Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Paliulytė, %

Išduota: 2009-06-29, Nr. MPL-15253, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-21, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Pati nuostabiausia gydytoja! Ačiū jai už viską! Tik geriausios rekomendacijos

2020-07-07, 15:38 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, prižiūrėjo abu nėštumus, visos draugės eina tik pas ją tiek konsultacijom tiek nėštumo priežiūrai. Šiuolaikiška, rami, profesionali, nuramina.

2020-03-30, 14:51 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū šiai gydytojai ir jos komandai už priimtą gimdymą. Dėl koronos teko gimdyti vienai (be vyro), ši daktarė buvo puikiausia komanda, patikimiausias sirgalius, besąlygišką pasitikėjimą sukeliantis profesionalas, nuotaiką pakeliantis draugas. Tokio paciento pajautimo ir gebėjimo pritaikyti bendravimą tikrai nesu mačiusi. Lenkiu galvą ir negaliu patikėti, kad tokių gydytojų apskritai būna ir kad man tiesiog pasisekė atsitiktinai papulti gimdyti jos darbo metu. Ačiū, kad esate!

2020-01-14, 14:16 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi profesionale, daktare ir moteris. Ji prieme gimdyma, labai motyvavo nepasiduoti ir dirbti. Su ja jauciaus labai saugi, dirbom kaip tikra komanda, Ji man net siek tiek primine trenere saleje kuri labai skatina sportininka nepasiduoti ir siekti savo tikslu. Tik sios gydytojos deka gimdymas nebeatrodo kazkas baisaus. Gimdyciau ir gimdyciau pas ja. Is sio gimdymo isnesiausiau tik teigiama patirti ponios Virginijos deka.
Vienareiksmiskai geriausi atsiliepimai ir didziausios rekomendacijos!
Ji yra nuostabus gydytojo pavyzdys.

Aciu Jums ir sekmes darbuose! 10 is 10.

2019-10-07, 09:37 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja priėmusi mūsų dukros gimimą. Viskas praėjo greitai ir sklandžiai. Patiko kad paaiškina visus veiksmus, kas bus daroma, kodėl ir pan, suteikia vidinio saugumo. Didžiausias ačiū :)

2019-08-28, 18:28 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia mano sutikta savo srities specialistė. Nėštumo metu teko pas ją porą kartų lankytis, tai tikrai buvau patenkinta apžiūromis, atsakė konkrečiai į visus rūpimus klausimus ir viską nuosekliai paaiškino. Taip jau sutapo, kad kai gimdžiau taip pat buvo jos pamaina, pamačius šią gydytoją net lengviau pasidarė.. Dėl tam tikrų priežasčių reikėjo atlikti cezario pjūvį neplanuotą, operavo mane ši gydytoja. Nors operacijos labai bijojau, bet viskas praėjo sklandžiai, vakare jau galėjau keltis, praėjus beveik 2 savaitėm mano randas vos matomas, idealiai susiūtas ir savijauta puiki. Esu begalo dėkinga šiai gydytojai!

2019-08-24, 12:33 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, kurios dėka gimdymas vyko labai sklandžiai. Labai dėkoju už moralinį palaikymą ir padrąsinimus, šios gydytojos dėka net gimdymas nebetrodo toks baisus.

2019-08-22, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Visomenės suformuoti lūkeščiai apie gydytojus buna dvejopi - vieni pasakoja apie abejingumą, rūpesti iš išskaičiavimo, kiti - vardija savybes, kurios tiktų teigiamiausiems kino ar serialo herojams. Manoji gimdymo istorija buvo, kaip kine - su užtęstu siužetu, nuosmukiais, pakilimais, ribinėmis situacijomis, kraujo ir mirties kvapu, bet su pačiais tikriausiais herojais. Ne iš filmo. Iš Santariškių Akušerijos ir ginekologijos centro. Noriu nuoširdžiai padėkoti už laimingą šios dramos pabaigą gydytojai Virginijai Paliulytei. Ne tik už jos kompetenciją, bet ir už tai, kad buvo tokia, kokia turi būti būti gydytoja - rami, bet neabejinga, guodžianti, bet atsargi, pasitinkinti ir nuraminanti. Džiaugiuosi, kad jos ir visos komandos dėka rugpjūčio 11 tapo ne tik mano mergaitės gimimo, bet ir mano išgelbėjimo diena.
Galiu drąsiai sakyti, jog tą rytą ir visą pooperacinį laikotarpį mane supo puikūs žmonės, kuriems aš išties rūpėjau.

Ačiū už dukrą ir gyvybę.
Justė Beišytė

2019-06-07, 22:48 | Registruotas lankytojas 2

Apie gydytoją galiu pasakyti tik geriausius atsiliepus. Labai profesionali, empatiška, kurianti teigiamą atmosferą. Esu lankiusis ne pas vieną ginekologą/ę, bet nė vienas neprilygsta jos turimai kompetencijai.

2019-05-15, 12:00 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabi gydytoja!! Tik geriausi atsiliepimai. Ačiū gydytojai už pagalbą atkeliaujant mūsų dukrytei į pasaulį:)

2019-03-23, 16:20 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją jau porą kartų nėštumo metu. Esu labai patenkinta, vienintelė gydytoja, kuri viską nuosekliai paaiškino, parodė. Kantriai atsakė į visus iškilusius klausimus. Manau yra tikra savo srities profesionalė. Gydytoja tikrai labai maloni ir mandagi.

2019-03-06, 12:59 | Registruotas lankytojas 2

Geresnes gydytojos nesugalvosi. Konkreti, profesionali. Nevynioja i vata, pataria taikliai, o paskirtas gydymas man visada pasiteisino. Be to dar ir charizmatiska asmenybe,su kuria negeda kalbetis apie savo intymias problemas.

2019-01-16, 21:02 | Registruotas lankytojas 11

Tobula gydytoja! Priziurejo mano antra nestuma.Kompetetinga, taktiska, labai tiksli, bendrauja nuosirdziai, visada atsako i visus rupimus klausimus.Labai nuteike gerai antram gimdymui.Simta kartu aciu uz antra dukryte!!!
Sekmes darbe!

2019-01-08, 20:50 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja, paliko labai gerą įspūdį. Profesionali savo srities specialistė, rekomenduoju.

2018-12-29, 16:17 | Registruotas lankytojas 1

Lankausi pas šiâ nuostabiâ gydytojâ jau eilę metû. Nekeisčiau nei už kâ. Profesionali, dėmesinga, mandagi ir puikiai išmananti savo sritį. 100% rekomenduoju.