Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Abelytė, %

Medicinos reabilitacijos centras „Helona“
„Endemik“ (Vilnius)
Ortopedijos centras „Ortoplius“

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10964, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10965, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10964, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10965, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Medicinos reabilitacijos centras „Helona“
„Endemik“ (Vilnius)
Ortopedijos centras „Ortoplius“
2023-06-05, 11:43 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, rūpestinga, profesionali, mandagi. Nors echoskopija nebuvo skirta, pati pasiūlė ir patikrino vaikučius. Davė daug patarimų, domėjosi ar neturime nusiskundimų. Tiems, kuriems netinka ši gydytoja, matyt svarbu, kad gydytojas jiems šypsotųsi o ne profesionaliai tikrintų vaikus (smiley) Mano nuomonė, medicininė įstaiga tai ne ta vieta, kur personalas turėtų "glostyti kliento ego".

2023-05-02, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja puiki. Išsamiai apžiūrėjo vaiką, viską paaiškino ir atsakė į iškilusius klausimus. Neskubėjo ir buvo dėmesinga. Rekomenduoju tiems, kam nereikia meilikavimų ????

2023-02-13, 10:17 | Registruotas lankytojas 1

Buvome su 8 mėn kūdikiu. Puiki gydytoja. Labai atidžiai apžiūrėjo vaikelį,labai gražiai bendravo,žaidė,kalbino vaikelį. Džiaugiuosi,kad pakliuvome pas čią gydytoją. Nuoširdus ačiū. Auksės mama.

2022-11-25, 13:55 | Registruotas lankytojas 2

Prisiskaičiau komentarų, tai vykdama su vaiku pas gydytoją,nežinojau ko tikėtis...Gydytoja gal ir savotiška,bet tikrai buvo išsami ir vizitui skyrė daug laiko.Tikrai patenkinta jos konsultacija. Rekomenduoju.

2022-11-10, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

Visada domiuosi kitu atsiliepimais apie specialistus, bet šį karta blogi atsiliepimai visiškai nepasitvirtino, mums daktarė buvo maloni ir skyrė labai daug savo laiko. Likau labai patenkinta.

2022-11-10, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

2022-07-28, 22:07 | Registruotas lankytojas 9

Savo srities profesionalė. Atsako į visus užduodamus klausimus, viską paaiškina. Visapusiškai atlieka raidos neurologinį įvertinimą. Duoda patarimų kaip lavinti vaiką. Kaip asmenybė tikrai ne visiems patiks, nes gydytoja nemeilikauja ir tiesiai į akis sako, bet kai man nereikia lialiala, tai kaskart tik pas ją ir noriu pakliūti, nes kompetetinga neurologė.

2022-03-31, 11:09 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičius komentarus labai bijojau vykti pas daktarė, tačiau vizitas buvo labai sklandus, greitai įvertino situacija susisiekė su kita daktarė, dėl papildomo patikrinimo, jos dėka buvome priimti, be eilės. Turėjome ir antrą vizitą irgi viskas praėjo be problemų. Taip, pora kartų sumurmėjo po nosimi, bet juk galima pasitikslinti, ką daktarė sako :) visai neabejoju, daktarės profesionalumu.

2022-02-08, 22:56 | Registruotas lankytojas 3

Labai nustebau paskaičiusi komentarus. Sūnus gimė neišnešiotas. Žinoma, kaip ir dažniausiai būna tokiais atvejais, problemų turim įvairių. Nuo motorikos sutrikimo iki raidos sutrikimų, kalbos problemų. Konsultavo mus ir skyriuje gulint ir teko lankytis planine tvarka. Pati save vertinau kaip labai įsigilinusią į vaiko lavinimą ir atsakingą mamą,tačiau daugybė jos užduotų klausimų aiškiai parodė,kad tiesiog neatkreipiau dėmesio į tam tikrus lavinimo, stebėjimo aspektus. Tai kas man savaime suprantama, nėra aišku vaikui, tuo labiau kuriam reikia pagalbos. Gydytoja išsamiai klausinėjo daugybės smulkmenų. Nuo buitinių iki asmeninių įpročių, tarpusavio šeimos narių bendravimo ir t.t. Paaiškino kaip ir ką koreguoti, kur kreiptis. Išrašė visus reikiamus siuntimus, skyrė tikrai daug laiko ir turbūt, tai buvo viena išsamiausių konsultacijų. Manau,nereikia asmeniškai priimti jos pastabų kaip mamos vertinimo. Čia svarbios ne mūsų ambicijos:) ,o mūsų vaikai ir ką galime dėl jų padaryti.

