2018-11-11, 23:31 | 1

Apie sia gydytoja tik patys geriausi atsiliepimai! Per pora metu teko isgyventi 4 laporaskopines kiausintakiu, cistu salinimo operacijas. Pirmos dvi lp atliktos Lazdynu ir Santariskiu ligoninese pas kitus specialistus buvo be galo skausmingos ir pakankamai ilgas gyjimas po ju. Tad be galo bijojau vel kada atsidurti ant operacinio stalo. Taciau nepraejus net pusmeciui buvau nukreipta treciajai. Atsitiktinai papuoliau pas A. Sepetiene. Konsultacijos metu jau buvau tikra jog noriu kad si gydytoja atliktu operacija, nes pasirode labai profesionali, taktiska ir patikima. Pirmas ispudis buvo teisingas! Po jos atliktos identiskos laporaskopijos kokia turejau, jauciausi nepalyginamai geriau! Greit stojausi ant koju ir isivaziavau i darbus jau po keletis dienu. Veliau teko dar ir cista salinti, kurios, A.Sepetiene patare dar nesalinti, bet kadangi gydantis vaisingumo specialistas patare salinti, tad klausiau jo. Na ir, manau, veltui. Nes po lp istyrus, tai buvo tik paprasta geltonkunio cista. Gailiuosi nepaklausiusi A.Sepetienes. Aplamai, si gydytoja neglosto svelniais zodeliais, nevynioja ju i vata, bet juk mes visi skirtingi, ne kiekvienas tai sugeba ir ne kiekvienam is musu to reikia. Manau gydytojo profesionalumas ir atsidavimas darbui yra svarbiusia? Ir si gydytoja, manau, dirba per tiek istaigu, nes neuzsidirba antros algos is kysiu kaip kitos!? Tikrai ne neusimine del atlygio ar pan. Nemanau kad ir imtu. (O Lazdynu ligonineje, dr, kurios pavardes nenoriu mineti, tiesiog pries akis pravere chalatelio kisene, o sumos dydi (250eur) zinojo visi) bet baigiant apie dr A.Sepetiene, ji net dave savo asmenini tel nr ir prireikus nebijojau skambinti, zmogus atsiliepe net atostogu metu. Bet kda nuejus i skyriu su kokiais klausimais, atbegdavo, pakonsultyodavo. Dabar, jau grisiu pas ja nestumo prieziurai :)

2018-09-26, 08:18 | 3

Nežinau kaip vertinti gydytoją. Du mėnesius nebuvo mėnesinių, nėštumo testas nerodė, jog esu nėsčia, nors buvau po laparaskopijos, tačiau po jos vėluoti du mėnesius mėnesinės negalėjo, tosėl kreipiausi pas pirmo lygio gydytoja, ji pamačiusi, kad kažką mato, bet negalėjo pasakyt kas yra, nusiuntė pas Šepetienę. Pirko lygio gydytoja susitarė su Šepetienę, kad mane priims be tolonėlio, nes jų nebuvo, o gydytoja nenorėjo laukti mėnesio dėl mano sveikatos. Tačiau nuėjusi pas ją labai nusivyliau, kad teko laukti, tai supratau, nes buvau be tolonėlio, o kitos moterys gal ir mėnesį turėjo laukti kas pas ją ateitų, bet nuėjus apžiūrai, ji turbūt truko tik 5 minutes, pasakė, kad man viskas gerai, dėl operacijos vėluoja mėnesinės. o po dviejų savaičių teko mane operuoti dėl negimdinio nėštumo, nes buvau nuvešta į priėmimą su didžiausiu pilvo skausmu, ir prasidėjusiu vidiniu kraujavimu. Antrą kartą pas ją neičiau, nes nebegalėčiau pasitikėti. Nors esu dėkinga bent už tai, jog priėmė, nors galėjau laukti mėnesį.

2018-07-03, 22:20 | 3

Pas šią gydytoją patekau su siuntimo iš kitos klinikos, pirmą kartą. Dirba skubiai, konvejeriniu rėžimu, o taip pat visiškai nelogiškai – pirmiausia išrašė kažkokius vaistus, o tik po to atliko patikrą, echoskopiją. Šios jos skubos rezultatas – klaidingas vaistų receptas ir, galiausiai, neišgydyta pati liga. Paradoksalu, tačiau skubėdama gaištate ne tik pacienčių, bet ir savo laiką.

