Pacientai, kurie rekomenduoja Aldona Dailydienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01732, Galiojanti

Dailydienė Aldona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Dailydienė Aldona?

2019-05-29, 08:39 | 2

NIEKADA NESILANKYKITE PAS ŠIĄ GYDYTOJĄ. NIEKADA!!!
Gydytojos negali pavadinti gydytoja. Pralaukus 50 min. nuo užrašymo laiko naglai užėjau į kabinetą ir atsilošusi sedėjo ir kalbėjo asmeniniu telefonu. Man įėjus ir pradėjus kelti priekaištus padėjo ragelį ir pradėjo "apžiūrą". Pajuodęs nagas jau beveik du mėn, tikėjausi kad nuaugs ir nenuaugus nuėjau apžiūrai. Ji per atstumą pažiūrėjo ir konstatavo - kraujosruva. Greit nuaugs. Pasakius kad jau beveik 2 mėn. toks vaizdas, pasakė kad nuaugs.
NIEKADA NESILANKYKITE PAS ŠIĄ GYDYTOJĄ. NIEKADA!!!

2019-05-29, 08:38 | 1

Pas gydytoja visada yra vėlavimas kaip min 30min. Net neprisilietusi diagnozuoja. Visiškai nesidomi kokia tavo savijauta. Ateini pasakai kas yra ir ji šauna logiškiausia diagnozę. Niekam niekada nerekomenduoju.

2019-04-03, 23:40 | 2

Aš labai džiaugiuosi savo gydytoja, o labiausiai man patinka, kad ji reaguoja greitai ir išsprendžia problemą.

2018-12-29, 14:22 | 2

Gydytojas nesuinteresuotas, nesigilina į paciento būklę. Rekomenduoju pasirinkti kitą šeimos gyd.

2018-07-13, 08:23 | 3

Noriu padekoti gydytojai už laiku suteikta pagalba ir diagnozuota liga. Gydytoja man pasirode profisianali ir ismananti savo darba. Nes iki to buvo puses metu paieskos ir visur tie patys zodziai viskas gerai ir jokio gydymo.
Tad tikrai rekonenduoju šia gydytoja ir sakau dideli ir nuosirdu AČIŪ :-)

2017-01-23, 02:46 | 1

PRAŠAU PASKAITYKITE!!! Košmaras! Teks keisti gydytoją! Diagnozę kaip matau ne man vienam nustatinėja "stalo atstumu"... Studentų duše apsikrėčiau virusine karpa. Gydytoja "stalo atstumu" tik pažvelgė ir tvirtino kad man ten mazolis. Po to iš vis ginčijomės o ji tik spėliojo, kol galiausiai parašė, kad man žaizda ir nusiuntė pas chirurgą kuris nustatė, kad man iš tiesų yra virusinė karpa. Gydymas truko du mėnesius, už kiekvieną procedūrą po 4,5 euro maždaug. Neprisimenu kokia ten gydytoja infektologijoj gydė, bet ji iš manęs tik pasišaipė kai paklausiau ar yra kokių nors natūralių gydymo būdų pavyzdžiui - česnakas? Galiausiai nebegalėjau paeiti iš skausmo nes gydymas visiškai nepadėjo. Taigi, kiekvienai nakčiai išspausdavau česnaką, dėdavau po pleistriuku ir ryte pabudęs nusiimdavau. PER SAVAITĘ išsigydžiau NATŪRALIOMIS PRIEMONĖMIS! Kai tuo tarpu man siūlė pirkti iš vaistinės brangiausius preparatus!!!

2016-12-07, 01:08 | IP: *.*.*.*
2016-03-08, 18:52 | IP: *.*.*.*