Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Paliulytė, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15253, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-04-08, 15:34 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja. Lankausi 8 metus ir nei karto nebuvo nusivylimo.

2021-02-10, 12:52 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja ir šios srities specialistė.

2020-11-28, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Daug metų visiškai pasitikėjau šia gydytoja ir laikiau tikra profesionale. Deja, antrojo nėštumo metu jautėsi, kad gydytoja labai neatidi ir išsiblaškiusi, siūlydavo visiškai neįtikinamus paaiškinimus, kai iškilo problemos. Ji net nepasiūlė genetikų konsultacijos, nekalbant apie genetinius tyrimus, esant akivaizdiems indikatoriams. Vaikas gimė su genetiniu sindromu, kurį, mano nuomone, gydytoja tiesiog pražiūrėjo. Vis tik skaudžiausias buvo jos nejautrumas ligoninėje jau po gimdymo - kai dar net genetikai nebuvo užsiminę apie įtarimus, neatlikti jokie tyrimai diagnozei patvirtinti, gydytoja tiesiog atėjus į palatą pareiškė - tai vis tik yra sindromas! Man tai sukėlė panikos priepuolį ir tik padidino patirtą traumą. Tuo metu gydytoja bandė kažką teisintis apie tai, kaip ir tyrimai nenustato, bet ji niekada jų net neskyrė.

2020-10-19, 18:48 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, visada išsamiai atsako į visus klausimus, pataria, paaiškina ir maloniai bendrauja. Prižiūrėjo mano nėštumą ir mano būklei pablogėjus, greitai reagavo ir jos dėka dabar turiu sveiką dukrytę. Tik geriausi atsiliepimai, visiems rekomenduoju.

2020-07-21, 14:21 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja! Ačiū jai už viską! Tik geriausios rekomendacijos

2020-07-07, 12:38 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, prižiūrėjo abu nėštumus, visos draugės eina tik pas ją tiek konsultacijom tiek nėštumo priežiūrai. Šiuolaikiška, rami, profesionali, nuramina.

2020-03-30, 11:51 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū šiai gydytojai ir jos komandai už priimtą gimdymą. Dėl koronos teko gimdyti vienai (be vyro), ši daktarė buvo puikiausia komanda, patikimiausias sirgalius, besąlygišką pasitikėjimą sukeliantis profesionalas, nuotaiką pakeliantis draugas. Tokio paciento pajautimo ir gebėjimo pritaikyti bendravimą tikrai nesu mačiusi. Lenkiu galvą ir negaliu patikėti, kad tokių gydytojų apskritai būna ir kad man tiesiog pasisekė atsitiktinai papulti gimdyti jos darbo metu. Ačiū, kad esate!

2020-01-14, 12:16 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi profesionale, daktare ir moteris. Ji prieme gimdyma, labai motyvavo nepasiduoti ir dirbti. Su ja jauciaus labai saugi, dirbom kaip tikra komanda, Ji man net siek tiek primine trenere saleje kuri labai skatina sportininka nepasiduoti ir siekti savo tikslu. Tik sios gydytojos deka gimdymas nebeatrodo kazkas baisaus. Gimdyciau ir gimdyciau pas ja. Is sio gimdymo isnesiausiau tik teigiama patirti ponios Virginijos deka.
Vienareiksmiskai geriausi atsiliepimai ir didziausios rekomendacijos!
Ji yra nuostabus gydytojo pavyzdys.

Aciu Jums ir sekmes darbuose! 10 is 10.

2019-10-07, 06:37 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja priėmusi mūsų dukros gimimą. Viskas praėjo greitai ir sklandžiai. Patiko kad paaiškina visus veiksmus, kas bus daroma, kodėl ir pan, suteikia vidinio saugumo. Didžiausias ačiū :)

2019-08-28, 15:28 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia mano sutikta savo srities specialistė. Nėštumo metu teko pas ją porą kartų lankytis, tai tikrai buvau patenkinta apžiūromis, atsakė konkrečiai į visus rūpimus klausimus ir viską nuosekliai paaiškino. Taip jau sutapo, kad kai gimdžiau taip pat buvo jos pamaina, pamačius šią gydytoją net lengviau pasidarė.. Dėl tam tikrų priežasčių reikėjo atlikti cezario pjūvį neplanuotą, operavo mane ši gydytoja. Nors operacijos labai bijojau, bet viskas praėjo sklandžiai, vakare jau galėjau keltis, praėjus beveik 2 savaitėm mano randas vos matomas, idealiai susiūtas ir savijauta puiki. Esu begalo dėkinga šiai gydytojai!

