Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Paliulytė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07035, Panaikinta

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15253, Galiojanti

2019-10-07, 09:37 | 3

Nuostabi gydytoja priėmusi mūsų dukros gimimą. Viskas praėjo greitai ir sklandžiai. Patiko kad paaiškina visus veiksmus, kas bus daroma, kodėl ir pan, suteikia vidinio saugumo. Didžiausias ačiū :)

2019-08-28, 18:28 | 2

Pati geriausia mano sutikta savo srities specialistė. Nėštumo metu teko pas ją porą kartų lankytis, tai tikrai buvau patenkinta apžiūromis, atsakė konkrečiai į visus rūpimus klausimus ir viską nuosekliai paaiškino. Taip jau sutapo, kad kai gimdžiau taip pat buvo jos pamaina, pamačius šią gydytoją net lengviau pasidarė.. Dėl tam tikrų priežasčių reikėjo atlikti cezario pjūvį neplanuotą, operavo mane ši gydytoja. Nors operacijos labai bijojau, bet viskas praėjo sklandžiai, vakare jau galėjau keltis, praėjus beveik 2 savaitėm mano randas vos matomas, idealiai susiūtas ir savijauta puiki. Esu begalo dėkinga šiai gydytojai!

2019-08-24, 12:33 | 3

Nuostabi gydytoja, kurios dėka gimdymas vyko labai sklandžiai. Labai dėkoju už moralinį palaikymą ir padrąsinimus, šios gydytojos dėka net gimdymas nebetrodo toks baisus.

2019-08-22, 11:01 | 1

Visomenės suformuoti lūkeščiai apie gydytojus buna dvejopi - vieni pasakoja apie abejingumą, rūpesti iš išskaičiavimo, kiti - vardija savybes, kurios tiktų teigiamiausiems kino ar serialo herojams. Manoji gimdymo istorija buvo, kaip kine - su užtęstu siužetu, nuosmukiais, pakilimais, ribinėmis situacijomis, kraujo ir mirties kvapu, bet su pačiais tikriausiais herojais. Ne iš filmo. Iš Santariškių Akušerijos ir ginekologijos centro. Noriu nuoširdžiai padėkoti už laimingą šios dramos pabaigą gydytojai Virginijai Paliulytei. Ne tik už jos kompetenciją, bet ir už tai, kad buvo tokia, kokia turi būti būti gydytoja - rami, bet neabejinga, guodžianti, bet atsargi, pasitinkinti ir nuraminanti. Džiaugiuosi, kad jos ir visos komandos dėka rugpjūčio 11 tapo ne tik mano mergaitės gimimo, bet ir mano išgelbėjimo diena.
Galiu drąsiai sakyti, jog tą rytą ir visą pooperacinį laikotarpį mane supo puikūs žmonės, kuriems aš išties rūpėjau.

Ačiū už dukrą ir gyvybę.
Justė Beišytė

2019-06-07, 22:48 | 1

Apie gydytoją galiu pasakyti tik geriausius atsiliepus. Labai profesionali, empatiška, kurianti teigiamą atmosferą. Esu lankiusis ne pas vieną ginekologą/ę, bet nė vienas neprilygsta jos turimai kompetencijai.