Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Ravkovskaja, %

Bendrosios praktikos slaugytojas

Išduota: 2010-07-12, Nr. SPL-41548, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-08, 07:48 | Registruotas lankytojas 1

Vieną ankstų rytą mane netikėtai išvežė greitoji medicinos pagalba į Lazdynų ligoninę nes nežmoniškai pradėjo diegti pilvo apačią ir išmušė prakaitas, temo akyse, pykino ir negalėjau pajudėti. Tokį skausmą tvėriau apie valandą ir nepraėjo išgėrus vaistų. Kai nuvežė į Lazdynų ligoninę ši gydytoja buvo budinčioji ir priimė mane. Labai nusivyliau ir nerekomenduočiau bendrauti su tokia arogantiška ir šiukrkščia moterimi. Pasijaučiau taip, tarsi atvažiuodama gaišinu visų gydytojų darbo laiką, nes anot jos komentarų reikėjo ilgiau pakentėti, išgerti vaistų ir gal būtų praėję, o ne kviesti greitąją ir važiuoti į ligoninę dėl tokios smulkmenos. Šis komentaras buvo labai atgrasus, kadangi greotoji tikrai nebuvo kviečiama šiaip sau dėl menko skausmelio. Manau kiekvienas atvežtas pacientas yra vienodai svarbus, nes pilvo skausmas gali byloti ir apie sunkias, kritines ligas. Vėliau ta pati gydytoja sako pasimatuojam spaudimą, aš jai pasakiau, kad man felčerė pamatavo namuose ir jis buvo žemas, ir jj man atkirto, kad "Aš tai nežinau, nemačiau kad jums matavo, gal aš netikiu, kad taip buvo", mano atsakymas buvo paprastas "na aš pamaniau, kad atvežant pacientą į priimamąjį visa pirminį informacija yra gaunama". Tuo metu ji nieko neatsakė. Vėliau pradėjo komentuoti mano pilvo skausmo priežastis, anot jos, tai tiesiog menstruacijų spazmai (tuo metu buvo paskutinės menstruavijų dienos). Tokią prielaidą galima daryti, viskas gerai, bet juk visos moterys žino kas yra moteriški skausmai ir tikrai, šiuo atveju, nekviesčiau greitosios, jei tai buvo įprasti spazmai. Negana to, kad bendravo grubiai, tai dar ir grubiai elgėsi su kraujo paėmimu iš venos. Dūrė į ranką labai skausmingai ir sudarė kraujo krešulius, mėlynes, tinimą, kurie lėtai gyja. Niekam nerekomenduočiau patekti pas šią gydytoją, nes mačiau kaip bendrauja ir su kotais žmonėmis. Pradžioj galvojau, kad gal čia manyje problema, bet priimamajame pastebėjau ją ilgeliau ir jos bendravimas su žmonėmis nedovanotinas. Moteriškei piktai atsakinėjo tada, kai ši prašė stiklinaitės vandens rankoms apsiplauti, mat neturi jie vandens ir eitų į tualetą, ir moteriškei nepavykus atidaryti durų, ši gydytoja puolė ją, kad ji ne ten eina, eina į apsaugos kabinetą, nors moteris tikrai skyrė duris nuo tualeto ir nuo apsaugos. Tada pasirodė, kad tualetas užimtas buvo. Gydytoja liepė luktelėti kol išeis, moterišjė sako negaliu laukti, gytyoja sako gal nenumirsit minutėlę palaukusi. Galiausiai moteriškei pavyko patekti į tualretą ir jai išėjus gydytoja vis tiek nepatingėjo skelti repliką "Nu va, vis dėl to nesunku buvo palaukti". Tai tiek. Mieli gydytojai, jeigu jūsų darbas netenkina ir jaučiatės nelaimingi, nedirbkite tokio darbo. Darbas su žmonėmis yra pats sunkiausias, nepamirškite, kad atlyginimus gaunate iš mūsų sumokėtų mokesčių, tad paslaugą suteikti taip pat reikėtų kokybiškai. Sekmės šiai gydytojai tobulinant savo bendravimo įgūdžius, tikiuosi su ja bendrauti daugiau nebeteks.