Šepetienė Agnė atsakė

Gal nežinote koks laikas skirtas pacientui? Atsakymas 15 minučių. Per 20 darbo metų išrašyti receptus jau išmokau. Neišgydyta liga? Gal per vieną vizitą neįmanoma jos išgydyti? Apie gydymo logiką spręsti gali tik tas, kuris turi nors kokį medicininį išsilavinimą.

2018-05-07, 21:21 | 1

Konkreti gydytoja. Kalba aiškiai, suprantamai. Nedaugžodžiauja, bet šito visai ir nereikia. Sakyčiau net kaip tik tokia paprsta ir sava. Į visus klausimus gavau atsakymus. Puikiai atliko operaciją, paskyrė gydymą. Viskas sklandžiai. Jokių “atsidėkojimų” ir nieko panašaus, kaip čia kažkas rašė iš nepatenkintų. Draugiška, šilta, paprasta ir tikrai profesionali. Nuoširdus ačiū !
R., Utena

2018-04-29, 12:39 | 2

Puikiai atliko operaciją. Profesionali, rūpestinga, atidi ir paprastai, žmogiškai bendraujanti su pacientais. Gydytoja pagal pašaukimą. Ačiū ir sėkmės darbe.
Audronė

2018-04-10, 18:21 | 2

SveikiNa prisijungsiu ir as teko cistas 2012 operuotis pad Agne Šepetiene nieko blogo pasakyti negaliu..operacijos pavyko gal grupoka siek tiek bet kaip gydytoja tikrai ismananti savo darba po ilgo laiko tarpo vel pas ja konsultacija ziuresim kas kaip ☺️

2018-04-04, 15:26 | 1

Laba diena,
pirmiausiai, jaučiu didžiulį dėkingumą Med.m.dr. Agnei Šepetienei už tai, kad mane priėmė be jokio užrašymo, siaubingai apsibliovusią ir susinervinusią dėl buko poliklinikos registratūros darbo bei labai prastos savijautos.
Patekau visiškai atsitiktinai (tarsi kas nuvedęs būtų) prie būtent to kabineto.
Visiškai be jėgų. Su temperatūra. Aukštu spaudimu. Išdrįsau paklausti, ar galėtų priimti? Tik norėjau sužinoti, ar vaisiui viskas gerai, kas su manimi dedasi.. Tai atsižvelgiant į situaciją, priėmė iškart! Neteko bliaut už durų (atsiprašau dėl ašarų tikrai; Labai jautru buvo..) Neteko jaustis nepatogiai apžiūros metu. Gydytoja labai švelni. Kuo nuoširdžiausiai AČIŪ Jums. Nepamiršiu TO TIKRO ŽMOGIŠKUMO! Minėsiu tik geru žodžiu šią specialistę.
Negaliu patikėti neigiamais atsiliepimais. Nes mačiau savo darbą išmanančią profesionalę. Su tooookia atida atlikta apžiūra! Tikrai atsako į visus rūpimus klausimus. Skiria pakankamai laiko. Nustato tikslias diagnozes. Sugeba lanksčiai reaguoti į situaciją. Nuraminti. Pasako tai, kas rūpi, bet niekas anksčiau nėra sakęs. Sužinojau ir vaikučio lytį. Ačiū.
Pas gydytoją lankėsi ir gera mano draugė savo nėštumo metu. Gydytoją gyrė dėl nerealios priežiūrios. Jei kas neramu-visada padėdavo. Konsultuodavo.
Gydytoja tikrai TURI TURĖTI GERĄ VARDĄ. Ačiū darkart. Daugiau tokių specialisčių!

