2019-10-04, 16:33 | 4

Anksčiau privačiai lankiausi pas gydytojas, kurios šypsodavosi, skirdavo po valandą, vaišindavo arbata, bet prasta savijauta ir nežinomybė dėl mano sveikatos būklės likdavo. Pas gydytoją Šepetienę, net mokant už konsultaciją, skiriama 15 min laiko, niekas nepaglosto ir neramina, kai skauda, bet ir po tų 15 minučių iš konsultacijos išeinu su daug informacijos, kad ir glaustos, bet pagaliau su aiškiu gydymo planu ir žiniomis. O juk tai ir svarbiausia, ne džiazas ir žvakės laukiamajame. Vistik labai mielai lankyčiausi pas p. Šepetienę, jei ji dirbtų privačiai - norėtųsi daugiau išsamios informacijos ir mažiau laukimo prie kabineto. Nepaisant to esu labai dėkinga gydytojai ir 100% rekomenduoju.

2019-09-17, 20:27 | 5

Ponia gimdyve, Jûs prieš gimdymą lankėte nėščiųjų pamokėles. Tai turbūt turėtumėte žinoti, kad mes valdom gimdymą taip, kaip mus išmokė Universitete per 12 metų ir dar remiamės rekomendacijomis, kurios sukurtos ne mūsų, patvirtintos sveikatos ministerijoje. Visoms gimdyvėm duodame mažesnį ar didesnį nuskausminimą. Ir tik mes galim suvokti, ar galime jį skirti, jei taip, tai kada. Kitu atveju ne mes valdysime gimdymą, o jis mus valdys.. Ir dažnai po dau skiriamų medikamentų vaikutis gimęs negali kvėpuoti. Niekas Jums nežadėjo, kad gimdymas bus neskausmingas, kitaip Jūs nepagimdytumėte. O rekomenduoti ar nerekomenduoti Jus iš vis negalite, nes nei Jūs mano pageidauta pacientė, nei aš Jūsų pageidauta daktarė. Visos sąlygos važiuoti į “Santariškes”, kur tikrai “ neskaudės”arba į privačią klinikà.????????????????

2019-09-11, 12:02 | 3

Savo srities specialiste manau nebloga, bet del bendravimo nenoreciau daugiau pas ja pakliuti. Gimdymo metu nuskausminimo negavau, nors prasiau tik atvaziavus. Gimdymas ne pirmas, todel turiu su kuo sulygint.Tikrai nerekomenduoju.

2019-08-01, 21:14 | 3

Gydytoja, kuri išgelbėjo mano dukros gyvybę. Labai ačiū Daktarei.

2019-08-01, 21:09 | 5

Ponia Špalova, labai gerai prisimenu Jūsų gimdymą. Primenu, kad Utenos ligoninėje nėra pageidavimų epiduriniam nuskausminimui ar cezario operacijai. Jei kyla abejonių, kreipkitės į administraciją. Epidurinis nuskausminimas taikomas tik esant indikacijoms. Jums buvo palyginti didelis gimdos kaklelio atsidarymas, kad jį taikytume. Tuomet greitai atsidarius gimdos kakleliui ir užgimus vaikui, jis gali nekvėpuoti. Matydama Jūsų isterinę reakciją, kreipiausi į snesteziologą dėl epiduro, bet kadangi anesteziologas buvo užsiėmęs, nes vyko skubi operacija ir negalėjo ateiti, nebuvo galimybės duoti Jums epidurinio nuskausminimo, tuo labiau buvote nuskausminta opioidiniais preparatais pakankamai. Išvarymo periodu elgėtės neadekvačiai, kalbėjote necenzūriškais žodžiais, visai neklausėte akušerės nurodymų, sakėte, jog Jums tas pats koks vaikas gims, ir kas jam bus, kiek įmanydami stengiamės suvaldyti situaciją. Tačiau elgėtės neadekvačiai, galėjote pakenkti ir kūdikiui ir jo tolimesniam jo raidos vystymuisi. Peržiūrėjau Jūsų ir naujagimio istoriją, jokių komplikacijų nebuvo, grynas melas. O už šmeižtą kreipsiuosi į teisėsaugos instituciją.