Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Abelytė, %

Registracija čia ir dabar
HELONA, sporto medicinos ir sveikatinimo centras (Utenos skyrius)
ASVEIKA
ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika
ORTOPLIUS, ortopedijos ir sveikatingumo centras

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10964, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10965, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10964, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas vaikų neurologas

Išduota: 2008-06-29, Nr. MPL-10965, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Registracija čia ir dabar
HELONA, sporto medicinos ir sveikatinimo centras (Utenos skyrius)
ASVEIKA
ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika
ORTOPLIUS, ortopedijos ir sveikatingumo centras
2022-11-25, 13:55 | Registruotas lankytojas 2

Prisiskaičiau komentarų, tai vykdama su vaiku pas gydytoją,nežinojau ko tikėtis...Gydytoja gal ir savotiška,bet tikrai buvo išsami ir vizitui skyrė daug laiko.Tikrai patenkinta jos konsultacija. Rekomenduoju.

2022-11-10, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

Visada domiuosi kitu atsiliepimais apie specialistus, bet šį karta blogi atsiliepimai visiškai nepasitvirtino, mums daktarė buvo maloni ir skyrė labai daug savo laiko. Likau labai patenkinta.

2022-11-10, 10:11 | Registruotas lankytojas 2

2022-07-28, 22:07 | Registruotas lankytojas 7

Savo srities profesionalė. Atsako į visus užduodamus klausimus, viską paaiškina. Visapusiškai atlieka raidos neurologinį įvertinimą. Duoda patarimų kaip lavinti vaiką. Kaip asmenybė tikrai ne visiems patiks, nes gydytoja nemeilikauja ir tiesiai į akis sako, bet kai man nereikia lialiala, tai kaskart tik pas ją ir noriu pakliūti, nes kompetetinga neurologė.

2022-07-20, 22:44 | Registruotas lankytojas 9

(Profilaktinis vizitas) Atvykus paskirtu laiku, reikėjo laukti apie 20min už durų. Susitikimas prasidėjo atliekant galvos echoskopą, grįžus į kabinetą, buvo užduoti keli klausimai mums, tačiau nieko per daug nebuvo pasakojama, tad mums teko klausti, kokie gi echoskopijos rezultatai. Bendravimas buvo labai abstraktus, po vaikučio motorikos apžiūros užsiminė apie galimas mankštas, paklausus ką rekomeduotų, pradėjo kalbėti apie įstaigą vaikučiams, gimusiems su negalia ir joje atliekamas mankštas.... tai labai mus išgąsdino (ypač kai esame pirmą kartą tėvai), klausinėjome daug, tačiau atsakymų negavome, visuomet kalbėjo abstrakčiai, kad būna gyvenimo visko... :) tad kreipėmės antros nuomonės ir tuomet paaiškėjo jog mažyliui viskas gerai, tiesiog galima pastiprinti kaklo raumenis ilgesniam galvytės išlaikymui :) visiškas menkniekis, o tiek streso, manau nederėtų taip gąsdinti jaunųjų tėvelių :)

2022-03-31, 11:09 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičius komentarus labai bijojau vykti pas daktarė, tačiau vizitas buvo labai sklandus, greitai įvertino situacija susisiekė su kita daktarė, dėl papildomo patikrinimo, jos dėka buvome priimti, be eilės. Turėjome ir antrą vizitą irgi viskas praėjo be problemų. Taip, pora kartų sumurmėjo po nosimi, bet juk galima pasitikslinti, ką daktarė sako :) visai neabejoju, daktarės profesionalumu.

2022-02-11, 08:59 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju šios gydytojos. Turbūt dar neturėjau prastesnės patirties pas gydytojaą per visą gyvenimą.

Pirmas dalykas, bendravo neaiškiai, burbėjo po nosimi, sunku buvo išgirsti ką nors, o jeigu vaikas pravirksta tai išvis nieko neįmanoma suprasti.

Antra, į vizitą vėlavo.

