Pacientai, kurie rekomenduoja Arūnas Strumila, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09561, Galiojanti

Strumila Arūnas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Strumila Arūnas?

2020-02-01, 16:09 | 1

Labai nuostabus gydytojas, tikras profesionalas, nuoširdus ir rūpestingas. Savo humoro dėka pats jautriausias vaikas atranda drąsos ir su šypsena eina į operaciją. Negaili laiko, išsamiai, kantriai paaiškina, atsako į klausimus, myli vaikus. Pats maloniausias iš visų sutiktų gydytojų. Labai ačiū, kad pagydėte mano dukrą, ačiū, kad esate.

2019-10-25, 21:03 | 4

Šį nuostabų gydytoją vadiname vienų iš dviejų mūsų sūnaus angelų-sargų. Ir tai tikriausiai viską pasako...
Žemai lenkiame galvą už atliktą žarnyno operaciją.
Tai puikus specialistas, profesionalas! Žmogus ir Gydytojas iš didžiosios raidės. Maloniai bendraujantis, išsamiai ir aiškiai atsakantis į visus klausimus, paperka ir jo sveikas humoro jausmas (laikų ir vietoje). Ačiū gydytojui už atvertas duris į rytojų!

2019-10-17, 23:48 | 7

Gydytojas konkretus,nedaugžodžiauja kur nereikia.man patiko,kad jis atrodo atsipalaidavęs ir žinantis ką daro.džiaugiuosi,kad tokie specialistai dar dirba Lietuvoje.

2019-08-16, 18:37 | 8

Puikus hemangiomų specialistas! Bendrauja mandagiai, aiškiai, o kompetencija nekelia jokių klausimų

2019-06-28, 10:17 | 1

Puikus gydytojas, aciu uz viska.

2019-06-07, 23:42 | 3

Šis gydytojas atlieka mūsų kūdikiui lazerio procedūras. Nuoširdus, turintis humoro jausmą, mylintis vaikus specialistas.
Pasitikime juo.
Rekomenduoju.

2019-04-08, 21:01 | 4

Labai geru akiu bei geros sirdies gydytojas. Supratingas, atsakingas bei taktiskas. Problema sprendzia operatyviai. Emanuelis dekingas, kad pateko pas toki .

2018-11-26, 12:58 | 1

Laba diena, Arunas visapusiskai profesionalus daktaras, labai aiskiai suprantamai paaiskina kas kaip ir kaip bus :) Tauras dziaugiasi kad ji gydo geriausias daktaras :)

2018-09-22, 09:35 | 1

Nuostabus gydytojas!
Atsakė į rūpimus klausimus netgi skirdamas savo asmeninį laika.

2018-08-20, 10:38 | 4

Puikus gydytojas, plačiai pakomentuoja apie ligą, skiria daug laiko, dažnai vizituoja, negaili laiko pacientams. Taip pat bendrauja maloniai, nuramina, labai esu patenkinta! Ačiū, ačiū, ačiū!

2018-05-02, 10:09 | 1

Puikus gydytojas, itin profesionalus, rūpestingas ir konkretus, moka bendrauti su vaikais.

2018-03-12, 13:47 | 1

Labai rūpestingas ir savo sritį išmanantis gydytojas, dėkoju

2017-11-17, 16:04 | 1

Apie Arūna Strumila galiu pasakyt tik gražiausius žodžius, prieš operaciją buvo išdėstyta visa jos eiga, po operacijos koncultavo ir stebėjo mažyli. Esame labai dėkingi už nepriwkaištingai atliktą jo daebą. Jo dėka labai greit sveikstame. Didelis AČIŪ JUMS Arūnai. Dėkoja Ajus Šiauliai

2017-10-09, 16:53 | IP: 77.219.90.212

Puikus, konkretus gydytojas.
Išsamiai atsakė į rūpimus klausimus.
Rekomenduoju.

2017-09-19, 11:34 | 3

Puikus gydytojas. Diagnozavo problemą labai greitai ir tiksliai, iš karto paskyrė operaciją. Maloniai bendravo su dukra, kalbino ir juokino. Prieš operacija buvo užsukęs plačiau papasakoti ir pasidomėti kaip laikomės laukdamos. Iš karto po operacijos užėjo man pasakyti, kad viskas praėjo gerai ir jau tuoj parveš dukrą į palatą. Rytą po operacijos buvo užėję gal 2-3 kartus pasižiūrėti kaip laikomės ir atsakyti į mano klausimus. Džiaugiuosi, kad atekome į jo rankas. Nuoširdus, geranoriškas ir malonus, o svarbiausia profesionalus gydytojas.