Pacientai, kurie rekomenduoja Lina Andrijauskienė, %

Šeimos medicinos centras „Idameda“
Gerovės klinika

Išduota: 2018-06-29, Nr. MPL-22889, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Andrijauskienė Lina dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Andrijauskienė Lina?

Šeimos medicinos centras „Idameda“
Gerovės klinika
2023-05-15, 20:03 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabi gydytoja, pačios didžiausios rekomendacijos. Nuramino, issamiai viska papasakojo ir istyre. Isigilino i situacija ir problema.

2023-03-02, 22:18 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja,viska issamiai paaiskina,viska visada isklausyneja,labai idemi❤️Nuosirdziai rekomenduoju????

2022-11-11, 23:11 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja! Tiksliai ir aiškiai išdėsto problemą ir ją išsprendžia, maloni bendravime.

2022-06-10, 13:53 | Registruotas lankytojas 2

Rūpestinga gydytoja. Nuoširdžiai rūpinosi, kai buvau paguldyta į nėštumo patologijos skyrių. Tiksli diagnozė ir laiku priimti sprendimai lėmė, kad tiek aš, tiek mano dvyniai esame gyvi ir sveiki. Už tai, kad galiu džiaugtis ir matyti kaip mano dvyniai auga, esu gydytojai be galo dėkinga.

2021-08-05, 15:04 | Registruotas lankytojas 7

Puiki gydytoja. Labai nuoširdžiai rūpinosi, kai teko gana ilgai gulėti ligoninėje su nestandartine problema. Laiku priėmė teisingą sprendimą, dėl kurio šiuo metu aš ir sūnelis esam sveiki ir laimingi. Esu už tai be galo dėkinga. Visiems rekomenduoju šią jauną, bet profesionalią ir šiltą gydytoją. Geriausi linkėjimai. Aušra

2021-07-15, 13:37 | Registruotas lankytojas 1

Ši gydytoja akušerė ginekologė tiesiog nuostabi! Dar nesu turėjusi tokio nuodugnaus ištyrimo, be galo malonus ir šiltas bendravimas, paskyrė tiek tyrimų, kad dabar jau tikrai galiu ramiai laukti sūnelio gimimo :) Ačiū Jums, gydytoja!