Pacientai, kurie rekomenduoja Laima Miklaševičienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02760, Galiojanti

Miklaševičienė Laima dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Miklaševičienė Laima?

2019-09-26, 22:09 | 2

Patekau pas šią gydytoją, nes maniškė atostogavo. Visiškai nepagrįstai užsipuolė, kad nesusitvarkau su mityba ir aiškiai kyla gliukozė turbūt (gestacinis diabetas), nes rado ketonų šlapime. Google paaiškino, kad ketonų atsirado būtent dėl per mažo angliavandenių kiekio, o ne per didelio. Jei būčiau jos klausiausi, būtų buvę kuo tuoliau, tuo blogiau. Pasisekė, kad ji ne mano gydytoja ir neprižiūri mano nestumo.

2019-09-01, 18:11 | 1

Venkite šios gydytojos, atėjau profilaktiškam pasitikrinimui, apžiūra labai nustebino........., savijauta buvo puiki dabar siaubinga, laukiu kada galėsiu papulti į priėmimą pas kitą gydytoją, pakartotiniam patikrinimui. Tikrai venkite ir nerizikuokite savo savijauta ir sveikata, labai savotiška....jos elgesys kelia negerų dvejonių........

2019-05-09, 22:14 | 4

Labai faina gydytoja. Mano nuomone, savo srities profesionalė. Tiksliai diagnozavo mano ligą, kadangi reikėjo operacijos, o turiu daug gretutinių ligų, davė siuntimą pas III lygio specialistą konsultacijai, kaip tiksliai gydyti. Esu labai dėkinga šitai gydytojai.

2018-10-18, 23:04 | 3

Lankiausi kelis kartus pas šią gydytoją, man pasirodė, visai maloni bei savo srities profesionalė. Greitai nustatė ligą, efektyvų gydymą. Apžiūra buvo maloni ir neskausminga.

2018-06-28, 10:02 | 12

Gydytoja labai neatsargi, grubi, bendrauja šiurkščiai, apžiūra buvo labai skausminga. Bandant aptarti mano problemas buvau aprėkta, o atsakymai prilygo XVIII a. medikų žinioms. Nerekomenduoju, ypač einančioms pirmą kartą.