Pacientai, kurie rekomenduoja Jurgita Eigelienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00832, Galiojanti

Eigelienė Jurgita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Eigelienė Jurgita?

Nėra įvertinimų

2016-02-20, 17:16 | IP: 78.60.190.187

Reumatoidiniu artritu susirgau gana jauname amziuje, si gydytoja manim rupinosi kaip mama. Su tokia liga tampi susietas su gydytoju daug metu-mano nuomone apie sia gydytoja kuo geriausia. Aciu Jai uz rupesti ir profesionaluma!

2015-08-27, 17:48 | IP: *.*.*.*
2015-06-08, 19:18 | IP: 193.219.187.101

Vertinu už kvalifikuotumą,profesionalumą,jautrumą

2015-02-08, 06:56 | IP: 88.223.63.57

labai atidi ir rupestinga gydytoja. gerai ismananti savo darba. kad daugiau tokiu gydytoju.

2015-01-16, 19:47 | IP: 84.240.52.76

Labai atidi, rūpestinga gydytoja. Malonus ir nuoširdus bendravimas.

2014-08-12, 11:01 | IP: 78.157.94.81

labai pasikeite mano nomone apie sia gydytoja,tai tikrai nuostabi gydytoja,esu labai dekinga.

2013-12-13, 15:52 | IP: 78.56.203.110

Skaitau komentarus ir galvoju, kokie mes kartrais būnam pikti....
Kaip gera,kad mes turim tokių puikių gydytojų, kaip ši Gydytoja. Labai profesionali, nepaprastai jautri ir atsakinga. Mano politrauminės pacientės situacija sudėtingesnė, bet Gydytoja šventai, pasiaukojančiai daro viską, kad man padėtų.
Pasaulis darosi šviesesnis, kai yra tokių žmonių. Ačiū Jums Gydytoja.

2012-05-23, 17:49 | IP: *.*.*.*

2011-10-29, 23:33 | IP: 78.60.225.61