2019-08-24, 09:33 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, kurios dėka gimdymas vyko labai sklandžiai. Labai dėkoju už moralinį palaikymą ir padrąsinimus, šios gydytojos dėka net gimdymas nebetrodo toks baisus.

2019-08-22, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Visomenės suformuoti lūkeščiai apie gydytojus buna dvejopi - vieni pasakoja apie abejingumą, rūpesti iš išskaičiavimo, kiti - vardija savybes, kurios tiktų teigiamiausiems kino ar serialo herojams. Manoji gimdymo istorija buvo, kaip kine - su užtęstu siužetu, nuosmukiais, pakilimais, ribinėmis situacijomis, kraujo ir mirties kvapu, bet su pačiais tikriausiais herojais. Ne iš filmo. Iš Santariškių Akušerijos ir ginekologijos centro. Noriu nuoširdžiai padėkoti už laimingą šios dramos pabaigą gydytojai Virginijai Paliulytei. Ne tik už jos kompetenciją, bet ir už tai, kad buvo tokia, kokia turi būti būti gydytoja - rami, bet neabejinga, guodžianti, bet atsargi, pasitinkinti ir nuraminanti. Džiaugiuosi, kad jos ir visos komandos dėka rugpjūčio 11 tapo ne tik mano mergaitės gimimo, bet ir mano išgelbėjimo diena.
Galiu drąsiai sakyti, jog tą rytą ir visą pooperacinį laikotarpį mane supo puikūs žmonės, kuriems aš išties rūpėjau.

Ačiū už dukrą ir gyvybę.
Justė Beišytė

2019-06-07, 19:48 | Registruotas lankytojas 2

Apie gydytoją galiu pasakyti tik geriausius atsiliepus. Labai profesionali, empatiška, kurianti teigiamą atmosferą. Esu lankiusis ne pas vieną ginekologą/ę, bet nė vienas neprilygsta jos turimai kompetencijai.

2019-05-15, 09:00 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja!! Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū gydytojai už pagalbą atkeliaujant mūsų dukrytei į pasaulį:)

2019-03-23, 14:20 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją jau porą kartų nėštumo metu. Esu labai patenkinta, vienintelė gydytoja, kuri viską nuosekliai paaiškino, parodė. Kantriai atsakė į visus iškilusius klausimus. Manau yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja tikrai labai maloni ir mandagi.

2019-03-06, 10:59 | Registruotas lankytojas 2

Geresnes gydytojos nesugalvosi. Konkreti, profesionali. Nevynioja i vata, pataria taikliai, o paskirtas gydymas man visada pasiteisino. Be to dar ir charizmatiska asmenybe,su kuria negeda kalbetis apie savo intymias problemas.

2019-01-16, 19:02 | Registruotas lankytojas 11

Tobula gydytoja! Priziurejo mano antra nestuma.Kompetetinga, taktiska, labai tiksli, bendrauja nuosirdziai, visada atsako i visus rupimus klausimus.Labai nuteike gerai antram gimdymui.Simta kartu aciu uz antra dukryte!!!
Sekmes darbe!

2019-01-08, 18:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja, paliko labai gerą įspūdį. Profesionali savo srities specialistė, rekomenduoju.

2018-12-29, 14:17 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pas šiâ nuostabiâ gydytojâ jau eilę metû. Nekeisčiau nei už kâ. Profesionali, dėmesinga, mandagi ir puikiai išmananti savo sritį. 100% rekomenduoju.

2018-11-06, 13:53 | Registruotas lankytojas 1

Laukiuosi antro vaikelio, skaičiau įvarius komentarus, daug domėjausi ir suradau gydytoją Paliulytę. Puiki gydytoja, maloni, atsako į visus rūpimus klausimus. Visada išamiai papasakoja kaip laikosi mažylis pilvelyje. Labai džiaugiuosi, kad tenka pas ją lankytis. Rekomenduoju

2018-11-05, 10:21 | Registruotas lankytojas 11

Tobula gydytoja!!!Labai rekomenduoju!

