Pacientai, kurie rekomenduoja Žilvinas Šidlauskas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13346, Galiojanti

Šidlauskas Žilvinas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šidlauskas Žilvinas?

2019-11-18, 19:31 | 1

Šio gydytojo pacientė pirmą kartą tapau prieš daugiau nei 12 ar 13 metų. Tuo metu gavusi diagnozę ir nusprendusi registruotis pas specialistus patekau pas gydytoją Šidlauską. Šis gydytojas visą laiką rūpinosi mano savijauta, atliko planine operacija, skyrė tinkamą gydyma, kurio dėka ilgus metus galėjau džiaugtis gera savijauta. Esu visiškai patenkinta gydymo kokybę bei gydytojo kompetencija pateikti informaciją apie ligą, jos eiga ir gydymo eigą - viskas buvo aišku, todėl nekamavo nežinia kokie tyrimai ir kam bus atliekami. Gydytojas viršijo visus lūkesčius, o rezultatas- po gydymo galėjau gryžti į normalų gyvenimą - višijo visiškai viską. Praėjus daugeliui metu patekau vėl pas gydytoją Šidlauską. Gydytojas kaip ir pirmą kartą buvo profesionalus, pasižymėjo kompetencija bei rūpestingumu kas dar labiau sustiprino mano gerą nuomonę apie Jį. Rekomenduoju ir visada rekomenduosiu šį gydytoją, nes jo dėka galiu džiaugtis gyvenimu. Iš visos širdies dėkoju šiam gydytojui ir linkiu sėkmės gyvenime!

2019-09-29, 14:24 | 1

Dėkoju Gydytojui Ž. Šidlauskui už profesionaliai atliktą operaciją ir nuoširdų bendravimą.

2018-08-23, 23:20 | 1

Buvau tik konsultacijoj, labai malonus ir siltas gyd., aiskiai viska paaiskino. Daugiau tokiu gyd.!

2018-04-03, 00:04 | 1

Labai tikejausi ,kad gydytojas man pades ir padarys tyrimus,bet pasijauciau kaip atejau be problemos,ir isvykau namo su ta pacia savo liga ,del kurios reikes kreiptis i kita gydytoja.

2014-10-24, 12:23 | IP: 78.61.28.243

labai geras ,demesingas gydytojas ,viska aiskiai ir nuodugniai paaiskina ,aciu jam uz suteikta pagalba ir rupesti pacientui,linkiu jam ir toliau islikti tokiu nuosirdziu ir gerai savo pareigas atliekanciu gydytoju.Dekoju uz viska:)))

Esate Žilvinas Šidlauskas?