Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Šilkūnas, %

Gydytojas neurochirurgas

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07024, Galiojanti

2019-02-09, 20:42 | 1

Puikus gydytojas. Sėkmės darbe.

2018-10-25, 15:18 | 1

Dauguma pacientų yra nusivylę sistema. Aš esu dėkinga likimui, kad sutikau tokį pasišventūsį, savo darbui ir pacientui, gydytoją. Ačiū - tai tik žodis, bet negaliu surasti kito žodžio, kad galėčiau išreikšti savo dėkingumą šiam, nuostabiam, specialistui.

2018-06-30, 13:45 | 1

Pats nuostabiausias gydytojas.Dar tokiu reiketu paieskoti.Dziaugiuosi,kad toki gydytoja radau.Aciu Jums gydytojau.Lenkiuosi pries Jus.Jus nuostabus gydytojas.

2017-05-22, 18:44 | IP: 78.61.184.119

Praėjo nemažai laiko po pažinties su Gerb. gydytoju ir apie jį tik patys geriausi žodžiai. Esu labai dėkinga už tai, kad jo dėka kiekvieną rytą vis dar galiu apkabinti savo tėvelį. Labai geras savo srities specialistas, rūpinasi pacientais bei "žemiškas" su jų artimaisiais. Rekomenduoju!

2017-03-12, 01:11 | 2

Begalo nuostabus Zmogus bei savo sryties specialistas!
Jeigu ne Jis,bei Jo profesionaliai atliktas darbas,siandiena negaleciau apkabinti savo mylimos seimos:zmonos,bei dvieju nuostabiausiu Pasaulyje dukryciu!Aciu tau Daktare!Aciu!

2017-03-03, 20:09 | 1

Šiandiena apsilankiau pas neurochirurga , Dariu Šilkūna , iki pat db vaikštau su šypsena ☺️
Daktaras, toks rupestingas nuoširdus žmogus. Jo profesionalus požiuris, ir išskitrinis dėmesys, kekvienam paciantui . Aš sužavėta !
Ačiū , Jum ????☺️
Best of the Best ☺️????

2017-01-08, 23:07 | 6

Puikus savo srities specialistas, pasižymintis puikiomis būdo savybėmis. Turėjau rankos operaciją pas šį neurochirurgą, operacija praėjo sėkmingai, žaizda buvo susiūta gražiai. Po operacijos neskubėjo paleisti namo,nebuvo jokių asociacijų į kyšį.
Rekomenduoju visiems šį puiku specialistą!

2016-07-15, 01:02 | IP: 88.118.130.187

Net du kartus mano vyrui išgelbejo gyvybę. Atliko dvi profesionalias ir labai sekmingas operacijas po hemoraginių insultų.

2016-05-06, 09:22 | IP: *.*.*.*
2016-01-29, 20:06 | IP: 78.58.0.157

Turbūt pats nuostabiausias ir rūpestingiausias gydytojas, kurį teko sutikti gyvenime. Nepaisant to, kad atlieka labai sudėtingas operacijas, tačiau pacientą sugeba pralinksminti,paguosti bei nuteikti optimistiškai. Begalo nuoširdus, atsidavęs savo darbui. Negaili dėmesio nei pacientui nei jo artimam žmogui. Pavyzdys visiems gydytojams. Kuo nuoširdžiausios sekmės Jums gydytojau, ačiū už viską.