Trečia, kaip mama gavau kaip šlapiu skuduru per veidą. Iš 1m3mėn vaiko reikalavo, kad mokėtų nusiimti žieminius batus (kur vaikas dar tik keletą mėnesių išvis vaikšto), mokėti pasidėti juos po kėde, statyti bokštus iš kaladėlių, paprašytam paduoti įvairius daiktus arba juos sudėti į krepšį, visur prašyti mamos leidimo. Vaikui sėdint ir žaidžiant kabinete su žaislais komentaras, kad jai nepatinka, jog vaikas žaidžia atsisėdęs ir atsukęs man nugarą, neva vaikas neturi kontakto su mama. Dar kad nepalaiko akių kontakto, nors natūralu, kad vaikas gal nenorės žiūrėti į nepažįstamą žmogų ir juo labiau klausyti jo komandų, paduok, paimk, atsisėsk, nulipk ir pan. Pravirkdė savo tonu vaiką kelis kartus.. Dar pasakė, kad mažai žodzių sako. Vienu žodžiu deda vaikus į kažkokius rėmus.
O svarbiausia, kad problema dėl kurios atėjom, buvo išviso neaptarta, tik paskyrė tyrymą ir viskas, nieko nepakomentavo. Kabinėjosi prie vaiko gebėjimų. Susidarė vaizdas, kad 1m3mėn turi mokėti ne tik užsidėti ir nusiimti batus, susitvarkyti kambarį, apsirengti, statyti iš kaladėlių pilis, bet ir šnekėti (juokas per ašaras).

Dar prašė atsiųsti jai į el.paštą nufilmuotą vaiką iš namų, kaip daro tam tikrus veiksmus.

2022-02-11, 08:59 | Registruotas lankytojas 2

Antra, į vizitą vėlavo.

2022-02-08, 22:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai nustebau paskaičiusi komentarus. Sūnus gimė neišnešiotas. Žinoma, kaip ir dažniausiai būna tokiais atvejais, problemų turim įvairių. Nuo motorikos sutrikimo iki raidos sutrikimų, kalbos problemų. Konsultavo mus ir skyriuje gulint ir teko lankytis planine tvarka. Pati save vertinau kaip labai įsigilinusią į vaiko lavinimą ir atsakingą mamą,tačiau daugybė jos užduotų klausimų aiškiai parodė,kad tiesiog neatkreipiau dėmesio į tam tikrus lavinimo, stebėjimo aspektus. Tai kas man savaime suprantama, nėra aišku vaikui, tuo labiau kuriam reikia pagalbos. Gydytoja išsamiai klausinėjo daugybės smulkmenų. Nuo buitinių iki asmeninių įpročių, tarpusavio šeimos narių bendravimo ir t.t. Paaiškino kaip ir ką koreguoti, kur kreiptis. Išrašė visus reikiamus siuntimus, skyrė tikrai daug laiko ir turbūt, tai buvo viena išsamiausių konsultacijų. Manau,nereikia asmeniškai priimti jos pastabų kaip mamos vertinimo. Čia svarbios ne mūsų ambicijos:) ,o mūsų vaikai ir ką galime dėl jų padaryti.

2022-02-02, 20:43 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemaloni gydytoja, bendrauja šaltai, per vizitą ne tai, kad aiškintųsi problemą, bet kritikavo kiekvieną mano žodį ar žingsnį. Echoskopiją atliko ir normaliai nepakomentavo rezultatų, gydymo patarimų negavome. Bendravimas su pacientu neprofesionalus, o kaip rašo žemiau arogantiškas, nedraugiškas. Labai nusivyliau rekomendacijom apsilankyti pas šią gydytoją su vaiku...

2022-01-31, 21:32 | Registruotas lankytojas 2

Vizito laukiau du mėnesius ir likau nusivylusi. Gydytoja bendravo nemaloniai, arogantiškai.. Atėjau dėl vaiko nemiego problemų, o gavau non stop pastabas, kad netinkamai kalbu su vaiku, laikau ir apskritai elgiuosi. Buvo labai nemalonus ir nejaukus vizitas, išėjau kaip šlapiu skuduru gavusi, vaiko problema nebuvo išnagrinėta ar pagelbėta, užtat kaip mama buvau pažeminta, nors tikrai esu gera mama savo vaikui, aišku darau klaidų bet ne ant tiek.. Turi savo nuomonę, kitų net neklauso, klausia ką vaikas daro, jei nedaro persikreipia. Reikalauja iš pusantrų metų dar neturinčio vaiko, kad būtų galima susikalbėti, pasakytų ką nori valgyti, ir aš kalta, kad taip nėra. Labai nusivyliau ir daugiau niekada nenoriu su tokia gydytoja susidurti..