2022-01-25, 16:41 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja išmanati savo darbą, rekomenduoju viska paaiškino atsake i visus klausymu, tikrai mandagi puiki gydytoja rekomenduoju

2022-01-25, 16:40 | Registruotas lankytojas 4

2021-08-06, 15:57 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, viską išaiškina, matosi, kad rūpi išspręsti problemą, parašė siuntimus kitiems specialistams, gilinosi į situaciją, įdėmiai apžiūrėjo vaikelį, įvertino, vietoje susisieke su kitu skyriumi, kad gydytojai užregistruotų tolimesnei apžiūrai. Tikrai rekomenduojame.

2021-03-31, 10:25 | Registruotas lankytojas 1

Prieš uzsirasydama pas šią gydytoja turėjau šiek tiek dvejonių dėl jau esančių neigiamų komentarų. Tačiau vakar apsilankiusi likau labai maloniai nustebintas, nes gavau visą reikalingą informaciją ir fldaug papildomos medžiagos, gydytoja išsamiai apžiūrėjo ir patikrino vaiką, atsakė į visus klausimus išsamiai. Taigi, esu dėkinga ir tikrai ateityje dar kartą :) aišku tikiuosi, kad gal ir neprireiks

2021-03-23, 07:56 | Registruotas lankytojas 9

Likau patenkinta, kad pasirinkau Rasą Abelytę kaip specialistę. Ji ne tik išklausė, apžiūrėjo, atliko reikiamus tyrimus bet ir davė patarimų kaip laikyti, mankštinti kūdikį.

2021-03-20, 00:52 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas, pasitikėjimas ja 100procentu! Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-03-20, 00:52 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas, pasitikėjimas ja 100procentu! Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-01-12, 15:46 | Registruotas lankytojas 2

Vaaau! Pirma karta rasau atsiliepima, taciau isejud dar karta norejosi atsidekoti. Senai teko matyti tokia gera gydytoja! Isklausancia, patariancia, uzjauciancia. Nuostabi savo srities profesionale! Rekomenduoju! Tai musu trecioji neurologe, bet tikrai vienintele kuria rekomenduociau!

2020-12-20, 19:33 | Registruotas lankytojas 7

Gydytoja labai savita, bendravimas nėra įprastas. Tačiau jokiu būdu negaliu jo pavadinti nemandagiu ar grubiu. Gydytoja skyrė mano vaikui tiek laiko ir dėmesio, kad aš likau apstulbusi-jau atpratau, kad gydytojai tiek laiko skiria. Labai išsamiai išklausinėjo, apžiūrėjo. Tas tiesa, ji linkusi iš vaiko lūpų viską išgirsti, kas jai rūpi. Mano vaikas išsamiai gydytojai išdėstė esmę, ji puikiai jį prakalbino. Reziume - man atrodo, kad gydytoja yra itin rūpestinga, itin profesionali, itin dėmesinga, tik daug kam neįtinka dėl savo savotiško elgesio. Neabejoju jos kompetencija nė lašo. Tačiau ne visi moka ir nori šypsotis visą dieną. Man paliko stiprų teigiamą įspūdį. Tiesa, aš iš tų, kurie neverkia, jei jiems nenardo kiti į užpakalį ir nesišypso lyg stebuklą išvydę, todėl aš lengvai prisitaikiau.
Jokių mokėjimų nevyko ir nebuvo jokio jausmo, kad būtų prašoma.

2020-11-10, 21:05 | Registruotas lankytojas 10

Sveiki, galiu padėkoti kaip mama savo vaiko R. Pekoriaus vardu, kad patekome pas šią nuostabią gydytoją, kuri greitai ir tiksliai nustatė diagnozę ir pamatė kas visgi yra mano vaikeliui. Ko kiti nepastebėjo. O mums diagnuozuotas buvo smegenų auglys. Dėka daktarės operatyvumo ir kolegų spaudimo atlikti greitai ir kitus papildomus tyrimus, mes sužinojome pagaliau kas yra mūsų vaikui.

2020-10-05, 11:14 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja!

2020-10-02, 13:30 | Registruotas lankytojas 13

Prisiskaicius komentaru buvo ir baisu, ir smalsu apsilankyti pas sia daktare. Nors daktare ir velavo (35min), bet pats vizitas maloniai nustebino. Issamiai apziurejo kudiki, manes isklausinejo visko del raidos, padare echoskopa, israse siuntima kito specialisto konsultacijai. Maloni, rupestinga daktare, labai dziaugiuosi pas ja patekusi ir jei dar reikes, tik pas sia daktare eisiu.

