Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Larina, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-09, Nr. MPL-14985, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2009-06-09, Nr. MPL-14985, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Larina Irina dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Larina Irina?

Nepavyko diagnozuoti problemos

Gydymas nebuvo veiksmingas

1.9

Vengė atsakinėti į klausimus

1.7

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.5

2023-08-23, 10:39 | Registruotas lankytojas 3

Sveiki, retai rašau blogą atsiliepimą, bet noriu perspėti kitus ir juos apsaugoti. Su visa pagarba daktarei laikas išeiti į penciją.
Nes dabar dirba katik atsidariusoje klinikoje Vingio g. :( Trumpai apie apžiūra:
Į iš bėrimus pažiūrėjo per atstumą, akimis (~70-80metų amžiaus) be jokiu prietaisų nusprendė, jog tai žvynelinė. Nors aiškiai papasakojau įtarimus, jog pjoviau žolę kur buvo "osnofskio barksciai", ir kad spuogai pūslės formos, raudonos dėmelės.. Nu bet ne ji 100% teigia kad žvynelinė, išrašė antibiotikų, hormoninių tepalų. Nu ką nu nei aš nei mano šeima nepatikėjome gyditojos išvada. Tai paaukojau pinigus, nusprendžiau nueiti pas kitą jaunesnę ir geresnių atsiliepimų gyditoja. Nu ir ka gyditoja iškart patvirtino mano nuogastavimus, foto dermatitas ar kaip ten, nuo osnofskio barščių, saulės, ir drėgmės. Pjaunat žolę. Ji pati nustebo kai pasakiau, jog Larina dar dirba. Moralas toks, reikia žinoti kada sustoti ir užleisti kelią jaunesniems. :( nuostoliai apžiūra mokama 50-70€, vaistai 20-30€, kuriu nereikėjo. Ir dar be reikalo bučiau gėres antibijotikus. :( gaila nepatikėjau atsiliepimais, ir buvau prispirtas niežėjimo ir bemiegių naktų, ir savęs paklauskit kaip galima sumaišyti tokias dvi skirtingas ligas :( tokio didelio bagažo patirties dermatologiai, atsakymas amžius :) ačiu.

2021-04-09, 12:56 | Registruotas lankytojas 5

Tragedija, absoliučiai nesigilino, net nepažiūrėjo i bėda dėl kurios kreipiausi.

2019-05-30, 13:21 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-28, 10:22 | Registruotas lankytojas 2

Odos problemas pasiūlė gydyti spirito tirpalu. Klausiant, kokia tai odos problema, atsakė, kad jei laikysiuos gydymo plano mažais lašeliais spirito, turėtų pagyti. Į klausimus, kaip galima būtų drėkinti odą, sumažinti labai didelį niežulį, nes mano turimos ir žinomos priemonės nepadeda, atsakė, kad problemines odos vietas gydant spirito tirpalu nieko daugiau ir nereiks. Į kiekvieną mano klausimą, kas sąlygoja odos sudirgimus, kaip galėčiau sau padėti, galbūt tai sąlygoja alergija kažkokiems maisto ar kitiems produktams ir reikėtų pasikonsultuoti su alergologu, reaguodavo neigiamai, kiekvieną kart atsakydama, kad "neprievartaukite gydytojo" ir primindama, kad reikia gydyti spirito tirpalu.
Nemaloniai bendrauja, susidaro įspūdis, kad nesigilina į situaciją, net nesistengia atsakyti į pacientui rūpimus klausimus

2018-12-12, 12:24 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-08-29, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduočiau. Išvis neįsivaizduoju, kaip ji gali dirbti gydytoja. Atėjus su staiga atsiradusiomis odos problemomis į mokamą konsultaciją daktarė net neapžiūrėjo arčiau nei per 3 metrus (sėdėjo prie stalo, kaip sėdėjusi, keista, kad dar akis pakėlė). Ką jai sakiau, nieko nesiklausė. Jai buvo aišku, kad tai paauglystės spuogai, nors man 30 metų. Tada nepakėlusi savo poriebės sėdynės nuo kėdės sumąstė dar vieną priežastį - pasakė: "ko čia kūdinies? kai pradėsi valgyti normaliai ir oda susitvarkys?" (esu tiesiog smulki, tikrai neturiu reikalo dar "kūdintis"). O vaistą pasiūlė - stebūklingą salicilo spiritą :D Žodžiu, klausiausi jos ir supratau, kad geriau būčiau sumokėtus pinigus sudeginus, nors šilumos būtų buvę. Nuėjus pas normalų daktarą buvo nustatyta alergija ir greitai išgydyta. Žodžiu, niekam nerekomenduoju.

2018-08-28, 12:13 | Registruotas lankytojas 3

Prieš tai buvę komentarai atrodo, lyg ne apie šią daktarę rašyti. Klaipėdoje man teko lankytis pas dvi dermatologes, tai pirmoji buvo visiškai nedėmesinga ir su manimi užtruko max 2min. O gyd. Larina atsakė į visus klausimus, net pakartotinai. Uždavė man daug klausimų, apžiūrėjo ne tik bėrimą, bet ir kitas galimai pažeistas vietas. Kalbėjome apie 20min. Išrašyti kremai tikrai nebuvo kosminėmis kainomis, o už 2eu ir šiaip nieko netepčiau ant odos. Gydytoja buvo tikrai nuoširdi, žmogiška, mandagi. Prieš tai gydytoja paklausta nesugebėjo įvardinti net ligos, o ši gydytoja pasakė. Dėkoju.

2016-07-12, 16:33 | IP: *.*.*.*

2016-06-16, 13:57 | IP: *.*.*.*

2016-05-18, 11:57 | IP: 90.134.113.79

Pirmas mano vizitas pas šią daktare. apžiūrėjo visas išbertas vietas, paneigė prieš tai kitos daktarės konstatuta diagnozė, ir pasake, kad tai yra alergija ir ją reik gydit, o ne žvyneline. Prirašė vaistuku ir paskyrė sekantį vizitą, gyjimo stebėjimui. Rūpestinga, man patiko, žiūrėsim kaip seksis sveikti

2016-04-24, 18:11 | IP: 86.100.130.214

Labai maloni gydytoja. Jei anksčiau kiti nekreipdavo dėmesio (matyt, kad esu pensininkė. Apžiūrėjo ir nukreipė pas chirurgą.

2016-03-19, 10:23 | IP: *.*.*.*

2012-12-31, 07:26 | IP: *.*.*.*

2012-07-04, 11:30 | IP: *.*.*.*

2011-11-17, 13:03 | IP: *.*.*.*

2010-12-01, 08:21 | IP: 78.61.205.60

Vakar buvau pas gydytoja Larina Irina, del atopinio dermatito, sake kad reikia "sutvarkiti mano kuna" isgydyti, israse man vaistu kompensojamu ir nekompensojamu, tepti kuna kiekviena diena po keletukartu per diena, ir po 10 dienu ateiti pas ja, kad paziuretu kaip eina gydymas. Na paziuresim kaip bus po 10 dienu:)

2010-10-21, 22:25 | IP: 82.38.234.23

Nereikia sakyti blogų dalykų apie daktarę, man ji labai padėjo, jau kiek metų lankausi, visada isgydydavo ir mane, ir mano pazįstamus. Vaistus išrašo normalios kainos ir kol neišgydo, gydymo nenutraukia. Labai esu dėkinga daktarei ir už rūpestingumą, ir už jos profesionalią pagalbą. Nėra

2010-10-07, 11:19 | IP: *.*.*.*

2010-06-13, 20:28 | IP: *.*.*.*