Pacientai, kurie rekomenduoja Vidutė Mažeikienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02750, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Mažeikienė Vidutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Mažeikienė Vidutė?

2022-08-08, 17:57 | Registruotas lankytojas 1

Gruodžio mėn pabaigoje sunkiai sirgdama Covidu buvau atvežta į Kauno II ligoninės priimamajį. Priėmė gydytoja Vidutė Mažeikienė. Net neapsiverčia liežuvis ją vadinti gydytoja. Liepė slaugei pamatuoti temperatūrą, prieš išvažiuojant greitoji pagalba pamatavo buvo 39, 8 laipsnių karščio. Palatoje buvo taip šalta ir mane taip krėtė šaltis, kad dantis ant danties nesuėjo. Atėjusi po ilgo tarpo pradėjo klausinėti, kas atsitiko ko atvykau į ligoninę. Pasakiau, kad aukšta temperatūra laikosi , kosėju, krūtinę skauda, deguonis nukritęs. Matavausi pulsometru. Tai ji pasakė , kad neturiu temperatūros, aš pasakiau nesąmonė. Šis žodis šią moteriškę taip supykdė, ji pradėjo rėkti, kad ko mes čia važiuojam, jos dirba taip, kad į tualetą negali nueiti. Atvažiuoja tokie ligoniai kaip aš ir "išsidirbinėja". Mačiau kaip ji įtūžo ir laukiau drebėdama kas toliau. Bet nusiuntė padaryti rentgeno, ir kraują bei šlapimo tyrimą, po kurio laiko atėjo kita medikė ir tyliai pasakė, kad man plaučiuose kažką rado. Ilgai laukiau kol Mažeikienė teikėsi ateiti. Atėjusi vėl piktai įsakmiu tonu susakė, kad plačių uždegimas abiejų pusių ir paklausė ar gulsiu į ligoninę. AŠ nuo to šalčio net kalbėti negalėjau. Paklausiau, ar gydymą kokį skirs. Ji atsakė, kad prie Covido jokio gydymo tik stebėjimas. Atsisakiau likti pas šią medikę ir grįžau namo. Dar prieš atsisakant jivėl nevaldydama savęs rėkė, kad būtinai pasirašyčiau ant dokumentų, kad atsisakau likti ligoninėje. Tokiems žmonėms netai kad dirbti medikais negalima, jie patys yra visiškai abejingi ir nusistatę prieš sunkiai sergančius. Ponia priėmė Hipokrato priesaiką studijuodama, tačiau senatvė ją jai ištrynį iš atminties. Tokio amžiaus medikai negali dirbti su ligoniais. Manau ši medikė turbūt ne vieną nusiuntė begydydama pas Dievulį per Covid pandemiją. Niekas nesikreipkite į ją. Ir apskritai Kauno II ligoninės priimamasis pati baisiausia vieta Kaune. Ten tiesiog dirbančios slaugės ir gydytojos nemandagios, rėkančios ir tyčiojasi savo replikomis iš atvežamų susirgusių ligonių.

2022-08-04, 10:23 | Registruotas lankytojas 10

Papuoliau su greitaja pagalba i antraja Kauno ligonine del anksto spaudimo virs 200, gydytoja Mazeikiene apreke, kam cia važiuoju, kad apmokins, nors esu socialiai drausta, reikia gydytis pas seimos gydytoja, o seimos gydytojas paaiškino kad del vykdomos politikos reikia laukti pas ji telefoninių konsultacijai 3 savaites. Gydytoja Mazeikiene turėti buti taktika su ligoniais, o nerekti ant ju

2022-08-04, 10:23 | Registruotas lankytojas 10

2020-02-14, 19:08 | Registruotas lankytojas 1

Su sūnumi teko lankytis skubios pagalbos priėmimo skyriuje. Tikrai nedažnai tenka sutikti tokių ,rūpestingų, kompetentingų, malonių gydytojų. Ačiū gydytojai už suteiktą pagalbą. Norėtųsi kuo dažniau sutikti tokių medikų. Pagarbiai Tomo mama.

2020-01-07, 09:09 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą teko susidurti su tokia rūpestinga ir malonia gydytoja! PUIKI !!!

2020-01-07, 09:09 | Registruotas lankytojas 2

Pirmą kartą teko susidurti su tokia rūpestinga ir malonia gydytoja! PUIKI !!!

2013-03-22, 06:25 | IP: 81.7.65.47

Tokie turtų būti visi gydytojai, neabejingi svetimam skausmui.
Su pagarba, Daiva.

Esate Vidutė Mažeikienė?