2018-03-24, 11:41 | 1

Esu labai dėkinga šiai profesionaliai gydytojai, kad atlikusi sėkmingą operaciją, susilaukiau antros dukrytės. Prieš tai buvau pas kitus gydytojus ir ne vieną, bet tik ji sugebėjo teisingai ne tik diagnozuoti, bet ir psichologiškai nuteikti, o vaisingumo srityje tai labai svarbu. Perskaičiau ir neigiamus komentarus, labai jaučiasi moterų nesusigaudymas, kokia tai sudėtinga sritis ir kad gydytojai ne dievai... Užjaučiu, kam nepasisekė, bet reikia suprasti, kad gydytojai, o juolab Agnė, nedarys tyčia ar aplaidžiai. Dar yra ir sėkmės faktorius, ir mūsų organizmai skirtingai reaguoja į įvairias intervencijas ir t. t.
Bendravimo prasme jaučiasi profesionalumas, nes vėl gi, daugelis tikisi ypatingo dėmesio, bet gydytojas mano supratimu turi operatyviai, tiksliai, aiškiai, per daug neišsiplečiant apibūdinti situaciją. Krūviai jų dideli, o mes kiekviena norim būti svarbiausia. Mažiau susireikšminimo mielosios, daugiau pozityvių minčių ir nepamirškit pasakyti ačiū ar šiai, ar kitai gydytojai. Kaltinti mokame labai greit, bet nuoširdžiai padėkoti vis pamirštame...
Dar kartą ačiū gydytojai Agnei, ištvermės šiame sudėtingame darbe, kuo daugiau sėkmingų istorijų ir kuo mažiau negatyvo iš pacienčių!
I. S.

2017-11-28, 18:12 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Visų pirma ne miomos, o visa gimda su miomomis buvo šalinta , ne bet kaip, o laparoskopiniu būdu. Operacija buvo sudėtinga. Šlapimtakis buvo ne nupjautas, o pažeistas terminui būdu. Ligonė asmeniniu transportu buvo nuvežta pas aukščiausio III lygio specialistus , asmeniškai prašant kuo greitesnės pagalbos, kuri ir buvo suteikta. Visą gydymo laikotarpį buvo kontaktuota su gydančiu gydytoju, taip sužinant visą informaciją apie pacientės būklę. Komplikacijų skaičius visame pasaulyje maždaug vienodas. Deja gydytojai ne dievai, klysta ir jie psichologiškai išgyvena savo klaidas dar daugiau nei pacientai, nes galvoja apie tai, analizuoja nuolat. Todėl vertinti gydytoją, kad jis specialiai kaip koks mėsininkas specialiai " nupjovė" ar šiuo atveju " nepasirūpino "daugiau nei nežmoniška. Klaidų daro visi: farmacininkai, mokytojai, inžinieriai, tačiau, deja, gydytojų klaidos labiau matosi. O rašyti bet ką tik tam, kad rašyti "saugokitės" ir panašiai yra kvaila, nes kiekvienas gydytojas savo gyvenime padaro ne vieną klaidą.

2017-08-04, 15:25 | 1

Nuostabi profesionali gydytoja. Ačiū:)

2017-08-04, 08:56 | IP: 84.15.190.143

Is didziosios raides Akusere-ginekologe-chirurge. Ismano savo darbus, tobuleja, zino ir taiko visas naujausias gydimo priemones. Buvau Jos stebima nestumo metu, gimdziau. Veliau teko operuotis cistas. Labai ja zaviuosi ir esu patenkinta rezultatais. Apie ja anksciau nieko nezinojau ir negirdejau, patekau "standartiskai" ir del to nesigailiu nei kiek.

2017-05-06, 01:50 | IP: 86.100.250.54

Labai sauni gydytoja, buvau su siuntimu pirma karta pas ja (po gimdymo apziurai). Maloniai bendrauja, atsako i visus rupimus klausimus, pataria. Neskausmingai apziurejo (esu lb jautri), eileje laukiau 40 min.bet buvo verta????

