Pacientai, kurie rekomenduoja Valerij Sidorov, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04843, Galiojanti

2018-12-16, 06:27 | 3

Arogantiškas,nieko neišmanantis gydytojas.Klausimas ar išvis jį galima pavadinti gydytoju.Pries 5metus atsitikus rimtai traumai ,jis net nesugebejo nustatyt diagnozes.Po jo nustatyto lengvo sumušimo turejau rimtų problemų su sveikata.,kurios baigesi operacija.Vakar vel pasikartojo panašus atvejis.Jis net neapžiūrejo traumuotos kojos,nesuteikė elementarios pagalbos,tik kelis kartus kartojo ,kad turėčiau kreiptis į šeimos gydytoją.Tai ar tokiam alia chirurgui vieta medicinos įstaigoje.Nelinkėčiau niekam su juo susitikt gydytojo kabinete.

2018-07-12, 15:10 | 12

Gydytojas atliko man endoskopiją ir tą dieną atsimenu kaip vieną baisiausių savo vizitų pas gydytojus. Vėlavo priimti mane daugiau kaip 30min, o galiausiai pareiškė, jog mano laikas baigėsi ir išvarė mane, nors procedūros laukiau 2 mėnesius! Išprašius, kad priimtų, nes juk buvau užsirašiusi ir laukiau ilgiau kaip 30min, buvau vėl aprėkta, tačiau priėmė. Procedūros metu elgėsi grubiai, viską atliko skausmingai, nuolatos kėlė balsą ir užgauliojo. Viso vizito metu demonstravo nepasitenkinimą ir kėlė balsą, nors nebuvo dėl ko. Gydytojas, akivaizdžiai nekenčiantis savo darbo ir pacientų.

2018-04-27, 09:01 | 3

Niekam iš pacientų nepatarčiau apsilankytis pas šį gydytoją. Jis tik puikiai atlieka procedurą, bet įvertinti visiškai nemoka arba jam visiškai neįdomų diagnozės nustatyti tikslingai.

2018-03-29, 09:07 | 7

Matydamas visą krūvį, vertinu, kaip konkretų, tikslų, punktualų ir patikimą gydytoją į kurį kai prireiks kreipsiuosi ir vėl.

2018-02-13, 12:47 | 1

Labai patiko! O ne atsilyginau tik del to kad negalima :) Daktaras ant visu 100% ! Man vienintelis Karaliniskiu poliklinikoj daktaras kris moka taip klausyti pacienta !

2018-01-30, 15:20 | 1

Sveiki,
Šarlatanas.
Maža to, kad atliko pilną narkozę daran man jaunam kolonoskopiją, kai galima buvo tiesiog pusę kūno nuskausminti. Tai dar diagnozę pamelavo, kad atvykčiau dar kartą pas jį (bet jau su pinigais, nes visi kas stovi eilėje sako reikia duoti kažką kad antrą kartą nereikėtų eiti), paaiškino, kad polipas didelis pas man. Pašalins jis, bet kitą kartą, o kodėl ne dabar pamasčiau...
Bet kaip nuvykau į Santariškęs paaiškino, kam aš atėjau, kai jokio polipo šalinti nereikia, nes jo tiesiog nėra, nu nėra. O man jau nuskausmino pusę kūno, nevalgiau visą dieną, atsisakiau darbo savaitei, galvoju reikės gydytis ambulatoriškai.
Kiek mačiau kiša ir į užpakalį ir į gerklę. Siaubas

2018-01-17, 21:55 | 5

Geras specialistas, gerai atkalęs akį. Procedūra visi žino, kad nemaloni, todėl patiko kad viską greit atliko, užtruko iki poros minučių. Tiesa, iki vakaro dar jutau kad instrumentas pabuvojo manyje, bet gal tai normalu, o gal kad greit atlieka darbą.

2017-12-01, 09:16 | IP: 78.61.203.205

Kadangi turiu problemų su skrandžiu, skrandžio endoskopiją pas šį gydytoją teko darytis jau tris kartus. Jokių nusiskundimų tikrai neturiu, puikus gydytojas. Ramiai, tvarkingai ir greitai atlieką zondą, o viso tyrimo metu ramina, komentuoja: “jau greitai baigsime”, “jau esame skrandyje” ir tt, kad žmogus taip prastai nesijaustų. Galbūt kai kuriems iš pat pradžių gali pasirodyti šaltas, nes nesišypso plačiai ligoniui įėjus, bet manau, svarbiausia, kaip yra atliekamas darbas, išklausomi nusiskundimai, atliekama procedūra ir diagnozuojama liga, o iš šios pusės - tikras profesionalas!

2017-04-06, 15:46 | 1

Šendien man buvo atlikta kolonoskopija Karoliniškių poliklinikoje. Esu labai dekinga gydytojuj V. Sidorovuj ir visai jo komandai už ju profesionaluma. Tai gydytojas iš dydžiosios raides. Ačiu labai už jūsų darba.

2017-03-28, 21:35 | 2

Matomai nusispjaut į pacientą, į ligas, visiškai neklausė ką sakiau, iš kabineto tiesiog išvarė "aš atlikau savo darbą, laukia kitas pacientas".