Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Nora Šiupšinskienė, %

Licencijos

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13964, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.9% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.6% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93.8% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

90.1% Complete
4.5

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

90.4% Complete
4.5

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

89.2% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.6% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2024-05-20, 11:19 | Registruotas lankytojas 2

Profesionalumas + patirtis + dalykiškumas + švelnumas + rūpestingumas - tai yra profesorė Nora Šiupšinskienė . Ačiū Jai !!! Labai tikiuosi,kad mano gyvenimas taps kokybiškesnis.
Pagarbiai ,
Dalia

2024-04-07, 10:40 | Registruotas lankytojas 1

Pačios aukščiausios kompetencijos gydytoja profesionalė. Tiksliai diagnozavo mano problemą ir suplanavo gydymo strategiją. Po atliktos operacijos ženkliai pagerėjo mano gyvenimo kokybė. Pooperaciniu periodu gydytoja teiravosi ir domėjosi mano sveikatos būkle. Didelė empatija pacientui ir nepriekaištingos kompetencijos bei aukšta LOR srities medicininė kvalifikacija - mažiausiai ką galiu vienu sakiniu parašyti apie šią gydytoją. Ačiū Jums!

2024-01-22, 20:51 | Registruotas lankytojas 1

Labai gera gydytoja, savos srities profė. Paprasta, nuoširdi, turinti gerą humoro jausmą. Man darė keletą operacijų, rezultatu esu labai patenkintas. Rekomenduoju.

2023-12-15, 09:07 | Registruotas lankytojas 1

Vizitas ivyko visų taip išsvajotose Kauno klinikose. Šią gydytoją rekomendavo kita KK LOR specialistė. Iš tiesų apsidžiaugiau paskaičiusi N.Šiupšinskienės pasiekimus. Tačiau..
Atvykus į kabinetą, pasisveikinti sugebėjo tik slaugytoja (kabinete buvo ir trečias asmuo, galbūt studentė, kuriai puikiai sekasi manieras perimti iš gydytojos :) ), pirmi gydytojos pasakyti žodžiai 'nu skųskitės', iškart supratau, kad tokia gydytoja manęs neoperuos. Vėliau sekė mano problemos aptarimas, kuri beja, tikrai ne didelė, palyginus su kitų žmonių nelaimėmis. Iš gydytojos lūpų sklido frazės: 'du LOR'istai pasakė, kad reikia operuotis, tai dabar trečias pasakys ir pjausi?', 'paimsim pasėlį, bet tik tonzilės, nieko ĮDOMAUS čia nematau', ech atleiskite HABILITUOTA MOKSLŲ DAKTARE, jog kai išsižiojau nepamatėte onkologijos ar kitos patologijos, kuri keltų jums iššūkį. 'Gerai, įrašome gegužės 24, 2024 metais', gerai, eilių aš tikėjausi, bet daugiau nei pusė metų? Neišsiklausė nei paskutinių elementaraus peršalimo komplikacijų nei kodėl sunku to peršalimo ar virusų nepasigauti. Viskas ką gydytoja pasakė 'nenumirsi, nesirk labai iki tos gegužės 24'. Kad nenumirsiu žinau, ačiū, bet kaip nesirgti, kai organas atsakingas už imunitetą yra lėtiniame uždegime, o pati dirbu su pacientais? :)
Nebeklausiau nieko, visko buvo gana. Po savaitės kaip buvo liepta, pasiskambinau pasėlio atsakymo, jo nebuvo. Pasiskambinau po dar DVIEJŲ (kai mano žiniomis padaromas jis per keletą dienų), atsakymo vis dar nebuvo, net registruoto sistemoje. Taip išeina, pasėlis buvo pamestas, neregistruotas, neatliktas, tik paimtas :)
Štai tokios patirtys. Šiuo metu esu sėkmingai išoperuota kitoje klinikoje, kur gydytoja neabejojo ir nesumenkino problemos, buvo maloni ir MOKANTI benndrauti.

Neabejoju N.Šiupšinskienės pasiekimais ir gebėjimais gydyti itin rimtus susirgimus. Tačiau arba:
nepriimkite žmonių su jums neįdomiais susirgimais, per lengvais, neaktualiais. Ir tuomet turėsite tik jums iššūkius keliančius atvejus arba prisiminkite etiketą. Ir neliks nustebusių jūsų manieromis pacientų, kurie beja puikiai žino KAIP reikia bendrauti su pacientais.

Sėkmės.

