Pacientai, kurie rekomenduoja Heraldas Stankevičius, %

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13338, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-15, 09:11 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, malonus, išklausantis visų nusiskundimų, atsakantis į visus klausimus. Nuoširdžiai nesuprantu kodėl šis gydytojas turi tiek blogų atsiliepimų.

2021-04-07, 11:04 | Registruotas lankytojas 3

Pas šį gydytoja papuoliau extra jo budėjimo metu su vidiniu kraujavimu, gydytojas išoperavo, kuo puikiausiai sugijau. Po pusės metu nusprendžiau apsilankyti konsultacijai, atsiliepimai labai išgasdino. Tačiau tik įžengus pro duris pakeičiau nuomonę, konsultacija buvo labai išsami, skyrė pakankamai dėmesio mano problemai, davė naudingu patarimu. Tiesa, turi savotiška humoro jausma, bet man jis nebuvo nepriimtinas, net nuotaika pakėlė :D Tikrai REKOMENDUOJU :)
P.S. lankiausi nemokamai, klinikose.

2021-02-12, 12:24 | Registruotas lankytojas 5

Mano nuomone, gydytojui trūksta bendravimo įgūdžių ir empatijos. Kalbėjo iš aukšto, pertraukinėjo. Nepaaiškino gydymo.
Ėjau į nemokamą konsultaciją Klinikose. Iš kitų komentarų atrodo, kad gydantis privačiai elgesys kitoks.

2021-02-10, 12:22 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojo etika dirbant privačioje ir viešoje įstaigoje skiriasi kaip diena ir naktis. Vizito klinikose metu buvau abstulbusi dėl tokios arogancijos, žeminančio nehumaniško tono ir kategoriškumo. Užsiima gilinimusi temomis, kurių specialistas nėra, vietoje to, kad gilintųsi į tuos klausimus, dėl kurių kreipiamasi. Nuoširdžiai nerekomenduoju, ypač jautresniems žmonėms.

2020-11-06, 05:00 | Registruotas lankytojas 1

Pamiršta apie įsipareigojimus.

2020-05-04, 20:39 | Registruotas lankytojas 2

Prieš daugiau nei metus pas šį Gydytoją visai netikėtai papuoliau konsultacijai dėl nevaisingumo klinikose. Nuo pat pradžių buvo dėmesingas, taktiškas, švelnus ir atsargus gydytojas. Net tuo metu atrodančius baisiausius tyrimus sugebėjo paversti man tik paprasčiausia patikra. Ir tik šio nuostabaus Gydytojo dėka šiandien mes sūpuojame pirmagimę! Nėra tinkamų žodžių apsakyti dėkingumui! Gydytojui ir jums visoms sėkmės!

2020-02-09, 05:40 | Registruotas lankytojas 1

Aciu gyd Stankeviciui uz jo sugebejima isspresti ysisenejusia problema,tai gyd. maloniai bendraujantis, geras savo srities specelistas,siandien as jauciuosi labai gerai,aciu JUMS!!!

2020-01-23, 20:00 | Registruotas lankytojas 2

Esu be galo laiminga, kad gyvenimas mane suvedė su šiuo Gydytoju. Lankausi pas jį vaisingumo klinikoje Kaune. Kiek teko lankytis pas ginekologus vyrus ir moteris (tikrai neužtektų rankų pirštų), žinoma, teko sutikti puikių gydytojų, na bet šitas žmogus MAN yra stebuklas. Labai džiaugiuosi jį atradusi. Puikus, žmogiškas, jautrus, taktiškas specialistas. Aš jau tiek patyrusi skaudulių ir nusivylimų gyvenime iš ginekologinės pusės, kad jau niekas nebestebina, kai tenka susidurt su specialistais. Bet niekada nepakenčiu, žinoma, netakto ar chamiškumo ar pan. Na bet šis gydytojas taip palietė mano širdį, aš neatsistebiu, kaip apie jį galima būtų kažką blogo pasakyti. Dėkoju jam širdingai už tokį užmegztą ryšį. P. S. JOKIŲ PAKIŠŲ.

