Pacientai, kurie rekomenduoja Valerjan Asejev, %

Išduota: 2006-12-01, Nr. MPL-08866, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-08-13, Nr. MPL-00422, Galiojanti

2019-05-08, 15:56 | 2

Nerekomenduoju. Nes uzsirase vizitui ir ateje i kabineta nebutinai jame rasite gydytoja. Gali but, kad jis nuspres jog jusu problema jam tiesiog niekingai per menka.

Gavusi seimos gydytojos siuntima, uzsiregistravau vizitui pas gydytoja V. Asejev. Atvykusi, jau kabinete is seseles sužinojau, kad gydytojo tiesiog nera ir kas dar idomiau - kad jis vistiek negaletu man padeti. Dar sake, kad šiais laikais, kai yra internetas, tai galiu ir pati susirast kaip gydytis. Dar pasiule, jei jau labai noriu, ateiti kita diena.

Is gydytojo puses tai labai didele nepagarba pacientui, bei nebuvimas darbo metu darbo vietoje.

2019-05-08, 15:55 | 2

2019-04-04, 09:45 | 1

Labai kompetetingas, dėmesingas, rūpestingas, pateikiantis labai konkrečius situacijos įvertinimus bei duodantis vertingus patarimus gydytojas. Malonu gydytis pas šį gydytoją! Labai norisi, kad daugiau tokių gydytojų būtų kuo daugiau!

2018-09-28, 12:15 | 1

Užėjus į kabinetą, gydytojas net nepakėlė akių, per visą vizito laiką bendravo nusisukęs į kitą pusę, bendravimas apsiribojo mano klausimais bei gydytojo nenoriais atsakymais. Pasijaučiau lyg bučiau gydytojui skolinga ir jam atgrasi. Susidarė įspūdis, kad gydytojas sėdi ant pjedestalo, o aš nusižeminusi atėjau jo pagarbinti. Niekam nerekomenduoju pas tokį pakliūti.

2018-07-03, 18:52 | 2

Užsiregistravau skubiu atveju pas šį gydytoją. Priėmimas įvyko greitai. Apie specialisto kompetenciją nieko pasakyti negaliu, nes šis daktaras mane nukreipė kitur, tačiau kaip žmogus jis bendravo nemaloniai, į klausimus atsakinėjo nemaloniu tonu, pusėtinai. Nieko nepaaiškino. Turėjau klausti ir klausti, panašu, kad dėl to nebuvo patenkintas.
Pasijaučiau tarsi kalta ar kažką skolinga šiam žmogui.
Paliko išties nemalonius pojūčius po vizito.

2014-01-08, 10:58 | IP: 82.135.194.31

Labai geras ,atidus daktaras, matosi kad su didžiule patirtimi. Rūpestingas ir labai atjaučiantis pagyvenusius žmones

Esate Valerjan Asejev?