Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Tamošiūnienė, %

Gydytojas vaikų alergologas

Išduota: 2019-03-01, Nr. MPL-23641, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07272, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-12-30)

2020-08-25, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja labai rūpestinga ir šilta. Lakstant su ypač jautriu kūdikiu per gydytojų kabinetus yra nelengva. Tačiau mūsiškis čia jaučiasi puikiai, todėl negaliu nepasidalinti. Sėkmės

2020-08-14, 07:36 | Registruotas lankytojas 1

Vaistai širdies ritmo atstatymui man sukėlė viso kūno išbėrimą ir niežėjimą. Gydytoja Rūta Tamošiūnienė labai rūpestingai gydė mane. Viso gydymo metu stebėjo gijimo eigą. Daugiau kartų buvau nuvykęs pas ją į Alergologijos centrą, Antakalnio g. 124. Nekartą skambino man į namus, davė vertingus patarimus gydymui. Esu labai dėkingas gyd. Rūtai Tamošiūnienei už gydymą ir gerumą.
K.Viktoras

2020-02-07, 13:49 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Labai dėmesinga ir profesionali

2019-08-27, 08:36 | Registruotas lankytojas 1

Manau, kad labai gera daktarė, rekomenduoju.

2019-07-02, 16:56 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras specialistas, puiki gydytoja.Tokių reta. Gydytoja ne tik išsamiai viską išaiškino paaiškino, skyrė nuodugnius tyrimus, bet ir jaučiasi didelis žmogiškumas, supratingumas, kas šiais laikais išvis reta tarp gydytojų.Labai maloni. Man asmeniškai padėjo daugiau nei galima buvo norėt. Labai didelė pagarba tokiam Gydytojui ir didelis ačiū šiai gydytojai.

2019-07-01, 14:51 | Registruotas lankytojas 6

Labai puiki gydytoja, visi tokie gydytojai turėtų būti, rekomenduoju tik pas ją gydytis.

2018-10-24, 12:00 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi,maloni gydytoja.Labai maloniai visada bendrauja. Visada isklauso paciento. Dziaugiuosi kad patekome butent pas ja .

2018-10-18, 08:20 | Registruotas lankytojas 1

Kruopščiai apžiūrėjo dukrytę 10 mėn. Padarė visus įmanomus tyrimų tipus, kad tik surastų ar jai ausies uždegimas atsiranda kaip alerginė reakcija ar ne. Sūnelį irgi konsultavo. Aš pati atėjau dėl neaiškių alerginių reakcijų ant rankų. Po pirminių tyrimų reikėjo papildomų. Pasiūlė pati gydytoja. Aptarėme kad geriausia susitikti paūmėjimo metu, nors galbūt tuo metu bus ir krūva pacientų. Atidžiai išklauso paciento, pati pateikia klausimų, klausydamasi žymisi išgirstą informaciją, pagal ją skiria tyrimus. Džiaugiuosi sutikusi Šią Gydytoją.

2018-10-03, 18:39 | Registruotas lankytojas 5

Tai labai nuostabi gydytoja. Tiesiog labai puikiai diagnozuoja problemą ir paskiria tinkamą gydymą. Skiria laiko netgi gretutinėms ligoms ir nukreipia teisinga kryptimi,ko nepadaro savo srities specialistai. Labai maloni ir telefonu gali susisiekti ir užeiti pasiklausti be talonėlio apie iškilusią problemą. Tad nuoširdus AČIŪ alergologei Rūtai Tamošiūnienei!!!

2018-05-04, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Tobula!

2018-04-24, 17:08 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja kurios pagalba grįžau į normalų gyvenimą. Man netikėtai prasidėjo dilgelinės forma alergija į vaistus nuo skausmo ir maistui beveik visokiam. Aš asmeniškai būdamas virėju galvojau, kad mano karjerai yra šakės, bo turiu viska ragauti iš eilės ir kiekviena rytą pabusdavau su beveik pilnu kūno bėrimu. Dėka šios gydytojos ir jos skirto gydymo galiu vėl pilnavertiškai gyventi ir jaustis

2018-03-09, 10:06 | Registruotas lankytojas 1

Lankėmės su 2 mėn kūdikiu dėl bėrimų. Gydytoja labai maloni, paslaugi, mandagiai bendravo, neprivertė laukti, išsamiai išklausinėjo reikalingų klausimų, atliko tyrimus ir paaiškino situaciją. Davė patarimų, kaip prižiūrėti kūdikio odą, pradėti maitinti. Taip pat patarė fotografuoti bėrimus, kad atvykus būtų lengviau nupasakoti, kaip jie atrodo.

2017-08-03, 09:37 | IP: *.*.*.*

Tamošiūnienė Rūta atsakė

Laba diena, gal galėtumėte plačiau paaiškinti?

2017-06-11, 14:13 | Registruotas lankytojas 2

Gera gydytoja, jau ne pirmą kartą vedžiau vaiką pas ją. Išklauso, paskiria tyrimus, kurių rezultatus vėliau išsamiai pakomentuoja, noriai atsako į visus klausimus. Paskutinį kartą davė gerų patarimų, kurie labai pagerino vaiko sveikatos būklę.

2017-04-26, 20:01 | IP: *.*.*.*
2017-03-29, 10:18 | IP: 213.226.134.98

Gydytoja tegiamai nustebino savo žiniomis ne tik apie tradicinius gydymo metodus, bet ir homeopatinius. Taip pat yra puikiai bendraujanti, empatiška, atidi. Nors su alergijomis susijusios priežasties nerado, nukreipė pas teisingą kitos srities gydytoją.