2018-10-10, 10:52 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja Virginija Paliulytė tai žmogus, kuriam drąsiai patiki savo ir būsimos gyvybės, taip laukiamo į pasaulį ateinančio žmogučio, sveikatą. Išskirtinis ir vertas didžiulės pagarbos Gydytojos gebėjimas konsultuoti ir atsiliepti į kiekvieną prašymą taip, jog atrodo, kad esi jai svarbiausias pacientas. Ačiū, Gydytoja, už profesionalumą ir atiduotą šilumą.

2018-07-03, 11:17 | Registruotas lankytojas 3

Nereali specialiste, tiek bendravimu tiek kompetencija! Rekomenduoju!

2018-03-26, 15:26 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-13, 23:33 | IP: 78.61.249.52

Sitos gydytojos deka man dingo ginekologu baime :) nei karto nepriverte blogai pasijusti, atsake i vysus klausimus, isklause ir nuramino. Problemos nebeatrode tokios baisios. Gydytoja labai svelni ir rupestinga.

2017-10-08, 15:54 | Registruotas lankytojas 1

Labai dziaugiuosi, kad atradau sia gydytoja. Labai profesionali, rupestinga, atidi, visuomet atsako į rupimus klausimus, issamiai viska paaiskina, maloniai bendraujanti. Priziurejo mane ir iki nestumo, taip pat ir visa nestuma stebejo, atliko visus tyrimus. Labai rekomenduoju sia gydytoja!

2017-06-20, 09:45 | IP: 88.119.11.65

Tobula gydytoja

2017-06-14, 11:43 | IP: *.*.*.*
2017-03-17, 15:52 | IP: 83.176.187.134

Geriausia is geriausiu!!!

2017-03-16, 15:43 | IP: 212.122.91.173

Rekomenduoju visoms, labai profesionali gydytoja!

2017-02-24, 10:34 | IP: 213.226.134.98

Gydytoja iš didžiosios raidės, nuostabus žmogus, verta tik geriausių žodžių. Su sudėtinga ir komplikuota situacija susitvarkė labai profesionaliai, nekėlė bereikalingos panikos, o kaip tik nuramino. Jūsų dėka dabar esame sveiki gyvi ir sūpuojame sveiką mažylį! Nuoširdžiausias Ačiū!

2017-01-20, 22:49 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktarė, labai dėmesinga ir rūpestinga. Labai džiaugiuosi, kad sutikau šią daktarę. Rekomenduoju!

2017-01-16, 12:55 | IP: 77.90.74.41

Rekomenduoju apsilankyti visoms mamoms, kurios laukiasi vaikelio. Šios gydytojos darbas yra maksimaliai kokybiškas visomis prasmėmis.

2017-01-08, 00:32 | IP: 90.140.195.57

Puiki daktarė

2017-01-05, 03:12 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, visada maloni ir draugiska. Savo srities profesionale. Visa laika visiems rekomenduoju ir buna tik geriausi atsiliepimai.

2016-11-26, 00:41 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Lankiausi kelis kartus nestumo metu, kai manoji atostogavo. Labai patiko. Sekmes darbe.

2016-11-25, 19:04 | Registruotas lankytojas 1

Viena maloniausiu sutiktu gydytoju. Labai rupestinga, demesinga bei gydytoja su auksine kompetencija. Rekomenduoju!

2016-10-30, 16:02 | IP: 84.15.179.205

Puiki gydytoja.

2016-10-25, 18:26 | IP: 90.140.135.120

super gydytoja!!! tiksli, kokreti, jokiu lialia, tik pagristos medicinines zinios ir faktai. ramus bendravimo tonas, puikiai valdoma situacija, kai paciente panikuoja :)) gydytoja is didziosios raides. tikrai pasitvirtino kolegu rekomendacijos!!! niekur kitur - tik pas ja:)

2016-09-22, 22:45 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja konkreti, laiku priėmė tinkamus sprendimus, ir, nors gimdymas baigėsi skubiu Cezario pjūviu, situacija buvo tinkamai suvaldyta, jautėmės patikimose ir užtikrintose rankose. Ačiū!