2020-09-15, 07:45 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau čia komentarų ir bijojau net savo mažylį pas ją vesti:) Bet vizitu likau labai patenkinta, gydytoja maloniai bendravo, viską paaiškino, apžiūrėjo mažylį. Jokio blogo žodžio pasakyti negaliu:)

2020-08-12, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja,kalba apie problemą,viską paaiškina

2020-08-12, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja,kalba apie problemą,viską paaiškina

2020-06-18, 10:12 | Registruotas lankytojas 28

Labai gera, profesionali gydytoja. Kreipėmės pirmą kartą su paaugle dukra. Išsamiai išklausinėjo anamnezę, paskyrė daug reikalingų konsultacijų, tyrimų. Maloniai bendravo.

2020-04-16, 09:35 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja konkreti, profesionali savo srities specialistė. Išsamiai apžiūri, paaiškina tolimesnę eigą. Jaučiamės dėkingi, ačiū, gydytoja!

2020-02-16, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja, mokanti gražiai bendrauti su vaikais, žaismingai atlikti apžiūrą. Tikrai skyrė pakankamai laiko ir dėmesio, atsakė į visus klausimus. Labai rekomenduoju!

2019-11-27, 06:42 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai maloni. Viska paaiskina. Puikiai ismananti savo darba. Kartais konsultacija uztrunka net ilgiau, stengiasi padeti kuo daugiau, duoda patarimu. Tikrai rekomenduoju. Buvome jau ne karta su vaikuciais ir jeigu dar reikes, tikrai vel vaziuosime butent pas sia gydytoja. Sakome dideli Aciu ir linkime sekmes.

2019-10-22, 16:16 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas sia daktare Santaros klinikose del sutrikusio kudikio miego. Prieme laiku, tikrai nereikejo laukti, kaip kad kai kurie cia raso, bendravo maloniai, puikiai rado priejima prie vaiko. Pati konsultacijos trukme buvo net ilgesne negu priklauso:) ir labai issami. Stengesi isigilinti i problema ir nepagailejo patarimu. Bent jau is savo patirties tikrai drasiai rekomenduoju sia gydytoja. Beje, buvau nemokamo vizito, atskirai neatsilyginau ir is daktares nebuvo ne menkiausios uzuominos apie tai.

2019-06-05, 20:43 | Registruotas lankytojas 7

Paskaičius komentarus labai bijojau vizito pas ja, bet kiti ekoskopuotojai atostogavo, nebuvo is ko rinktis, o mes privalome lankytis kas menesi del ligos. Nezinau ar todel kad musu neurologe ejo kartu, stovejo salia, kalbino vaika, uzdavinejo klausimus ar tiesiog sutapimas, bet Rasa Abelyte tikrai labai issamiai, aiskiai, draugiskai viska aiskino, bendravo su vaiku, labai nuosirdziai viskas atrode, todel viliuosi, kad ne todel kad kartu buvo musu gydytoja o todel kad ir ji yra gydytoja vizitu likau labai patenkinta.

2019-03-21, 10:15 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabi gydytoja. Nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Skyrė labai daug laiko ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Nuodugniai ištyrė vaikutį, buvo rami ir profesionali. Ačiū Jums, gydytoja. :)

2019-01-27, 14:36 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalumas ir žmogiškumas - viskas ko reikia apibūdinant šią specialistę. Labai išsamiai atlikta apžiūra, įsiklausyta į jaunos mamos baimes, ne tik nuraminta, bet ir pažadėta padėti jei tik reikės/bus noro.
Jei Jums reikia le le si si, tai ne tas žmogus, bet dėkoju R. Abelytei už konkretumą, sveiką humorą ir ramybę.

2018-12-05, 10:55 | Registruotas lankytojas 15

Labai įdomi gydytoja, bendravimas toks savotiškas. Šiek tiek momentais neaišku, ką sako, tarsi sau, tarsi mums.. Tarsi mėgsta pamokyti, pamokslauti, bet patiko, kad neskuba, išsiaiškina viską išsamiai, skiria daug laiko, nors vėluojama pagal vizito laiką. Daug stebi vaiką, netgi pajuokauja smagiai. Tikrai visapusiškai įvertina. Likome patenkinti. Ačiū.

2018-11-03, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja NUOSTABI, puiki savo srities specialistė! Ačiū už skirtą laiką ir tokį pozityvą!

2018-10-31, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Labai super gydytoja. Mano vaikui 6m. Labai gerai viską išsiaiškina. Mes turėjome labai skausminga procedūra bet ji moka viską paaiškinti vaikas buvo pakankamai ramus.

2018-08-09, 22:59 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja! Neičiau pas jokią kitą! Rekomenduoju!