2023-11-23, 22:31 | Registruotas lankytojas 1

Per savo beveik 50 gyvenimo metu teko lankytis pas daugybe ivairius specialistus privaciuose ir valstybinese istaigose ir kaip zinia, kuo toliau tuo sunkiau prisibelsti pas juos ir tenka laukti labai ilgai.
Gyvename nuo Kauno kliniku 3 val.kelio. Ir karta,vaziuojant i Kauna nesitikedamas,kad galiu kita diena buti priimtas, siaip paskambau gerb.Daktarei Norai Siupsinskienei pagal kitu medicinos specialistu  rekomendacijas. Pasisakakes savo problema ji iskarto sutiko mane priimti kita diena, nors ir nebebuvo laisvu bilietuku.Dirbdama perpildytu grafiku ji rado man laiko...Pamacius pas mane labai rimta problema sugebejo itraukti mane i butina operaciju sarasa ,nes mate tame did.butinuma.Operacijos ryta mane prieme super puikiai ir kaip visada mylimu ir mylinciu rezidentu apsupty.Maciau iki pat man uzmiegant operacineje kaip ji maloniai aiskina jiems viska nuo A iki Z.
Sis zmogus pirmiausiai dirba del pacientu,po to,kad perduotu savo zinias rezidentams,o tik po to del saves! Po savo potyriu, buvusios sveikatos busenos, po priimtu gydytojos sprendimu, parinktu gydymo metodu, galiu drasiai teigti, kad gyd.  Nora yra savo srities specialiste, nuostabi daktare, ir savo darba ismananti ase! Tad nuosirdus Aciu Daktare Jums!
Su Pagarba,Vygaudas

2023-11-14, 10:33 | Registruotas lankytojas 1

Puiki savo srities specialistė. Esu labai dėkingas jai dėl sklandžiai padarytos nosies operacijos. Darbas buvo aliktas nuostabiai ,buvau paleistas namo po 2 dienų, o pradiniai rezultatai jau pasijautė po kelių savaičių. Konsultacijų metu atsako į visus klausimus. Ačiū Norai, labai rekomenduoju.

2023-11-13, 00:14 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū, Profesorei, už skirtą laiką, rūpestį ir gražintą gyvenimo kokybę. Puiki savo srities specialistė. Sudėliojo visą gydymo planą akimirksniu ir kas svarbiausia, išmokė kaip reikia pradėti gydymą nuo savęs. Nors reikėjo daug ką pakeisti savo gyvenime, svarbiausia, kad po daugėlio metų galiu vėl jaustis žmogumi. Dar kartą didėlis AČIŪ gydytojai.

2023-09-19, 22:25 | Registruotas lankytojas 2

Konsultacija menkaverte. I rupimus klausimus neatsake. Susidare ispudis kad slepia informacija, kad i pacienta ziuri kaip i zemesnes rusies zmogu, neatsake net i paprasta klausima: kokio dydzio cista? Sake parasys seimos daktarei. Vienas is klausimu, kuri dar paklausiau buvo: tai kodel uzsikemsa desne puse nosies? Atsake: is kur as zinau. Tai ko verta tokia profesore. Kosmar total.

2022-12-15, 12:52 | Registruotas lankytojas 4

Nuoširdžiausiai dėkoju prof. Norai Šiupšinskienei už tiksliai diagnozuotą ligą ir atliktą OMA operaciją.
Profesorė savo srities profesionalė, labai rūpestinga, nuoširdi ir kompetentinga gydytoja. Aiškiai ir konkrečiai informavo apie būseną pooperaciniu laikotarpiu, davė tikslius patarimus apie tolimesnį rūpinimasį savo sveikata. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju Jums, Vytautas.

2021-07-13, 15:26 | Registruotas lankytojas 2

Labai patiko.

2021-04-15, 13:07 | Registruotas lankytojas 1

Turėjau problemų su obstrukcine miego apnėja.
Labai profesionali gydytoja. Matyti, kad turi sukaupusi didelę patirtį. Konkreti. Aiškiai komunikuoja problemas ir kaip jos bus išspręstos. Tiksliai įvardino kas buvo atlikta operacijos metu ir kaip elgtis po operacijos, kad pasiekčiau geriausių rezultatų.
Labai ačiū, gydytoja!

2021-02-04, 16:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkingas profesorei Šiupšinskienei už sugrąžintą miegą, darbingumą ir gerus santykius su antrąja puse. Jau du kartus buvau operuotas dėl knarkimo, kaip buvo daktarės ir numatyta. Corona virusas truputį pavėlino operacijų laiką, bet jau išoperuotas ir šiai dienai tikrai gerai jaučiuosi. Ačiū daktare!