2022-01-25, 16:41 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja išmanati savo darbą, rekomenduoju viska paaiškino atsake i visus klausymu, tikrai mandagi puiki gydytoja rekomenduoju

2022-01-25, 16:40 | Registruotas lankytojas 4

2021-12-30, 22:39 | Registruotas lankytojas 6

Su šia gydytoja niekada, niekas neaišku... Ekoskopuojant vengia atsakyti į klausymus, lyg mano vaiko bėdos yra ne mano reikalas, o valstybinė paslaptis... Jei ir atsako, tai per aplinkui, kad neimanoma suprasti. Savo vaiko bėdas aš žinau ir su šia gydytoja tenka susidurti retai, bet kiek teko susidurti, lieku susipainiojusi.

2021-12-13, 20:46 | Registruotas lankytojas 1

Siaubas o ne gydytoja! Tragedija, tokiai su vaikais nevertėtų dirbti. Bandravo labai grubiai, pakeltu tonu, vaikas net išsigando, glaudėsi prie manęs ir su "gydytoja" nekalbėjo, ko pasekoja ši gyd. atsakyme parašė, kad vaikui kalbos sutrikimas, nors vaikas visiškai sveikas, kalba idealiai, tikrino ir logopedas, tačiau sutrikimų pagal amžių jokių nenustatė...važiavom dėl kojyčių, tačiau problemos visiškai nenustatė. Niekam nerekomenduočiau pas ją apsilankyti.

2021-08-06, 15:57 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, viską išaiškina, matosi, kad rūpi išspręsti problemą, parašė siuntimus kitiems specialistams, gilinosi į situaciją, įdėmiai apžiūrėjo vaikelį, įvertino, vietoje susisieke su kitu skyriumi, kad gydytojai užregistruotų tolimesnei apžiūrai. Tikrai rekomenduojame.

2021-03-31, 10:25 | Registruotas lankytojas 1

Prieš uzsirasydama pas šią gydytoja turėjau šiek tiek dvejonių dėl jau esančių neigiamų komentarų. Tačiau vakar apsilankiusi likau labai maloniai nustebintas, nes gavau visą reikalingą informaciją ir fldaug papildomos medžiagos, gydytoja išsamiai apžiūrėjo ir patikrino vaiką, atsakė į visus klausimus išsamiai. Taigi, esu dėkinga ir tikrai ateityje dar kartą :) aišku tikiuosi, kad gal ir neprireiks

2021-03-23, 07:56 | Registruotas lankytojas 8

Likau patenkinta, kad pasirinkau Rasą Abelytę kaip specialistę. Ji ne tik išklausė, apžiūrėjo, atliko reikiamus tyrimus bet ir davė patarimų kaip laikyti, mankštinti kūdikį.

2021-03-20, 00:52 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas, pasitikėjimas ja 100procentu! Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-03-20, 00:52 | Registruotas lankytojas 5

Profesionalas, pasitikėjimas ja 100procentu! Nuoširdžiai rekomenduoju.

2021-01-12, 15:46 | Registruotas lankytojas 2

Vaaau! Pirma karta rasau atsiliepima, taciau isejud dar karta norejosi atsidekoti. Senai teko matyti tokia gera gydytoja! Isklausancia, patariancia, uzjauciancia. Nuostabi savo srities profesionale! Rekomenduoju! Tai musu trecioji neurologe, bet tikrai vienintele kuria rekomenduociau!

