Išduota: 2008-06-25, Nr. MPL-10953, Galiojanti

Knygos pasiūlymas
Šepetienė Agnė dirba šiose gydymo įstaigose

2018-07-03, 22:20 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 3)

Pas šią gydytoją patekau su siuntimo iš kitos klinikos, pirmą kartą. Dirba skubiai, konvejeriniu rėžimu, o taip pat visiškai nelogiškai – pirmiausia išrašė kažkokius vaistus, o tik po to atliko patikrą, echoskopiją. Šios jos skubos rezultatas – klaidingas vaistų receptas ir, galiausiai, neišgydyta pati liga. Paradoksalu, tačiau skubėdama gaištate ne tik pacienčių, bet ir savo laiką.

Šepetienė Agnė atsakė

Gal nežinote koks laikas skirtas pacientui? Atsakymas 15 minučių. Per 20 darbo metų išrašyti receptus jau išmokau. Neišgydyta liga? Gal per vieną vizitą neįmanoma jos išgydyti? Apie gydymo logiką spręsti gali tik tas, kuris turi nors kokį medicininį išsilavinimą.

2018-05-07, 21:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Konkreti gydytoja. Kalba aiškiai, suprantamai. Nedaugžodžiauja, bet šito visai ir nereikia. Sakyčiau net kaip tik tokia paprsta ir sava. Į visus klausimus gavau atsakymus. Puikiai atliko operaciją, paskyrė gydymą. Viskas sklandžiai. Jokių “atsidėkojimų” ir nieko panašaus, kaip čia kažkas rašė iš nepatenkintų. Draugiška, šilta, paprasta ir tikrai profesionali. Nuoširdus ačiū !
R., Utena

2018-04-29, 12:39 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

Puikiai atliko operaciją. Profesionali, rūpestinga, atidi ir paprastai, žmogiškai bendraujanti su pacientais. Gydytoja pagal pašaukimą. Ačiū ir sėkmės darbe.
Audronė

2018-04-10, 18:21 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 2)

SveikiNa prisijungsiu ir as teko cistas 2012 operuotis pad Agne Šepetiene nieko blogo pasakyti negaliu..operacijos pavyko gal grupoka siek tiek bet kaip gydytoja tikrai ismananti savo darba po ilgo laiko tarpo vel pas ja konsultacija ziuresim kas kaip ☺️

2018-04-04, 15:26 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Laba diena,
pirmiausiai, jaučiu didžiulį dėkingumą Med.m.dr. Agnei Šepetienei už tai, kad mane priėmė be jokio užrašymo, siaubingai apsibliovusią ir susinervinusią dėl buko poliklinikos registratūros darbo bei labai prastos savijautos.
Patekau visiškai atsitiktinai (tarsi kas nuvedęs būtų) prie būtent to kabineto.
Visiškai be jėgų. Su temperatūra. Aukštu spaudimu. Išdrįsau paklausti, ar galėtų priimti? Tik norėjau sužinoti, ar vaisiui viskas gerai, kas su manimi dedasi.. Tai atsižvelgiant į situaciją, priėmė iškart! Neteko bliaut už durų (atsiprašau dėl ašarų tikrai; Labai jautru buvo..) Neteko jaustis nepatogiai apžiūros metu. Gydytoja labai švelni. Kuo nuoširdžiausiai AČIŪ Jums. Nepamiršiu TO TIKRO ŽMOGIŠKUMO! Minėsiu tik geru žodžiu šią specialistę.
Negaliu patikėti neigiamais atsiliepimais. Nes mačiau savo darbą išmanančią profesionalę. Su tooookia atida atlikta apžiūra! Tikrai atsako į visus rūpimus klausimus. Skiria pakankamai laiko. Nustato tikslias diagnozes. Sugeba lanksčiai reaguoti į situaciją. Nuraminti. Pasako tai, kas rūpi, bet niekas anksčiau nėra sakęs. Sužinojau ir vaikučio lytį. Ačiū.
Pas gydytoją lankėsi ir gera mano draugė savo nėštumo metu. Gydytoją gyrė dėl nerealios priežiūrios. Jei kas neramu-visada padėdavo. Konsultuodavo.
Gydytoja tikrai TURI TURĖTI GERĄ VARDĄ. Ačiū darkart. Daugiau tokių specialisčių!

