Pacientai, kurie rekomenduoja Augenijus Vilimas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03062, Galiojanti

Vilimas Augenijus dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vilimas Augenijus?

2016-09-18, 21:44 | 1

Labai rupestingas. visada isklausis ir patars. Niekada ne reikejo moket jokiu pinigu ir net ne galvuojau apie ta

2016-07-29, 00:04 | 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-01-16, 19:21 | IP: *.*.*.*
2015-08-23, 20:50 | IP: *.*.*.*
2015-02-07, 14:16 | IP: *.*.*.*
2013-05-23, 19:18 | IP: 79.133.254.32

Iš tikro tai geras specialistas,nuoširdus,rūpestingas,tikrai išmanantis savo darbą gydytojas.Gydau savo tėtį keletą metų pas jį ir negaliu pareikšti jokių priekaištų.Po gydymo kurso esu pakylėta aš ir svarbiausia tėtis.Todėl norėčiau žodį tarti čia,ta prasme viešai,tikėkime daktarais,jie stengiasi mums padėti,o jei ir nepavyksta,tai galbūt ne dėl jų kaltės.Ačiū,daktare,už rūpestį ir pagalbą.Mums Jūsų reikia...

2011-08-29, 00:05 | IP: 213.164.120.137

Labai malonus gydytojas ir geras specialistas.Su juo galima viska sutarti.Matomai ,kurie rašo blogai apie šį gydytoją,tai neatitinka jų bio srovės.
,,Ateina genijai ir vėl išnyksta, atėjo Vilimas visiems laikams'.
Linkiu šiam daktarui daug sveikatos!

2011-05-18, 13:24 | IP: 79.132.177.207

.....ateina genijai ir vel isnyksta-
atejo Wilimas visiems laikams:)
Labai geras kaip specialistas ir kaip zmogus.

2011-05-15, 22:09 | IP: 79.132.177.207

Ar matete, kaip zurnalistus saukdamas isvare is kabineto,nes
jie norejo jo atskleisti skiepu bizni.

2011-04-14, 21:49 | IP: 78.157.69.2

Buvau su gerb. gydytoju susitaręs iš anksto - tiesiog pasiskambinu užsirašyti, pasiklausiu kada gali priimti ir tuo laiku ateinu, turejau gana rimtą problemą nuo kurios gydytojas man sveikti, ir turiu pripažinti, kad tikrai efektyviai - čia lyginant su daugeliu kitų neurologų, tikrai esu dėkingas šiam gydytojui už profesionalų ir efektyvų gydymą. Puikus daktaras, kad daugiau tokių būtų, bet deja tokių profesionalų daug nėra mūsų Lietuvoje.