Pacientai, kurie rekomenduoja Ridas Aleksa, %

Išduota: 2009-06-17, Nr. MPL-15114, Galiojanti

2019-11-02, 18:50 | 1

nuostabus gydytojas/rekomenduociau

2019-10-15, 23:10 | 1

Dėmesingas, konkretus, atsakingas, protingas puikiai išmanantis savo profesijos specialistas.

2018-02-20, 07:35 | 1

Eidamas gyvenimo keliu, visada parodyk žmonėms dėkingumą už malonų elgesį. Netgi ir už stiklinę vandens. O mane gyvenimas jau trečią sykį atvedė pas šį nuostabų gydytoją Ridą Egidijų Aleksą. Jo profesionalios rankos dar kartą man padėjo sugrįžti į pilnavertį gyvenimą. Didelis ir nuoširdus AČIŪ Jums gydytojau.
Pagarbiai Valerija Stanevičienė

2017-08-12, 00:01 | IP: 84.55.45.92

Labai nuoširdus. aukštos kvalifikacijos ir sąžiningas gydytojas

2017-05-09, 15:34 | IP: 85.206.188.47

labai dekinga gyd.ALEKSUI, DUOK DIEVE JAM SVEIKATOS IR SEKMES DARBE,jo kabinete dirbancia SESUTE labai maloni moterys,ruose operacijai ,operavo ,viskas gerai ,DIDELIS A C I U ......VAISINAU savo gamybos sausainiais GRYBUKAIS,sake kad labai skanus.

2017-01-31, 14:01 | IP: 195.182.83.18

Geriausi dalykai visados yra šalia: kvėpavimas, šviesa akyse, kasdienės pareigos... Ir kelias į tiesą.
Kaip ramu eiti tuo keliu, kai žinai, kad tave veda geros, nuoširdžios rankos bei širdis. Man teko pasikliauti vedliu baltu chalatu, kuris mokėjo rasti šviesos spindulėlį mano širdyje, kad neprarasčiau vilties ir optimizmo. Už rūpestį noriu nuoširdžiausiai padėkoti profesionaliam, auksinių rankų gydytojui ortopedui-traumatologui Ridui-Egidijui Aleksai.
Aš šiam gydytojui esu dėkinga už ne pirmą kartą suteikta galimybę sugrįžti į normalų, sveiką gyvenimą.

Pagarbiai Valerija Stanevičienė

2016-02-12, 14:11 | IP: 78.62.79.43

!!

2016-02-04, 12:20 | IP: 84.55.44.28

Puikus specialistas, dėmesingas, kruopštus, viską paaiškina Nėra komentarų

2015-06-04, 08:48 | IP: 195.182.69.123

Pirmiausiai noriu padėkoti už išgydymą,labai labai ačiū.Puikus profesionalas ! Visiems giriu šį gydytoją.
Laima

2014-11-18, 12:07 | IP: 178.16.34.164

Puikus profesionalus gydytojas, tiesa nelabai kalbus. Bet kaip sakoma meistrą darbas giria. Man atliko artroskopinę peties sąnario operaciją. Juvelyrinė siūlė, liko vos įžiūrimas randelis, nors organizmas ne iš tų kuriame nelieka randų. Skausmas praėjo po 3 savaičių, rankos /peties judesiai atsistatinėja normaliai. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ir tikrai jį rekomenduoju. Zita R.

2014-11-04, 14:27 | IP: 178.16.34.164

Puikus gydytojas, tiesa nelabai kalbus.Bet kaip sakoma meistrą darbas giria. Man atliko artroskopinę peties sąnario operaciją. Juvelyrinė siūlė, liko beveik neįžiūrimas randelis, nors organizmas ne iš tų kuriame nelieka randų. Skausmas praėjo po 3 savaičių, rankos /peties judesiai atsistatinėja normaliai. Nuoširdžiai dėkinga gydytojui ir tikrai jį rekomenduoju.

2014-10-02, 14:51 | IP: 78.62.241.140

Daug metu skaudejo peties sanari, negalejau rankos pajudinti,gydziausi visokiais vaistais ir fiziterapija.Atsitiktinai pakliuvau pas gyd.R.E.Aleksa.Jis eme kas savaite leisti į peties sanarį vaistus.kurie man padejo,rankos nebeskauda.
Esu labai dekinga,jums daktare.
Genovaite Butkiene

2014-03-28, 09:10 | IP: 78.62.13.137

Labai rūpestingas, atidus, smagus.

2013-11-26, 17:19 | IP: 195.182.83.18

Gerai, kai žmogus suranda savo gyvenimo kelią ir stengiasi padėti šalia esantiems. Džiugu, kai žinai jog tau padės ir neapvils. Linkiu gydytojui didelės ištvermės ir geros sveikatos. Labai puikus gydytojas.

2013-09-06, 11:57 | IP: 84.15.177.76

Aciu daktare,jus labai puikus ir geras specialistas,ypac peties artroskopijoj.O jei ir nelabai kalbus nieko tokio, israsas po operacijos ant tiek smulkmeniskas kad nieko daugiau klausti ir nereikia, paskaitai ir zinai.