Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Vaidas Matijošaitis, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08347, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

59.5% Complete
3

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.1% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

77.9% Complete
3.9

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

69% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

64.6% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.5% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

81% Complete
4.1

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-18, 08:20 | 1

Arogantiškas, nekalbus, nemėgsta klausytis ir pripažinti klydes, kas rodo, kad tai tipinis kapitalistas be sąžinės ir nieko bendro neturintis su Hipokrato priesaika.

2019-02-11, 19:29 | 4

Geriausias gydytojas!
Mandagus, kultūringas, dėmesingas, atidus, paslaugus, paprastas, žmogiškas, empatiškas daktaras - pavyzdys visiems kitiems. Turi visas savybes ir vertybes, kurių reikia aukščiausios kvalifikacijos medicinos specialistui. Tai yra gydytojas, iš kurio turėtų mokytis kiti medikai.
Į savo darbą gydytojas žiūri atidžiai ir labai atsakingai, išsamiai atsako į visus klausimus, parenka asmeniškai geriausią gydymą. išklauso atidžiai visus nusiskundimus ir taiko gydymq pagal tai.
Šis gydytojas mano mamą ištrauke iš mirties nagų. Pakliuvus į skyrių per 20 min buvo diagnozuota reta liga ir pradėtas efektyvus gydymas. Nežiūrint į pacientės garbingą amžių nepriekaištingai rūpinosi, taikė visus įmanomus gydymo būdus. Jo dėka konsultavo kiti specialistai. Tai gydytojas iš Didžiosios Raidės. Be galo be krašto dėkingi Gydytojui V.Matijošaičiui! Linkėjimai iš dzūkijos nuo Izabelės P.

2019-01-17, 15:02 | 1

Tai buvo prasčiausia gyvenime patirtis su bet kurios srities daktaru. Daktaras visiškai nebendravo, vilkino laiką ir galų gale nepavyko sulaukti eilės. Sesutė sumaišė datas ir užregistruotu ir pasakytu laiku nepriėmė. Reikėjo tik išrašo, bet nesugebėjo surasti minutės laiko per visą valandą laukimo. Sakė priims po sekančio paciento, bet nepriėmė. Pacientai skundėsi, kad daktaras su jais nebendrauja, visada šneka telefonu ir neskiria laiko. Pačiam prieš tai buvęs vizitas buvo toks pat. Daktaras visiškai nesiskaito ir jaučiasi aukščiau paciento visa galva. Nežinau, bet asmeniškai nerekomenduočiau net prasčiausiam priešui tokios patirties su daktaru.

2018-12-02, 17:38 | 2

Nuošird`žiai dėkojame gydytojui Vaidui Matijošaičiui už tėvelio gydym`ą ištikus insultui. Gydytojas nuoširdžiai rūpinosi jo sveikata, nors buvo daug sveikatos problemų , kurios nepriklausė gydytojo specializacijai , tačiau buvo atlikti visi reikalingi tyrimai , pakviesti konsultantai ir suteiktas visapusiškas gydymas tik už mūs`ų padėkos žodžius , bei šypseną. Tai ne tik profesionalus gydytojas, bet ir nuostabus Žmogus!

2018-11-05, 20:38 | 1

Ėjau pas šį gydytoją su pakankamai rimta liga ir viltimi, kad profesionaliai apžiūrės mokslų daktaras...Deja, labai nusivyliau. Apžiūrėjo tik rezidentė, gydytojas rašė ir tylomis šnabždėjosi su rezidente,vertindami pateiktus tyrimus. Nesulaukiau iš gydytojo jokio reikiamos konsultacijos apie ligą. Daugiau pas šį gydytoją nesikreipsiu.