Pacientai, kurie rekomenduoja Henrikas Macevičius, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12503, Galiojanti

Macevičius Henrikas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Macevičius Henrikas?

2.2

2016-11-04, 03:37 | 2

Nuostabus gydytojas turintis auksines rankas. Jo podaryta operacija išgelbėjo man gyvybę. Ačiū Jums Daktare.

2016-01-21, 16:51 | IP: 78.63.98.153

labai geras gydytojas-suteike ekstra pagalba,kurios butu reikeje laukti net pora menesiu-ir siap-DUSIOS ZMOGUS-kokiu ne daznai sutiksi

2015-05-19, 23:23 | IP: *.*.*.*
2015-02-10, 12:18 | IP: 89.117.217.21

Į Panevėžio lig. Skubios pagalbos skyrių greitosios pagalbos mašina mane atvežė 2015.01 19.su nesiliaujančiais pilvo skausmais , temperatūra,nors šeimos gydytojos buvo išrašyti antibiotikai prieš 4dir aš juos sąžiningai vartojau namie(pasiūlymo gulti į ligoninę nepriėmiau dėl tam tikrų gyvenimo sąlygų, maniau,kad namie viskas susitvarkys. Priėmimo skyr apžiūrėjo jaunas gydytojas. Po to nuvežė į palatą. Po kiek laiko atėjo tas pats gydytojas su popieriauss lapu ir pasakė, kad reikia pasirašyt,nes operuos. Man buvo šokas,nesi i ki tol su ligoninėm nebuvau susidūrusi,visą gyvenimą fiziškai daug dirbau,sportavau.Tada paklausiau gydytoją,ką man operuos.,,Ką rasim tą ir operuosim' trumpai ,matyt į nelabai patikusį klausimą atrėžė gydytojas.Man pasirodė, kad aš šiuo atveju turėsiu būti bandomojo triušio vietoje ir pasakiau kad jeigu neaišku ką reikia operuoti, su operacja nesutinku. po to į palatą užėjo keletas jaunų ,gal gydytojų,vėl klausinėjo kodėl nsutinku ir t.t. po to buvo atlikta visa eilė tyrimų Nors kraujo tyrimai rodė organizme didelį uždegimą,tyrimų metu proiežasties nesimatė.Tik palatos gydytojas H .Macevičius man labai paprastai ir suprantamai paaiškino esamą situociją.Man pasirodė, kad šiuo žmogumi aš pilnai galiu pasitikėti,ir viską pilnai apsvarsčiusi paklausiau ar jis mane galėtų operuoti.,nes aš to labai noriu. Veide pamačiau atvirą šypseną ir išgidrau klausimą ar tikrai noriu.tai dar kartą patvirtinau,nes mane jis tikrai įtikino, kad be to tikrai neapsiesiu. Po kiek laiko į palatą grįžęs gydytojas pranešė, kad operuos po kai kurių paruošiamųjų procedūrų, po pašnekesio su anesteziologu.Operacijos buvo atliktos dvi ,sakė užtruko dvi su puse valandos,viena iš jų buvusi pakankamai komplikuota,gal dėl to problema nesimatė ir tyrimų metu.Po to 1 savaitės pooperacinis laikotarpis,vaistai,gerėjantys kraujo tyrimai,gerai gyjantys pjūviai.ir po savaitės kelionė į namus. Namuose nuimti visi tvarsčiai,kaip gydytojas sakė, taip ir buvo. Taip, kad šis žmogus ,chirurgas,manau yra toks, koks ir turi būti gydytojas-be arogancijos,suprantantis,tarnaujantis žmogui. Ačiū jam,taip pat aptarnaujančiam personalui,kuris savo darbą dirba iš širdies.

2014-10-10, 21:18 | IP: *.*.*.*

Esate Henrikas Macevičius?