Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Šepetienė, %

Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10953, Galiojanti

2019-06-20, 11:39 | 1

Nuostabi gydytoja! Kompetetinga, išmananti savo darbą, gilinasi į problemą bei ieško sprendimo būdų. Žemiška ir paprasta. Tik geriausi žodžiai. Belieka tik pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tokia gydytoja. Ačiū Jums už viską!
L.Ž.

2019-04-19, 17:57 | 2

Kaip elgtis daktarui, kuomet paėmus pacientui visus tyrimus, diagnozavus ligą, ir telefonu asmeniškai pakvietus jį gydymo paskyrimui , pacientas elgiasi visiškai neadekvačiai, be priežasties grasina ir prieš pat veidą trenkia durimis. Ačiū Jums gerb. paciente Rynkun Ana!!!! Gražių Jums velykų.

2019-04-11, 17:02 | 1

Savaitgalį su vyru važiavome į priėmimo skyrių Utenoje, kadangi kilo problemų su nėštumu. Daktarė priėmė ir reagavo labai greitai. Viską kruopščiai apžiūrėjo, nuramino, išsamiai paaiškino situaciją ir paskyrė gydymą. Kantriai atsakė į rūpimus klausimus, buvo žmoniška ir maloni. Buvau smarkiai išsigandusi, bet po apsilankymo pas daktarę liko ramu. Esu jai labai dėkinga.

2019-03-10, 16:32 | 10

Nuostabi, rūpestinga savo srities profesionalė. Atliko operaciją, kitaip tariant ištaisė išdrąskytas ir kitų akušerių nekokybiškai susiūtas vietas po gimdymo. Esu be galo dėkinga.

2019-02-25, 22:37 | 2

Dar kartą primenu, kad nedirbu Lukiškių filiale. Atsakant į paskutinės moters kaltinimus dėl tepliojimų, galiu pasakyti, kad nėra įrodyta, kad tepliojimai būna, kuomet gimdo kaklelio konizacija atliekama po 2-3 d. Po mėnesinių. PSO duomenimis gimdos gleivinės ląstelės gali įaugti bet kada po konizacijos. Ir ne būtinai per pirmas mėnesines. Taigi, moterims po gimdos kaklelio konizacijų, “tepliojimai” ateityje yra l. dažni. O kad kažkur perskaitėte internete ar kažkoks”žiniuonis “pakomentavo, tai dar nereiškia, kad yra tiesa. Gimdos kaklelio konizacijos daromos, kad išvengti gimdos kaklelio ikivėžinių pakitimų ir jų progresavimo į vėžį. O visa kita- paistalai.

2019-02-25, 21:59 | 1

Tikrai nenoriu drabstytis purvais ar kažkaip kitaip įžeidinėti šią gydytoją, tačiau neseniai paaiškėjo du metus mane kankinusių pooperacinių komplikacijų priežastys. Man buvo nustatyta gimdos kaklelio ikivėžiniai pakitimai, reikėjo atlikti gimdos kaklelio konizaciją. Ši gydytoja atliko man operaciją ir kaip dabar pamenu, sako kadangi reikės daryti biopsiją tai operaciją palankiausia daryti vidury ciklo. Neturėjau pagrindo nepasitikėti, juk ji yra šios srities specialistė. Ir kaip dabar paaiškėjo-be reikalo. Mane po operacijos jau du metai kamuoja komplikacijos. Iki menstruacijų likus savaitei prasideda tepliojimai, kartais dar požymių tepliojimo nebūna o po lytinių santykių būna gausu kraujo, visa tai varo paniką, negaliu normaliai gyvent. Kreipiausi pas ne vieną specialistą aiškintis kodėl taip yra. Ir pasirodo visa tai lėmė ne laiku atlikta operacija. Bet kokias operacijas susijusias su gimdos kakleliu reikia atlikti 2-3 dienos po menstruacijų. Kadangi po atliktos operacijos man pakankamai greit atėjo menstruacijos, iš gimdos einančios gleivinės ląstelės prilipo prie nepagijusio gimdos kaklelio ir dabar prieš menstruacijas likus savaitei aš kraujuoju dar ir iš gimdos kaklelio. Dabar ruošiuosi dar vienai operacijai, kad sumažinti esamas pasekmes. Labai viliuosi jog jei simptomai ir nepranyks visiškai tai bent sumažės.
Gydytoja, rašote, kad tiek metų pradirbusi mokate rašyti receptus, tuo niekas net neabejoja, bet kodėl tada darėte operaciją jeigu žinojote kokios bus pasekmės atlikus ją ciklo vidury?

2019-02-22, 01:23 | 4

Esu labai patenkinta. Gimdžiau pas šią daktarę, važiavom į kitą miestą, pati mus nuvežė,visą laiką skyrė man. Ačiū

2019-02-05, 14:58 | 1

Puiki daktare! Be pasekmiu atliktos 2 gimdos abrazijos, sekmingi 2 gimdymai. Puiki prieziura po cezario pjuvio operacijos...visuomet buvau isklausyta, visada buvo patariama ir neperdeta, nestumu metu nebuvau del nieko prigasdinta ar nuteikta, visuomet is daktares jauciau palaikyma ir profesionaluma. Pacientes pacios labai nesupratingos ir nekantrios, o didziausia kalte tenka daktarei. Neturiu jokiu nusiskundimu, tik patys geriausi atsiliepimai.

2019-02-04, 18:07 | 3

Gydytoja visiškai nekompetentinga, prie kabineto buvau priversta laukti 3 valandas, nes ponia priiminėjo gimdymą, na čia tiek to. Jai grįžus į kabinetą laukiau dar pusvalandį nes nu reikia gi su sesele papliotkinti, užėjus į kab taipogi laukiau kol ponios išsikalbės. Padarė echoskopiją, diagnozavo policistinių kiaušidžių sindromą. Nepaaiškino nei kas tai, nei dėl ko tai, teko informacijos ieškotis gūgle. Prigasdino, kad niekad nesusilauksiu vaikų, nors moterys su šia diagnoze pasigimdo ir ne vieną. Galbūt aš pataikiau kai ana buvo nenuotaikoj, bet ne pliotkint atėjau, o gydytis. Nulis balų iš šimto.

2019-01-28, 16:58 | 1

Siūlau nesikreipti į šią gydytoją. Labai nemaloni, nemandagi, iš aukšto žiūrinti į pacientą. Nustatė netikslią diagnozę, nesuteikė reikiamos informacijos. Atmestinai žiūri tiek į savo darbą, tiek į pacientą. Niekinančiai atsiliepė apie savo kolegas. Tikiuosi daugiau neteks susidurti su tokiais specialistais.