Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Litvinienė, %

Išduota: 2008-01-28, Nr. MPL-10478, Galiojanti

Litvinienė Jurgita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Litvinienė Jurgita?

2019-05-05, 19:00 | 1

Gydytoja 12 metų laikotarpyje gydė, konsultavo abu mūsų senstančius tėvus. Bendravo šiltai, darbq atliko profesionaliai. Iki paskutinės jų gyvenimo akimirkos buvo mūsų konsultantė, nuoširdi patarėja. Nuoširdus ačiū Jums, gydytoja.

2017-10-05, 12:32 | 1

Puiki, dėmesinga ir labai pareiginga gydytoja.

2017-07-05, 00:02 | 1

Viena profesonaliausių ir maloniausių gydytojų, kurią kada nors teko sutikti. Rūpestingai atsižvelgė į kiekvieną nusiskundimą, patarė, nukreipė pas reikiamus specialistus.

2017-05-16, 14:59 | 1

Pati geriausia gydytoja, kurią teko sutikti: labai maloni, išklausanti, nuoširdžiai dirbanti, svarbiausia, profesionali! Visapusiškai apžiūri, skiria veiksmingą gydymą, sesutė irgi labai maloni. Labai džiaugiuosi, kad dar yra tokių gydytojų, nes, kitu atveju, dabar gyvenčiau su nemenkomis komplikacijomis.

2017-02-20, 15:16 | IP: 195.14.189.206

Pritariu visiems pasisakiusiems dėl gydytojos rūpestingumo, takto ir malonaus bendravimo. Tai turbūt ir yra tikras profesionalumas - visuomet išlieka įspūdis, kad sprendimas dėl gydymo eigos yra bendras gydytojos ir tavo paties diskusijos rezultatas, nors, žinoma, kaip gera psichologė, gydytoja subtiliai "parduoda" savo požiūrį į situaciją :)). Labai patinka, sėkmės Jums, Jurgita!

2016-12-11, 17:21 | 3

Labai gera ir kvalifikuota daktarė, tikrai atidi, patinka kad sugeba ir krūva popierų užpildyti ir paciaentus klausytis ir bendrai tikrai gerai daktarė.

2016-11-14, 15:19 | IP: 78.56.100.111

Ši gydytoja visada įdėmiai klausosi, įvertina nusiskundimus ir suteikia visą rūpimą informaciją: dėl tyrimų, vaistų, negalavimų ar ko bepaklaustum susijusio su savo sveikatos būsena. Yra maloniai bendraujanti ir mano nuomone tikrai profesionali. Jau 4 metai gydausi pas ją ir esu patenkinta jos darbu.

2016-09-15, 14:50 | 2

Profesionalus ir dalykiškas, bet tuo pat metu ir malonus bendravimas. Kantriai išklauso visus nusiskundimus, nelieka be dėmesio nei viena smulkmena. Aiškios gydymo nuosttaos, konkrečios rekomendacijos.
Nuoširdi padėka!

2016-08-18, 17:28 | IP: 79.142.118.93

Kartą net mano dukrai šokoladą atidavė :) Nuostabi gydytoja

2016-01-28, 09:05 | IP: 195.182.79.187

Atidi problemoms, taktiška, tuo pačiu dalykiška ir konkreti