2021-02-04, 16:42 | Registruotas lankytojas 1

Žaviuosi profesorės energija, apsiskaitymu ir jos atliekamu darbu. Teko kreiptis į gydytoją, kai kiti prieš tai žiūrėję specialistai nepadėjo. Tik šios daktarės dėka man nustatyta liga ir esu išoperuotas. Mano liga rimta ir dar laukia kitos procedūros. Bet daktarė moka nuteikti optimistiškai. Paklausai jos ir man ramiau. Daktarė dirba nuoširdžiai, atsidavusiai, leidžia jai paskambinti į asmeninį telefoną bet kurią dieną, jeigu kas neaišku. Įkvepia mane nepasiduoti. Dėkoju profesorei Šiupšinskienei iš visos širdies ir visiems savo aplinko žmonėms ją rekomenduoju. Sėkmės jums daktare

2020-08-25, 19:09 | Registruotas lankytojas 3

Ačiū jums prof. Nora už OMAS gydymą ir operaciją. Tik jūsų dėka galiu vėl ramiai ir kokybiškai miegoti. Dingo visi vargai su prastu miegu, nuovargiu. Produktyvumas dienos metu pagerėjo. Galiu geriau koncentruotis, kvėpavimas tapo dar laisvesnis. Po gomurio ir nosies operacijos galiu laisvai kvėpuoti. AČIŪ JUMS UŽ VISKĄ. Rimantas V.

2020-01-02, 10:56 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū jums prof. Nora už puikiai atliktą nosies pertvaros operaciją, už laisvą kvėpavimą. Jūs esate pati geriausia kiek jus žinau. Jūsų atsidavimas pacientams vertas geriausio gydytojo vardo. Jūs visada tiksliai nustatote diagnozę ir skiriate gerą gydymą. Linkiu jums dar ilgai padėti pacientams, kurie pas jus kreipiasi. Ačiū jums už rūpestį apžiūrų metu, pooperacinį gydymą ir priežiūrą.

2019-12-31, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, tikra profesionale tiek zmogiskaja, tiek profesine prasme. Nuosirdziai rupi kiekvienas pacientas, visada atsakys i klausimus, nesvarbu darbo ar poilsio laikas. Linkiu Lietuvai daugiau tokiu gydytoju, rekomenduoju 100%

2019-12-10, 15:04 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-29, 08:02 | Registruotas lankytojas 2

Labai Jums ačiū iš visos širdies už viską dėkoju likimui, kad per stebuklą pas Jus patekau.
Labai vertinu Jūsų sunkų darbą ir laiką skirtą man.
Su pagarba
Ramunė Dargienė

2019-11-25, 10:24 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gerb. p. Hab.m. dr. už suteiktą pasaulyje brangiausią dovaną kalbos sugrąžinimą. Liksiu Jums skolingas visą gyvenimą. Jūs esate tiesiog Stebukladarė iš didžiosios raidės. Jūs tiesiog geroji Fėja. Milijonas "AČIŪ" Jums už visas pastangas grąžinant man kalbą

2019-10-28, 14:56 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja profesionalė, daug nedaugžodžiaujanti, tiksliai nusakanti problemą ir jos sprendimo būdus. Turinti didelę patirtį, rūpestinga ir žmogiška. Linkiu visiems ligoniams sutikti tokią gydytoją.

2019-08-17, 20:51 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-26, 05:16 | Registruotas lankytojas 1

Esame labai patenkinti

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2018-12-15, 17:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2018-11-22, 07:11 | Registruotas lankytojas 4

Puiki, maloni gydytoja. Viska puikiai paaiskina. Aciu jai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2018-11-13, 21:39 | Registruotas lankytojas 1

Tokio savo srities profesionalo nebuvau sutikęs.Dėmesinga,konkreti,suteikianti visą informaciją apie gydymą.Bendrauja labai maloniai mandagiai. Operavo mane tris kartus(kaip ir buvo planuota iš anksto).Tikrai rekomenduoju konsultuotis ir gydytis pas tokį specialistą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2018-03-06, 14:05 | Registruotas lankytojas 1

Puiki,griežta gydytoja.Vertinu jos profesionalumą,pasitikiu.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2017-11-22, 23:47 | IP: 128.147.28.61

Esu labai patenkintas gydytojos darbu, nes gydytoja yra labai profesionali ir miela. Visiems rekomenduoju, nors ir sunku patekti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2017-02-28, 12:24 | IP: 85.206.247.108

Tiesiog nuostabi gydytoja! Labai nustebino didžiulis rūpestingumas, išsamiai apibūdino problemą ir jos sprendimo būdus. Itin profesionaliai atsakė į visus mano klausimus. Reikėjo šiek tiek palaukti, bet tik todėl, nes kiekvienam pacientui yra skiriams ypatingas dėmesys. Ačiū Gydytojai už tobulai atliktą operaciją!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2017-02-03, 15:32 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi daktarė, labai nuoširdi, puikiai atlieka savo darbą!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2017-01-28, 18:56 | Registruotas lankytojas 2

