Pacientai, kurie rekomenduoja Rūta Tamošiūnienė, %

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas

Išduota: 2005-07-20, Nr. MPL-07272, Galiojanti

2016-05-11, 10:00 | IP: 78.62.148.47

Super Gydytoja

2015-07-07, 14:13 | IP: 78.60.139.106

Pati nuostabiausia gydytoja pasaulyje! Lankėmės ir vienoj poliklinikoj, ir kitoj ir niekas negalėjo pasakyti kas mano vaikui yra, kodėl jį vis beria ir beria. Jau buvau beprarandanti viltį iš viso kada nors išgydyti tuos bėrimus, bet visai netikėtai viena kolegė pasiūlė pabandyti pasikonsultuoti su Gerb. Rūta. Ir va, prašau, viena valanda konsultacijos ir viskas išaiškinta! Ir diagnozė, ir kaip gydyti! Gerb. Rūta su dideliu rūpesčiu apžiūrėjo mano vaiką, aiškiai išdėstė diagnozę (ne taip kaip kiti gydytojai nesuprantamais terminais) ir paskyrė tinkamiausias vaistus, dar padarėme porą tyrimų ir dabar mano vaikas visiškai sveikas, visą laiką Jums būsiu dėkinga Gerb. Daktere. Jei ne Jūs nežinia kas būtų buvę, ačiū ačiū ir dar kartą ačiū.

2015-06-11, 23:40 | IP: *.*.*.*
2014-05-12, 03:48 | IP: 78.56.215.106

Nuostabi gydytoja visom prasmem - profesionali, sugebanti greitai nustatyti ligos diagnoze ir paskirti tinkamus vaistus taip pat labai maloni ir rupestinga. Tai gydytoja visiskai atsidavusi savo darbui, noreciau, kad tokiu gydytoju Lietuvoje butu daugiau.

2013-11-25, 16:47 | IP: *.*.*.*
Atsiliepimo tekstas paslėptas.
2013-06-27, 16:33 | IP: 95.173.44.57

Pirmą kartą lankėmis pas gerb. gydytoją konsultacijoje - tai paliko teigiamą įspūdį. Labai džiaugiuosi, kad teko proga su ja susipažinti, toliau visada lankysimės tik pas ją.

2012-10-29, 10:52 | IP: 78.56.143.5

Dėkoju gyd. Rūtai Tamošiūnienei už nuoširdų gydymą ir rūpinimąsi mano svekata ir savijauta, net skambinant man į namus.
Tai Gydytoja iš Didžiosios raidės, kuri vykdo Hipokrato priesaiką, o savo nuoširdžiu žodžiu, dėmesiu duoda daugiau negu vaistai.
Ačiū Jums Gydytoja. Stiprybės, ištvermės, grąžinant žmogui brangiausį turtą sveikatą.
Pagarbiai, pacientė iš Utenos.

2011-11-22, 10:44 | IP: 194.176.60.225

Niekas negalėjo nustatyti diagnozės, negalėjo pagydyti mano odos raudonumo ir niežulio, o po apsilankymo pas Gerb. Rūtą, po jos patarimų, ir skirtų vaistų pagerėjo mano oda ir niežulis nekankina, ir taip maloni ir matosi, kad tikrai profesionali gydytoja, didelis ačiū.