Pacientai, kurie rekomenduoja Irmantė Česnavičienė, %

Gydytojas onkologas chemoterapeutas

Išduota: 2004-10-28, Nr. MPL-03082, Galiojanti

Česnavičienė Irmantė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Česnavičienė Irmantė?

2019-11-07, 19:46 | 8

Nuoširdžiai dėkoju už rūpestį, suteiktą gydymą, nuoširdų bendravimą. Nuostabi gydytoja profesionalė, pritaikanti patį naujausią gydymą. Nuoširdus ačiū.

2019-08-23, 19:15 | 1

Nuostabi, labai gera specialistė,dėmesinga, darbšti ir daug daug gerų žodžių galima parašyti apie šią gydytoją. Duok Dieve, sveikatos jai ir jos artimiesiems. Man beveik 40m., per savo gyvenimą tiek atsidavusią pacienams gydytoją sutinku pirmą kartą. Ačiū, gydytoja, už gydymą, už palaikymą, už dėmesingumą, už vilties nepraradimo jausmą.

2019-05-14, 08:33 | 1

Nuostabus žmogus, labai dalykiška gydytoja, visada pozityvi, su šypsena; priima, net nepavykus užsiregistruoti. Sveikatos jai ir kantrybės!

2019-01-09, 00:21 | 3

Esu laiminga,kad pasisekė pakliūti ir gydytis pas šią nuostabią Gydytoją iš didžiosios raides!Vien tik geriausi žodžiai ir begalinė padėka,už profesionalumą,rūpestingumą,žmogiškumą.Pasitikiu gydytoja ir tai man padeda sveikti ir džiaugtis gyvenimu.

2018-01-16, 11:07 | 1

Trumpai ......
Kam pasisekė pasveikt sakys jog gyd. gera,nuoširdi, supratinga
kam nepasisekė lygos įveikt sakys jog gyd. bloga,
pačioj gydymo sistemoj yra begalės problemų kurios sunkiai įveikiamos, ši gydytoja yra tik žmogus toks pat kaip ir visi mes

2018-01-16, 08:41 | 4

Nuostabi, dėmesinga ir atsidavusi darbui 100proc.

2018-01-12, 18:49 | 2

Labai kruopsciai apziurejo, viska issamiai paaiskino, ir siaip maloni gera gydytoja pasirode:) rekomenduoju

2017-11-29, 13:21 | 1

Nuostabus žmogus,labai atidžiai ir atsakingai žiūri į pacientą.Didelis ačiū...Pasitikiu šia gyditoja 100%.