Pacientai, kurie rekomenduoja Rimantas Baušys, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03755, Galiojanti

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2007-04-04, Nr. MPL-09175, Galiojanti

2020-06-22, 07:19 | 7

Spėčiau, aukščiausio lygio profesionalas.

2020-01-23, 16:36 | 1

Daktaras Rimantas Baušys operavo man skrandžio vėžį ir prižiūrėjo po operacijos. Operacija praėjo gerai, jau greit atsistojau ant kojų ir jaučiuosi kaip prieš ligą nors ir esu be dalies skrandžio. Po operacijos jaučiausi palaikomas daktaro ir puikiai prižiūrimas skyriaus medsesučių.
Didelis dėkui nuo Antano ir šeimos

2019-11-26, 16:02 | 2

Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti Nacionalinio vėžio instituto medikams – Bendrosios ir abdominalinės chirurgijos ir onkologijos skyriaus gydytojui Dr. Rimantui Baušiui. Esu dėkingas jam už puikiai atliktą operaciją, profesionalų gydymą, bei rūpestingą, jautrų bendravimą su pacientu.

2019-08-01, 21:06 | 1

Geras specialistas. Iš karto nustatė ligą. Asmeniškai man - ūmų apendicitą. Operaciją atliko liepos mėn. 08 d. - profesionaliai, be jokių komplikacijų. AČIŪ.

Pagarbiai, Rita Levinskienė

2017-12-27, 22:50 | 3

Didžiulė padėka už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją ir pooperacinį gydymą. Tai yra auksinių rankų gydytojas, kuris nedaugžodžiauja, bet gerai išmano savo darbą. Rekomenduoju visiems.
Jonas

2017-12-11, 15:17 | 1

Rimtas, žino, ką daro.
Ričardas Galinis, Alytus.

2017-08-22, 16:27 | IP: 193.170.104.80

Patekau i Onkologini lygiai pries 5 metus, 2012.08.22 diena, kai is siauliu mane cia atsiunte su baisia 3 stadijos skrandzio vezio diagnoze, cia prieme daktaras Bausys ir rekomendavo man operuotis. Paskui dar konsultavausi santariskese ir kauno klinikose, visur sake, kad jei man salins skrandi labai didele tikimybe, kad po operacijos nebeatsigausiu, vietoj to siule jungti zarna su skrandziu, bet vezi palikti. Visdelto apsisprendziau rizikuot, grizau pas daktara Bausi ir jis mane isoperavo radikaliai. Pasalino visa skrandi su visu veziu ir dar bluzni. Po operacijos atsigavau greit, jau po savaites vaiksciojau po skyriu ir i namus norejau. Apsidziaugiau, kad pasveikau, bet kai gavom skrandzio tyrima daktaras pasake, kad reiks chemoterapijos. Nusiunte puikiai chemoterapeutei, su kuria dar ir siandien padraugaujam, aciu Dievui tik pasitikrinimamas. Kiekviena diena dekoju siam drasiam, talentingam ir labai zmogiskam chirurgui-Rimantu Bausiui.
Aldona, Siauliai

2017-01-03, 21:26 | IP: *.*.*.*
2016-02-11, 13:08 | IP: 88.119.11.65

Man pasisekė, kad 2015 metų pavasarį operavo šis daktaras. Ačiū jam už profesionaliai atliktą operaciją. Visada ramus, mažai kalbantis, bet konkrečiai ir tiksliai.

2015-04-02, 21:53 | IP: 84.240.9.35

Geras gydytojas

2013-08-05, 12:34 | IP: 85.206.16.88

Labai dėkinga už mamytei atliktą operaciją ir suteiktą viltį gyventi. Nuostabus gydytojas, Tikras savo srities specialistas.

2013-05-09, 19:45 | IP: 79.132.168.123

Specialistas gal ir geras, bet visos palatos materys pasigedome informacijos, bendravimo. Reikėtų bent jau minimalios informacijos ar paaiškinimo kodėl, kaip ir kas.

2013-03-08, 16:40 | IP: 78.63.88.245

Savo gyvenime pirma karta pakliuvau i ligonine (neskaitant gimdymu), ir likimas atsiunte i onkologine ligonine. Nieko nezinojau apie joki gydytoja. Atvedusi priemimo specialiste pasake, kad gydis Rimantas Bausys.
Po sekmingos operacijos esu namuose, todel rasau atsiliepima apie GYDYTOJA-CHIRURGA RIMANTA BAUSI. Tai gydytojas- apie kuri galima pasakyti daug geru zodziu. Labai geras savo srities specialistas, daug nekalbantis, bet kas butina viska pasako ir paaiskina. pataria, pamokina.
Labai dekoju siam gydytojui uz padaryta operacija ir suteikta vilti gyventi.
Dabar ir as zinau gydytoja pas kuri noreciau gydytis ir galiu rekomenduoti kitiems ligoniams.
Sekmes Jums Gerbiamas Gydytojau gydant mus sunkius ligonius.
Pagarbiai V.Deksniene.
2013-03-08

2013-03-06, 17:03 | IP: 78.63.88.245

Labai esu dekinga uz gydyma, padaryta operacija, uz istartus drasinancius zodzius, suteikta vilti gyventi, pamokyma,
Sekmes jam darbe gydant mus sunkius ligonius! Sekmes, stiprybes, istvermes!
Labai aciu Jums gerbiamas gydytojau.

2012-05-02, 21:57 | IP: 79.132.166.197

Daktaras išties puikus. Parekomendavo, patarė, palaikė dvasiškai. Labai nuoširdus, bendraujantis. Taip pat matosi, jog jis yra labai puikus specialistas. Daugiau tokių rūpestingų ir šiltų daktarų.