Kompetetinfa gydytoja. Dėmesinga. Aiškiai išmano savo darbą. Konkreti. Labai ačiū už atliktą operaciją.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2017-01-04, 06:42 | IP: 78.63.210.201

Turiu padėkoti ptofesorei už jos atsidavimą darbui, jos rūpestį, puikiai atliktą nosies operaciją. Sėkmės dartarei! Man daktarė paliko stiprų įspūdį. Tikrai rekomenduoju visiems, kuriems reikia šios srities specialisto pagalbos. Agnė iš Druskininkų

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2016-08-12, 20:10 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2015-06-04, 07:44 | IP: 193.219.162.112

Nuostabi gydytoja, geros širdies, labai apsiskaičiusi, rūpestinga, žino ne tik chemiją bet ir vaistažoles. Nuoširdžiai rekomenduoju šią gydytoją. Lina iš Kauno

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-10-05, 15:55 | IP: 174.6.116.205

Patekęs pas gydytoją, supratau, kad knarkimą galima išgydyti. Ir toliau taip dirbkite. Pacientas iš Kauno.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-10-05, 15:40 | IP: 174.6.116.205

Profesorė turi daug informacijos, dalykiška, profesionali, jautri pacientams. Linkiu sėkmės. Gydytoja Jurgita

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-10-05, 15:33 | IP: 174.6.116.205

Gydytoja gydo ne tiktai vaistais, bet ir savo išmintimi. Lenkiu galvą. Gintaras. Vilnius

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-08-04, 23:14 | IP: 78.62.65.69

Senai nesu sutikęs tokios atsidavusios darbui, nuoširdžios ir profesionalios gydytojos, kaip profesorė Šiupšinskienė. Mane priėmė senai pasibaigus darbo laikui, labai dalykiška, apsiskaičiusi. Atsakė į visus klausimus. Lenkiu galvą priš šią moterį.
Alvydas, Vilnius

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-03-26, 19:49 | IP: 78.62.140.70

sauni gydytoja!!!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-02-14, 08:24 | IP: 81.7.93.175

gydytoja nuo dievo kai rusu posakyje,duk dieve jai sveikatos ir jegu toliau padet zmonems.vasara man atliko 2 gerkles operacijas viskas okkei! sekmes Jums Nora. Jurgis Lazdijai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2013-01-16, 10:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2012-09-06, 18:43 | IP: 78.62.198.209

Labai puiki specialiste.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2012-08-08, 12:03 | IP: 82.135.196.108

Nuostabi gydytoja. Visa mūsų vyrų palata laukdavo gydytojos pasiraodymo. Labai pakeldavo visiems nuotaiką, be buvo griežta dėl rūkymo. Dėkoju gydytojai už balso operaciją. Vytautas, Alytus

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2012-07-09, 12:05 | IP: 88.248.111.144

Nuostabi gydytoja, negaili savo laiko, gilinisi, tikrai dirba neformaliai

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2012-06-24, 16:06 | IP: 213.226.131.133

Mažai laiko skiria konsultacijai, atsakymams į klausimus, nenoriai siūlo operacijų alrenatyvas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2012-01-23, 20:53 | IP: 188.69.227.193

H.m.d. Nora Šiupšinskienė yra labai kvalifikuota savo srities profesionalė. Man darė dvi operacijas. Prieš ir po opearcijų viskas buvo labai išsamiai ir aiškiai paaiškinama. Atliktas operacijas vertinu labai gerai. Būtinai rekomenduoju šią gydytoją savo pažįstamiems ir draugams.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2011-09-20, 14:28 | IP: 64.134.227.41

Dažnai konsultuojuosi su gydytoja. Dar nei karto gydytoja neapvylė. Pacientai taip pat labai patenkinti jos darbu. gyd. Asta, Kaunas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2011-09-14, 19:12 | IP: 199.115.243.132

Gydytoja greita ir gerai gydo

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2011-01-14, 18:02 | IP: 81.7.122.212

Tik šiai gydytojai esu dėkinga už savo balsą. Mane nuo užkimimo gydė ilgai rajone, bet balsas nesikeitė. Gydytoja iškarto nustatė ligą ir išoperavo auglį. Gydytoja buvo labai maloni. Linkiu jai sveikatos. Nijolė iš Lazdijų

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2010-08-23, 20:23 | IP: 212.117.12.241

Savo srities profesionale, demesinga, maloni, issamiai apziuri. Tenka laukti 2-3 val. ir ilgiau.Jei suauges esi, tai dar pakenciama, bet ka kalbeti apie vaikus, bendra eile...Nuotaiku kaita, deja, neaplenkia, visi mes zmones....

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?
2009-12-30, 10:33 | IP: 220.253.64.115

Superinė gydytoja. Sėkmės jai!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Nora Šiupšinskienė?