2017-02-21, 01:01 | IP: 5.20.166.194

Gydytoja vertinu teigiamai ir tik teigiamai, nepaisant "biurokratiniu" dalyku. Tai ne gydytojo kalte. Operacija atlikta profesionaliai-jau namuose po miomos salinimo operacijos. Man rodiklis-mano savijauta! Aciu, Jums Gydytoja! Tiek baimes, bet Jusu deka, jauciausi saugi! Sveikatos Jums! Vilma Cesnulyte

2016-08-26, 14:26 | IP: 193.219.8.57

Ši gydytoja kaip diena ir naktis po lankymosi pas lygio Pylimo poliklinikos ginekologes. Labai džiaugiuosi pas ją patekusi. Nors pas ją visada pilna laukiančių moterų, nedirba konvejeriu, o konsultuoja, apžiūri kiek reikia. Ir man pasirodė profesionali ir be jokių "gal", "nežinau", "bus matyt"....

2016-07-14, 22:53 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Visada pripažįstu savo klaidas. Visiškas šmeižtas

2016-04-29, 17:11 | IP: 5.20.166.194

Lankausi pas sia gydytoja antrus metus ir negaleciau pasakyti nieko blogo, tik gerus zodzius. Labai dziaugiuosi, kad visiskai atsitiktinai patekau pas p. Agne. Turejau siuntima, tad tikrai konkrecios pavardes neieskojau. Labai rupestinga, maloni, isijaucianti i paciento bedas. Visuomet maloniai pakonsultuoja ir pataria. O tos, kurios teigia, kad si gydytoja nieko nenusimano, visu pirma, siulyciau pasimokyti lietuviu kalbos. Dazniausiai kritikuojancios be klaidu rasyti nemoka, o ka jau kalbeti apie medicinos subtilybes :-) Dziaukimes, kad turime tokia gydytoja!

2016-03-18, 22:44 | IP: 79.133.253.206

Noriu pasakyti dideli ACIU sitai gydytojai. Konkreti, adekvati. Kol napatekau pas ja 2 metus negalejo nustatyti diagnozes. Dar karta didelis zmogiskas ACIU jums! puikiai atliko operacija. Kruopsiai, labai atsakingai atliko operacija, po keliu dienu jau pilnai atsistojau ant koju. Labai atsakinga daktare!

2016-03-09, 21:53 | IP: 84.15.188.246

Puiki profesionalė, atidi, maloni, pagarbiai elgiasi.

2015-01-12, 16:55 | IP: 195.182.71.82

Nuostabus žmogus, supratinga gydytoja, labai rūpestinga, skyrė laiko, kiek man reikėjo, ir dar papildomai. Labai Jums ačiū.

2014-12-12, 19:10 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Konkrečiai kokios operacijos buvo nereikalingos? Ir kam sutikti operuotis , jei manot , kad jos bus "nereikalingos"?

2014-12-03, 21:01 | IP: 84.15.180.225

Malonu,kad yra tokių specialistų, kaip gerbiama gydytoja Agnė Šepetienė, kurių dėka galiu jaustis saugi, žinodama, jog manimi bus profesionaliai pasirūpinta. Nepasigailėjau patikėjusi savo sveikatą tokiai specialistei, iš kurios sulaukiau ne tik atidžios priežiūros, bet ir malonaus bendravimo

2014-12-03, 11:16 | IP: 193.219.87.12

Nereikia išlieti nepasitenkinimo internete, viską galima pasakyti tiesiai į akis, o važiuoti į priėmimo skyrių tik profilaktiškai pasitikrinti yra daugiau nei amoralu, nes tuo tarpu budėjimo metu laukia daug pacientų, kuriems tikrai reikia skubios pagalbos tiek skyriuje, tiek operacinėje. Beje tie pokalbiai apie pakišamus pinigus yra tik kai kurių pačių pacienčių iškreiptos fantazijos vaisius, nes negalima vertinti visų gydytojų pagal vieną kurpalį, tiesiog tokie žmonės kitus vertina pagal save, žemą savo moralę.

2014-12-03, 11:14 | IP: 193.219.87.12

2014-12-01, 10:39 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Jei nėščia moteris skundžiasi, jog po lytinių santykių pradėjo kraujuoti , ir perspėjus, jog kurį laiką turėtų nuo jų susilaikyti taip neadekvačiai sureagavo, tai jau jos psichologinės problemos. O prie ko čia pinigai? Tai jau visiškai liguista fantazija.

