Pacientai, kurie rekomenduoja Alvydas Vėželis, %

Gydytojas urologas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00175, Galiojanti

2019-10-17, 19:05 | 1

Atrodo arogantiškas,nekalbus,vis kur nors skubantis,visko nepaaiškinęs.Bet gal jo toks charakteris?Vis tik norėtųsi daugiau žmoniškumo,šilumos,bendravimo.

2018-06-16, 23:53 | 1

Daktaras, pasirode nuosirdus. Paaiskino ir patare, isklause.....

2017-05-16, 00:21 | 2

Jokio zmogiskumo neturintis gydytojas. O reiketu nepamirsti, kad net zodis gydo.

2017-05-05, 19:07 | 1

Esu dekingas siam gydytojui uz sekmingai atlikta operacija. Po operacijos gavau visa reikalinga informacija apie tolesne ligos eigos kontrole ir profilaktines priemones.

2017-04-17, 19:56 | IP: *.*.*.*
2016-12-08, 22:32 | IP: 5.20.141.75

Paskaitęs komentarus šiame puslapyje nutariau paieškoti kito daktaro, deja neturėjau tam laiko ir galop atsidūriau jo kabinete. Pirma mintis išėjus iš konsultacijos buvo parašyti šiame komentarų skyriuje. Aš susiduriau su profesionalu, nuo pirmos iki paskutinės konsultacijos minutės besigilinusiu į mano problemas. Jo pastabos ir rekomendacijos taiklios, požiūris ne formalus. Neįsivaizduoju ko daugiau galėčiau tikėtis apsilankęs poliklinikoje.

2016-11-18, 11:56 | IP: 81.7.95.181

Gydytojas ,atlikus tyrimus, suteike pilną informaciją apie ligos eigą. Labai ačiū gydytojui už profesionalumą,

2016-09-14, 18:11 | IP: *.*.*.*
2016-06-17, 12:10 | IP: *.*.*.*
2016-06-11, 19:09 | IP: *.*.*.*
2016-05-19, 18:27 | IP: *.*.*.*
2016-02-03, 15:39 | IP: 88.119.190.193

gydytojas, kuris daugiau žiūrį kiek gaus "honoraro"o ne tavo ligos.
tiesiog prievartauja ligonius.

2016-01-27, 14:37 | IP: 78.56.169.79

Geras ,profisonalus gudytojas ,po pirmo susitikimo pasitikejimas atsirado iskart ,neziurint komentaru,kuriuos teko perskaityt ,pas mane 2stadija,buvau isoperuotas pries metus ir du menesius,viskas gerai,gyvenu ir dziaugiuosiu gyvenimu,perjodiskai lankausi konsultacijose,jauciu gera bendravima ir rupestinguma,bet kokiu klausimu gaunu atsakymus ,pakeiciau gyvenimo buda ,esu patenkintas gydytojo pasirinkimu ir visiem rekomenduoju,liga zinot kokia ir ja sunaikint nera paprasta ,bet manau reik tiket ,pasitiket ir tada kartu nugalet,o kam nepasiseke ,tai gal per velu buvo,juk ne dievai gydytojai ,nereik tiek pykcio liet .juk jiem operuot reik ,reik geros nuotaikos ir nusiteikimo,pasitikejimo vienas kitu ,cia juk komandine kova del gyvybes ,dar karta ACIUir visiem sekmes ,sveikatos ir tolerancijos,,,,
Su pagarba albinas.

2015-08-18, 15:34 | IP: *.*.*.*