Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Larina, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14985, Galiojanti

Larina Irina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Larina Irina?

Nepavyko diagnozuoti problemos

1.7

1.7

Nesidomėjo

2019-05-30, 16:21 | 1

Totali tragedija, kaip ir daugelis rašė per atstumą pasakė kad niežai, nu ir ką vaistai tepami ir toliau beria,tai pasiūlė su spiritu, dirbti galiu nors man niežai, nu neteko dar to girdėti, skyrė 3minutes ir von, net nedirdejo kai sakiau man ne niežti, o niežai manau kai niežti, nu laikas I pencija,bet tikrai ne žmonės gydyti

2019-05-28, 13:22 | 1

Odos problemas pasiūlė gydyti spirito tirpalu. Klausiant, kokia tai odos problema, atsakė, kad jei laikysiuos gydymo plano mažais lašeliais spirito, turėtų pagyti. Į klausimus, kaip galima būtų drėkinti odą, sumažinti labai didelį niežulį, nes mano turimos ir žinomos priemonės nepadeda, atsakė, kad problemines odos vietas gydant spirito tirpalu nieko daugiau ir nereiks. Į kiekvieną mano klausimą, kas sąlygoja odos sudirgimus, kaip galėčiau sau padėti, galbūt tai sąlygoja alergija kažkokiems maisto ar kitiems produktams ir reikėtų pasikonsultuoti su alergologu, reaguodavo neigiamai, kiekvieną kart atsakydama, kad "neprievartaukite gydytojo" ir primindama, kad reikia gydyti spirito tirpalu.
Nemaloniai bendrauja, susidaro įspūdis, kad nesigilina į situaciją, net nesistengia atsakyti į pacientui rūpimus klausimus

2018-12-12, 14:24 | 1

Uz 26e (vizito kaina) parase siuntima pas alergologa(tai galejom padaryti pas seimos gyditoja nemokamai). Neisrase jokiu vaistu,ne padare jokiu tyrimu.. Pas alergologa patare paprasyti,kad priimtu greiciau(koks naudingas patarimas!),o nors ir mokamai pas alergologa gavom talona tik po 10 dienu. ...O nakti teko kviesti greitaja.... Aciu uz"gydima" miela daktare....

2018-08-29, 16:20 | 1

Niekam nerekomenduočiau. Išvis neįsivaizduoju, kaip ji gali dirbti gydytoja. Atėjus su staiga atsiradusiomis odos problemomis į mokamą konsultaciją daktarė net neapžiūrėjo arčiau nei per 3 metrus (sėdėjo prie stalo, kaip sėdėjusi, keista, kad dar akis pakėlė). Ką jai sakiau, nieko nesiklausė. Jai buvo aišku, kad tai paauglystės spuogai, nors man 30 metų. Tada nepakėlusi savo poriebės sėdynės nuo kėdės sumąstė dar vieną priežastį - pasakė: "ko čia kūdinies? kai pradėsi valgyti normaliai ir oda susitvarkys?" (esu tiesiog smulki, tikrai neturiu reikalo dar "kūdintis"). O vaistą pasiūlė - stebūklingą salicilo spiritą :D Žodžiu, klausiausi jos ir supratau, kad geriau būčiau sumokėtus pinigus sudeginus, nors šilumos būtų buvę. Nuėjus pas normalų daktarą buvo nustatyta alergija ir greitai išgydyta. Žodžiu, niekam nerekomenduoju.

2018-08-28, 15:13 | 2

Prieš tai buvę komentarai atrodo, lyg ne apie šią daktarę rašyti. Klaipėdoje man teko lankytis pas dvi dermatologes, tai pirmoji buvo visiškai nedėmesinga ir su manimi užtruko max 2min. O gyd. Larina atsakė į visus klausimus, net pakartotinai. Uždavė man daug klausimų, apžiūrėjo ne tik bėrimą, bet ir kitas galimai pažeistas vietas. Kalbėjome apie 20min. Išrašyti kremai tikrai nebuvo kosminėmis kainomis, o už 2eu ir šiaip nieko netepčiau ant odos. Gydytoja buvo tikrai nuoširdi, žmogiška, mandagi. Prieš tai gydytoja paklausta nesugebėjo įvardinti net ligos, o ši gydytoja pasakė. Dėkoju.

2016-07-12, 19:33 | IP: *.*.*.*
2016-06-16, 16:57 | IP: *.*.*.*
2016-05-18, 14:57 | IP: 90.134.113.79

Pirmas mano vizitas pas šią daktare. apžiūrėjo visas išbertas vietas, paneigė prieš tai kitos daktarės konstatuta diagnozė, ir pasake, kad tai yra alergija ir ją reik gydit, o ne žvyneline. Prirašė vaistuku ir paskyrė sekantį vizitą, gyjimo stebėjimui. Rūpestinga, man patiko, žiūrėsim kaip seksis sveikti

2016-04-24, 21:11 | IP: 86.100.130.214

Labai maloni gydytoja. Jei anksčiau kiti nekreipdavo dėmesio (matyt, kad esu pensininkė. Apžiūrėjo ir nukreipė pas chirurgą.

2016-03-19, 12:23 | IP: *.*.*.*