Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Mielinienė, %

Išduota: 2004-12-02, Nr. MPL-04273, Galiojanti

Mielinienė Laima dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Mielinienė Laima?

2018-07-19, 16:00 | 3

Gydytoja konkreti, profesionali, be jokių prašymų skiria tyrimus, nusiunčia specialistams. Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad nepasižymi labai šiltu bendravimu, tačiau yra mandagi, rūpestingai ir profesionaliai atsako į visus klausimus, duoda rekomendacijas, neperša be reikalo vaistų ir t.t.

2017-06-29, 23:29 | IP: *.*.*.*
2017-06-12, 17:15 | 1

Šiai gydytojai būdinga nuolatinė nuotaikų kaita - kartais ji priima labai maloniai, o kartais jautiesi kaltas, kad sergi ir atėjai pas ją. Apie ligą sprendžia tik iš temperatūros ir kraujo tyrimo, o į savijautą ir kitus ligos požymius nekreipia dėmesio, todėl ne kartą po apsilankymo pas ją ir gydymo, pavyzdžiui, paprasčiausiais vaistais nuo gerklės skausmo, esu dar labiau susirgusi. Yra buvęs atvejis, jog po anginos operacijos apsilankiau pas ją, kadangi kelias savaites nekrito temperatūra ir vis dar jaučiau stiprius skausmus. Gydytoja su priekaištu pasakė, jog nieko blogo nemato ir nedarbingumą pratęs maksimum porai dienų (aš apie tai net negalvojau), šiaip ne taip pavyko išsiprašyti siuntimo pas loristę, kuri pamatė, jog gerklėje yra atsiradęs uždegimas ir skyrė intensyvų gydymą dar keletai savaičių.
Paskutinis mano apsilankymas pas ją taip pat buvo panašus: atėjau, nes skundžiausi stipriu kosūliu, peršalimu, net balsas buvo dingęs. Padarius kraujo tyrimą nieko nesimatė, tuo metu buvau išgėrusi vaistų, tad ir temperatūra nukritusi, todėl daugiau manęs neapžiūrinėjo, tik aiškiai parodė, jog mano, kad aš simuliuoju (nežinau kodėl ji sau leidžia taip vertinti pacientus). Kitą dieną teko vėl grįžti į polikliniką, tik šį kartą dar ir su 39 temperatūra. Atlikus tyrimus ir apsilankius pas kitą gydytoją paaiškėjo, kad kraujas blogas, skyrė antibiotikus. Man tai buvo paskutinis lašas - pakeičiau šeimos gydytoją ir tuo labai džiaugiuosi.

2017-01-22, 19:44 | IP: *.*.*.*
2016-08-04, 21:05 | IP: 178.236.204.251

Nustebau aptikęs tiek daug "raudonų" neigiamų komentarų. Šiaip dažnai nesergu, o pasitaikiusios problemos, ačiū Dievui, nebuvo rimtos. Tačiau gydytoja pasirodė profesionali, dalykiška, konkreti. Savo iniciatyva rekomendavo man priklausančius nemokamus tyrimus, po kuriu detaliai rezultatus aptarėme telefonu. Tikrai nepasirodė šalta, arogantiška, nemaloni ir t.t., kaip kad teko skaityti kai kuriuose komentaruose. Perteklinių emocijų nedemonstruoja, bet tikrai nepasirodė nei šalta, nei abejinga, nei nemaloni. Jei kada bus poreikis gydytis, konsultuotis ar tirtis, norėčiau bendradarbiauti būtent su ja.

2015-05-13, 01:10 | IP: 86.100.255.20

Normali gydytoja. Viksą, ką reikia - pasako, pakomentuoja. Teko ir telefou bendraut. Konkreti ir profesionali Neturiu jokių priekaištų

2015-01-02, 20:26 | IP: *.*.*.*
2014-11-07, 12:19 | IP: *.*.*.*
2014-07-01, 22:41 | IP: 78.56.102.145

Esu labai patenkinta šios daktarės darbu, visada skubiai sulaukiu pagalbos, vaistai ir jos rekomendacijos sergant man kuo puikiausiai viekia ir padeda. Atsitiktinai papuolus pas šią daktarę labai džiaugiuosi!

Esate Laima Mielinienė?
2014-02-01, 09:26 | IP: *.*.*.*