Pacientai, kurie rekomenduoja Heraldas Stankevičius, %

Vaisingumo klinika (Kaunas)

Išduota: 2009-04-03, Nr. MPL-13338, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaisingumo klinika (Kaunas)
2024-02-01, 09:43 | Registruotas lankytojas 3

Labai rekomenduoju gydytoją, skaičiau komentarus ir dvejojau tačiau apsilankius pasikeitė nuomonė visiškai, surado problemą kurios metus laiko nesugebėjo rasti daugybė daktarų , paskyrė gydymą , daugiau tokių specialistų

2023-04-20, 15:20 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiusi neigiamų komentarų, dvejojau ar eiti pas šį gydytoją. Bet vis dėl to sveikas protas nugalėjo ir apsilankiau. Apžiūra buvo išsami, gilinosi į mano situaciją, atneštus tyrimus, detaliai išklausinėjo, viską išsamiai paaiškino. Bendravo maloniai, padrąsino. Priekaištų tikrai neturiu. Profesionalus gydytojas, džiaugiuosi, kad pas jį patekau.

2022-12-19, 10:36 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas rekomenduoju 100%

2022-10-25, 10:42 | Registruotas lankytojas 5

Labai arogantiškas ir negerbiantis pacientų.Nors personalas yra sakęs,kad šio daktaro nuotaika priklauso nuo "fazės".Apsaugok dieve nuo tokių žmonių aplamai.

2022-08-23, 16:48 | Registruotas lankytojas 818

Puikus gydytojas. Konkretus, išmanantis savo darbą. Lankausi privačiai, visada elgiasi taktiškai, išklauso. Taip jis turi savo nuomonę už ką jį gerbiu ir pasitikiu. Ačiū Jums.

2022-04-05, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju sio pono. Elgiasi nepagarbiai ir nemaloniai, labai dziaugiuosi, kad atsistojau ir isejau dar nepradejus apziuros. Labai teigia savo nuomone, kalba netaktiskai ir izeidzianciai. Tik po vizito pasiskaiciau atsiliepimus, galejau tai padaryti anksciau.. Nes labai labai nusivyliau, tikriausiai del to ir nebuvo eiliu pas sita “daktara”, nes niekas nenori pas toki zmogu lankytis. Pats blogiausias gydytojas koki esu sutikusi per gyvenima.

2022-03-22, 09:24 | Registruotas lankytojas 1

Buvau labai geros nuomonės apie šį gydytoją, rekomendavau draugei pas jį apsilankyti. Kiek teko bendrauti, visad linksmas, o ir jo juokeliai man visad pakeldavo nuotaiką. Lankiausi pas jį dėl nuolatinių pilvo skausmų. Iškarto rado problemą, skyrė chirurginį gydymą. Iki operacijos buvo viskas puiku. O po operacijos liku šokiruota. Operacija buvo atlikta penktadienį, tą dieną viskas puiku. Šeštadienį ir sekmadienį atrodo visas ligoninės personalas atostogavo. Niekas neatėjo apžiūrėti, nekeitė tvarsčių. Išrašė iš ligoninės galima sakyti seselė, nes tik išrašą atnešė. Tą dieną skyriuje buvo ir gydytojas Stankevičius, girdėjau jo balsą koridoriuje. Laukiau kol ateis, apžiūrės, papasakos kas toliau (ką galima, ko negalima, kada gryžti į įprastą gyvenimą, koks toliau gydymas ir t.t.). Dėja išvažiavau su nuliu žinių. Likau labai nusivylusi.

2021-12-18, 02:38 | Registruotas lankytojas 28

Su rizikingu nėštumu teko gulėti klinikose, ir šia asmuo buvo palatos gydytojas. Išleido vis dar kraujuojančią - žinojau, kad kažkas blogai, bet į tai nebuvo kreipamas dėmesys. Sakė, kad nėštumas - ne liga. Po savaitės netekau visiškai sveiko 18 savaičių išnešioto sūnaus. Gydytojas net neįsivaizduoja, kiek kančių ir psichologinio diskomforto man suteikė ši tragedija. Arogantiškas, neempatiškas ir nuviliantis - toks mano vertinimas.