2018-03-24, 11:41 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Esu labai dėkinga šiai profesionaliai gydytojai, kad atlikusi sėkmingą operaciją, susilaukiau antros dukrytės. Prieš tai buvau pas kitus gydytojus ir ne vieną, bet tik ji sugebėjo teisingai ne tik diagnozuoti, bet ir psichologiškai nuteikti, o vaisingumo srityje tai labai svarbu. Perskaičiau ir neigiamus komentarus, labai jaučiasi moterų nesusigaudymas, kokia tai sudėtinga sritis ir kad gydytojai ne dievai... Užjaučiu, kam nepasisekė, bet reikia suprasti, kad gydytojai, o juolab Agnė, nedarys tyčia ar aplaidžiai. Dar yra ir sėkmės faktorius, ir mūsų organizmai skirtingai reaguoja į įvairias intervencijas ir t. t.
Bendravimo prasme jaučiasi profesionalumas, nes vėl gi, daugelis tikisi ypatingo dėmesio, bet gydytojas mano supratimu turi operatyviai, tiksliai, aiškiai, per daug neišsiplečiant apibūdinti situaciją. Krūviai jų dideli, o mes kiekviena norim būti svarbiausia. Mažiau susireikšminimo mielosios, daugiau pozityvių minčių ir nepamirškit pasakyti ačiū ar šiai, ar kitai gydytojai. Kaltinti mokame labai greit, bet nuoširdžiai padėkoti vis pamirštame...
Dar kartą ačiū gydytojai Agnei, ištvermės šiame sudėtingame darbe, kuo daugiau sėkmingų istorijų ir kuo mažiau negatyvo iš pacienčių!
I. S.

2017-11-28, 18:12 | IP: 91.195.247.200 Kas parašė?

Visi saugokite savo mamas, seses, dukras ir JOKIU BŪDU neprileiskit šitos daktarės savo moterų. Daktarė Agnė Šepetienė operuojant miomas sugebėjo"netyčia" nupjaut ir šlapimtakį. Šiai gydytojai po operacijos pacientai visai neberūpi. Po tokios gydytojos liko tik skausmai, teko dar porą savaičių pragulėt ligoninėj ir teks iškentėti antrą operaciją, tam, kad ištaisyti pirmos operacijos klaidas.

Šepetienė Agnė atsakė

Visų pirma ne miomos, o visa gimda su miomomis buvo šalinta , ne bet kaip, o laparoskopiniu būdu. Operacija buvo sudėtinga. Šlapimtakis buvo ne nupjautas, o pažeistas terminui būdu. Ligonė asmeniniu transportu buvo nuvežta pas aukščiausio III lygio specialistus , asmeniškai prašant kuo greitesnės pagalbos, kuri ir buvo suteikta. Visą gydymo laikotarpį buvo kontaktuota su gydančiu gydytoju, taip sužinant visą informaciją apie pacientės būklę. Komplikacijų skaičius visame pasaulyje maždaug vienodas. Deja gydytojai ne dievai, klysta ir jie psichologiškai išgyvena savo klaidas dar daugiau nei pacientai, nes galvoja apie tai, analizuoja nuolat. Todėl vertinti gydytoją, kad jis specialiai kaip koks mėsininkas specialiai " nupjovė" ar šiuo atveju " nepasirūpino "daugiau nei nežmoniška. Klaidų daro visi: farmacininkai, mokytojai, inžinieriai, tačiau, deja, gydytojų klaidos labiau matosi. O rašyti bet ką tik tam, kad rašyti "saugokitės" ir panašiai yra kvaila, nes kiekvienas gydytojas savo gyvenime padaro ne vieną klaidą.

2017-08-04, 15:25 | registruotas lankytojas (parašė įvertinimų - 1)

Nuostabi profesionali gydytoja. Ačiū:)

2017-08-04, 08:56 | IP: 84.15.190.143 Kas parašė?

Is didziosios raides Akusere-ginekologe-chirurge. Ismano savo darbus, tobuleja, zino ir taiko visas naujausias gydimo priemones. Buvau Jos stebima nestumo metu, gimdziau. Veliau teko operuotis cistas. Labai ja zaviuosi ir esu patenkinta rezultatais. Apie ja anksciau nieko nezinojau ir negirdejau, patekau "standartiskai" ir del to nesigailiu nei kiek.