2014-05-14, 10:34 | IP: 193.219.87.12

esu labai patenkinta po atliktos operacijos. Praėjo visos mano problemos. Beje, ne visi gydytojai taip maloniai bendrauja su ligoniais, šiltas bendravimas man suteikė saugumo ir pasitikėjimo jausmą, galėjau skambinti ir po išįrašymo iš ligoninės, tardavausi įvairias klausimais, kas mane neramino. gydytoja rasdavo laiko į juos atsakyti, nuraminti, visada suteikdavo optimizmo. Atsikračiau baimės lankytis pas ginekologą.

2014-02-27, 18:41 | IP: 213.226.165.134

labai maloni, švelni daktarė, gerai atliko operaciją

2014-01-20, 11:47 | IP: 188.69.209.52

Labai profesionali, maloni ir miela gygytoja! Su dukra lankemes pirma karta ir su baime, kad neisgasdintu.. likom labai suzavetos priemimu ir su malonumu lankysimes kita karta!

2013-10-21, 15:18 | IP: 78.62.71.134

Gera gydytoja,labai geras hirurgas.

2013-03-12, 13:39 | IP: 193.219.87.30

Labai patiko. Gimdą su miomomis pašalino per nedideliu pjūvelius -laparoskopija, nereikėjo didelio pjūvio ir pio 2 dienų keliavau namo. Galvojau, kad ilgai gulėsiu ligoninėje, ilgai gys pjūvis, bet viskas buvo geriau nei tikėjausi.

2012-09-28, 18:44 | IP: 213.226.165.134

Superinė daktarė, kad daugiaU tokių būtų. be to, dar ir jauna bei graži

2012-09-23, 22:01 | IP: 84.15.189.210

Aš šia gydytoja labai pasitikiu ir būtent ją rekomenduočiau. Privačioje klinikoje, kur kreipiausi, išrašė vaistų, kurių negalėjau vartoti, nes labai pykino, o po operacijos, mano problemos baigėsi ir nereikėjo daugiau vartoti hormonų. Ir, beje, ligoninėje gulėjau tik vieną dieną. Manau, Agnė Šepetienė labai profesionali, lankausi pas ją jau penkeri metai. Nesuprantu, iki ko ji turėtų "stiebtis?" Nejau ligoninėje dirbantis daktaras turėtų stiebtis iki poliklinikos gydytojo, kuris dažnai dirba sovietiniais metodais? Duok Dieve, kad tokie gydytojai neišvyktų iš Lietuvos. Ačiū Jums Daktare, kad esate.
Sandra L.

2012-09-05, 14:36 | IP: 193.219.87.30

Labai profesionali gydytoja. Kiek mano pacientų pateko pasją, visi liko patenkinti. Manau tai gydytoja iš Dievo pašaukimo, jai galima paskambinti, pasikonsultuoti bet kuriuometu, nesvarbu, ar atostogos, ar savaitgalis, ir jei mano siųsti pa cientai prašydavo chirurginės pagalbos, ji operatyviai ją suteikdavo.

2012-09-05, 14:35 | IP: 193.219.87.30

2012-09-02, 22:31 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Iš kur būdama ne medikė galite spręsti kuris medikas teisus?

2012-08-24, 06:28 | IP: 193.219.87.30

Labai atidi, maloni ir profesionali gydytoja

2012-08-05, 19:13 | IP: 193.219.87.30

Dėkoju gydytojai, kad man laiku nustatė teisingą diagnozę ir išoperavo gimdos vėžį, kuomet polilinikoje man buvo rastos tik miomos, o ši gydytoja įtarė, kad yra daugiau nei gimdos miomos, todėl atliko papildomus tyrimus ir diagnozavo bei išoperavo gimdos vėžį. Užteko tik operacijos, nes vėžys dar nebuvo išplitęs. Aš laiminga, kad viskas buvo atlikta gerai ir laiku

2012-06-05, 20:51 | IP: 193.219.87.30

Puiki, išmananti savo specialybę bei labai inteligentiška gydytoja

2012-05-02, 23:24 | IP: 193.219.87.30

labai viską paaiškina, nors ir daug pacientų, atidžiai atlieka echoskopinius tyrimus, rado vaisiaus patologiją ir laiku mane nusiuntė į perinatalogijos centrą

2012-05-02, 23:18 | IP: 193.219.87.30

Labai rūpestinga gydytoja, suteikia optimizmo, viską smulkiai paaiškina, paguodžia, paprasta, sugeba rasti kontaktą su ligoniu, gera profesionalė, nors atrodo tokia jauna

2012-03-05, 17:26 | IP: 81.7.90.104

Labai puiki gydytoja. Visą situaciją išsamiai išaiškina suprantama kalba. Tikra savo srities profesionalė.

