Pacientai, kurie rekomenduoja Snieguolė Martinkienė, %

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03310, Galiojanti

Martinkienė Snieguolė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Martinkienė Snieguolė?

2020-02-04, 15:06 | 1

Su drauge atvykom del jai nestumo metu prasidejusio kraujavimo. Daktares zodziai "o jus tikrai jau norit to vaiko?". Nemanau kad reikia kazka daugiau sakyti

2020-01-28, 10:54 | 4

Profesionali, puiki, maloni gydytoja, operaciją atliko nepriekaištingai. Esu labai patenkinta, kad pasirinkau šią gydytoja. Po operacijos puikiai jaučiuosi tiek fiziškai tiek emociškai.

2019-10-11, 18:45 | 5

Puikiai atliko laparoskopiją ir histeroskopiją, maloniai bendravo ir prižiūrėjo. Vertinu teigiamai šią daktarę.

2019-09-03, 19:09 | 1

Pas gyd. Martinkienę ėjau gauti antros nuomonės apie operacijos reikalinguma. Kadangi esu socialiai nedrausta gydytoja per pirmą susitikimą buvo labai maloni ir paslaugi. Paskambinus tartis dėl operaicjo datos, gydytoja primigtinai kartojo, kad būčiau pasiruošusi, nes operacijos kainuoja ir ji dar nežino kokią man galima narkozę taikyti, tad kainos labai svyruoja. Prieš pat operaciją gydytoja tiesiai šviesiai pasakė :"Man tavęs neapsimoka operuoti, jei tu viską moki į ligonių kasas". Gydytoja pareikalavo daugiau nei pusės sumos už operaciją kyšio forma, o klinikos vardu išrašė minimalią sąskaitą. Be to, nors turėjau būti išleista kitos dienos rytą, gydytoja, motyvuodama dideliu krūviu ir nuovargiu, manęs išrašyti atėjo tik po pamainos.
Po pusmečio turėjau pas ją apsilankyti ir vėl, kad dar kartą patikrintų siūles ir padarytų priklausomą testą nuo vėžio. Testo nepadarė. Liepė ateiti kitą kartą pas ją privačiai.
Gydytoja taip pat labai akiplėšiškai kišosi į mano visiškai asmeninį gyvenimą. T.y. kam pasakojau ar nepasakojau apie operaciją, vizitus pas ją ir pan. Taip pat prisakė, kad "tokie dalykai" turi būti absoliučiai privatūs ir slepiami nuo partnerių.

2019-08-29, 23:20 | 2

Nuostabi gydytoja!!!

2019-08-01, 16:53 | 13

Dare Laparoskopija, operacija, rado Endemetrioze, ko gero per daug isoperavo, kiauside gerokai sumažėjo. Jau po metų jaučiu skausmą, prognozuoja piktybinius navikus, nes sakė prastai isoperavo. Neatidi, visko nepasakė.
Nerokomenduoju verbickienes ir jos draugės Snieguolės.

2018-08-24, 10:43 | 1

Labai puiki gyditoja. Gimdžiau pas ją savo 2 vaikus, o dabar laukiamės trečio vaikelio, todėl neabejotinai pasirinkome šią gyditoją. Man svarbiausia profesionalumas ir atsakymai į man rūpimus klausimus tiesiai šviesiai. Tai pas ją ir gavome visus kartus. Rekomenduoju!

2018-05-15, 09:42 | 2

Po operacijos užmiršo paskirti antibiotikus.
Užmiršo padaryti tyrimus.
2 mėnesius gyvenau su infekcija, nes prasidėjus komplikacijoms, ji pati negalėjo patikėti, kad užmiršo paskirti antibiotikus.
Išvadose daug klaidų (kiaušidė pašalinti, tada lyg ranka taisyta), pati ir nevisai tikra ką parašė ir ką išpjovė, todėl naujiems gydytojams sunku suprasti, kas visgi buvo daryta.
Papildomai išpjovė mioma, bet net nesiteikė informuoti apie tai.
Be galo apmaudu, kad teko papulti į tokios apsileidusios medikės rankas.
Idealus apibūdinimas "net priešui nelinkėčiau susidurti".

2018-04-18, 18:18 | 1

Tik didžiausia padėka bei pagarba. Buvau išoperuota dar gruodžio mėnesį, vis nerasdavau laiko parašyti atsiliepimo. Tikrai puiki ir rūpestinga savo srities specialistė. jaučiausi saugi. Didžiulis dėkui gydytojai bei visam Mažylio ligoninės personalui

2018-03-19, 20:45 | 13

Puiki gydytoja, idomi moterus, tiksli, aiski.

2018-03-10, 16:19 | 1

Pas gydytoja lankiausi mazylyje. Uz pirma konsultacija susimokejau pagal mazylio tarifus. Gydytoja apziurejo mane 6ta nestumo savaite ir pamaciusi kad dar neplaka vaisiaus sirdute is karto nuteike labai pesimistiskai - kad ruosciausi persileidimui ir jei savaitgali (buvo ketvirtadienis) pradesiu kraujuot pas juos atvykciau. Pirmas nestumas, isejau pilna streso ir asaru. Visa esme kad dabar mano suneliui jau 8menesiai ir jis sveikas berniukas. Nesuprantu kam taip kalbet reikejo, kiek bereikalingo streso. Darau isvada kad gydytoja nemoka tinkamai bendrauti su pacientais, del kompetencijos sunku ka sakyt nes daugiau pas ja nesilankiau.

2017-04-28, 22:22 | IP: 51.171.108.130

Labai sauni gydytoja ismananti savo darba

2016-11-05, 15:55 | IP: 88.222.177.40

Nuoširdi, puiki gydytoja. Buvau žmogus "iš gatvės", gydytoja skyrė ir pakankamai dėmesio, išsamiai viską paaiškino, viską atliko kaip reikiant. Esu jai labai dėkinga.

2016-10-08, 16:53 | IP: *.*.*.*
2016-09-11, 23:56 | IP: 78.62.230.90

Labai puiki gydytoja. Ačiū už puikų gydymą.