2020-12-20, 19:33 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja labai savita, bendravimas nėra įprastas. Tačiau jokiu būdu negaliu jo pavadinti nemandagiu ar grubiu. Gydytoja skyrė mano vaikui tiek laiko ir dėmesio, kad aš likau apstulbusi-jau atpratau, kad gydytojai tiek laiko skiria. Labai išsamiai išklausinėjo, apžiūrėjo. Tas tiesa, ji linkusi iš vaiko lūpų viską išgirsti, kas jai rūpi. Mano vaikas išsamiai gydytojai išdėstė esmę, ji puikiai jį prakalbino. Reziume - man atrodo, kad gydytoja yra itin rūpestinga, itin profesionali, itin dėmesinga, tik daug kam neįtinka dėl savo savotiško elgesio. Neabejoju jos kompetencija nė lašo. Tačiau ne visi moka ir nori šypsotis visą dieną. Man paliko stiprų teigiamą įspūdį. Tiesa, aš iš tų, kurie neverkia, jei jiems nenardo kiti į užpakalį ir nesišypso lyg stebuklą išvydę, todėl aš lengvai prisitaikiau.
Jokių mokėjimų nevyko ir nebuvo jokio jausmo, kad būtų prašoma.

2020-11-10, 21:05 | Registruotas lankytojas 6

Sveiki, galiu padėkoti kaip mama savo vaiko R. Pekoriaus vardu, kad patekome pas šią nuostabią gydytoją, kuri greitai ir tiksliai nustatė diagnozę ir pamatė kas visgi yra mano vaikeliui. Ko kiti nepastebėjo. O mums diagnuozuotas buvo smegenų auglys. Dėka daktarės operatyvumo ir kolegų spaudimo atlikti greitai ir kitus papildomus tyrimus, mes sužinojome pagaliau kas yra mūsų vaikui.

2020-10-05, 11:14 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja!

2020-10-02, 13:30 | Registruotas lankytojas 10

Prisiskaicius komentaru buvo ir baisu, ir smalsu apsilankyti pas sia daktare. Nors daktare ir velavo (35min), bet pats vizitas maloniai nustebino. Issamiai apziurejo kudiki, manes isklausinejo visko del raidos, padare echoskopa, israse siuntima kito specialisto konsultacijai. Maloni, rupestinga daktare, labai dziaugiuosi pas ja patekusi ir jei dar reikes, tik pas sia daktare eisiu.

2020-09-29, 08:48 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju: nemandagi, arogantiska. Tik iejus teko isklausyti piktu komentaru del organizaciniu sistemos klaidu tarsi butume del to kalti. Be to su kudikiu teko laukti virs 40min. Vizito metu kalbejo kelis kartus telefonu, prieme kita pacienta. Neprofesionalu.

2020-09-15, 07:45 | Registruotas lankytojas 1

Prisiskaičiau čia komentarų ir bijojau net savo mažylį pas ją vesti:) Bet vizitu likau labai patenkinta, gydytoja maloniai bendravo, viską paaiškino, apžiūrėjo mažylį. Jokio blogo žodžio pasakyti negaliu:)

2020-08-12, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja,kalba apie problemą,viską paaiškina

2020-08-12, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai gera gydytoja,kalba apie problemą,viską paaiškina

2020-07-17, 09:34 | Registruotas lankytojas 2

Ne rekomenduoja šią gydytoją. Ne suprantu Kodėl tėvai turi traukti informaciją. Gerai kai žino kokius klausimus uždavineti . Po konsultacijos turėjau informacija ieškoti internete.

2020-07-17, 09:34 | Registruotas lankytojas 2

2020-06-18, 10:12 | Registruotas lankytojas 28

Labai gera, profesionali gydytoja. Kreipėmės pirmą kartą su paaugle dukra. Išsamiai išklausinėjo anamnezę, paskyrė daug reikalingų konsultacijų, tyrimų. Maloniai bendravo.

2020-04-16, 09:35 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja konkreti, profesionali savo srities specialistė. Išsamiai apžiūri, paaiškina tolimesnę eigą. Jaučiamės dėkingi, ačiū, gydytoja!

2020-02-16, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Profesionali gydytoja, mokanti gražiai bendrauti su vaikais, žaismingai atlikti apžiūrą. Tikrai skyrė pakankamai laiko ir dėmesio, atsakė į visus klausimus. Labai rekomenduoju!