2011-09-12, 19:03 | IP: 193.219.87.30

Per vizitą nustatė ligą, viską paaiškino, rekomendavo gydymą ir buvo l. mandagi, kas retai pasitaiko poliklinikose, kur visi skuba ir neturi laiko

2011-06-30, 01:30 | IP: 84.15.184.68

Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra gydytojų, kurie, kurie dirba sąžiningai ir neima už tai atlygio. Džiaugiuosi, kad patekau į gyd. Agnės Šepetienės rankas, kuomet man buvo taip blogai, jog nemaniau, kad dar gali kas nors padėti. Naktį, kuomet atvykau į ligoninę su dideliais pilvo skausmais, ši gydytoja mane tiesiai iš priėmimo, įvertinusi sunkią mano būklę, išvežė į operacinę i skubiai operavo, pasirodo, kad plyšusi kiaušidė cista ir dėl to atsiradęs gausus kraujavimas sukėlė man didžiulius skausmus, jei būčiau uždelsusi ir jei ne gydytojos profesionalumas, išeitis būtų buvusi liūdna. Po operacijos reikėjo ir kraujo perpylimo, vadinasi mano padėtis iš tikrųjų buvo liūdna. Gydytoja griežtai atsisakė atlygio ir po naktinio budėjimo ryte labai džiaugėsi, kad mano sveikata taisosi. Ačiū, ačiū, ačiū.

2011-03-20, 20:02 | IP: 193.219.87.30

Labai gera gydytoja. Man 20 metų buvo spiralė, prasidėjo gimdos uždegimas, kuris išplito po visą pilvą. tą naktį budėjusi gyd. Agnė Šepetienė išoperavo mane, esu labai dėkinga, nes jei dar būčiau laukusi savaitę, jau būčiau tikriausiai mirusi

2011-01-27, 14:11 | IP: 84.15.184.255

Mane kamavo stiprūs pilvo skausmai, Šalčininkuose diagnozavo apendicitą, tačiau aš paprašiau nukreipimo į šią ligoninę. Ten budėjusi daktarė Agnė Šepetienė įtarė, kad yra ūmi ginekologinė liga,ir kraujavimas į pilvą, skubiai operavo ir rado plyšusią kiaušidę, sustabdė kraujavimą. Taip man išgelbėjo gyvybę. Manau ji l. gera ir sąžininga gydytoja, verta dirbti tikioje klinikoje

2010-11-08, 19:59 | IP: 78.60.255.168

Gera gydytoja.

2010-07-11, 22:07 | IP: 193.219.87.30

Labai rūpestinga, tiksliai diagnozavo ligą, operatyviai suteikė pagalbą, išoperavo greitai dėl negimdinio nėštumo, praktiškai išgelbėjo gyvybę

2010-07-06, 21:03 | IP: 84.15.170.214

profesionalumas, sąžiningumas, atjautimas

2010-06-07, 14:40 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Nelogiška: "vis po operacijos rūpinosi", " pacientai jai nerūpi, nemalonu prisiliesti?"

2010-06-07, 12:05 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Jūs net pati nesuvokiate kas Jums buvo, ir rašote kvailystes.

2010-05-12, 13:16 | IP: *.*.*.*

Šepetienė Agnė atsakė

Jei operacija nereikalinga ir Jūs tai žinote, kodėl žinodama gulatės operuotis? Niekas nedaro nereikalingų operacijų. Kam daktarui rizikuoti savo reputacija ir paciento sveikata? Tai paprasčiausiai prieštarauja jo įsitikinimams.