Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Morkuvienė, %

Bendrosios praktikos slaugytojas

Išduota: 2017-05-23, Nr. SPL-49035, Galiojanti

Morkuvienė Vilma dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Morkuvienė Vilma?

1.9

Nepavyko diagnozuoti problemos

0.8

1.6

Nesidomėjo

2019-10-30, 04:11 | 1

uzjauciu tau panele, kuri prarado motina, del situ nefridos nusikalteliu, jie tau nors siule kompensacija uz tai ka pridare? ar atsiprase? manau kad net neatsiprase. Papasakok daugiau kaip jie pradejo klastoti med knygele, ka prirasinejo? Morkuviene, tokia pat nekompetitinga, kaip ir kiti nefridos "gydytojai" kurie fabrikuoja visiems depresijas nes neismano medicinos, kaip nustatyti tikra liga..ir kitaip apgaudineja. Jie smeizia, juokiesi, apsaukia ir taip toliau. Jau daug kas nori i teisma paduoti. Nes daug kam gyvenima sugadino sitie nusikalteliai. O gerus komentus cia raso tik situ "gydytoju" pazystami. As zinau kas parase 2 paskutinius komentarus. Tai tikrai ne jos pacientai. Jie teismu nebijo kaip supratau, o bijo tik viesumo. Kai zmones tiesa raso. Konkreciai man Morkuviene barasnikoviene pasake, matau kad tau labai blogai, BET NIEKO NEGALIU PADETI !! ( kai vos ant koju stovejau ) O blogai buvo fiziskai, infekcija pagavau ar panasei, LOR pradejo antibiotikus skyrti ( taip pat neaisku ar reikejo ju ), sita veikeja med knygeleje nerado LORo uzraso ( jai visiskai nusispjaut, kaip ir kitiems nefridos "gydytojams" ). Ka gali nefridos "gydytojai" tai pabloginti jusu fizine ir psichine sveikatos bukle ir sukelti daugiau ligu.

2019-10-18, 14:11 | 1

Nuostabi gydytoja, savo srities specialiste. Visada malonu užeiti.

2019-10-05, 09:59 | 1

Maloni,išklausanti,gera gydytoja.

2019-08-07, 18:23 | 7

Vilma Morkuviene - tai ta pati Vilma Barisnikoviene. Pakeite pavarde,manydama nusiplaus visa purva,deje... Tai absoliuciai savo darba nesuprantantis zmogus, nuolat netikslios diagnozes. Labai arogantiska, nemandagi, negerbianti pacientu orumo. Atejes pas ja jau turi zinoti savo diagnoze, nes jos manymu visi pas ja ateina sveiki. Prisiprasyti siuntimo pas bet koki specialista - be sansu! Turi reikalauti. Prie jos kabineto nuolat didziausios eiles, nes niekada laiku nepriima, veluoja net po valanda. Mano mama per 3 men. neteko 30 kg. , maldaudavo ,kad ja istirtu,nes nezmoniskai krito svoris. O Morkuviene-Barisnikoviene isvarydavo ja is kabineto ir dar riekdavo,kad nejeskotu sau ligu. Galu gale mama nuveziau I Vilniu, bet buvo per velu. 4 stadija vezio. Mama mire po menesio,nes jau buvo per velu operuoti.
PRAGARAS - Tavo sekantieji namai MORKUVIENE-BARISNIKOVIENE!

2019-08-06, 22:04 | 2

Nesuprantu kodėl ši gydytoja dar dirba Nefridos klinikoje. Ji visiškai negerbia pacientų. Teko lankytis pas ją, nes mano šeimos gydytoja atostogavo.
Apsilankius pas šią gydytoją iš kart buvau apipilta tokiais klausimais: "ko čia atėjote?", "aš jūsų nepažystu, ko norit iš mūsų?". Ji net nežino, kad kai pacijentui skauda nugara reikia išrašyti vaistus nuo skausmo ir nukreipti pas specialistą. Man tik liepė eiti į procedūrinį susileisti vaistus "pirmoji pagalba",išdavė nedarbingumo pažymėjimą ir paleido mano.

2019-06-12, 12:59 | 3

Pirmą kartą teko susidurti su tokia gydytoja. Visiškai nesuvokiama kaip tokie žmonės (t.y. neturėdami elemantarių bendravimų normų) gali tapti gydytojais. Nusivyliau tiek požiūriu į žmones, tiek požiūriu į darbą. Tiesiog gaila. Mane, kaip pacientą, nustebino - "ko čia atėjot, ko norit iš mūsų, ir ką" ir čia tik keletą frazių... Vertėtų išmokyti mandagumo normų, darbovietė turėtų būt už tai atsakinga.

2019-04-24, 18:06 | 1

Panašu, kad gydytoja į visus žmones žiūri taip, lyg jie stengtųsi apgauti, pasinaudoti, supykdyti... Neturi gydytojams būdingo jautrumo ir žmogiškumo. Atėjus įprastam vizitui ne pirmą kartą pasijaučiu pažeminta ir nesuprasta. Šios gydytojos dėka standartinę medicininę pažymą susitvarkyti užtruko 4-5 vizitus iš kurių 3 pareikalavo keliauti iš Kauno į Klaipėdą. Taip pat, ši gydytoja paskelbė verdiktą, jog normalu yra dirbti sunkų fizinį darbą esant 38.3° temperatūrai (biuletenį sugebėjo suteikti tik 2 dienoms, nors sugrįžti pakartotiniam vizitui negalėjau). Galų gale, visa tai nebūtų baisu, jei gydytoja pasižymėtų paprastu mandagumu ir ne žemintų, o sugebėtų patarti ir jautriai bendrauti.

2019-04-08, 12:15 | 1

Ne nuo tos ligos gyde zmogu, atejo geltonas, o vaistus israse nuo artrito, kurio net nebuvo!!!

2018-02-20, 22:57 | 7

Tam, kad padaryti tyrimus (kraujo ir kardiograma) operacijai, tai varineja 80 m zmogu atgal i ligonine, kad israsytu siuntima tyrimams. Receptus israso 2017 metu data ir vel pagyvenes zmogus turi begioti is vaistines atgal pas ja, kad pataisytu data. Cia sulaukia pasipiktinimo, kol galu gale ponia pastebi klaida...Kompetencijos 0, bendravimas su pacientu 0. Persirasysim pas kita gydytoja.

2017-10-31, 12:10 | IP: *.*.*.*