Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Trainavičiūtė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04047, Galiojanti

Trainavičiūtė Laima dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Trainavičiūtė Laima?

2016-11-23, 11:17 | IP: *.*.*.*
2015-02-26, 09:41 | IP: 193.219.135.181

Man tinka ir patinka ir gydytoja, ir metodai. Bet jeigu manote, kad suslogavus ir pakilus neaukštai temp reikia visus tyrimus padaryti ir vaistu gydymui pritaikyti - geriau neeikite pas ją. To tikrai negausite - sakys arbatėlių pagerti, leisti karščiuoti, dar ką nors lengvo patars. Mano nuomone to ir užtenka, ypač kol vaikas mažiukas, imunitetas silpnas, tegu "atserga" savaime tas slogas:)

2014-09-14, 16:46 | IP: 78.56.178.199

Iš pradžių sudarė gerą įspūdį, kol vaikas nesusirgo: 6 men paskiepijo serganti vaiką, neatkreipė dėmesį į per mažą hemoglobiną, kuris sėkmingai krito iki 10 mėn (kartu su svoriu, kas nekėlė jai įtarimo). 10 mėn nuėjome pas kitą gydytoją, beveik sunki mažakraujystė, geležies preparatai ir t.t. Pasveikome. 1,5 metų vaikas pradėjo kosyti, užsispyrė ir kategoriškai nedarė nei kraujo, nei šlapimo tyrimų, nors labai prašėm, sakė gydyti homeopatiniais vaistais, pasakė abstrakčiai, jokių dozių. Po 2 dienų nuvykome su žymiai pablogėjusios būklės vaiku, labiau kosinčiu, vangiu, skubiai padarė tyrimus, išrašė vaistų nuo dusimo, davė siuntimą pas pulmonologą, kuris uždraudė pirkti vaistus nuo dusimo (vaikas neduso), išrašė antibiotikus ir pagydė. Ieškau naujos gydytojos. Neberizikuosiu savo vaiko sveikata.

2014-01-31, 13:59 | IP: *.*.*.*

2013-12-23, 21:13 | IP: 86.38.5.25

Tikrai gera gydytoja.

2013-11-12, 22:01 | IP: 84.15.114.172

Tikra gydytoja iš didžiosios radės, visi šios gydytojos naminiai receptai yra LAAABAI VEIKSMINGI, patikėkite (įsitikinau savo ir savo vaiko kailiu)!!!!! Džiaugiuosi, kad turiu galimybę savo lelių gydyti pas tokį savo darbą mylintį ir išmanantį žmogų!

2013-10-08, 21:31 | IP: 78.158.14.73

Rupestinga gydytoja

2013-01-04, 16:11 | IP: 78.56.239.240

Pati geriausia gydytoja , as laiminga, kad mano vaikai pateko pas ja.

2012-11-12, 23:30 | IP: 84.240.35.146

Profesionali gyditoja, tikrai išmananti savo darbą, gydo jau 17 metų mano vaikus ir tikrai esu Ją labai patenkinta. Tiesa vaikai gyditojos dėka mažai serga. 258 kabinete dirba (ne visos) bet viena šviesi garbiniuota iki pečių plaukai moteris, kuri turi teisę spresti, ar duoti šią savaitę 15 min procedųrą pacientui ar ne.Kabinos tuščios, žmonių nėra, 2 kartus prašausi užsirašymo šiai savaitei nesvarbu ryte ar vakare, kategoriškai pasako NE(nėra vietų) ir galvok žmogau ko ji npri...... Dabar turiu reabilituotis 5 dienas mankšta po 30 min 18 val, ir kitą savaitę važinėti reabilituotis 5 dienas po 15 min šildymui .Klausimas, ar čia man padės reabilitacija,ar pakenks? Juk tikslingas gydimas būtų gyditi kompleksiškai tą pačią problemą vienu metu, o ne taip ,kaip nusprendžia vieno kabinetio viena darbuotoja, kuri turbūt arba tingi dirbti, arba trokšta pasipelnyti arba tiesiog turi "teisę" spresti kada kaip ir ką reabilituoti. Gaila, kad taip yra...........

2012-09-23, 20:52 | IP: 213.164.110.113

Užaugino mano pirmą dukrą. Vos kelis kartelius gėrėm atibiotikus. Tada man atrodė, kam taip ilgai žaisti su žolelėm, homeopatiniais...
Gimė antra dukra vėl esame jos pacientai. Dabar supratau, kokia tinginė ir nesusipratėlė buvau su vyresniąja. netingėkit, tėveliai, paklausykit, ką sako gydytoja, kuri šitiek savo gyvenimo atidavė vaikams.
Nesiekit greito rezultato antibiotikais, jo kaina dažniausiai labai didelė.
O gerbiamai gydytojai Laimai noriu palinkėti geros sveikatos, puikios nuotaikos, vėsaus kabineto vasarą. Kantresnių pacientų,kurie pagalvoja ne tik apie save, bet ir apie pervargusį, beprotiško krūvio ir atsakomybės slegiamą gydytoją.
AČIŪ, GYDYTOJA. Labai labai esu Jums dėkinga.