Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Paliulytė, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07035, Panaikinta

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15253, Galiojanti

2019-06-07, 22:48 | 1

Apie gydytoją galiu pasakyti tik geriausius atsiliepus. Labai profesionali, empatiška, kurianti teigiamą atmosferą. Esu lankiusis ne pas vieną ginekologą/ę, bet nė vienas neprilygsta jos turimai kompetencijai.

2019-05-15, 12:00 | 2

Nuostabi gydytoja!! Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū gydytojai už pagalbą atkeliaujant mūsų dukrytei į pasaulį:)

2019-03-23, 16:20 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją jau porą kartų nėštumo metu. Esu labai patenkinta, vienintelė gydytoja, kuri viską nuosekliai paaiškino, parodė. Kantriai atsakė į visus iškilusius klausimus. Manau yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja tikrai labai maloni ir mandagi.

2019-03-06, 12:59 | 2

Geresnes gydytojos nesugalvosi. Konkreti, profesionali. Nevynioja i vata, pataria taikliai, o paskirtas gydymas man visada pasiteisino. Be to dar ir charizmatiska asmenybe,su kuria negeda kalbetis apie savo intymias problemas.

2019-01-16, 21:02 | 3

Tobula gydytoja! Priziurejo mano antra nestuma.Kompetetinga, taktiska, labai tiksli, bendrauja nuosirdziai, visada atsako i visus rupimus klausimus.Labai nuteike gerai antram gimdymui.Simta kartu aciu uz antra dukryte!!!
Sekmes darbe!

2019-01-08, 20:50 | 1

Labai maloni gydytoja, paliko labai gerą įspūdį. Profesionali savo srities specialistė, rekomenduoju.

2018-12-29, 16:17 | 1

Lankausi pas šiâ nuostabiâ gydytojâ jau eilę metû. Nekeisčiau nei už kâ. Profesionali, dėmesinga, mandagi ir puikiai išmananti savo sritį. 100% rekomenduoju.

2018-11-06, 15:53 | 1

Laukiuosi antro vaikelio, skaičiau įvarius komentarus, daug domėjausi ir suradau gydytoją Paliulytę. Puiki gydytoja, maloni, atsako į visus rūpimus klausimus. Visada išamiai papasakoja kaip laikosi mažylis pilvelyje. Labai džiaugiuosi, kad tenka pas ją lankytis. Rekomenduoju

2018-11-05, 12:21 | 3

Tobula gydytoja!!!Labai rekomenduoju!

2018-10-10, 13:52 | 1

Gydytoja Virginija Paliulytė tai žmogus, kuriam drąsiai patiki savo ir būsimos gyvybės, taip laukiamo į pasaulį ateinančio žmogučio, sveikatą. Išskirtinis ir vertas didžiulės pagarbos Gydytojos gebėjimas konsultuoti ir atsiliepti į kiekvieną prašymą taip, jog atrodo, kad esi jai svarbiausias pacientas. Ačiū, Gydytoja, už profesionalumą ir atiduotą šilumą.