Pacientai, kurie rekomenduoja Marina Nenarokova, %

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03023, Galiojanti

Nenarokova Marina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Nenarokova Marina?

2019-04-24, 21:40 | 1

Pirmą kartą sutikau tokią nuostabią ginekologę ir seselę. Nuramino, nesukūrė įtampos, atsakė į visus klausimus. Jaučiausi svarbi. Aplinka buvo labai šilta ir jaučiausi lyg lankyčiausi pas artimą žmogų. Nuo šiol norėsiu sugrįžti visada tik pas Jus. :)

2019-03-22, 00:25 | 1

Jau 12metu einu tik pas Marina Nenarokova! Man atrodo čia nereali gydytoja!!!

2019-02-26, 11:41 | 2

Šauni gydytoja, maloniai bendrauja, atsakė į visus rūpinus klausimus. Seselė taip pat labai maloni, patarė, šiltai bendravo :) rekomenduoju.

2019-02-22, 17:28 | 1

Ši gydytoja į mano gydymą žiūrėjo atsainiai, atėjus išsitirti pakartotinai dėl pasikartojančios ligos gydymo, padarė tepinėlį, bet neužsakė reikiamų tyrimų, jog nustatytų ar liga atsinaujino, ir tai sužinojau tik atvykusi kitą kartą dėl tyrimų rezultatų - pasakė, kad esu sveika. Klausiu, o kaip dėl infekcijos? Sako, netyriau, padariau tik bendrą. Nors tuo metu gyvenau su dideliais skausmais, nepatogumais, gydytoja tai žinojo. Paklausiau, ar dabar galite padaryti tyrimą? Atkirto, kad registruočiausi kitam kartui, tada padarys. Išreiškiau pasipiktinimą, nes artimiasias laikas vizitui - beveik po dviejų mėnesių, gydytojai tai nerūpėjo ir taip ir išėjau. Buvo kaltinanti, netaktiška, grubi, taip pat kartą gavus tyrimų atsakymus sugebėjo praleisti informaciją, jog vienas iš tyrimų rodo nėštumą.

2019-01-25, 19:08 | 1

Nemaloni, nesuprantanti, apgailetina gydytoja!

2019-01-08, 11:43 | 1

Sveiki, pas daktarę Mariną Nenarokovą lankiausi metus. Paskyrė hormonų tyrimus ir sulaukus atsakymus nustatė policistinių kiaušidžių sindromą, nevaisingumą. Gydymą pradėjo nuo hormonų ir stimuliacijų. Situacija išliko tokia pati. Po 3 stimuliacijų liepė pasidaryti laparoskopiją Lazdynuose ir 2 mėnesius be vaistų bandyti pastoti, o jeigu nepavyks vėl atvykti. Atvykusi gavau krūvą vaistų ir vėl kišo stimuliacijas. Taip ir nieko nesigavo.
Pati sau kas rytą matavausi bazinę temperatūrą ir kai su gydytoja konsultavausi telefonu prasitariau apie ją. Sako: ,,Atvyk pas mane, vėl tave apžiūrėsiu, pagal tavo bazinę temperatūrą sprendžiu, kad visgi turbūt yra per žemas progesteronas, tad paskirsiu jį gerti kažkiek ciklų ir tada žiūrėsim". Aš ir abstulbau. Iš lempos jinai spėja, kad gal per mažas progesteronas ir tai kai prasitariau apie bazinę temperatūrą, kurią pati sugalvojau dėl savęs matuotis. Tuo mano lankymasis pas Nenarokovą pasibaigė. Visko neištyrus, gydymas buvo netinkamai parinktas. Gydytoja tiesiog nesugebėjo įvertinti mano sudėtingos situacijos, kadangi apart ginekologinės problemos turiu dar šimtą ligų. Po tiek stimuliacijų, skirtingų vaistų ir laparoskopijos gydytoja jau pavargo stengtis dėl mano gygymo ir bandė spėlioti, o gal pataikys..... Ačiū, bet bandysiu ieškotis pagalbos kitur.

2018-12-10, 07:38 | 3

Labai gerai išmananti savo darbą Daktarė, nuostabus žmogus.

2018-11-27, 14:06 | 2

Labai gera, rūpestinga ir maloni gydytoja

2018-11-22, 10:39 | 1

Puiki gydytoja. Seselė kuri kartu dirba, Jūratė, taip pat labai šiltas žmogus. Visoms rekomenduoju

2018-04-09, 09:22 | 5

Prižiūrėjo mano daugiavaisį nėštumą. Nuostabi gydytoja. Visuomet iškilus problemai galėdavau skambinti ir sulaukdavau atsakymo ar reikiamos pagalbos. Savo srities profesionalė. Sėkmės Jums, daktare!