2017-05-06, 01:50 | IP: 86.100.250.54 Kas parašė?

Labai sauni gydytoja, buvau su siuntimu pirma karta pas ja (po gimdymo apziurai). Maloniai bendrauja, atsako i visus rupimus klausimus, pataria. Neskausmingai apziurejo (esu lb jautri), eileje laukiau 40 min.bet buvo verta????

2017-02-21, 01:01 | IP: 5.20.166.194 Kas parašė?

Gydytoja vertinu teigiamai ir tik teigiamai, nepaisant "biurokratiniu" dalyku. Tai ne gydytojo kalte. Operacija atlikta profesionaliai-jau namuose po miomos salinimo operacijos. Man rodiklis-mano savijauta! Aciu, Jums Gydytoja! Tiek baimes, bet Jusu deka, jauciausi saugi! Sveikatos Jums! Vilma Cesnulyte

2016-08-26, 14:26 | IP: 193.219.8.57 Kas parašė?

Ši gydytoja kaip diena ir naktis po lankymosi pas lygio Pylimo poliklinikos ginekologes. Labai džiaugiuosi pas ją patekusi. Nors pas ją visada pilna laukiančių moterų, nedirba konvejeriu, o konsultuoja, apžiūri kiek reikia. Ir man pasirodė profesionali ir be jokių "gal", "nežinau", "bus matyt"....

2016-07-14, 22:53 | IP: 78.157.73.91 Kas parašė?

Gydytoja nenorinti pripazinti savo klaidu.

Šepetienė Agnė atsakė

Visada pripažįstu savo klaidas. Visiškas šmeižtas

2016-04-29, 17:11 | IP: 5.20.166.194 Kas parašė?

Lankausi pas sia gydytoja antrus metus ir negaleciau pasakyti nieko blogo, tik gerus zodzius. Labai dziaugiuosi, kad visiskai atsitiktinai patekau pas p. Agne. Turejau siuntima, tad tikrai konkrecios pavardes neieskojau. Labai rupestinga, maloni, isijaucianti i paciento bedas. Visuomet maloniai pakonsultuoja ir pataria. O tos, kurios teigia, kad si gydytoja nieko nenusimano, visu pirma, siulyciau pasimokyti lietuviu kalbos. Dazniausiai kritikuojancios be klaidu rasyti nemoka, o ka jau kalbeti apie medicinos subtilybes :-) Dziaukimes, kad turime tokia gydytoja!

2016-03-18, 22:44 | IP: 79.133.253.206 Kas parašė?

Noriu pasakyti dideli ACIU sitai gydytojai. Konkreti, adekvati. Kol napatekau pas ja 2 metus negalejo nustatyti diagnozes. Dar karta didelis zmogiskas ACIU jums! puikiai atliko operacija. Kruopsiai, labai atsakingai atliko operacija, po keliu dienu jau pilnai atsistojau ant koju. Labai atsakinga daktare!

2016-03-09, 21:53 | IP: 84.15.188.246 Kas parašė?

Puiki profesionalė, atidi, maloni, pagarbiai elgiasi.

2015-01-12, 16:55 | IP: 195.182.71.82 Kas parašė?

Nuostabus žmogus, supratinga gydytoja, labai rūpestinga, skyrė laiko, kiek man reikėjo, ir dar papildomai. Labai Jums ačiū.

2014-12-12, 19:10 | IP: 78.63.188.191 Kas parašė?

Noreciau AGNEI SEPETIENEI priminti Hipokrato priesaika-vengsiu tyrimo ir gydymo metodu,zalingu zmogaus gyvybei ir sveikatai,ligoniu labui nevengsiu konsultuotis su labiau patyrusiais gydytojaisSieksiu paciento geroves,vengsiu bet kokio nehumanisko zingsnio,paciento klaidinimo ir korupcijos.Niekada nepatarciau lankytis pas Agne Sepetiene,kuri laisvai daro nereikalingas operacijas...

Šepetienė Agnė atsakė

Konkrečiai kokios operacijos buvo nereikalingos? Ir kam sutikti operuotis , jei manot , kad jos bus "nereikalingos"?

