Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Stropuvienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2006-09-04, Nr. MPL-08573, Galiojanti

Stropuvienė Sigita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stropuvienė Sigita?

2019-02-14, 10:47 | 1

Gydausi jau ilgai,nuostabi gydytoja dėmesinga,įsiklauso į paciento skundus.Nuoširdus ačiū

2017-04-04, 01:32 | 3

Nuostabi gydytoja, tokiu patriotisku gydytoju like mazai, tikrai matosi, kad domisi kaip tu jautiesi, iki maziausiu smulkmenu isklausineja, skyre daug tyrimu, nepaleido, kol neisgyde, jokiu pakisu. Profesionale, neveltui docentes varda turi!!!

2014-02-20, 12:30 | IP: 78.56.46.109

Labai džiaugiuosi kad pažinau toki nuostabu žmogu jai žmogus tirai rupi nors galejo atsaukt mano konsaltacijos vizita pas ja nes mano tirimas atidetas bet jai rupejo pamatyti kaip man sekasi vaistus pradejus vartoti vienu žodziu labai dziaugiuosi kadtokiu zmoniu dar yra ko negaliu pasakiti apie rajonus gyditoja Sigita man liepe pasakit kad man kas menesi dariu tyrimus del itaremos ligos tai man seimos daktaras pasake kad man turi si tirima turi dariti reumatologai aciu dievui pas mus yra taip puikus žmogus ir labai supratingas tai jis man padarys tuos tirimus manes daug metu sis gyditojas negyde pradejo mane gydit sie du puikus žmones reumatologai kurie manim tiki kad man tikrai skauda ir daro viska kas ju jegose kad man padetu nujimtu skausmus lenkiu pries juos galva ir sakau labai labai dideli dideli aciu as tikiuosi kad jie manes neatsisakys gyditi ir palengvins man skausmus as seis gyditojais labai tikiu . Patikekit Sigita Stropuviene tai tikrai tikrai puikus ,nustabus,supratingas, nuosirdusgeras ir uzjaucentis zmogus . Gyditoja tikrai is DIŽIOSIOS raides sekmes jums gydytoja visur ir visada tikiosi jus ant manes nesupikot kada as buvau pas jus paskutini karta as buvau pikta nes mane trju menesiu skausmai jau iskankino dar karta labai atsiprasau ir sakau dydeli ĄČIŲ ĄČIŲ ĄČIŲ semes jums gyditoja ir dar karta atsiprau kad buvau pikta as labai tikiu jusu gydimu kad man pades nes jus mane tiret ir jieskot problemos ko rajone nesulaukiau dag metu ĄČIŲ ir SEKMES jums gydytoja

2014-02-17, 12:05 | IP: 83.189.199.220

Nuostabi, labai silta, miela, rupestinga gydytoja. Dziaugiuosi, kad nusisypsojo laime gydytis pas Ja.

2014-02-05, 13:51 | IP: 78.63.216.148

Aukščiausio lygio profesionalė.