2017-02-14, 12:23 | IP: 213.159.53.113

Labai maloni daktarė. Džiaugiemės, kad pas ją pavyko užsiregistruoti. Padėjo viskuom kuo tik galėjo iš savo profesionalios pusės. Ačiū :)

2016-06-23, 08:03 | IP: 82.135.204.79

Nuostabi Gydytoja. Vienintelė, kuri, sutrikus sveikatai, pasiryžo ieškoti tikrosios negalavimų priežasties. Paaiškėjus, kad įprastos alergijos nėra ir toliau nenuleido rankų, nesiuntė pas kitus gydytojus, o paskyrė išsamesnius tyrimus, kurių rezultatus nagrinėjo. Buvau įpareigota kelis mėnesius rašyti ką valgau, tikrai nesitikėjau, kad konsultacijos metu bus skaitomas kiekvienas ranka "nukeverzotas" žodis ir taip ieškoma sąsajų su savijautos pokyčiais bei analizuojama organizmo reakcija į paskirtus vaistus. Gydytojos atkaklumo dėka buvo nustatyta diagnozė ir per kelis mėnesius negalavimai baigėsi ir nepasikartojo jau daugiau nei dveji metai. Esu dėkinga Gydytojai už rūpestingumą, žmogišką supratingumą ir atsidavimą darbui :)

2016-05-12, 15:48 | IP: *.*.*.*
2016-05-11, 07:00 | IP: 78.62.148.47

Super Gydytoja

2015-07-07, 11:13 | IP: 78.60.139.106

Pati nuostabiausia gydytoja pasaulyje! Lankėmės ir vienoj poliklinikoj, ir kitoj ir niekas negalėjo pasakyti kas mano vaikui yra, kodėl jį vis beria ir beria. Jau buvau beprarandanti viltį iš viso kada nors išgydyti tuos bėrimus, bet visai netikėtai viena kolegė pasiūlė pabandyti pasikonsultuoti su Gerb. Rūta. Ir va, prašau, viena valanda konsultacijos ir viskas išaiškinta! Ir diagnozė, ir kaip gydyti! Gerb. Rūta su dideliu rūpesčiu apžiūrėjo mano vaiką, aiškiai išdėstė diagnozę (ne taip kaip kiti gydytojai nesuprantamais terminais) ir paskyrė tinkamiausias vaistus, dar padarėme porą tyrimų ir dabar mano vaikas visiškai sveikas, visą laiką Jums būsiu dėkinga Gerb. Daktere. Jei ne Jūs nežinia kas būtų buvę, ačiū ačiū ir dar kartą ačiū.

2015-06-11, 20:40 | IP: *.*.*.*

2014-05-12, 00:48 | IP: 78.56.215.106

Nuostabi gydytoja visom prasmem - profesionali, sugebanti greitai nustatyti ligos diagnoze ir paskirti tinkamus vaistus taip pat labai maloni ir rupestinga. Tai gydytoja visiskai atsidavusi savo darbui, noreciau, kad tokiu gydytoju Lietuvoje butu daugiau.

2013-11-25, 14:47 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2013-06-27, 13:33 | IP: 95.173.44.57

Pirmą kartą lankėmis pas gerb. gydytoją konsultacijoje - tai paliko teigiamą įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad teko proga su ja susipažinti, toliau visada lankysimės tik pas ją.

2012-10-29, 08:52 | IP: 78.56.143.5

Dėkoju gyd. Rūtai Tamošiūnienei už nuoširdų gydymą ir rūpinimąsi mano svekata ir savijauta, net skambinant man į namus.
Tai Gydytoja iš Didžiosios raidės, kuri vykdo Hipokrato priesaiką, o savo nuoširdžiu žodžiu, dėmesiu duoda daugiau negu vaistai.
Ačiū Jums Gydytoja. Stiprybės, ištvermės, grąžinant žmogui brangiausį turtą sveikatą.
Pagarbiai, pacientė iš Utenos.

2011-11-22, 08:44 | IP: 194.176.60.225

Niekas negalėjo nustatyti diagnozės, negalėjo pagydyti mano odos raudonumo ir niežulio, o po apsilankymo pas Gerb. Rūtą, po jos patarimų, ir skirtų vaistų pagerėjo mano oda ir niežulis nekankina, ir taip maloni ir matosi, kad tikrai profesionali gydytoja, didelis ačiū.

2011-03-14, 09:51 | IP: 195.182.69.98

Profesionali, nuoširdi ir labai maloni gydytoja. Labai patiko. Visiems rekomenduoju.

2010-09-18, 12:18 | IP: 78.56.150.37

Linkiu gydytojai sėkmė, išlikti tokia puikia asmenybe.

2010-02-24, 11:12 | IP: 78.60.34.14

Dvejus su puse metu su vaiku lankiausi pas ivairiausiu gydytojus ( pediatrus, dermatologus, alergologus ) ir nebuvo nustatyta ligos diagnoze.Patekus pas gyd.R.Tamosiuniene buvome abi su dukryte maloniai primmtos, gydytoja rupestingai apziurejo, pasiule atlikti odos biopsija.Si tyrima pati ir atliko ir po ilgo laiko gavau atsakyma, kas gi yra mano vaikui.Pasirodo visai nereikalingos anksciau siulytos dietos

2010-02-12, 16:44 | IP: 212.59.24.216

Gydytoja labai patiko tiek man , tiek vaikui. Paprstas, aiškus bendravimas, nuodugnus situacijos paaiškinimas, greita reakcija. Ačiū jums už pagalbą.

2010-02-10, 09:32 | IP: 194.176.60.225

profesionali, rūpestinga gydytoja, išgydė bėrimus, dabar jaučiuosi puikiai.