2019-10-12, 14:01 | Registruotas lankytojas 3

Niekaip nesuprantu kaip gydytojas gali sau leisti pacientei pasakyt: pasižiūrėk kaip tu atrodai, į ką tu panaši? Jeigu aš savo darbe taip bendraučiau su žmonėmis, senai būčiau atleista. O jam viskas galima. Po vienintelio vizito verkiau savaitę. Bet tai buvo pirmas ir paskutinis apsilankymas. Taip ir likau nesupratus į ką aš panaši. Galvojau, kad į moterį, norinčią susilaukti vaikų ir prašančią pagalbos...

2019-04-02, 04:39 | Registruotas lankytojas 4

Gydytojas visiškai neatsakinėjo į man rūpimus klausimus. Reikėjo išplėstinių tyrimų, tačiau atliko tik vieną, iš kurio sakė mintinai žinąs, ką rodys kiti tyrimai (ir klydo). Tuomet išrašė vaistų, kurių nėra pirkti vaistinėse. Važiavau pas jį po kurio laiko, kad juos perrašytų - nepriimė. Taip ir baigėsi gydymas pas šį gydytoją

2019-02-07, 09:38 | Registruotas lankytojas 1

Labai arogantiškas ir tik savo tiesą sakantis gydytojas. Pasityčiojo ir tiek. Niekada daugiau nenorėčiau susidurti su šiuo gydytoju

2018-12-19, 09:06 | Registruotas lankytojas 2

mane išgąsdino neigiami komentarai ir vertinimai, tačiau visiškai be reikalo. Gydytojas labai draugiškai, ramiai, švelniai ir išsamiai apklausė, apžiūrėjo ir domėjosi turimais tyrimais. greitai nustatė diagnozę, paskyrė tyrimus ir sudėliojo gydymo planą. nepasikliaukite tik blogais žodžiais. Sėkmės

2018-11-09, 12:05 | Registruotas lankytojas 2

Tikrai labai šaltas ir pilnas arogancijos gydytojas... Suprantu, kad nereikia būti psichologu ir klausytis visų baimių, bet skiriant gydymą manau reikia išsamiai paaiškinti kas kaip...

2018-10-24, 16:36 | Registruotas lankytojas 4

Nebuvau sutikusi tokio šalto, arogantiško,neleidžiančio išsamiai išsakyti problemų,o tik įžeidžiančiai užčiaupiančio gydytojo.Nei jis girdėjo,nei jam rūpėjo,dėl ko atėjau.Nulis bendravimo,tik klausimai iš anketos.Net buvo kilusi mintis uždaryti duris ir išeiti. Juk ir taip yra stresas eiti pas ginekologą,o dar vyriškos lyties.Labiausiai pasipiktinau,kai pasiūlė pasirinkti vieną iš trijų vaistų,nors vienas iš jų man buvo neveiksmingas.Tai ko man reikėjo kreiptis į specialistą,jei aš turiu pati rinktis vaistus.Mielosios,neikit pas šį gydytoją,jei nenorit nusivilti ir vėl iš naujo kitur ieškoti pagalbos. P.S. nieko nedaviau.Gal žmogus būtų kitaip bendravęs.

2018-10-09, 16:41 | Registruotas lankytojas 1

Baisus gydytojas, isvadino durna nes paklausiau galbut zino kas galejo sukelti velyva persileidima, niekam nerekomenduoju, tikiuosi gyvenime jo nepamatyti, moterys bekit nuo jo.. nes liksit durnos

2018-10-04, 19:16 | Registruotas lankytojas 7

Pasirodė labai geras gydytojas. Nesuprantu, kodel pries tai buvusioms moterims jis nepatiko. Man diagnoze pasake greitai, ko kiti ginekologai nematydavo ir nepasakydavo. Sia liga sirgau jau daug metu. Daznai budavo nereguliarios menesines ir niekas neatsakydavo, kodel - sakydavo jog normalu. O jis is karto surado priezasti ir pasake. Kadangi turejau daug antsvorio ir giminiu serganciu, tai pasiule pasidaryti gliukozes tolerancijos testa, kurio nei vienas gydytojas nesvarste pasidaryti.
Likau patenkinta ir gavau visus atsakymus.

2017-11-28, 07:24 | IP: *.*.*.*
2017-11-08, 18:42 | IP: 78.63.237.149

Puikus gydytojas,puikus specialistas,esu patenkinta jo darbu,rupestingas,po operacijos ne karta buvo atejes pasidometi sveikata,malonus bendravimas,neturiu ka blogo pasakyti,aciu jam.

