Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Stankūnas, %

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12526, Galiojanti

Stankūnas Arūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stankūnas Arūnas?

2016-07-20, 15:46 | IP: *.*.*.*
2016-06-26, 11:25 | IP: 78.61.30.109

Tikras profesionalas ,rūpestingas , atsakingas ,skiria laiko pabendravimui po operacijos , operavo plaštaką ,rezultatu esu labia patenkintas . Ačiu , gydytojau.

2016-06-23, 17:19 | IP: 78.57.253.106

Puikus,rupestingas gydytojas ismanantis savo darba

2015-01-02, 10:59 | IP: 78.57.247.159

Tai labia rūpestingas, žmoniškas, kantrus ir, žinoma, profesionalus gydytojas. Ne tik patikslino diagnozę, bet svarbiausiai kruopščiai parinko tolesnį gydymą, nors galėjo šito ir nedaryti. Puikus pavyzdys pradedantiems gydytojams!

2013-05-31, 10:50 | IP: 85.232.128.52

Esu be galo dėkinga šiam gydytojui už pagydytas rankas. Labai nustebino, kad dar yra gydytojų, kuriems neįdomus tavo piniginės turinys ir kurie nepaisydami savo brangaus laiko rūpinasi pacientais. Po antrosios operacijos prasidėjo komplikacijos (čia jau "ačiū" puikioms vienos šeimos klinikos seselėms, sugebėjusioms užnešti infekciją), o šis gydytojas beveik mėnesį laiko rūpinosi mano žaizda, savijauta ir būsena. Be galo Jums ačiū, gydytojau. Linkiu sėkmės tolimesniame darbe.

2013-02-28, 20:59 | IP: 78.58.49.170

labai aciu uz padaryta operacija uz svelnuma uz supratinguma jums didelis aciu

2012-04-26, 15:28 | IP: 78.61.225.243

Tokiems gydytojams reikia lenkti galvas, mes žmonija, be šių žmonių pražuvusi. Šis gydytojas žmoniškas, geras medikas savo srityje. Dėkui tokiam gydytojui, kad nebėga į svetimą šalį, o mus lietuvaičius gydo. Ačių jūms gydytojau,ir, kaip lietuva kalba, visi gydytojai kyšininkai, tai melas, Klaipedos ligoninėje gimdžiau 3 vaikus,turėjau 2 operacijas, nskaitant trečią, niekas neprašė, o mane taip pat gydė, kaip ir visus kitus. Žmonės Jūs patys duodat ir paskui skundžiatės,mūsų medecina gera, reikia mylėti savo gydytojus, nes be jų mes jau seniai su kirminais kalbėtumės. Tai mylėkime savo gydytojus, nes jie mums ir mūsų šeimoms, vaikams, padeda. AČIŲ JŪMS, gyd. A. Stankūnai.

2012-01-05, 14:37 | IP: 85.232.137.80

Labai profesionalus gydytojas. Problemą turėjau rimtą, bet primygtinai nesiūlė operacijos. Aiškiai nusakė, kaip bus jei operuosiuos ir neisoperuosiu. Išsakė visus pliusus ir minusus, davė rinktis.
Jeigu kam yra problemų su rankų, kojų sausgyslėm, tai tik jį rekomenduoju.

2011-12-03, 06:22 | IP: 78.61.23.11

Rekomenduoju tiems, kam trūko Achilo sausgyslė

2011-02-24, 10:35 | IP: *.*.*.*