2014-12-03, 21:01 | IP: 84.15.180.225 Kas parašė?

Malonu,kad yra tokių specialistų, kaip gerbiama gydytoja Agnė Šepetienė, kurių dėka galiu jaustis saugi, žinodama, jog manimi bus profesionaliai pasirūpinta. Nepasigailėjau patikėjusi savo sveikatą tokiai specialistei, iš kurios sulaukiau ne tik atidžios priežiūros, bet ir malonaus bendravimo

2014-12-03, 11:16 | IP: 193.219.87.12 Kas parašė?

Nereikia išlieti nepasitenkinimo internete, viską galima pasakyti tiesiai į akis, o važiuoti į priėmimo skyrių tik profilaktiškai pasitikrinti yra daugiau nei amoralu, nes tuo tarpu budėjimo metu laukia daug pacientų, kuriems tikrai reikia skubios pagalbos tiek skyriuje, tiek operacinėje. Beje tie pokalbiai apie pakišamus pinigus yra tik kai kurių pačių pacienčių iškreiptos fantazijos vaisius, nes negalima vertinti visų gydytojų pagal vieną kurpalį, tiesiog tokie žmonės kitus vertina pagal save, žemą savo moralę.

2014-12-03, 11:14 | IP: 193.219.87.12 Kas parašė?

2014-12-01, 10:39 | IP: 195.182.86.98 Kas parašė?

Gal kaip specialistė ir gera, bet iš žmogiškosios pusės-trągišką!! Po jos konsultacijos ir bendravimo su neščia paciente jaučiausi kaip šlapiu skuduru per veidą gavusi... Ryškiai nepasitenkinimą sukėliau, sutrukdžiusi ponią daktarę savaitgalio budėjimo metu... Arogancijos viršūnė ir visiška bejausmė, atlygis į kišenę matėsi būtų pakeitęs jos toną.

Šepetienė Agnė atsakė

Jei nėščia moteris skundžiasi, jog po lytinių santykių pradėjo kraujuoti , ir perspėjus, jog kurį laiką turėtų nuo jų susilaikyti taip neadekvačiai sureagavo, tai jau jos psichologinės problemos. O prie ko čia pinigai? Tai jau visiškai liguista fantazija.

2014-05-14, 10:34 | IP: 193.219.87.12 Kas parašė?

esu labai patenkinta po atliktos operacijos. Praėjo visos mano problemos. Beje, ne visi gydytojai taip maloniai bendrauja su ligoniais, šiltas bendravimas man suteikė saugumo ir pasitikėjimo jausmą, galėjau skambinti ir po išįrašymo iš ligoninės, tardavausi įvairias klausimais, kas mane neramino. gydytoja rasdavo laiko į juos atsakyti, nuraminti, visada suteikdavo optimizmo. Atsikračiau baimės lankytis pas ginekologą.

2014-02-27, 18:41 | IP: 213.226.165.134 Kas parašė?

labai maloni, švelni daktarė, gerai atliko operaciją

2014-01-20, 11:47 | IP: 188.69.209.52 Kas parašė?

Labai profesionali, maloni ir miela gygytoja! Su dukra lankemes pirma karta ir su baime, kad neisgasdintu.. likom labai suzavetos priemimu ir su malonumu lankysimes kita karta!

2013-10-21, 15:18 | IP: 78.62.71.134 Kas parašė?

Gera gydytoja,labai geras hirurgas.

2013-03-12, 13:39 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai patiko. Gimdą su miomomis pašalino per nedideliu pjūvelius -laparoskopija, nereikėjo didelio pjūvio ir pio 2 dienų keliavau namo. Galvojau, kad ilgai gulėsiu ligoninėje, ilgai gys pjūvis, bet viskas buvo geriau nei tikėjausi.

2012-09-28, 18:44 | IP: 213.226.165.134 Kas parašė?

Superinė daktarė, kad daugiaU tokių būtų. be to, dar ir jauna bei graži

2012-09-23, 22:01 | IP: 84.15.189.210 Kas parašė?