2017-11-02, 10:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai didelis aciu siam gydytojui. Viskas buvo sklandziai,greitai ir operatyviai. Puikus gydytojas.
P.S. paskaiciusi komentaru su prastais atsiliepimais tox ispudis susidaro,kad cia kitas gydytojas. Bendravo labai graziai, pajuokavo siek tiek, ir palatoj moteris gulejo su kuria taip pat labai graziai bendravo.

2017-09-30, 22:42 | IP: *.*.*.*
2017-09-22, 11:24 | IP: 84.15.188.189

Lankausi pas si gydytoja. Nelabai suprantu, kai zmones raso, kad H.Stankevicius "grubus, neatsako I klausymus".
Labai malonus gydytojas, klausiu visko, kas man aktualu. Nebuvau nei karto nei nutraukta, nei kitaip izeista. I kisene nedaviau nei vieno euro, nes lankausi Klinikose.
Kadangi problema- vyro nevaisingumas - tikiuosi su gydytojo pagalba pasieksim maksimaliu rezultata - pavyks pagalbinis apvaisinimas, siek tiek pakoregavus ir mane.
Kol kas, kas liecia bendravima, tyrimu seka ir eiga - tik geriausi atsiliepimai.
Nesutikau nei vieno izulaus, hamo gydytojo per savo gyvenima. Gal jus pacios nemandagios ir izulios?????
P.S. Atsiprasau uz ne lietuviskus rasmenis.

2017-09-16, 17:05 | IP: *.*.*.*
2017-08-07, 13:10 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-07-30, 16:43 | IP: 78.62.247.66

Puikus gydytojas. Visada besišypsantis, malonus. Nekelia įtampas, rūpestingas ir geras specialistas. Rekomenduoju

2017-06-14, 15:39 | IP: *.*.*.*
2017-01-03, 09:32 | IP: *.*.*.*
2016-10-13, 21:15 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-09-02, 15:58 | IP: 78.58.170.190

Pats geriausias gydytojas. Konkretus - atejus is kart nustate problema, ir staigiai ja isgyde. Pasake kad po puses metu pastosiu ir ka jus galvojat! Taip ir atsitiko. Dabar supuoju savo angela. Visiem rekomenduoju, o gydytojui daug sveikatos. Kas nesuprantat juoku pas ji geriau nesikreipkit ;)

2016-06-11, 08:01 | IP: 195.182.92.18

Atvykau iįš užsienio, ten ilgai gydžiausi, bet be rezultato, neturėjau daug laiko ir džiaugiuosi, kad pas daktarą papuoliau, nes atliko visus reikiamus tyrimus, laparoskopiją padarė klinikose, nustatė dėl ko nepastoju, atliko operaciją, paskyrė gydymą. Esu labai patenkinta ir dėkinga, nes viskas aiškiai, greitai, paprastai ir auprantamai. Laukiu rezultato ir tikiu, kad svajonė susilaukti kudikio išsipildis.

2016-06-11, 07:50 | IP: 195.182.92.18

Labai džiaugiuosi, kad papuoliau pas šį daktarą, nes mane jau turėjo operuoti ir norėjo viską pašalinti, bet pasirodė, kad reikia pašalinti tik auglį. Juokaudamas pagerino man nuotaiką, nes atėjau visa apsibliovusi. Padarė tyrimus, viską man išaiškino. Išoperavo, pašalino auglį ir dar išsiuntė į kurortą. Pasveikau,, jaučiuosi labai gerai, esu nepaparastai dėkinga. Geros jums sveikatos, kad kuo daugiau padėtumėte žmonėms.

2016-05-16, 08:35 | IP: 193.219.162.30

Super daktaras.

2016-04-15, 05:37 | IP: *.*.*.*

2016-04-08, 22:20 | IP: *.*.*.*

2016-03-14, 20:39 | IP: 78.58.170.214

Labai džiaudiuosi, kad pas jį pauoliau ir kitoms linkėčiau to paties. Puikus daktaras, įdomus žmogus.

2016-02-22, 16:48 | IP: 193.219.37.242

Esu sužavėta gerb. Stankevičiumi. Beveik metus vargau dėl pilvo skausmų, lyg tai ir gydė, bet nepdėjo. Draugė rekomendavo daktarą. Nustatė ligą, išsioperavau, prirašė vaistų. Pasveikau, jaučiuosi gerai. esu labai dėkinga.

