Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Sergevičienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05700, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sergevičienė Gražina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Sergevičienė Gražina?

2020-01-05, 13:15 | Registruotas lankytojas 3

Kreipiausi su vaiku skubos tvatka, nes įtariau gripą (temperatūra labai aukšta). Pradžioj net nežiūrėjo į mus, bendravo su kompiuteriu. Po to nenoriai pažiūrėjo gerklę, pasiklausė, pasakė viskas gerai. Papasakojau apie vaiko savijautą, atsakė man, kad nemato problemos, kad vaikas atrodo gerai. Pasakiau, kad žinau, kaip atrodo mano vaikas, kai sveikas, paprašiau kraujo tyrimų bei testo dėl gripo. Pasakė užteks kraujo. Pasakiau, kad įtariu gripą, noriu įsitikinti. Liepė man neaiškinti savo nuomonės, nes nesu gydytoja. Vusa laimė, kad tą pačią dieną pavyko pakliūti pas mūsų gydytoją. Ji padarė gripo testą, pilnai apžiūrėjo vaiką nuo A iki Z. Buvo diagnozuotas GRIPAS. Kaip galima nepadaryti to testo, kai yra visi gripo simptomai ir kai vaiko mama maldauja padaryti?????!!!

2020-01-05, 13:15 | Registruotas lankytojas 3

2019-04-02, 14:32 | Registruotas lankytojas 1

Patekom pas šią gydytoją kaip pas budinčią, bet be to, kad visą laiką "bendravo" su kompiuteriu, tai paskyrė vaistus, kurių tik vienam išrašė receptą. Paklausus ar bus ir kitiems - sakė šitie be recepto - nusipirksit vaistinėj. Kadangi vaistų pavadinimą girdėjau pirmą kartą, paprašiau rašiklio ir užsirašiau pavadinimą, o vaistinėj man paaiškino, kad tai yra seni, gaminami vaistai, kuriems reikalingas receptas ir jų bet kurioj vaistinėj negausit.
Teko iš naujo kalbėti su poliklinikos registratūra ir ačiū kitai gydytojai, kuri visgi išrašė receptą - beje, visai ne tiems vaistams, nes tie pasak jos labai agresyvūs ir nerekomenduotini tokio amžiaus vaikams.

2019-01-28, 18:40 | Registruotas lankytojas 1

Nežinau iš kur ir kodėl tokia "gydytoja" dirba.... Buvom su 3 metų vaiku dėl bėrimo (ji dirbo kaip budinti gydytoja), pirmas klausimas- ko čia atvažiavote? Tiesiog formaliai pasižiūrėjo, jokių papildomų klausimų neuždavė ir nusisuko į kompiuterį. Atsakymas- vaikas sveikas ir gali eiti į darželį. Paklausus, nuo ko toks bėrimas gali būti, atsakė, kad ji nežino, nes konsultuoja infekcinių susirgimų atvejais ir mums reikia kreiptis pas odos gydytoją, jeigu nepraeis. Paklausus, ką daryti toliau, atsakymas-patepkite bet kokiu kremu.... Šiuo atveju pasirodė visiška apatija atvykusiam pacientui, šaltu veidu sėdinti moteris, kuri neturi nei noro, nei laiko bendrauti su mažaisiais pacientais bei jų tėvais... Labai nusivyliau konsultacija, nes jokios informacijos negavome.... NEREKOMENDUOJU pas ją gydytis....

2018-10-10, 08:35 | Registruotas lankytojas 1

Pas sia gydytoja su vaiku teko lankytis musu nuolatines gydytojos atostogu metu. Labai nemaloni, nemoka bendrauti nei su vaikais nei su suaugusiais. Atmestinai patikrino vaika, israse antibiotiku, kuriuos galiausiai pamirso i elektronine receptu knygele ivesti. Kraujo tyrimo pasake nedarys, nes baigiasi jos darbo laikas. Labai neprofesionalia ir nemaloni gydytoja.

2018-07-24, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Skyrė antibiotikus vaikui be kraujo tyrimu. Atlikus tyrimus paaiškėo kad virusinis susirgymas o ne bakterinis ir antibiotiksi nereikalingi. Nulis kompetencijos. NEREKOMENDUOJU

2017-10-23, 20:58 | Registruotas lankytojas 39
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-22, 16:44 | IP: *.*.*.*
2017-09-01, 13:33 | IP: 213.103.75.9

Buvome pirma karta pas sia gyd. Man gydytoja patiko, perskaite visu specialistu rekomendacijas, siuntima i baseina israse net neprasoma, issamiai pakonsultavo, isklausinejo apie vaika, idemiai apziurejo.

2017-08-14, 01:57 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-06-20, 18:53 | IP: *.*.*.*
2017-06-09, 13:33 | IP: *.*.*.*
2017-03-27, 23:50 | IP: *.*.*.*
2016-11-06, 15:16 | IP: 78.60.136.194

Maloni,konkreti gydytoja - atsakys į visus rūpimus klausimus, pakonsultuos. Nuo pat gimimo pas ją ir viskuo patenkinti, dukrytei irgi labai patinka. Net nustebau dėl neigiamų atsiliepimų...galbūt nepatiks tiems, kam reikia daug "cackinimų" ir pan., bet jei norisi konkretumo, nėra poreikio didesniam lipšnumui ar gražbyliavimui - gydytoja tikrai puiki!

2016-06-28, 15:18 | IP: *.*.*.*