2016-03-19, 15:07 | IP: 84.240.48.105

Daktarė Virginija Paliulytė prižiūrėjo mane viso neštumo metu, taip pat pasisekė gimdyti jos budėjimo metu Santariškių ligoninėje. Su šeima norėjome pasakyti AČIŪ už profesionalų darbą, dėmesingumą ir gerumą. Neštumo metu buvo atliekami visi tyrimai, kai kildavo kokių klausimų - į juos buvo atsakyta bet kuriuo metu. Gimdant - visi daktarės ir akušerės veiksmai buvo paaiškinti (ką darys, dėl ko tai bus daroma ir t.t).

2016-02-23, 13:53 | IP: 78.60.85.107

Nuostabi gydytoja! Puikus žmogus. Ji padėjo lauktis pirmosios dukrytės, o dabar globoja antrą vaikelį. Ši gydytoja pasižymi kompetencija, atidumu, profesionalumu. Rekomenduoju rinktis šią specialistę.

2016-02-08, 15:50 | IP: *.*.*.*

2015-08-28, 09:27 | IP: 78.60.216.37

AČIŪ šiai nuostabiai gydytojai padėjus išvysti pasaulį mūsų dukrytei Santariškių ligoninėje :) Tikrai geriausi atsiminimai ir šypsena prisiminus gimdymą :) Ačiū už palaikymą ir puikų darbą!

2015-07-31, 05:52 | IP: 90.134.107.153

Esu dekinga šitam gyd.uz suteikta konsultacija, ir operatyviai atlikta operacija.Manau tai padėjo išsaugoti mano vaikeli.Kai tuo tarpu,nei santariskese nei gimdymo namuose, nenorejo atlikti.Sakau dideli ACIU is visos širdies gyd G.Mecejui. O del bendravimo, tai galiu pasakyt sako konkrečiai nevinioja zodziu i vata, pasitikintis savimi.Man pvz. nebuvo svarbu kas kaip kalba, svarbu kad geras savo srities specialistas butu,O jis toks ir yra. Net po operacijos domėjosi musu sveikata, ir tikrindavo.
Jei reiketu kreipčiausi vel i ji, ir patarčiau kitiems.

2015-06-01, 17:11 | IP: 84.15.186.75

Prasidejus prieslaikiniam gimdymui man dare cezari. Operecijos metu gydytoja labai maloniai bendravo, viską aiškino ir pasakojo. Viską kas buvo padaryta buvo profesionalu. Viskas praejo tiek gerai kiek tik galejo. Jos ir jos komandos deka gimdymas nebuvo toks baisus.
Didelis dekuj jai ir kitiems dalyvavusiems

2015-03-21, 00:56 | IP: 78.56.39.118

Nuostabi gydytoja! Labai dziaugiuosi, kad pas ja apsilankiau. Isklauso, apziuri ir viska issamiai paaiskina. Labai lengva bendrauti ir pasitiketi sia gydytoja. Kaip jau kazkas anskciau minejo, tikrai i visas problemas ziuri placiau, atsizvelgia i visus negalavimus ir galimas priezastis. Jei kada teks planuoti vaikeli pasitikeciau tik sia gydytoja!

2015-03-02, 15:28 | IP: *.*.*.*

2014-11-23, 08:45 | IP: 193.219.87.70

Santariskese 22.11.2014 pagymdeme dukrele. Gyditoja Paliulyte labai padejo mum gimdyti. Superine daktare!!! Labai patiko mum. Paliulyte padare viska 1000% TOP! Labai dziaugemes ir labai patenkinti kad pataikem jos budejimu metu!! Aciu jum daktare labai uz viska!!!
Atskiras didziausias ACIU akuserej Natalijai Matiukovaj (низкий поклон вам за вашу помощь, заботу и любовь к пациентам и вашей работе!!! Побольше таких Сестер!!! Спасибо за дочь!!! ) - vienoj komandoj su daktare Paliulyte - Tai Dievo rankos musu zemeje!!!
Dekojame labai uz dukryte!!!! Tiek geru zodziu ir emociju galiu jum metus nesustodamas rasyti. Aciu...

2014-11-23, 08:39 | IP: 193.219.87.70