Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Urbonienė, %

Išduota: 2004-10-20, Nr. MPL-02457, Galiojanti

Urbonienė Nijolė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Urbonienė Nijolė?

2.2

2019-05-29, 15:30 | 1

Kaip ir visada, ši gydytoaj neturi laiko. Atėjau papildomai, nes kenčiau siaubingą skausmą pilvo srityje. Pralaukiau 1.5 valandos ir būčiau laukusi dar ilgiau, jei nebūčiau nuolat lindusi ir klaususi, tai kada mane priims... Vos tik įėjus į kabinetą, gydytoja pradėjo skaityti moralą, jog visi čia laukia ir guodėsi, kaip ji nieko nespėja, kišo man žiūrėti kitų pacientų popierius, sakydama "pažiūrėk, kiek pas mane darbo, visiem čia visko reikia"... Paminėjus, kad kairėje pusėje, pilvo apačioje užčiuopiu nemažą kietą darinį, nusiuntė tirtis kraujo, šlapimo. Į rezultatus labai nesigilino, mitybos įpročiais nepasidomėjo, bet nustatė, jog man apendicitas (dar kartą primenu, jog man skaudėjo KAIRIĄJĄ, o ne dešiniąją pusę). Išrašė siuntimą pas chirurgą ir visą laiką guodėsi atėjusiai kolegei, kaip ilgai čia aš gaišinu jas.

2018-10-19, 11:16 | 4

Esu dėkingas šiai gydytojai už tikslią ligos diagnostikq, bei tinkamą vaistų parinkimą.
taip tenka retkarčiais palaukti eilėje, bet dėl to piktintis nereikėtų, nes gydytojas ne robotas toks pat žmogus, kaip ir mes visi.
Linkiu jai stiprios sveikatos, asmeninės laimės, bei sėkmės darbe ir kuo greičiau sugrįžti po pertraukos pas savo nuolat besiskundžiančius pacientus.

2018-09-29, 16:37 | 2

Labas gera kaip specialise ir kaip zmogus. Super. Rekomenduoju.

2018-04-26, 12:53 | 1

Labai maloni gydytoją, greitai priėmė, diagnozavo tikslią ligą. Tikrai puiki gydytoja, labai rekomenduoju. :)

2018-02-22, 18:29 | 1

Gydytoja visai nesidomi ko pas ja ateina pacientas. Tik skaiciuoja kelintas cia papildomas. Priima be eiles kazkokius zmones. Laukti reikia maziausiai 1,5 val, dazniausiai 2-3 val. Nekreipia demesio ka jau sakai. Baisi gydytojo vardo neverta persona. Bekit kuo toliau!