Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Tamošiūnienė, %

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07272, Galiojanti

Gydytojas vaikų alergologas

Išduota: 2019-03-01, Nr. MPL-23641, Galiojanti

2016-06-23, 11:03 | IP: 82.135.204.79

Nuostabi Gydytoja. Vienintelė, kuri, sutrikus sveikatai, pasiryžo ieškoti tikrosios negalavimų priežasties. Paaiškėjus, kad įprastos alergijos nėra ir toliau nenuleido rankų, nesiuntė pas kitus gydytojus, o paskyrė išsamesnius tyrimus, kurių rezultatus nagrinėjo. Buvau įpareigota kelis mėnesius rašyti ką valgau, tikrai nesitikėjau, kad konsultacijos metu bus skaitomas kiekvienas ranka "nukeverzotas" žodis ir taip ieškoma sąsajų su savijautos pokyčiais bei analizuojama organizmo reakcija į paskirtus vaistus. Gydytojos atkaklumo dėka buvo nustatyta diagnozė ir per kelis mėnesius negalavimai baigėsi ir nepasikartojo jau daugiau nei dveji metai. Esu dėkinga Gydytojai už rūpestingumą, žmogišką supratingumą ir atsidavimą darbui :)

2016-05-12, 18:48 | IP: *.*.*.*
2016-05-11, 10:00 | IP: 78.62.148.47

Super Gydytoja

2015-07-07, 14:13 | IP: 78.60.139.106

Pati nuostabiausia gydytoja pasaulyje! Lankėmės ir vienoj poliklinikoj, ir kitoj ir niekas negalėjo pasakyti kas mano vaikui yra, kodėl jį vis beria ir beria. Jau buvau beprarandanti viltį iš viso kada nors išgydyti tuos bėrimus, bet visai netikėtai viena kolegė pasiūlė pabandyti pasikonsultuoti su Gerb. Rūta. Ir va, prašau, viena valanda konsultacijos ir viskas išaiškinta! Ir diagnozė, ir kaip gydyti! Gerb. Rūta su dideliu rūpesčiu apžiūrėjo mano vaiką, aiškiai išdėstė diagnozę (ne taip kaip kiti gydytojai nesuprantamais terminais) ir paskyrė tinkamiausias vaistus, dar padarėme porą tyrimų ir dabar mano vaikas visiškai sveikas, visą laiką Jums būsiu dėkinga Gerb. Daktere. Jei ne Jūs nežinia kas būtų buvę, ačiū ačiū ir dar kartą ačiū.

2015-06-11, 23:40 | IP: *.*.*.*
2014-05-12, 03:48 | IP: 78.56.215.106

Nuostabi gydytoja visom prasmem - profesionali, sugebanti greitai nustatyti ligos diagnoze ir paskirti tinkamus vaistus taip pat labai maloni ir rupestinga. Tai gydytoja visiskai atsidavusi savo darbui, noreciau, kad tokiu gydytoju Lietuvoje butu daugiau.

2013-11-25, 16:47 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2013-06-27, 16:33 | IP: 95.173.44.57

Pirmą kartą lankėmis pas gerb. gydytoją konsultacijoje - tai paliko teigiamą įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad teko proga su ja susipažinti, toliau visada lankysimės tik pas ją.

2012-10-29, 10:52 | IP: 78.56.143.5

Dėkoju gyd. Rūtai Tamošiūnienei už nuoširdų gydymą ir rūpinimąsi mano svekata ir savijauta, net skambinant man į namus.
Tai Gydytoja iš Didžiosios raidės, kuri vykdo Hipokrato priesaiką, o savo nuoširdžiu žodžiu, dėmesiu duoda daugiau negu vaistai.
Ačiū Jums Gydytoja. Stiprybės, ištvermės, grąžinant žmogui brangiausį turtą sveikatą.
Pagarbiai, pacientė iš Utenos.

2011-11-22, 10:44 | IP: 194.176.60.225

Niekas negalėjo nustatyti diagnozės, negalėjo pagydyti mano odos raudonumo ir niežulio, o po apsilankymo pas Gerb. Rūtą, po jos patarimų, ir skirtų vaistų pagerėjo mano oda ir niežulis nekankina, ir taip maloni ir matosi, kad tikrai profesionali gydytoja, didelis ačiū.

2011-03-14, 11:51 | IP: 195.182.69.98

Profesionali, nuoširdi ir labai maloni gydytoja. Labai patiko. Visiems rekomenduoju.

2010-09-18, 15:18 | IP: 78.56.150.37

Linkiu gydytojai sėkmė, išlikti tokia puikia asmenybe.

2010-02-24, 13:12 | IP: 78.60.34.14

Dvejus su puse metu su vaiku lankiausi pas ivairiausiu gydytojus ( pediatrus, dermatologus, alergologus ) ir nebuvo nustatyta ligos diagnoze.Patekus pas gyd.R.Tamosiuniene buvome abi su dukryte maloniai primmtos, gydytoja rupestingai apziurejo, pasiule atlikti odos biopsija.Si tyrima pati ir atliko ir po ilgo laiko gavau atsakyma, kas gi yra mano vaikui.Pasirodo visai nereikalingos anksciau siulytos dietos

2010-02-12, 18:44 | IP: 212.59.24.216

Gydytoja labai patiko tiek man , tiek vaikui. Paprstas, aiškus bendravimas, nuodugnus situacijos paaiškinimas, greita reakcija. Ačiū jums už pagalbą.

2010-02-10, 11:32 | IP: 194.176.60.225

profesionali, rūpestinga gydytoja, išgydė bėrimus, dabar jaučiuosi puikiai.