2016-02-08, 19:29 | IP: *.*.*.*

2016-01-26, 15:44 | IP: 82.135.206.15

Puikus gydytojas, nuostabus žmogus. Ačiū Jums už viską. EV

2016-01-19, 12:52 | IP: 87.247.90.218

Labai rūpestigas savo srities puikus žinovas. Tik pas jį visada konsultuosius ir gydysiuos

2015-07-30, 16:32 | IP: *.*.*.*

2015-06-06, 11:55 | IP: 193.219.37.242

Negalėjau pastoti 3 metus, po pirmos inseminacijos iš karto pastoaju. Esu labai dėkinga daktarui.

2015-06-06, 11:52 | IP: 193.219.37.242

Stebuklingas gydytojas. Pakliuvau pas jį skubiai, dėl rimtų problemų, nustatė ligą, išoperavo. Greitai pasveikau, esu labai dėkinga.

2015-03-10, 16:44 | IP: 84.55.16.95

NUOSTABUS GYDYTOJAS.KURIS GYDO BE JOKIO ATLYGIO.ACIU!!!

2015-01-15, 10:30 | IP: 91.209.72.188

Dėmesingas,profesionalus,išsamiai paaiškina problemą ir jos sprendimo būdus.Ačiū jam.

2014-09-18, 12:52 | IP: 88.119.153.12

Labai profesionalus gydytojas, puikia padare operacija, taip pat pas ji i privacia istaiga ejau del inseminacijos, tai po antros pavyko- susilaukiau vaikelio:)

2014-09-11, 10:38 | IP: *.*.*.*

2014-09-04, 18:46 | IP: 83.181.79.178

Ačiū DAKTARUI. Lankausi daugiau nei 15 metų. Buvo visokių problemų. Beje, ar tik jis ne vienintelis Kaune ginekologas-endokrinologas, bent buvo anksčiau. Nuostabus žmogus ir gydytojas.

2014-08-03, 09:10 | IP: 78.62.187.153

Konkretus.Pasako tiesiai sviesiai.Pataria zmogiskai.Esu nuosirdziai dekinga uz atlikta operacija gerbiamam H.Stankeviciui.Man jis Zmogus is didzioisos raides.Zmogus pakeites mano gyvenimo kokybe.Aciu dar karta gydytojui.Jeigu norit lia,lia,nesulauksite.Auksciausios kvalifikacijos gydytojas.Man asmeniskai nereikia is zmoniu daug sypsenu ir malonumo.Svarbiausia,kad dirbtu kvalifikuotai ir kokybiskai.

2014-08-02, 14:59 | IP: 78.58.148.65

Didziuojasi savo profesionalumo, nors mazai terupi jam ligonio sveikata ir savijauta, pliurpia beleka, greit susinervina, pasaipus, kelia psichologini smurta savo pacientams. Cia neperseniausiai dare man laparaskopija tai po operacijos aiskina kad galesi save pasmerkti nestumi, kad vaikai tai savo gyvenimo nurasymas, pats turi vaiku ir nesupranta, kad vaikai pats didziausias gyvenime turtas ir dziaugsmas, o ne nasta. Sitam daktarui rupi tik pinigai ir kuo daugiau ju jis laukia is savo pacientu, taciau paciento sveikata ir bukle jam ne motais. Skaidrumo jokio. Nei vienai moterei jo nerekomenduociau. labai netolerantiskas, issisaipo is savo pacientu.

2014-07-27, 12:05 | IP: 82.140.181.96

Tikras savo srities profesionalas, šio gydytojo pagalba ateinant į pasaulį antram mano vaikučiui prilygo stebūklui. Neįsivaizdavau, kad gali būti svajonių gimdymas ir gera savijauta pogimdyviniam laikotarpį. Tai ne tik profesionalus gydytojas, tai žmogus turintis gera humoro jausmą, trykštantis optimizmu. Sėkmės Jums Gydytojau!!! R. Bogušienė

2014-05-19, 12:08 | IP: 213.252.235.22

Profesionalus gydytojas, žmogiškas, rūpestingas, suprantantis, patariantis. Žmogus, kuriuo gali pasitikėti - operavo mano mamą - AČIŪ jam labai už didelį darbą.