Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Šepetienė, %

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10953, Galiojanti

2019-09-17, 20:27 | 5

Ponia gimdyve, Jûs prieš gimdymą lankėte nėščiųjų pamokėles. Tai turbūt turėtumėte žinoti, kad mes valdom gimdymą taip, kaip mus išmokė Universitete per 12 metų ir dar remiamės rekomendacijomis, kurios sukurtos ne mūsų, patvirtintos sveikatos ministerijoje. Visoms gimdyvėm duodame mažesnį ar didesnį nuskausminimą. Ir tik mes galim suvokti, ar galime jį skirti, jei taip, tai kada. Kitu atveju ne mes valdysime gimdymą, o jis mus valdys.. Ir dažnai po dau skiriamų medikamentų vaikutis gimęs negali kvėpuoti. Niekas Jums nežadėjo, kad gimdymas bus neskausmingas, kitaip Jūs nepagimdytumėte. O rekomenduoti ar nerekomenduoti Jus iš vis negalite, nes nei Jūs mano pageidauta pacientė, nei aš Jūsų pageidauta daktarė. Visos sąlygos važiuoti į “Santariškes”, kur tikrai “ neskaudės”arba į privačią klinikà.????????????????

2019-09-11, 12:02 | 3

Savo srities specialiste manau nebloga, bet del bendravimo nenoreciau daugiau pas ja pakliuti. Gimdymo metu nuskausminimo negavau, nors prasiau tik atvaziavus. Gimdymas ne pirmas, todel turiu su kuo sulygint.Tikrai nerekomenduoju.

2019-08-01, 21:14 | 3

Gydytoja, kuri išgelbėjo mano dukros gyvybę. Labai ačiū Daktarei.

2019-08-01, 21:09 | 5

Ponia Špalova, labai gerai prisimenu Jūsų gimdymą. Primenu, kad Utenos ligoninėje nėra pageidavimų epiduriniam nuskausminimui ar cezario operacijai. Jei kyla abejonių, kreipkitės į administraciją. Epidurinis nuskausminimas taikomas tik esant indikacijoms. Jums buvo palyginti didelis gimdos kaklelio atsidarymas, kad jį taikytume. Tuomet greitai atsidarius gimdos kakleliui ir užgimus vaikui, jis gali nekvėpuoti. Matydama Jūsų isterinę reakciją, kreipiausi į snesteziologą dėl epiduro, bet kadangi anesteziologas buvo užsiėmęs, nes vyko skubi operacija ir negalėjo ateiti, nebuvo galimybės duoti Jums epidurinio nuskausminimo, tuo labiau buvote nuskausminta opioidiniais preparatais pakankamai. Išvarymo periodu elgėtės neadekvačiai, kalbėjote necenzūriškais žodžiais, visai neklausėte akušerės nurodymų, sakėte, jog Jums tas pats koks vaikas gims, ir kas jam bus, kiek įmanydami stengiamės suvaldyti situaciją. Tačiau elgėtės neadekvačiai, galėjote pakenkti ir kūdikiui ir jo tolimesniam jo raidos vystymuisi. Peržiūrėjau Jūsų ir naujagimio istoriją, jokių komplikacijų nebuvo, grynas melas. O už šmeižtą kreipsiuosi į teisėsaugos instituciją.

2019-06-20, 11:39 | 1

Nuostabi gydytoja! Kompetetinga, išmananti savo darbą, gilinasi į problemą bei ieško sprendimo būdų. Žemiška ir paprasta. Tik geriausi žodžiai. Belieka tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tokia gydytoja. Ačiū Jums už viską!
L.Ž.

2019-04-19, 17:57 | 5

Kaip elgtis daktarui, kuomet paėmus pacientui visus tyrimus, diagnozavus ligą, ir telefonu asmeniškai pakvietus jį gydymo paskyrimui , pacientas elgiasi visiškai neadekvačiai, be priežasties grasina ir prieš pat veidą trenkia durimis. Ačiū Jums gerb. paciente Rynkun Ana!!!! Gražių Jums velykų.

