, 11:42 | Registruotas lankytojas 2

Gimdžiau pas šią gydytoją, neturiu jokių priekaištų. Bendravo maloniai, tikrai nebuvo šiurkšti. Gydytojos darbu likau išties patenkinta

2022-03-09, 08:23 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktarė, labai maloni ir kompetentinga.Dėkoju jai ir visai gimdyklai už darbą. Pas ją gimdyčiau dar kartą.

2021-10-22, 16:50 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja. Nuodugniai išsiklausinėjo, apžiūrėjo, atsakė į visus rūpimus klausimus. Tik geriausi atsiliepimai!

2021-07-27, 11:09 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja kompetetinga ir tiksli.
Labai džiaugiuosi, kad Kauno ligoninėje akušerijos skyriuje dirba tiek ši sumani ir kompetetinga gydytoja, tiek visas superinis personalas!

2020-11-27, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

Išanalizavusi atsiliepimus apie šią gydytoją buvau skeptiškai nusiteikusi, tačiau mano nuomonė apie gydytoja pasikeitė. Gydytoja itin atidi, profesionali, atsakė į visus mano klausimus ir juos paaiškino, suteikė pagalbą kai man to skubiai reikėjo, maloniai bendravo ir paaiškino visas galimas rizikas ir tolimesnius veiksmus dėl mano problemos.

2019-11-12, 14:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo nori pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertini 10/10. Nuostabi gydytoja

2019-11-12, 14:49 | Registruotas lankytojas 3

Mano patieris su šia gydytoja puiki! Gydytoja atliko man cezario pjuvį. Pjūviukas labai gražus, kokios gydytojos mate po to labai gyrė. Operacija praėjo puikiai, gydytoja aplankė mane po operacijos savo noru pasiteiravo kaip laikausi, palaikėm kontaka telefonu. Vertinu 10/10. Nuostabi gydytoja

2017-08-25, 12:21 | IP: 83.187.104.162

Buvau echoskopui pas šią gydytoją. Išėjau su tokia plačia šypsena,kad dar iki dabar taip gera širdelėj.. Riedėjo džiaugsmo ašaros,kaip ji gražiai kalbėjo echoskopuodama. Labai rūpestingai ir aiškiai viską papasakojo,ko pastaruosius du kartus su kitais gydytojais nebuvo. Esu be galo dėkinga,nes pagaliau iš gydytojo išėjau su šypsena ir pakilia nuotaika visai dienai :) Labai Jums ačiū!

2016-11-14, 09:48 | IP: 84.15.182.50

Gydytoja priėmė mano dukrytės gimimą, viskaa vyko sklandžiai, priežiūra ir profesionalumu esu patenkinta 100 proc.

2012-06-20, 12:07 | IP: 213.190.34.22

Nuostabi akusere

2011-11-03, 13:15 | IP: 78.62.168.97

Nuostabi akušerė.

2009-12-30, 15:19 | IP: 212.117.11.72

Labai džaugiuosi ir dėkoju, kad mano gimdyme dalyvavo ir prieme būtent ši akušerė. Labai rūpestinga, atidi, maloni. Labai Jums ačiū už labai gera priežiūra.

J.Kazlauskaitė