Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Širvinskas, %

Išduota: 2007-06-28, Nr. MPL-09498, Galiojanti

Išduota: 2006-11-06, Nr. MPL-08791, Panaikinta

Širvinskas Saulius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Širvinskas Saulius?

2019-09-09, 22:51 | 1

Apie šį daktarą tik geri atsiliepimai. Susilaužiau išorinę kulkšnies dalį ir skilo blauzdikaulis. Savaitę išbuvus gipse, atsirado poslinkis ir būtent šis daktaras rekomendavo atlikti operaciją. Labai džiaugiuosi, esu patenkinta. Į visus rūpimus klausimus atsakyta išsamiai, ypatingai gražiai ir be jokių komplikacijų susiūta žaizda. Savo srities profesionalas. Rekomenduoju visiems!!!

2018-10-22, 16:32 | 1

Teko daryti staigiai kojos operaciją, atvykau į priimamąjį su lūžusia koja. Gale visko buvau priversta atsilyginti , todėl net kai kurių klausimų negaliu tinkamai atsakyt. Gal pati operacija ir pavyko gerai, bet daktaro naglumas aukščiau visko. Prieš paleidžiant namo nesugebėjo jokios informacijos suteikti, kol 5 kartus nepakartojo, kad turiu atsilyginti už atliktą operaciją. Buvau šoke ir pasimetus, kaip kvailelė susimokėjau. Buvau priversta, nes man reikėjo gauti informaciją, ką daryt toliau grįžus namo. Kol nedaviau pinigų, tol net nesakė ką daryt, kaip toliau koją prižiūrėt, kuo valyt ir pan. Dar drįsta sakyt, kad tokie kaip jis dirba Raudonam Kryžiuje tik iš idėjos, o išgyvena tik tokių žmonių dėka, kurie atsilygina už operacijas. Pasibaisėjau, kokie ten pinigai vaikšto, prie manęs kita jauna moteris susimokėjo tiesiai gydytojui į kišenę 500 €, kad gydytojas ją operavo ir tvarkė toliau jos gydymą, nepaisant to, kad ji ir taip mokėjosi už operaciją ligonių kasom oficialiai. Teko po 5 sav. kreiptis į kitą traumatologą, pasibaisėjęs buvo kokia gipso langetė padaryta, kaip aplamai atrodo koja, net ortopedas už galvos buvo susiėmęs, kuris darė skubos tvarka naują langetę, kas per ligoninė daro taip kraupiai. Tikrai gerų atsiliepimų negaliu pasakyt apie šį daktarą, operuoja gal ir gerai, kol kas sunku vertint, bet nesiskaito tai 100 %. Jei pinigus mokėsi, tai dar kalbės, jei ne kaip šuo būsi paliktas. Jo žodžiai: "mano darbas tik išoperuot, toliau jau ligonio reikalas ką jis daro ir kaip toliau gydosi, kai pacientas įvertina daktarą, tada galima dar kalbėt apie tolimesnį gydymą, bet jei ne tai ne mano jau bėdos". Niekam nelinkiu pas tokį papult. Ir dar išrinktas ale geriausiu metų daktaru, siaubas. Visi mes dirbam, bet už kiekvieną darbą neprašom dar papildomai susimokėt darbdavio, tam yra mokamas oficialus atlyginimas, tai kodėl medikai sugeba naglu veidu reikalaut? O kai paskaitai straipsnius, tai ale žmonės mažiau moka medikams, tai gal ne tas ligonines apklausia. Žmonės ne mažiau moka, o priversti mokėt, nes medikų naglumas jau lipa per kraštus. Visiems medikams negaliu to taikyt, bet šis daktaras naglumu pasižymi kaip reikiant, pamato, kad geriau atrodai ir jau lupa iš tavęs pinigus.

2018-09-09, 10:57 | 1

Turėjome sudėtingą šlaunikaulio lūžį šeimoje. Gydytojas Saulius Širvinskas padarė viską kaip specialistas ir kaip žmogus operuojant mūsų šeimos narį. Labai atsidavęs gydytojas ir savo darbui, ir žmogui. Supranta mūsų sielvartus ir daro viską kaip specialistas, kaip gydytojas, kad mums padėti. Gydytojas atidavė visą save operuojant. Dėkoju Jums gydytojau labai. Jūs pats geriausias profesionaliausias gydytojas, visapusiškai. Labai Jumis žavimės ir nuoširdžiai dėkojame. Linkime sėkmės Jums Jūsų darbuose. Labai dėkojame Jums gydytojau.

2018-06-13, 13:44 | 1

Prieš metus jau rašiau atsiliepimą. Po metų reikėjo išimti plokštelę - viskas super. Gydytojo atidumas, dėmesys ir kruopštumas 10 balų. Pjūvis ir siūlės tobulos. Į visus klausimus atsakyta išsamiai. Tikiuosi daugiau neteks patarti tokių traumų, bet jei taip nutiks - 100proc ieškosiu šio gydytojo. AČIŪ Sauliau!

2017-08-22, 19:43 | IP: 88.119.204.178

Birželio pradžioje lūžo blauzdikaulis. Operacijai buvo paskirtas šis gydytojas. Paskaičius internete atsiliepimus išsigandau, bet koja lūžus ir toli iš palatos nepabėgsi :D Teko pasitikėti. Šiandien rezultatais esu daugiau nei patenkinta (po traumos praėjo 3,5mėn), vaikštau laisvai, be skausmo, koją lankstau pilna amplitude. Operacinis pjūvis sugijo tobulai, net sesutės poliklinikoje stebėdavosi kaip gražiai gija pjūvio vieta. Taip daktaras nėra labai lengvai bendraujantis. Aš manau yra daktarų du tipai - tie kurie daug kalba ir neaišku kaip daug padeda, bet yra daktarų kurie bendrauja mažai bet turi auksines rankas. Šį mediką drąsiai skiriu prie antros grupės. Po operacijos ir vėliau visada turėdavau susirašius klausimus. Į visus klausimus buvo labai išsamiai atsakyta, patarta. Niekada nebuvau palikta likimo valiai su neaiškiom bėdom. Ačiū daktare, dar susitiksim :)

2017-07-22, 00:09 | 1

geras gydytojas

2017-07-17, 17:59 | 1

Į operacinę buvo laukta devynios valandos, buvo reikalaujama pinigų, negavus tiesiogiai grasino : "Jus nebijote, aš jūsų vaiką operuosiu" (kalba netaisyta). Manau, kad tai ne tik korupcija, bet ir nusikalstama veika, kuri gali užtraukti baudžiamąją atsakomybę. Kuo toliau nuo tokio gydytojo ir jokių būdų neleiskite prie jo savo artmųjų.

2017-05-30, 17:50 | IP: *.*.*.*
2017-05-25, 19:33 | IP: 81.7.95.225