Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Gylys, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07046, Galiojanti

2019-09-18, 14:45 | 1

Daug esu perėjusi LOR gydytojų,brt būtent šitas gydytojas man rado bėdas,kurias iš karto pradęjo gydyti. Labai,labai rekomenduoju!

2019-09-14, 07:52 | 1

Kokia gali buti nuomone kai lankiaus tik karta jis paskyre man kompiterine tomografija laukiu 18 d rugsejo kada pas gydytoja bus atsakymai.Siaip gydytojas su humoro gaidele ir matosi kad bendrauja su ligoniais nuosirdziai sveikinasi su visais man jis patiko

2019-08-06, 22:31 | 3

Puikus gydytojas.Ačiū

2019-08-06, 22:31 | 3

Puikus gydytojas.Ačiū

2019-05-08, 10:00 | 2

Norėčiau kuo nuoširdžiausiai padėkoti p.Giedriui Gyliui. 2019-05-03 atvykome iš Vilniaus į Kauno klinikas pakartotinai patikrinti vaiko klausos galimybes su klausos aparatais. Gyd. G.Gylys neturėjo galimybės priimti mano sūnaus (ir tai pilnai suprantu, nes už gyd. durų laukė minia žmonių, ir nebūtų spėjęs fiziškai mus priimti), tačiau gyd. pasiūlė kreiptis į audiogramą atpiekančią p. Laimutę Raupelienę. Ponia Laimutė pati ėmėsi iniciatyvos, surinko reikiamus dokumentus/parašus ir atliko audiogramą, mums beliko tik išrašo iš gyd. G.Gylio asistentės sulaukti, Tiktai nesitikėjau tokio atsidavimo paciantams iš Kauno klinikų darbuotojos! Ko geriausios kloties linkiu šiai nuostabiai moteriai ir gyd. Giedriui, nes galėjo išvis mūsų nepriimti (turėjo tokią teisę, nes nebuvom registruoti). Kauno klinikas yra vieta su nepatraukliomis pastatų sienomis, nelogišku biurokratizmu ir pernelyg siaurais koridoriais, tačiau jas puošia nuoširdus gydytojų ir slaugytojų atsidavimas darbui, t.y. mums žmonėms.AČIŪ!

2019-04-30, 17:33 | 1

NEREALUS DAKTORAS!!!!!!!

2019-02-13, 15:55 | 1

Iš karto pasakė kas per bėdos(iki tol 3 gydytojai nematė). Turi savotišką bendravimo stilių- bet man jis patinka, nevynioja į vatą, viską pasako aiškiai ir tiksliai, operacijos metu padarė daugiau nei buvo numatyta. Iš kabineto išeinam visad su šypsena . Konsultavo ir operavo 4 metų sūnų . Didelis ačiū .

2019-01-23, 12:20 | 1

Esu nuoširdžiai dėkinga gyd.G.Gyliui už atliktą operaciją.Sekmės Jums jūsų darbe.Tegul jus visur lydi sekmė...AČIŪ

.IM.Kupiškis.

2018-12-13, 16:23 | 2

Labai esu dėkinga gydytojui G. Gyliui už gydymą, nuoširdų bendravimą ir atliktą operaciją. Tai šiltas, malonus ir mandagus žmogus. Linkiu jam kuo didžiausios sėkmės gyvenime!

2018-01-09, 10:06 | 1

Profesonalas,puikus humoro jausmas,malonu bendrauti.DEKOJU UZ GYDYMA.