Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Dailydienė, %

Išduota: 2004-10-10, Nr. MPL-01732, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2004-10-10, Nr. MPL-01732, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Dailydienė Aldona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dailydienė Aldona?

2020-08-17, 15:27 | Registruotas lankytojas 1

Kreipiausi į šią "gydytoją", kai jaučiau skausmus ir didelį diskomfortą, tad prašiau (pagrįstai) siuntimo pas reikalingą specialistą. Tačiau ši ponia, mano nuomone, bendravo su manimi labai atšiauriai, nemandagiai, taip ir nedavė jokio siuntimo, be to, neišgirdau argumentų, kodėl negausiu siuntimo. Į klausimą, ką daryti, nes kenčiu ir patiriu didžiulį diskomfortą, negavau jokio konkretaus atsakymo ar siūlymo. Išėjau iš kabineto sutrikusi, prastai besijaučianti, manau, kad su padidėjusiu kraujospūdžiu. Žodžiu, buvau priversta kreiptis į man reikalingą specialistą mokamai, nes ši "šeimos gydytoja" taip ir nesuteikė man jokios pagalbos. Beje, nusiviliu po kiekvieno apsilankymo. NEREKOMENDUOJU.

2020-08-12, 16:35 | Registruotas lankytojas 1

Dar neteko susidurti su tokia "gydytoja". Nors turėjau savo šeimos gydytojos popierinį siuntimą, bet man reikėjo būtent elektroninio siuntimo pas gydytoją neurologą, sprendimui dėl automobilio vairavimo. Kadangi mano šeimos gydytoja nedirbo, teko lankytis pas šią. Bendravimas buvo labai nemalonus, pagarbos pacientui nėra. "Gydytoja" agresyviai pradėjo aiškinti "kam kan vairuoti" ir pan. , nors ji nėra neurologė ir net nežino mano ligos istorijos, mato mane pirmą kartą, prisega savo subjektyvią diagnozę "per atstumą". Tada ėmė teigti, kad ji tokio siuntimo pas neurologą neišrašo. Aš jai parodžiau senesnį popierinį siuntimą - įsivyravo tyla. Po tylos paaiškino, kad ji "nieko negali padaryti", "negali pasirašyti" ir pan. . Paklausus "ką man daryti, jeigu prašo e. siuntimo?", o ji teigė, kad "ir šis geras”, tačiau registracija sergu.lt sistemoje su popieriniu siuntimu buvo visada atmetama. Gydytoja yra garbaus amžiaus, tikriausiai pavargusi nuo pacientų ir nemoka sklandžiai naudotis technologijomis. Ar sunku buvo, galbūt pasikonsultavus su kolegomis, nukopijuoti senesio siuntimo duomenis ir įkelti į esveikata.lt ? Šiai "gydytojai" taip. Iš jos kabineto išėjau nieko negavusi, o tik psichologiškai sutrikdyta.

2020-02-25, 13:23 | Registruotas lankytojas 5

Neįsivaizduoju kodėl tiek blogų atsiliepimų, mano patirtis su šia gydytoja yra puiki. Lankausi pas ja jau virš 5 metų (papuoliau atsitiktinai, per registratūrą, prisirašiusi į Antakalnio polikliniką). Visada priima nustatytu laiku arba +-5min vėliau. Visada maloniai nusiteikusi, visuomet įdėmiai išklauso ir neskuba kišti antibiotikų, prieš išrasydama vaistus pasiteirauja, ką turime namų vaistinėlėje, parenka iš to alternatyvas. Taktiška bei rūpestinga.

2020-02-18, 12:26 | Registruotas lankytojas 4

Skuba, neišklauso iki galo, nepasirūpina mano problemomis. Po kiekvieno apsilankymo nusiviliu.

2019-05-29, 07:39 | Registruotas lankytojas 2

NIEKADA NESILANKYKITE PAS ŠIĄ GYDYTOJĄ. NIEKADA!!!
Gydytojos negali pavadinti gydytoja. Pralaukus 50 min. nuo užrašymo laiko naglai užėjau į kabinetą ir atsilošusi sedėjo ir kalbėjo asmeniniu telefonu. Man įėjus ir pradėjus kelti priekaištus padėjo ragelį ir pradėjo "apžiūrą". Pajuodęs nagas jau beveik du mėn, tikėjausi kad nuaugs ir nenuaugus nuėjau apžiūrai. Ji per atstumą pažiūrėjo ir konstatavo - kraujosruva. Greit nuaugs. Pasakius kad jau beveik 2 mėn. toks vaizdas, pasakė kad nuaugs.
NIEKADA NESILANKYKITE PAS ŠIĄ GYDYTOJĄ. NIEKADA!!!

2019-05-29, 07:38 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja visada yra vėlavimas kaip min 30min. Net neprisilietusi diagnozuoja. Visiškai nesidomi kokia tavo savijauta. Ateini pasakai kas yra ir ji šauna logiškiausia diagnozę. Niekam niekada nerekomenduoju.

2019-04-03, 22:40 | Registruotas lankytojas 2

Aš labai džiaugiuosi savo gydytoja, o labiausiai man patinka, kad ji reaguoja greitai ir išsprendžia problemą.

2018-12-29, 13:22 | Registruotas lankytojas 3

Gydytojas nesuinteresuotas, nesigilina į paciento būklę. Rekomenduoju pasirinkti kitą šeimos gyd.

2018-07-13, 07:23 | Registruotas lankytojas 3

Noriu padekoti gydytojai už laiku suteikta pagalba ir diagnozuota liga. Gydytoja man pasirode profisianali ir ismananti savo darba. Nes iki to buvo puses metu paieskos ir visur tie patys zodziai viskas gerai ir jokio gydymo.
Tad tikrai rekonenduoju šia gydytoja ir sakau dideli ir nuosirdu AČIŪ :-)

2017-01-23, 01:46 | Registruotas lankytojas 1

PRAŠAU PASKAITYKITE!!! Košmaras! Teks keisti gydytoją! Diagnozę kaip matau ne man vienam nustatinėja "stalo atstumu"... Studentų duše apsikrėčiau virusine karpa. Gydytoja "stalo atstumu" tik pažvelgė ir tvirtino kad man ten mazolis. Po to iš vis ginčijomės o ji tik spėliojo, kol galiausiai parašė, kad man žaizda ir nusiuntė pas chirurgą kuris nustatė, kad man iš tiesų yra virusinė karpa. Gydymas truko du mėnesius, už kiekvieną procedūrą po 4,5 euro maždaug. Neprisimenu kokia ten gydytoja infektologijoj gydė, bet ji iš manęs tik pasišaipė kai paklausiau ar yra kokių nors natūralių gydymo būdų pavyzdžiui - česnakas? Galiausiai nebegalėjau paeiti iš skausmo nes gydymas visiškai nepadėjo. Taigi, kiekvienai nakčiai išspausdavau česnaką, dėdavau po pleistriuku ir ryte pabudęs nusiimdavau. PER SAVAITĘ išsigydžiau NATŪRALIOMIS PRIEMONĖMIS! Kai tuo tarpu man siūlė pirkti iš vaistinės brangiausius preparatus!!!

2016-12-07, 00:08 | IP: *.*.*.*
2016-03-08, 17:52 | IP: *.*.*.*