Aš šia gydytoja labai pasitikiu ir būtent ją rekomenduočiau. Privačioje klinikoje, kur kreipiausi, išrašė vaistų, kurių negalėjau vartoti, nes labai pykino, o po operacijos, mano problemos baigėsi ir nereikėjo daugiau vartoti hormonų. Ir, beje, ligoninėje gulėjau tik vieną dieną. Manau, Agnė Šepetienė labai profesionali, lankausi pas ją jau penkeri metai. Nesuprantu, iki ko ji turėtų "stiebtis?" Nejau ligoninėje dirbantis daktaras turėtų stiebtis iki poliklinikos gydytojo, kuris dažnai dirba sovietiniais metodais? Duok Dieve, kad tokie gydytojai neišvyktų iš Lietuvos. Ačiū Jums Daktare, kad esate.
Sandra L.

2012-09-05, 14:36 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai profesionali gydytoja. Kiek mano pacientų pateko pasją, visi liko patenkinti. Manau tai gydytoja iš Dievo pašaukimo, jai galima paskambinti, pasikonsultuoti bet kuriuometu, nesvarbu, ar atostogos, ar savaitgalis, ir jei mano siųsti pa cientai prašydavo chirurginės pagalbos, ji operatyviai ją suteikdavo.

2012-09-05, 14:35 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

2012-09-02, 22:31 | IP: 212.52.48.172 Kas parašė?

Nieka nepatarčiau lankytis pas Agnę Šepetienę. Tik žvilgtelėjusi echoskopu, ji pasakė, kad man reikia šalinti vos įmatomą miomą, operuoti ją per du kartus. Be to, tokia mioma, anot jos, gali trukdyti nėštumui. Tarp kitko, konsultacija užtruko penkias minutes. Gydytoja tikrai nebuvo linkusi daug bendrauti ir aiškinti. Kadangi suabejojau gydytojos profesionalumu, kuo skubiau nuvažiavau į BAK, kur tikrai profesionali gydytoja nuoširdžiai patarė neoperuoti miomos ir net nusistebėjo, kad man kažkas patarė ją pjauti - juk mioma visai nepavojingoje vietoje, ji netrukdys nei pastoti, nei išnešioti. Žodžiu, Agnė Šepetienė - ta gydytoja, kurią išbraukčiau iš rekomenduojamųjų sąrašo. Visiškai. Gal dar jai trūksta patirties, tikiuosi ateityje "pasistiebs".

Šepetienė Agnė atsakė

Iš kur būdama ne medikė galite spręsti kuris medikas teisus?

2012-08-24, 06:28 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai atidi, maloni ir profesionali gydytoja

2012-08-05, 19:13 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Dėkoju gydytojai, kad man laiku nustatė teisingą diagnozę ir išoperavo gimdos vėžį, kuomet polilinikoje man buvo rastos tik miomos, o ši gydytoja įtarė, kad yra daugiau nei gimdos miomos, todėl atliko papildomus tyrimus ir diagnozavo bei išoperavo gimdos vėžį. Užteko tik operacijos, nes vėžys dar nebuvo išplitęs. Aš laiminga, kad viskas buvo atlikta gerai ir laiku

2012-06-05, 20:51 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Puiki, išmananti savo specialybę bei labai inteligentiška gydytoja

2012-05-02, 23:24 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

labai viską paaiškina, nors ir daug pacientų, atidžiai atlieka echoskopinius tyrimus, rado vaisiaus patologiją ir laiku mane nusiuntė į perinatalogijos centrą

2012-05-02, 23:18 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai rūpestinga gydytoja, suteikia optimizmo, viską smulkiai paaiškina, paguodžia, paprasta, sugeba rasti kontaktą su ligoniu, gera profesionalė, nors atrodo tokia jauna

2012-03-05, 17:26 | IP: 81.7.90.104 Kas parašė?

Labai puiki gydytoja. Visą situaciją išsamiai išaiškina suprantama kalba. Tikra savo srities profesionalė.

2011-09-12, 19:03 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Per vizitą nustatė ligą, viską paaiškino, rekomendavo gydymą ir buvo l. mandagi, kas retai pasitaiko poliklinikose, kur visi skuba ir neturi laiko

2011-06-30, 01:30 | IP: 84.15.184.68 Kas parašė?