2019-04-11, 17:02 | 1

Savaitgalį su vyru važiavome į priėmimo skyrių Utenoje, kadangi kilo problemų su nėštumu. Daktarė priėmė ir reagavo labai greitai. Viską kruopščiai apžiūrėjo, nuramino, išsamiai paaiškino situaciją ir paskyrė gydymą. Kantriai atsakė į rūpimus klausimus, buvo žmoniška ir maloni. Buvau smarkiai išsigandusi, bet po apsilankymo pas daktarę liko ramu. Esu jai labai dėkinga.

2019-03-10, 16:32 | 10

Nuostabi, rūpestinga savo srities profesionalė. Atliko operaciją, kitaip tariant ištaisė išdrąskytas ir kitų akušerių nekokybiškai susiūtas vietas po gimdymo. Esu be galo dėkinga.

2019-02-25, 22:37 | 5

Dar kartą primenu, kad nedirbu Lukiškių filiale. Atsakant į paskutinės moters kaltinimus dėl tepliojimų, galiu pasakyti, kad nėra įrodyta, kad tepliojimai būna, kuomet gimdo kaklelio konizacija atliekama po 2-3 d. Po mėnesinių. PSO duomenimis gimdos gleivinės ląstelės gali įaugti bet kada po konizacijos. Ir ne būtinai per pirmas mėnesines. Taigi, moterims po gimdos kaklelio konizacijų, “tepliojimai” ateityje yra l. dažni. O kad kažkur perskaitėte internete ar kažkoks”žiniuonis “pakomentavo, tai dar nereiškia, kad yra tiesa. Gimdos kaklelio konizacijos daromos, kad išvengti gimdos kaklelio ikivėžinių pakitimų ir jų progresavimo į vėžį. O visa kita- paistalai.

2019-02-25, 21:59 | 1

Tikrai nenoriu drabstytis purvais ar kažkaip kitaip įžeidinėti šią gydytoją, tačiau neseniai paaiškėjo du metus mane kankinusių pooperacinių komplikacijų priežastys. Man buvo nustatyta gimdos kaklelio ikivėžiniai pakitimai, reikėjo atlikti gimdos kaklelio konizaciją. Ši gydytoja atliko man operaciją ir kaip dabar pamenu, sako kadangi reikės daryti biopsiją tai operaciją palankiausia daryti vidury ciklo. Neturėjau pagrindo nepasitikėti, juk ji yra šios srities specialistė. Ir kaip dabar paaiškėjo-be reikalo. Mane po operacijos jau du metai kamuoja komplikacijos. Iki menstruacijų likus savaitei prasideda tepliojimai, kartais dar požymių tepliojimo nebūna o po lytinių santykių būna gausu kraujo, visa tai varo paniką, negaliu normaliai gyvent. Kreipiausi pas ne vieną specialistą aiškintis kodėl taip yra. Ir pasirodo visa tai lėmė ne laiku atlikta operacija. Bet kokias operacijas susijusias su gimdos kakleliu reikia atlikti 2-3 dienos po menstruacijų. Kadangi po atliktos operacijos man pakankamai greit atėjo menstruacijos, iš gimdos einančios gleivinės ląstelės prilipo prie nepagijusio gimdos kaklelio ir dabar prieš menstruacijas likus savaitei aš kraujuoju dar ir iš gimdos kaklelio. Dabar ruošiuosi dar vienai operacijai, kad sumažinti esamas pasekmes. Labai viliuosi jog jei simptomai ir nepranyks visiškai tai bent sumažės.
Gydytoja, rašote, kad tiek metų pradirbusi mokate rašyti receptus, tuo niekas net neabejoja, bet kodėl tada darėte operaciją jeigu žinojote kokios bus pasekmės atlikus ją ciklo vidury?