2020-01-22, 00:00 | Registruotas lankytojas 2

Labai nemaloni, arogantiska, grubi gydytoja, viena nemaloniausiu gydytoju, sutiktu mano gyvenime, matau, kad cia daug kas panasiai raso

I klausimus atsakineja su panieka, daznai veluoja i konsultacijas

Jauciasi zeminantis balso ir kalbejimo tonas, nesuprantu, kaip tokiai daktarei dar leidzia dirbti su vaikais

Nuosirdziai nerekomenduoju!!!

2019-11-27, 06:42 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, labai maloni. Viska paaiskina. Puikiai ismananti savo darba. Kartais konsultacija uztrunka net ilgiau, stengiasi padeti kuo daugiau, duoda patarimu. Tikrai rekomenduoju. Buvome jau ne karta su vaikuciais ir jeigu dar reikes, tikrai vel vaziuosime butent pas sia gydytoja. Sakome dideli Aciu ir linkime sekmes.

2019-10-28, 16:29 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-24, 04:38 | Registruotas lankytojas 1
2019-10-22, 16:16 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas sia daktare Santaros klinikose del sutrikusio kudikio miego. Prieme laiku, tikrai nereikejo laukti, kaip kad kai kurie cia raso, bendravo maloniai, puikiai rado priejima prie vaiko. Pati konsultacijos trukme buvo net ilgesne negu priklauso:) ir labai issami. Stengesi isigilinti i problema ir nepagailejo patarimu. Bent jau is savo patirties tikrai drasiai rekomenduoju sia gydytoja. Beje, buvau nemokamo vizito, atskirai neatsilyginau ir is daktares nebuvo ne menkiausios uzuominos apie tai.

2019-10-07, 17:06 | Registruotas lankytojas 1
2019-06-05, 20:43 | Registruotas lankytojas 7

Paskaičius komentarus labai bijojau vizito pas ja, bet kiti ekoskopuotojai atostogavo, nebuvo is ko rinktis, o mes privalome lankytis kas menesi del ligos. Nezinau ar todel kad musu neurologe ejo kartu, stovejo salia, kalbino vaika, uzdavinejo klausimus ar tiesiog sutapimas, bet Rasa Abelyte tikrai labai issamiai, aiskiai, draugiskai viska aiskino, bendravo su vaiku, labai nuosirdziai viskas atrode, todel viliuosi, kad ne todel kad kartu buvo musu gydytoja o todel kad ir ji yra gydytoja vizitu likau labai patenkinta.

2019-06-03, 07:35 | Registruotas lankytojas 7
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-11, 13:54 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-25, 16:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-03-21, 10:15 | Registruotas lankytojas 11

Nuostabi gydytoja. Nei vieno blogo žodžio negaliu pasakyti. Skyrė labai daug laiko ir išsamiai atsakė į visus klausimus. Nuodugniai ištyrė vaikutį, buvo rami ir profesionali. Ačiū Jums, gydytoja. :)

2019-01-29, 19:45 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-27, 14:36 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalumas ir žmogiškumas - viskas ko reikia apibūdinant šią specialistę. Labai išsamiai atlikta apžiūra, įsiklausyta į jaunos mamos baimes, ne tik nuraminta, bet ir pažadėta padėti jei tik reikės/bus noro.
Jei Jums reikia le le si si, tai ne tas žmogus, bet dėkoju R. Abelytei už konkretumą, sveiką humorą ir ramybę.

2018-12-07, 06:58 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-05, 10:55 | Registruotas lankytojas 13

Labai įdomi gydytoja, bendravimas toks savotiškas. Šiek tiek momentais neaišku, ką sako, tarsi sau, tarsi mums.. Tarsi mėgsta pamokyti, pamokslauti, bet patiko, kad neskuba, išsiaiškina viską išsamiai, skiria daug laiko, nors vėluojama pagal vizito laiką. Daug stebi vaiką, netgi pajuokauja smagiai. Tikrai visapusiškai įvertina. Likome patenkinti. Ačiū.

2018-11-03, 10:07 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja NUOSTABI, puiki savo srities specialistė! Ačiū už skirtą laiką ir tokį pozityvą!