Džiaugiuosi, kad Lietuvoje yra gydytojų, kurie, kurie dirba sąžiningai ir neima už tai atlygio. Džiaugiuosi, kad patekau į gyd. Agnės Šepetienės rankas, kuomet man buvo taip blogai, jog nemaniau, kad dar gali kas nors padėti. Naktį, kuomet atvykau į ligoninę su dideliais pilvo skausmais, ši gydytoja mane tiesiai iš priėmimo, įvertinusi sunkią mano būklę, išvežė į operacinę i skubiai operavo, pasirodo, kad plyšusi kiaušidė cista ir dėl to atsiradęs gausus kraujavimas sukėlė man didžiulius skausmus, jei būčiau uždelsusi ir jei ne gydytojos profesionalumas, išeitis būtų buvusi liūdna. Po operacijos reikėjo ir kraujo perpylimo, vadinasi mano padėtis iš tikrųjų buvo liūdna. Gydytoja griežtai atsisakė atlygio ir po naktinio budėjimo ryte labai džiaugėsi, kad mano sveikata taisosi. Ačiū, ačiū, ačiū.

2011-03-20, 20:02 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai gera gydytoja. Man 20 metų buvo spiralė, prasidėjo gimdos uždegimas, kuris išplito po visą pilvą. tą naktį budėjusi gyd. Agnė Šepetienė išoperavo mane, esu labai dėkinga, nes jei dar būčiau laukusi savaitę, jau būčiau tikriausiai mirusi

2011-01-27, 14:11 | IP: 84.15.184.255 Kas parašė?

Mane kamavo stiprūs pilvo skausmai, Šalčininkuose diagnozavo apendicitą, tačiau aš paprašiau nukreipimo į šią ligoninę. Ten budėjusi daktarė Agnė Šepetienė įtarė, kad yra ūmi ginekologinė liga,ir kraujavimas į pilvą, skubiai operavo ir rado plyšusią kiaušidę, sustabdė kraujavimą. Taip man išgelbėjo gyvybę. Manau ji l. gera ir sąžininga gydytoja, verta dirbti tikioje klinikoje

2010-11-08, 19:59 | IP: 78.60.255.168 Kas parašė?

Gera gydytoja.

2010-07-11, 22:07 | IP: 193.219.87.30 Kas parašė?

Labai rūpestinga, tiksliai diagnozavo ligą, operatyviai suteikė pagalbą, išoperavo greitai dėl negimdinio nėštumo, praktiškai išgelbėjo gyvybę

2010-07-06, 21:03 | IP: 84.15.170.214 Kas parašė?

profesionalumas, sąžiningumas, atjautimas

2010-06-07, 14:40 | IP: 79.133.227.8 Kas parašė?

Normali gydytoja. Tikra chirurge- viska ispjaunam ir nera jokiu problemu. O po operacijos rupinosi, vis ateidavo pasiziureti. Atrodo kd siai gydytojai ne tik kad nemalonu prisiliesti prie ligonio, bet ir ziureti visai neidomu.

Šepetienė Agnė atsakė

Nelogiška: "vis po operacijos rūpinosi", " pacientai jai nerūpi, nemalonu prisiliesti?"

2010-06-07, 12:05 | IP: 81.7.104.187 Kas parašė?

MANO NUOMONE NETURI DIRBTI TOKIA DARBA PAGAL EXOSKOPIJA,SPRENDE MAN PASALINT GIMDA IR KAKLELI,PASAKE MIOMA IR DAUG LABAI MAZGU,O,KITA GIDITOJA PAMATE NE GIMDOS NESTUMA,IR CISTA,TAIP AS PASILIKAU SVEIKA!!!

Šepetienė Agnė atsakė

Jūs net pati nesuvokiate kas Jums buvo, ir rašote kvailystes.

2010-05-12, 13:16 | IP: 84.32.59.172 Kas parašė?

MOTERIS IESKOKIT KITA GIDITOJA! IESKOKIT KITA LIGONINE!MANO NUOMONE,KAD TEN UZ PINIGUS GALI PADARIT OPERACIJA,KURIA VISAI NEREIKALINGA!

Šepetienė Agnė atsakė

Jei operacija nereikalinga ir Jūs tai žinote, kodėl žinodama gulatės operuotis? Niekas nedaro nereikalingų operacijų. Kam daktarui rizikuoti savo reputacija ir paciento sveikata? Tai paprasčiausiai prieštarauja jo įsitikinimams.