Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Dagienė, %

Gydytojas onkologas radioterapeutas

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00030, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2008-02-06, Nr. MPL-10634, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Dagienė Rasa dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Dagienė Rasa?

1.4

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.2

1.5

Nesidomėjo

1.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2021-04-14, 23:03 | Registruotas lankytojas 2

Nuoširdžiai dėkoju KUL gydytojai Rasai Dagienei už suteiktą profesonalią pagalbą, už rūpestį ir nuoširdų dėmesį, už taikytus gydymo metodus, už gerą žodį ir palaikymą, gydant mano mamytę Birutę G..Visokeriopos Jums sėkmės.

2020-09-25, 07:34 | Registruotas lankytojas 2

Tokie onkologai ir turi būt,nes pusė gydymo sudaro gydytojo dėmesingumas,šiltas žodis ir atjauta.Gydytoja Raselė tikra savo srities profesionalė ir Žmogus iš didžiosios raidės,labai džiaugiamės pas ją papuolę.Ačiū

2019-12-20, 15:06 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja abejinga ligoniui, nieko nekomentuojanti. Atsiradus papildomiems nusiskundimams, siūlė išsirašyti iš stacionaro ir susitvarkyti su kitais negalavimais ir tik tuomet tęsti radioliginį gydymą, nors galėjo pakviesti kitą specialistą į palatą, kad būtų galima pasikonsultuoti.

2019-11-07, 17:56 | Registruotas lankytojas 8

Nuoširdžiai dėkoju už vyro išgydymą. Tai puiki specialistė, pritaikanti pačias naujausias gydymo technologijas.

2019-06-18, 10:30 | Registruotas lankytojas 9

Nuostabi gydytoja,norisi apkabinti už nuoširduma,atiduma,sunkios ligos gydyme padeda,pataria,skiria visus reikiamus tyrimus.Ačiū jai

2017-10-05, 12:59 | IP: 78.61.85.147

Puiki gydytoja.Gerbiu ja.

2017-09-15, 20:50 | IP: 212.12.202.254

Tai nuostabiausia ir profesionaliausia gydytoja sutikta mano gyvenime. Jinai mane gydė ir išgydė. Nors šita liga laikoma klastinga, nedraugiška, gydytojos moralinė, psichologinė parama man labai padėjo. Ačiū Jai.

2017-05-24, 18:10 | Registruotas lankytojas 8

Nuoširdus Jums Ačiū už vyro Vidmanto Atradkevičiaus gydymą

Pagarbiai,
Rima Atraškevičienė

2017-03-13, 23:13 | IP: 86.100.50.102

Nuostabi gydytoja , puikiai išmananti savo darbą , atidi , mandagi , rūpestinga. Mano gimdos kaklelio vėžį gydė profesionaliai , nepamiršdama mano dvasinės būsenos. Jautriai padrąsindama įkvėpė man tikėjimą gera gydymo baigtimi ir norą pačiai kovoti su savo liga. Esu labai dėkinga gerbiamai gydytojai . Rasą Dagiene vadinu savo Angelu sargu. Pastebėjau , kad su visais pacientais elgiasi nuoširdžiai.

2016-11-24, 16:49 | IP: 78.57.247.73

Pagal mano nuomonę yra profesionalas, žino ir atlieka savo darbą su meilę

2016-07-05, 05:59 | IP: 78.57.199.171

nieko gero

2015-06-30, 19:44 | IP: 78.61.179.111

Kompetentinga. nuoširdi ir rūpestinga gydytoja.Jautri ir maloniai bendraujanti su pacientais.Ačiu Jums gydytoja kad suteikėte profesionalia pagalbą.

2014-10-03, 10:02 | IP: *.*.*.*

2013-12-14, 21:39 | IP: 78.61.34.243

Si gydytoja gydo mano mama.Ji labai aiskiai viska paaiskino kas bus vykdoma, aiskiai atsako i visus mano uzduodamus klausimus,labai maloniai bendrauja,jauciasi kad zmogus zino ir ismano savo darba profesionaliai.Labai aciu jai.

2012-07-30, 20:54 | IP: *.*.*.*

2010-06-18, 12:51 | IP: 212.52.42.111

labai gera gydytoja.asmeniskai man labai padejo

2010-03-12, 22:05 | IP: *.*.*.*