2021-10-14, 08:26 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju kreiptis į šį gydytoją. Gydytojas dedasi esantis labai viską išmanantis, tačiau tik ne ginekologijos ir akušerijos srityse. Gydytojas neturintis atjautos, labai grubus, netaktiškas. Į klausimus neatsako, nes jų negirdi, daugiau kalba su savim. Tačiau drįstu pastebėti, kad su pacientėmis, kurios vokeliu prieš operaciją atsiskaito, gydytojas elgiasi gražiai - ateina kiekvieną rytą ir pasiklausia kaip jaučiasi po atliktos operacijos. O jei tu esi pacientas, kurį tiesiog vizituoja šis gydytojas gulint stacionare, tai kokybiško gydymo nesitikėk. Geriau jau jokio gydytojo nei šis.

2021-08-09, 14:37 | Registruotas lankytojas 9

Aš jau buvau girdėjus apie jį seniau. Kad labai grubus ir visai netinkantis tokiom pareigom. Kaip gali vyras moterim per skaudančią apžiurą aiškinti, kad nevaidintų.. Bendravinas mane šokiravo. Visų beveik moteru atsiliepimai apie jį blogi. Jį sunervino užduotas klausimas. Kada galėčiau galvoti apie namus, nes jaučiuisi geriau? Veliau sake bart gavo ir rezidentes nors jos, nei žodzio man nesake. Pasakojo kitos paciantės.Ačiū Dievui, kad pavyko pasikeisti gydytoja. Labai laiminga. Nes vien jo buvimas varė stresą.

2021-08-09, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Kažkas baisaus...NEREKOMENDUOJU! Arogantiškas, nebendraujantis, jei paklausia tai tarp kitko, kalba pats sau monologu. Išrašė iš ligoninės, net neatnešė pats išrašo, o atsiuntė rezidentę...o klausimų turėjau daug, nes dauguma gydytojų įprastai aptaria ligonio tolimesnį gydymą po operacijos.

2021-04-15, 09:11 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, malonus, išklausantis visų nusiskundimų, atsakantis į visus klausimus. Nuoširdžiai nesuprantu kodėl šis gydytojas turi tiek blogų atsiliepimų.

2021-04-07, 11:04 | Registruotas lankytojas 15

Pas šį gydytoja papuoliau extra jo budėjimo metu su vidiniu kraujavimu, gydytojas išoperavo, kuo puikiausiai sugijau. Po pusės metu nusprendžiau apsilankyti konsultacijai, atsiliepimai labai išgasdino. Tačiau tik įžengus pro duris pakeičiau nuomonę, konsultacija buvo labai išsami, skyrė pakankamai dėmesio mano problemai, davė naudingu patarimu. Tiesa, turi savotiška humoro jausma, bet man jis nebuvo nepriimtinas, net nuotaika pakėlė :D Tikrai REKOMENDUOJU :)
P.S. lankiausi nemokamai, klinikose.

2021-02-12, 12:24 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-02-10, 12:22 | Registruotas lankytojas 4
2020-11-06, 05:00 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-04, 20:39 | Registruotas lankytojas 2

Prieš daugiau nei metus pas šį Gydytoją visai netikėtai papuoliau konsultacijai dėl nevaisingumo klinikose. Nuo pat pradžių buvo dėmesingas, taktiškas, švelnus ir atsargus gydytojas. Net tuo metu atrodančius baisiausius tyrimus sugebėjo paversti man tik paprasčiausia patikra. Ir tik šio nuostabaus Gydytojo dėka šiandien mes sūpuojame pirmagimę! Nėra tinkamų žodžių apsakyti dėkingumui! Gydytojui ir jums visoms sėkmės!

