Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Dagienė, %

Gydytojas onkologas radioterapeutas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00030, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-02-06, Nr. MPL-10634, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dagienė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dagienė Rasa?

1.3

Nepavyko diagnozuoti problemos

Nesidomėjo

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-09-25, 09:34 | Registruotas lankytojas 2

Tokie onkologai ir turi būt,nes pusė gydymo sudaro gydytojo dėmesingumas,šiltas žodis ir atjauta.Gydytoja Raselė tikra savo srities profesionalė ir Žmogus iš didžiosios raidės,labai džiaugiamės pas ją papuolę.Ačiū

2019-12-20, 16:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja abejinga ligoniui, nieko nekomentuojanti. Atsiradus papildomiems nusiskundimams, siūlė išsirašyti iš stacionaro ir susitvarkyti su kitais negalavimais ir tik tuomet tęsti radioliginį gydymą, nors galėjo pakviesti kitą specialistą į palatą, kad būtų galima pasikonsultuoti.

2019-11-07, 18:56 | Registruotas lankytojas 8

Nuoširdžiai dėkoju už vyro išgydymą. Tai puiki specialistė, pritaikanti pačias naujausias gydymo technologijas.

2019-06-18, 12:30 | Registruotas lankytojas 9

Nuostabi gydytoja,norisi apkabinti už nuoširduma,atiduma,sunkios ligos gydyme padeda,pataria,skiria visus reikiamus tyrimus.Ačiū jai

2017-10-05, 14:59 | IP: 78.61.85.147

Puiki gydytoja.Gerbiu ja.

2017-09-15, 22:50 | IP: 212.12.202.254

Tai nuostabiausia ir profesionaliausia gydytoja sutikta mano gyvenime. Jinai mane gydė ir išgydė. Nors šita liga laikoma klastinga, nedraugiška, gydytojos moralinė, psichologinė parama man labai padėjo. Ačiū Jai.

2017-05-24, 20:10 | Registruotas lankytojas 8

Nuoširdus Jums Ačiū už vyro Vidmanto Atradkevičiaus gydymą

Pagarbiai,
Rima Atraškevičienė

2017-03-14, 00:13 | IP: 86.100.50.102

Nuostabi gydytoja , puikiai išmananti savo darbą , atidi , mandagi , rūpestinga. Mano gimdos kaklelio vėžį gydė profesionaliai , nepamiršdama mano dvasinės būsenos. Jautriai padrąsindama įkvėpė man tikėjimą gera gydymo baigtimi ir norą pačiai kovoti su savo liga. Esu labai dėkinga gerbiamai gydytojai . Rasą Dagiene vadinu savo Angelu sargu. Pastebėjau , kad su visais pacientais elgiasi nuoširdžiai.

2016-11-24, 17:49 | IP: 78.57.247.73

Pagal mano nuomonę yra profesionalas, žino ir atlieka savo darbą su meilę

2016-07-05, 07:59 | IP: 78.57.199.171

nieko gero

2015-06-30, 21:44 | IP: 78.61.179.111

Kompetentinga. nuoširdi ir rūpestinga gydytoja.Jautri ir maloniai bendraujanti su pacientais.Ačiu Jums gydytoja kad suteikėte profesionalia pagalbą.

2014-10-03, 12:02 | IP: *.*.*.*

2013-12-14, 22:39 | IP: 78.61.34.243

Si gydytoja gydo mano mama.Ji labai aiskiai viska paaiskino kas bus vykdoma, aiskiai atsako i visus mano uzduodamus klausimus,labai maloniai bendrauja,jauciasi kad zmogus zino ir ismano savo darba profesionaliai.Labai aciu jai.

2012-07-30, 22:54 | IP: *.*.*.*

2010-06-18, 14:51 | IP: 212.52.42.111

labai gera gydytoja.asmeniskai man labai padejo