Pacientai, kurie rekomenduoja Ridas Aleksa, %

Išduota: 2009-06-17, Nr. MPL-15114, Galiojanti

2019-03-24, 16:24 | 1

Niekam nerekomenduoju sio daktaro, nors ir dauguma atsiliepimu grazus. Pirmiausia tai visiskai neturi jokios bendravimo kulturos, neaisku kuo save isivaizduoja. Jokio paaiskinimo ka ir kaip darys pries operacija, o geriausia, tai operacijai nepavykus tyli, kaip vandens prisigeres, svarbiausia, matyt pinigus paimt, matyt bijojo, kad pinigu atgal nepaprasytu. Net palatoj nepasirode, reikejo pas kitus gydytojus klaust kas isvadoj parasyta, pasaku prirasyta, kad tik uodega issukt. Visi suprantam, kad visko buna, buna pavyksta, buna ne, stebuklu nepadarysi, jei neina, bet paprasciausio zmogiskumo reikia, sneket su zmonemis, o ne tik pinigus paimt ir nesirodyt daugiau palatoj. Ligoniai bukite budrus ir nemetykite pinigu i bala.

2018-02-20, 07:35 | 1

Eidamas gyvenimo keliu, visada parodyk žmonėms dėkingumą už malonų elgesį. Netgi ir už stiklinę vandens. O mane gyvenimas jau trečią sykį atvedė pas šį nuostabų gydytoją Ridą Egidijų Aleksą. Jo profesionalios rankos dar kartą man padėjo sugrįžti į pilnavertį gyvenimą. Didelis ir nuoširdus AČIŪ Jums gydytojau.
Pagarbiai Valerija Stanevičienė

2017-08-12, 00:01 | IP: 84.55.45.92

Labai nuoširdus. aukštos kvalifikacijos ir sąžiningas gydytojas

2017-06-08, 19:30 | IP: *.*.*.*
2017-05-09, 15:34 | IP: 85.206.188.47

labai dekinga gyd.ALEKSUI, DUOK DIEVE JAM SVEIKATOS IR SEKMES DARBE,jo kabinete dirbancia SESUTE labai maloni moterys,ruose operacijai ,operavo ,viskas gerai ,DIDELIS A C I U ......VAISINAU savo gamybos sausainiais GRYBUKAIS,sake kad labai skanus.

2017-01-31, 14:01 | IP: 195.182.83.18

Geriausi dalykai visados yra šalia: kvėpavimas, šviesa akyse, kasdienės pareigos... Ir kelias į tiesą.
Kaip ramu eiti tuo keliu, kai žinai, kad tave veda geros, nuoširdžios rankos bei širdis. Man teko pasikliauti vedliu baltu chalatu, kuris mokėjo rasti šviesos spindulėlį mano širdyje, kad neprarasčiau vilties ir optimizmo. Už rūpestį noriu nuoširdžiausiai padėkoti profesionaliam, auksinių rankų gydytojui ortopedui-traumatologui Ridui-Egidijui Aleksai.
Aš šiam gydytojui esu dėkinga už ne pirmą kartą suteikta galimybę sugrįžti į normalų, sveiką gyvenimą.

Pagarbiai Valerija Stanevičienė

2016-11-30, 11:17 | IP: *.*.*.*
2016-02-12, 14:11 | IP: 78.62.79.43

!!

2016-02-04, 12:20 | IP: 84.55.44.28

Puikus specialistas, dėmesingas, kruopštus, viską paaiškina Nėra komentarų

2015-06-04, 08:48 | IP: 195.182.69.123

Pirmiausiai noriu padėkoti už išgydymą,labai labai ačiū.Puikus profesionalas ! Visiems giriu šį gydytoją.
Laima