2020-02-09, 05:40 | Registruotas lankytojas 1

Aciu gyd Stankeviciui uz jo sugebejima isspresti ysisenejusia problema,tai gyd. maloniai bendraujantis, geras savo srities specelistas,siandien as jauciuosi labai gerai,aciu JUMS!!!

2020-01-23, 20:00 | Registruotas lankytojas 2

Esu be galo laiminga, kad gyvenimas mane suvedė su šiuo Gydytoju. Lankausi pas jį vaisingumo klinikoje Kaune. Kiek teko lankytis pas ginekologus vyrus ir moteris (tikrai neužtektų rankų pirštų), žinoma, teko sutikti puikių gydytojų, na bet šitas žmogus MAN yra stebuklas. Labai džiaugiuosi jį atradusi. Puikus, žmogiškas, jautrus, taktiškas specialistas. Aš jau tiek patyrusi skaudulių ir nusivylimų gyvenime iš ginekologinės pusės, kad jau niekas nebestebina, kai tenka susidurt su specialistais. Bet niekada nepakenčiu, žinoma, netakto ar chamiškumo ar pan. Na bet šis gydytojas taip palietė mano širdį, aš neatsistebiu, kaip apie jį galima būtų kažką blogo pasakyti. Dėkoju jam širdingai už tokį užmegztą ryšį. P. S. JOKIŲ PAKIŠŲ.

2019-10-12, 14:01 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-02, 04:39 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-02-07, 09:38 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-12-19, 09:06 | Registruotas lankytojas 2

mane išgąsdino neigiami komentarai ir vertinimai, tačiau visiškai be reikalo. Gydytojas labai draugiškai, ramiai, švelniai ir išsamiai apklausė, apžiūrėjo ir domėjosi turimais tyrimais. greitai nustatė diagnozę, paskyrė tyrimus ir sudėliojo gydymo planą. nepasikliaukite tik blogais žodžiais. Sėkmės

2018-11-09, 12:05 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-10-24, 16:36 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-10-09, 16:41 | Registruotas lankytojas 1

2018-10-04, 19:16 | Registruotas lankytojas 7

Pasirodė labai geras gydytojas. Nesuprantu, kodel pries tai buvusioms moterims jis nepatiko. Man diagnoze pasake greitai, ko kiti ginekologai nematydavo ir nepasakydavo. Sia liga sirgau jau daug metu. Daznai budavo nereguliarios menesines ir niekas neatsakydavo, kodel - sakydavo jog normalu. O jis is karto surado priezasti ir pasake. Kadangi turejau daug antsvorio ir giminiu serganciu, tai pasiule pasidaryti gliukozes tolerancijos testa, kurio nei vienas gydytojas nesvarste pasidaryti.
Likau patenkinta ir gavau visus atsakymus.

2017-11-28, 07:24 | IP: *.*.*.*

2017-11-08, 18:42 | IP: 78.63.237.149

Puikus gydytojas,puikus specialistas,esu patenkinta jo darbu,rupestingas,po operacijos ne karta buvo atejes pasidometi sveikata,malonus bendravimas,neturiu ka blogo pasakyti,aciu jam.

2017-11-02, 10:59 | Registruotas lankytojas 1

Labai didelis aciu siam gydytojui. Viskas buvo sklandziai,greitai ir operatyviai. Puikus gydytojas.
P.S. paskaiciusi komentaru su prastais atsiliepimais tox ispudis susidaro,kad cia kitas gydytojas. Bendravo labai graziai, pajuokavo siek tiek, ir palatoj moteris gulejo su kuria taip pat labai graziai bendravo.