2018-03-15, 18:27 | Registruotas lankytojas 2

Šauni daktarė, netgi paaukojo savo laiką, neužsiregistravus ,kad pasiteirauti savijauta. Puikiai nustate problemą ir paskyrė teisingą gydymą. Labai rekomenduoju

2018-02-16, 11:54 | Registruotas lankytojas 2

Paskaičiusi komentarus labai bijojau vizito, prisipažįstu. :)
Tačiau likau sužavėta iš didžiosios šio žodžio raidės! Nuostabi, profesionali, maloni gydytoja! Kuo puikiausiai moka elgtis su pačiais mažiausiais! Mano mažylė, kuri dažniausiai neprisileidžia svetimų žmonių, visą vizitą šypsojosi ir klegėjo, nebuvo jokios kritikos, kad mes tai atsistojam, tai atsisėdam, kad renkant anamnezę, judame po kabinetą. Tyrimas echoskopu buvo nekomplikuotas, greitas. Dukrytei buvo leidžiama čiupinėti laidą, kas ją labai sudomino ir išlaikė ramią.
Taip, gydytoja tyrimo metu kalba tyliai, bet ji kalba dėl savęs, ne viską mums - pacientams ir jų tėveliams - reikia girdėti, juk vizito gale vistiek gydytoja viską puikiai apibendrina ir papasakoja. ;)
O jau humoro jausmas! Mano vyras liko daug ko nesupratęs, o aš, kadangi mėgstu sarkazmą ir įvairias metaforas, likau sužavėta! ;)
Gydytoja, Jūs - nuostabi!

2017-12-04, 11:01 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni, profesionali, ne tik moka dirbti su vaiku, bet ir nuraminti tėvelius. Mano mažyliui ji labai patiko(o jis ne visus prisileidzia). Didelis ačiū Jai

2017-10-16, 13:47 | IP: 78.56.218.230

Gydytoja tikra profesionalė, na nėra labai maloni, kartais būną sarkastiška, kandi. Bet rekomenduoju, nes gydytoja išmano savo darbą

2017-09-25, 21:29 | IP: 90.134.35.87

Sauni gydytoja. Viska puikiai pasake kas ir kaip. Isejom su puikiom nuotaikom. Sekmes darbe

2017-06-20, 14:24 | Registruotas lankytojas 2

Be galo maloni gydytoja, vaziavau pagal rekomendacija ir tikrai nesigailiu. Labai profesionaliai atliko savo darba.

2017-05-25, 14:08 | IP: 82.135.222.122

Puiki, profesionali gydytoja. Tiesiai ir konkrečiai viskas paaiškinama. Rekomenduočiau visiems.

2016-08-02, 20:53 | IP: 78.60.113.8

Nuostabi daktare. Gavom siuntimus pas kitus gydytojus.Labai padejo,nes vaikui buvo nustatyta diagnoze,paguldytas i ligonine,paskui pasiustas i sanatorija.Ji nukreipe mus ten kur kiti daktarai nesugebejo.Aciu labai.

2016-08-01, 11:19 | IP: 78.61.217.165

Labai profesionali gydytoja. Buvom jau ne pirma karta, buvom ir pas kita neurologe, bet vis tiek grizom pas sita. Viska isklauso, viska issamiai paaiskina, nuramina, atsako net i kvailiausius klausmus. Labai maloniai ir ramiai bendraujanti. Galeciau pasakyti kad yra geriausia gydytoja pas kuria teko nankytis. Noretusi daugiau tokiu gydytoju. Linkime sekmes darbe!

2016-02-12, 09:41 | IP: 88.119.140.135

Gydytoja labai profesionali ir rimtai žiūri į savo darba. Atidžiai apžiūrėjo vaiką, pakomentavo ir paaiškino ką rado gero ar blogo. Atsakė į klausimus, bendravo maloniai. Dėl nenumtytų aplinkybių (ją iškvietė į reanimaciją) teko palaukti apie pusvalandį. Bet gydytoja vistiek buvo šaltų nervų ir geros nuotaikos:)
Kol kas neigiamu dalykų nepastebėjau.

2015-06-17, 09:28 | IP: 84.15.184.2

Šiltas žmogus. Atidi, maloniai bendraujanti su vaikučiais. Neskubanti, viską aiškiai paaiškina, ne medicininiais terminais. Tikrai labai šauni gydytoja.

2015-02-23, 15:18 | IP: 213.159.49.183

Nuostabi specialistė! Labai rūpestinga. Vien geriausi žodžiai! Sėkmės darbe!

2014-08-01, 12:33 | IP: 91.187.179.145

Šilta, maloniai bendraujanti, rūpestinga.

2013-10-21, 13:30 | IP: 77.221.66.148

Labai maloniai bendraujanti, rūpestinga, švelni, atidi. Atvedi vaikiuką ir jautiesi saugus, nes matai kaip nuoširdžiai ši gydytoja dirba ir rūpinasi. Gydytoja iš pašaukimo.