Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Rugienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2006-09-04, Nr. MPL-08593, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Rugienė Rita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Rugienė Rita?

2020-11-11, 11:26 | Registruotas lankytojas 6

Apie tokius žmones sako kad sėdi savo rogėse, pagarba ir didžiausias DĖKUI.

2019-10-04, 12:45 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja
Esu begalo dėkingas už rūpestį, profesionalumą,mokėjimą išklausyti ir suteiktą galimybę svajoti ir džiaugtis gyvenimu!
Myliu Jus! Dainius Andriulevičius

2019-03-21, 15:59 | Registruotas lankytojas 1

Si gydytoja man paskyre gydymui vaistus kurie man nepadejo. As esu turejes uzsienyje gydyma nuo artrito psoriasis injekcijomis kas menesi. Sveicarijoje. Atvykes pas Rita Rugiene pateikiau visus dokumentus apie gydyma ir paprasiau jog buciau tokiais gydomas biologiniais vaistais nes tik tie padeda. O buvau praejes ir visus kitus vaistus. Ji man pasake pasidaryti visus tyrimus vaistams biologiniams gauti nes diagnoze jau senai turiu as. Viska padariau mokamose paslaugose testai kraujo, slapimo,mantu bei veneriniu ligu. Atvykau vel pas ja. Israse kaskokiu tableciu ir pasake jei pabloges ar nepades jie tada gausiu savo reikiamus vaistus biologinius. Po pusantro menesio kai buvau uzsienyje darbo reikalais nieko man nepadejo. Skambinau jai del priemimo ir del kitu vaistu o ji man sako jog negausiu jokiu vaistu bei kad keisciausi sau daktare nors visi tyrimai yra tik pas ja bazeje duomenu. As net neturiu ju. Dar ji man metydavo rageli telefono tiesiog buvau sokiruotas. Visad kiso man kad grysciau i uzsieni kur ir buvau ir kad gydyciausi ten. Tada atsakiau jai kad kaip as vaziuosiu su liga ten. Noriu buti Lietuvoje ika jo atsake gali sliauzti jei nori. Stai tqip kalbejo jusu kaip sakote gera gydytoja. Lyg as jai kaska blogo buciau padares. Pati blogiausia gydytoja kuria esu sutikes savo gyvenime. Tiesiog atsisake ir net kitai gydytojai neperdave manes. Soke as. 0.00 balu siai gydytojai. Netiki jei kas galite parasyti. As jums parodysiu jos parasytus dokumentus. Viska ir paskuj tiesiog meto ragelius bei kalba grubiai.

2016-03-15, 20:36 | IP: 5.20.176.76

Super gydytoja. Be galo profesionali, taciau ir maloni. Labai isklauso ir tirria skiria visa demesi ligoniui kiek gali. Aciu Jums Gydytoja, jog vel pastatete ant koju!

2015-01-16, 19:50 | IP: 78.60.147.0

Labai nuostabus zmogus ir gera gydytoja. Labai atsakingai ziuri i savo darba. Kad daugiau butu tokiu gydytoju.

2015-01-15, 19:47 | IP: 78.56.91.81

Ji labai rupestinga, atidi, profesionali gydytoja. Maloniai bendrauja, yra paslaugi.

2013-10-29, 11:05 | IP: 195.182.88.203

Tikrai verta Gydytojos (iš didžiosios raidės vardo). Nuostabus žmogus ir savo srities žinovas. Dėkoju Jums gydytoja už tą laiką , kuri teko praleisti bendraujant su Jumis.

2013-01-31, 13:23 | IP: 193.219.76.239

tiesiog nuostabi

2012-01-31, 11:20 | IP: 193.219.76.239

Nuostabi gydytoja. Puikus bendravimas, neįtikėtinas sergančio žmogaus psichologijos išmanymas, rūpestinga, nuoširdi, kukli - turi medicinos mokslų daktaro vardą, bet prie savo pavardės to mepažymi.Nors man, kaip pacientei, tai buvo svarbu.

2011-10-26, 09:35 | IP: 81.7.88.55

Šauni gydytoja.Sėkmės Jums ,Daktare.

2011-03-27, 15:13 | IP: *.*.*.*

2011-02-21, 11:24 | IP: 78.63.37.86

Nors esu beviltiška ligonė, gydytoja su manim bendravo kaip su pilnaverčiu žmogum. Jos paskirtas gydymas mažino fizinius skausmus, o nuoširdus bendravimas gydė sielą. Iki šiol apie tokius gydytojus buvau skaičiusi knygose, o pastaruosius tris metus teko laimė gydytis pas tokią nerealią gydytoją.

2011-02-07, 07:09 | IP: 193.219.10.130

Nepaprastai nuoširdi,atidžiai išklauso ligonius,rūpestinga.Tai Gydytoja iš didžiosios raidės.

2010-11-05, 12:48 | IP: 88.222.228.91

Kiek teko bendrauti, pasirodė maloni ir profesionali gydytoja. Stengaisi dėl pacientų.

2010-09-16, 19:10 | IP: *.*.*.*

2010-02-10, 10:58 | IP: 83.171.36.190

Labai gera ir atidi gydytoja

2008-10-12, 15:21 | IP: 78.59.150.86

Gera, rūpestinga, profesionali gydytoja. Nuoširdi ir kartu paprasta. Todėl lengva ir gera bendrauti. Svarbiausia - puikiai išmano savo darbą. Tai aukščiausios klasės gydytoja - daktarė. Sėkmės jai.