2017-09-30, 22:42 | IP: *.*.*.*

2017-09-22, 11:24 | IP: 84.15.188.189

Lankausi pas si gydytoja. Nelabai suprantu, kai zmones raso, kad H.Stankevicius "grubus, neatsako I klausymus".
Labai malonus gydytojas, klausiu visko, kas man aktualu. Nebuvau nei karto nei nutraukta, nei kitaip izeista. I kisene nedaviau nei vieno euro, nes lankausi Klinikose.
Kadangi problema- vyro nevaisingumas - tikiuosi su gydytojo pagalba pasieksim maksimaliu rezultata - pavyks pagalbinis apvaisinimas, siek tiek pakoregavus ir mane.
Kol kas, kas liecia bendravima, tyrimu seka ir eiga - tik geriausi atsiliepimai.
Nesutikau nei vieno izulaus, hamo gydytojo per savo gyvenima. Gal jus pacios nemandagios ir izulios?????
P.S. Atsiprasau uz ne lietuviskus rasmenis.

2017-09-16, 17:05 | IP: *.*.*.*

2017-08-07, 13:10 | Registruotas lankytojas 11
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-07-30, 16:43 | IP: 78.62.247.66

Puikus gydytojas. Visada besišypsantis, malonus. Nekelia įtampas, rūpestingas ir geras specialistas. Rekomenduoju

2017-06-14, 15:39 | IP: *.*.*.*

2017-01-03, 09:32 | IP: *.*.*.*

2016-10-13, 21:15 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-09-02, 15:58 | IP: 78.58.170.190

Pats geriausias gydytojas. Konkretus - atejus is kart nustate problema, ir staigiai ja isgyde. Pasake kad po puses metu pastosiu ir ka jus galvojat! Taip ir atsitiko. Dabar supuoju savo angela. Visiem rekomenduoju, o gydytojui daug sveikatos. Kas nesuprantat juoku pas ji geriau nesikreipkit ;)

2016-06-11, 08:01 | IP: 195.182.92.18

Atvykau iįš užsienio, ten ilgai gydžiausi, bet be rezultato, neturėjau daug laiko ir džiaugiuosi, kad pas daktarą papuoliau, nes atliko visus reikiamus tyrimus, laparoskopiją padarė klinikose, nustatė dėl ko nepastoju, atliko operaciją, paskyrė gydymą. Esu labai patenkinta ir dėkinga, nes viskas aiškiai, greitai, paprastai ir auprantamai. Laukiu rezultato ir tikiu, kad svajonė susilaukti kudikio išsipildis.

2016-06-11, 07:50 | IP: 195.182.92.18

Labai džiaugiuosi, kad papuoliau pas šį daktarą, nes mane jau turėjo operuoti ir norėjo viską pašalinti, bet pasirodė, kad reikia pašalinti tik auglį. Juokaudamas pagerino man nuotaiką, nes atėjau visa apsibliovusi. Padarė tyrimus, viską man išaiškino. Išoperavo, pašalino auglį ir dar išsiuntė į kurortą. Pasveikau,, jaučiuosi labai gerai, esu nepaparastai dėkinga. Geros jums sveikatos, kad kuo daugiau padėtumėte žmonėms.

2016-05-16, 08:35 | IP: 193.219.162.30

Super daktaras.

2016-04-15, 05:37 | IP: *.*.*.*

2016-04-08, 22:20 | IP: *.*.*.*

2016-03-14, 20:39 | IP: 78.58.170.214

Labai džiaudiuosi, kad pas jį pauoliau ir kitoms linkėčiau to paties. Puikus daktaras, įdomus žmogus.

2016-02-22, 16:48 | IP: 193.219.37.242

Esu sužavėta gerb. Stankevičiumi. Beveik metus vargau dėl pilvo skausmų, lyg tai ir gydė, bet nepdėjo. Draugė rekomendavo daktarą. Nustatė ligą, išsioperavau, prirašė vaistų. Pasveikau, jaučiuosi gerai. esu labai dėkinga.

2016-02-08, 19:29 | IP: *.*.*.*

2016-01-26, 15:44 | IP: 82.135.206.15

Puikus gydytojas, nuostabus žmogus. Ačiū Jums už viską. EV

2016-01-19, 12:52 | IP: 87.247.90.218

Labai rūpestigas savo srities puikus žinovas. Tik pas jį visada konsultuosius ir gydysiuos

2015-07-30, 16:32 | IP: *.*.*.*