Pacientai, kurie rekomenduoja Žyginta Mažylytė, %

Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00098, Galiojanti

2020-02-26, 15:47 | 1

Tik šilčiausi atsiliepimai gydytojai ginekologei Žygintai Mažylytei. Profesionali, labai miela, besišypsanti, kompetetinga gydytoja.
Ši gydytoja prižiūrėjo mano nėštumą. Neštumo pradžia buvo nelengva, nes buvo pakraujavimų, gręsiančių persileidimų, bet šios gydytojos rūpestingoje ir profesionalioje priežiūroje išnešiojau ir pagimdžiau sveiką berniuką. Esu labai labai dėkinga šiai gydytojai.
Lankantis pas šią gydytoją tikrai nejauti streso, patikrinimus atlieka švelniai ir be skausmo, visada pasidomi tavo savijauta, pataria, kai reikia paguodžia, atsako į visus rūpimus klausimus. Labai džiaugiuosi atradusi šią nuostabią gydytoją, jei visgi dar planuosime ir trečią vaikelį, jo priežiūra patikėsiu tik Ž. Mažylytei.
Sėkmės ir kantrybės Jums gydytoja tokiame atsakingame darbe. Jus nuostabi!!!

2020-02-08, 15:12 | 14

Atėjau į profilaktinį vizitą, kiek kankino nežymūs pilvo skausmai. Pasirinkau šią gydytoją, nes iš visų Karoliniškių poliklinikos ginekologių, atsiliepimai apie ją - geriausi. Gydytoja apžiūrėjo, tačiau neatliko jokių tyrimų. Kadangi planuojame kūdikį, vizito pabaigoje paklausiau kaip reikėtų tam pasiruošti. Gydytoja, kuri mane matė pirmą kartą ir neatliko joki tyrimų, pasakė, kad greičiausiai vaikų turėti negalėsiu, nes panašu, jog tie nežymūs pilvo skausmai - endometriozė. Man paklausus ar neatliks jokių tyrimų, liepė iš naujo lipti ant kėdės ir tik tada paėmė tepinėlį, paskyrė echoskopą. Išsigandusi ir verkdama dėl tokio nugąsdinimo apie nevaisingumą išėjau iš kabineto ir nuėjau pas kitą gydytoją konsultacijai privačiai. Rezultate - esu visiškai sveika, pilvo skausmai buvo tūlžies pūslės skausmų pasekmė, o paskaičius apie endometriozę man neatitinka nei vienas simptomas. Gydytojas neprofesionalumas ir noras pagąsdinti net neatlikus jokių tyrimų - pasibaisėtini.

2020-01-14, 03:10 | 2

Labai prasta gydytoja.
Pati mažai ką gali nuspręsti, nuolat siuntinėja pas kitas gydytojas (labiau patyrusias)
Nerekomenduoju.
Ypač neštumo stebėjimui

2019-12-13, 16:13 | 2

Visiškai nesigilina į paciento būklę, nusiskundimus.
Viskas labai paviršutiniškai

2019-09-17, 14:46 | 1

Tik šilčiausi žodžiai apie šią gydytoją. Maloni, nuoširdi, prieš vizitą pas šią gydytoją niekada nestresuoju. Gydytoja išasamiai viską paaiškina, išklausinėja, pataria. Tikrai rekomenduoju

2019-03-22, 12:00 | 2

Labai maloni ir šilta asmenybė, malonu buvo apsilankyti.

2018-10-19, 22:32 | 2

Esu nepatenkinta, atrodo miela gera gydytoja, bet is tiesu yra kitaip. Nenusimano savo darbo, siuncia pas kitas ginekologes, po to apgailestaja kad nebedirbs ir panasiai..

2018-08-30, 19:15 | 8

Labai maloni gydytoja. Dėmesinga, nuoširdi. Ačiū :)

2018-03-06, 09:50 | 2

Puiki gydytoja , išmananti savo darbą. Rekomenduoju.

2018-03-05, 13:43 | 3

Profesionali, dėmėsinga, atidžiai apžiūrinti, maloniai bendraujanti. Skiria gydymą ir vaistus atsakingai- prieš tai atlikus visus būtinus tyrimus (tikrai neliepia atlikti visų iš eilės), išsamiai viską paaiškina (neįtikėtini komentarai tokie, kaip "visada tyli"). Apžiūros pas gyd. Žygintą- neskauskingos ir be jokio streso. Nuoširdus ačiū gydytojai!

2018-02-20, 11:06 | 3

Labai šilta maloni gera gydytoja. Savo nėštumo priežiūra patikėjau jai, ir visi tyrimai, konsultacijos pas specialistus, viskas atliekama greitai ir nepriekaištingai. AČIŪ

2017-09-21, 18:20 | 1

Labai maloni, besišypsanti, miela ir kompetetinga gydytoja!
Lankausi senokai, prižiūrėjo tris mano nėštumus. Visada pasidomi savijauta, atidi, atsako į rūpimus klausimus, esant reikalui nukreipia pas reikiamus specialistus. Profesionaliai atlikdama echoskopijas pastebi problemas, moka paguosti, užjausti esant sunkiems momentams (teko patirti nesivystantį nėštumą).
Šios gydytojos priežiūroje apsilankymas pas ginekologą nekelia išankstinių nemalonių išgyvenimų ar baimės.
Nuoširdžiai dėkoju gydytojai už priežiūrą. Jūs tikrai verta tik pačių geriausių vertinimų bei atsiliepimų! Linkiu sėkmės jūsų labai atsakingame ir svarbiame darbe!

2017-08-18, 07:56 | IP: *.*.*.*
2017-08-05, 22:50 | IP: *.*.*.*
2017-08-01, 15:08 | 3

Kreipiausi pas gydytoją pirmą kartą, dariau gimdos kaklelio tyrimą. Gydytoja buvo maloni ir švelni. Viską paaiškino į klausimus atsakė. Jei reikės kreipsiuos pas ją dar.