Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Vaicekauskaitė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02137, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.7

2.3

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.6

2023-12-06, 11:25 | Registruotas lankytojas 1

NEREKOMENDUOJU!!! Nors po apsilankymo praėjo jau daugiau kaip 4 metai, negaliu jo pamiršti, nes ypatingu turėjusį būti nėštumo laikotarpį pavertė pragaru per vieną trumpą vizitą. Po to apsilankymo skambinau Kalniečių poliklinikos auditorei (nes akušerė mane registruodama vizitui nepasakė, kad registruoja ne pas mano gydytoją), tai greitai mane sugrąžino pas mano nuostabią ginekologę, tačiau Vaičekauskaitės diagnozės ji jau nebe galėjo pakeisti. Iš pirmo kraujo tyrimo Vaičekauskaitė patvirtino gestacinį diabetą ir nesileido į kalbas, kai prašiau gliukozės torelavimo testą skirti. Liepė užsiregistruoti pas endokrinologę Klinikose. Ir šiurkščiai pasakė, kad man bus paskirta dieta, nes bananus tegul valgo Afrikos vaikai, o Lietuvoj mes čia bulves, burokus ir obuolius valgom. Į ją pasižiūrėjus, tai tikrai ne man - nėščiai - dietos laikytis reikėjo, o jai. Ir beje, diabeto mokykloje liepė griežtai riboti bulves, nes turi daug angliavandenių. Kalbėjo neaiškiai, kad aš net nesupratau, kada tiksliai man reikia pas endokrinologą registruotis. Aplenkite ją, jei tik galit.

2023-04-18, 20:59 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai nerekomenduoju, arba ji nesiklauso kas jai sakoma, arba jai ypač sunku su suvokimu, nes atsakinėja visiškai ne į tai kas klausiama. Situacija: atėjau dėl pažymos į karo tarnybą. Laikas gauti pažymą buvo labai ribotas, o vizitai pas ginekologus taip pat labai toli, tai teko rinktis vienintelį variantą - šią gydytoją. Tiek gydytojas siuntime parašė, kad reikalinga pažyma karo tarnybai, tiek aš pakartojau atėjus, bet ji lyg klausą praradus atrodo, tiesiog padarė man profilaktinį tyrimą ir sakė sugrįžt po savaitės, nes ji tik tada dirbs. Pati atrodo net negirdėjo, ko man reikia. Taip pat sakė po savaitės man ne ateiti, nes ji man paskambins :) galvojau gal elektroninę pažymą parašys, okay, laukiu. Paskambino po savaitės - labai greitai liežuviu sumalė tyrimų atsakymus ir jau lyg padėt ragelį nori, priminiau, kad ne šiaip sau pas ją atėjus buvau, man reikia tos pažymos jau verkiant. Ponia pasakė kreiptis į šeimos gydytoją, nes ji tokių neišrašinėja, nes “tik šeimos gydytojas gali išrašyti”, kai ir tas pats šeimos gydytojas, ir kitas profesionalus ginekologas (kuris, deja, tik telefonu galėjo pakonsultuoti), ir pačioj karo tarnyboj sakė, kad BŪTENT ginekologė ir turi pažymą išrašyti. Tai negana to, kad ponia galimai savo pareigų nežino, bet taip pat ir procedūras atlikinėja šiurkščiai, bendrauja ne pačiu maloniausiu tonu, nesiklauso paciento. Per tokią nekompetenciją taip pat ir karo tarnyba nuplaukė. Ačiū, gydytoja!

2023-01-08, 11:54 | Registruotas lankytojas 10

NEREKOMENDUOJU NIEKAM ŠIOS GYDYTOJOS. Apsilankymas ir nebuvo pats blogiausias,Tačiau į problemą nesigilino pasakė sveika išrašė KT ir apžiūrėjo atmestinai. po dviejų savaičių apsilankius priėmime, rado gydytojai aiškią kumščio dydžio cista. Klausimas kaip gi gydytoja jos nematė, jei ji didelė ir buvo nusiskundimų. Saugokis savo sveikatą ir aplenkint šią gydytoją.

2022-08-10, 03:21 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja.

2022-06-08, 20:20 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju! Atėjau su problema pradėjo kritikuoti kokia aš esu, teko išklausyti "paskaitą". Pasakė naudoti vitamina C menstruacinėm problemom gydyti. Nesigilina į tai kas yra, kokios problemos, vos įžengus į kabinetą pasibėrė kritika apie mane. Kadangi turiu kompleksų tai buvo labai nemalonu ir nejauku išėjau su ašaromis akyse.

2021-06-09, 20:59 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, nes nekompetetinga, neprofesionali, nesiseka pamatuoti spaudimo, neščiosios knygelės pildymas irgi išsukis. Nemanau kad gydytoja turi teisę kalbėti pakeltu tonu su pacientu.

2021-05-06, 13:50 | Registruotas lankytojas 2

Labai supratinga, rūpestinga gydytoja.
Viską sako tiesiai be užuolankų. Profesionali.

2021-03-30, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemandagi gydytoja, labai siurksciai viska dare, paskui kelias dienas dar skaudejo viska.. I klausimus neatsako. Nerekomenduoju.

2020-12-03, 22:29 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-07-22, 10:54 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-19, 14:32 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-15, 20:43 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-12-03, 12:57 | Registruotas lankytojas 20
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-08-10, 08:27 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-01-15, 10:44 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-10-02, 14:10 | Registruotas lankytojas 1

Išties labai maloni bei rūpestinga gydytoja, rekomenduoju!

2018-09-19, 05:40 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-04-13, 08:22 | Registruotas lankytojas 1

Neturiu priekaištų šiai gydytojai. Rūpestinga, atsargi, švelni, gera savo srities žinovė. Turėjau pas ją du gimdymus ir operaciją, esu patenkinta jos darbu. Reikalui esant, kreipiuosi tik pas ją.

2018-03-14, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Paskaičius komentarus išsigandus laukiau apsilankymo pas šia gydytoja. Bet likau maloniai nustebinta , tikrai ir maloniai bendravo,išsamiai apžiūrėjo,paaiškino. Klausinėjo kaip jaučiuosi,ar nesilpna apžiūros metu,padėjo ir atsisėsti ir apsisukti ant šono. Gal ant geros nuotaikos pataikiau,bet kaip gydytoja tikrai patiko ir nieko blogo negaliu pasakytu.:))

2018-03-12, 20:39 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-03, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

2016-10-25, 17:32 | IP: *.*.*.*