Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Sergevičienė, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05700, Galiojanti

Sergevičienė Gražina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sergevičienė Gražina?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

65.1% Complete
3.3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

69.7% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

70.3% Complete
3.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

63% Complete
3.2

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

62.9% Complete
3.1

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

51.5% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.9% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-04-02, 15:32 | 1

Patekom pas šią gydytoją kaip pas budinčią, bet be to, kad visą laiką "bendravo" su kompiuteriu, tai paskyrė vaistus, kurių tik vienam išrašė receptą. Paklausus ar bus ir kitiems - sakė šitie be recepto - nusipirksit vaistinėj. Kadangi vaistų pavadinimą girdėjau pirmą kartą, paprašiau rašiklio ir užsirašiau pavadinimą, o vaistinėj man paaiškino, kad tai yra seni, gaminami vaistai, kuriems reikalingas receptas ir jų bet kurioj vaistinėj negausit.
Teko iš naujo kalbėti su poliklinikos registratūra ir ačiū kitai gydytojai, kuri visgi išrašė receptą - beje, visai ne tiems vaistams, nes tie pasak jos labai agresyvūs ir nerekomenduotini tokio amžiaus vaikams.

2019-01-28, 19:40 | 1

Nežinau iš kur ir kodėl tokia "gydytoja" dirba.... Buvom su 3 metų vaiku dėl bėrimo (ji dirbo kaip budinti gydytoja), pirmas klausimas- ko čia atvažiavote? Tiesiog formaliai pasižiūrėjo, jokių papildomų klausimų neuždavė ir nusisuko į kompiuterį. Atsakymas- vaikas sveikas ir gali eiti į darželį. Paklausus, nuo ko toks bėrimas gali būti, atsakė, kad ji nežino, nes konsultuoja infekcinių susirgimų atvejais ir mums reikia kreiptis pas odos gydytoją, jeigu nepraeis. Paklausus, ką daryti toliau, atsakymas-patepkite bet kokiu kremu.... Šiuo atveju pasirodė visiška apatija atvykusiam pacientui, šaltu veidu sėdinti moteris, kuri neturi nei noro, nei laiko bendrauti su mažaisiais pacientais bei jų tėvais... Labai nusivyliau konsultacija, nes jokios informacijos negavome.... NEREKOMENDUOJU pas ją gydytis....

2018-10-10, 09:35 | 1

Pas sia gydytoja su vaiku teko lankytis musu nuolatines gydytojos atostogu metu. Labai nemaloni, nemoka bendrauti nei su vaikais nei su suaugusiais. Atmestinai patikrino vaika, israse antibiotiku, kuriuos galiausiai pamirso i elektronine receptu knygele ivesti. Kraujo tyrimo pasake nedarys, nes baigiasi jos darbo laikas. Labai neprofesionalia ir nemaloni gydytoja.

2018-07-24, 09:01 | 1

Skyrė antibiotikus vaikui be kraujo tyrimu. Atlikus tyrimus paaiškėo kad virusinis susirgymas o ne bakterinis ir antibiotiksi nereikalingi. Nulis kompetencijos. NEREKOMENDUOJU

2017-10-23, 21:58 | 39

Gydytoja priima nurodytu laiku, tačiau šypsenos jos veide niekada nepastebėjau.
Dirbant su vaikais, norėtųsi, kad gydytoja mylėtų vaikus ir bent jau išspaustų šypseną ir sukurtų teigiamą atmosferą mažam vaikui.
Gydytoja atlieka reikiamą apžiūrą, atsako į pateiktus klausimus, tačiau pati iniciatyvos pasigilinti į problemą nerodo. Paprašius siuntimo pas specialistą jo neduoda, nes, jos manymu, problema pati išsispręs - juk ir taip aišku, kodėl prasidėjo ir kas padės. Paskirti vaistai nepadėjo ir nebuvo veiksmingi. Teko klausti vaistininkų, ieškotis kitų vaistų ir būdų, kaip išspręsti problemą.
Gydytoja yra kompetetinga ir atlieka savo darbą, tačiau pasigilinimo iš jos pusės nėra.