Pacientai, kurie rekomenduoja Valerij Sidorov, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04843, Galiojanti

2018-12-16, 06:27 | 3

Arogantiškas,nieko neišmanantis gydytojas.Klausimas ar išvis jį galima pavadinti gydytoju.Pries 5metus atsitikus rimtai traumai ,jis net nesugebejo nustatyt diagnozes.Po jo nustatyto lengvo sumušimo turejau rimtų problemų su sveikata.,kurios baigesi operacija.Vakar vel pasikartojo panašus atvejis.Jis net neapžiūrejo traumuotos kojos,nesuteikė elementarios pagalbos,tik kelis kartus kartojo ,kad turėčiau kreiptis į šeimos gydytoją.Tai ar tokiam alia chirurgui vieta medicinos įstaigoje.Nelinkėčiau niekam su juo susitikt gydytojo kabinete.

2018-07-12, 15:10 | 12

Gydytojas atliko man endoskopiją ir tą dieną atsimenu kaip vieną baisiausių savo vizitų pas gydytojus. Vėlavo priimti mane daugiau kaip 30min, o galiausiai pareiškė, jog mano laikas baigėsi ir išvarė mane, nors procedūros laukiau 2 mėnesius! Išprašius, kad priimtų, nes juk buvau užsirašiusi ir laukiau ilgiau kaip 30min, buvau vėl aprėkta, tačiau priėmė. Procedūros metu elgėsi grubiai, viską atliko skausmingai, nuolatos kėlė balsą ir užgauliojo. Viso vizito metu demonstravo nepasitenkinimą ir kėlė balsą, nors nebuvo dėl ko. Gydytojas, akivaizdžiai nekenčiantis savo darbo ir pacientų.

2018-04-27, 09:01 | 3

Niekam iš pacientų nepatarčiau apsilankytis pas šį gydytoją. Jis tik puikiai atlieka procedurą, bet įvertinti visiškai nemoka arba jam visiškai neįdomų diagnozės nustatyti tikslingai.

2018-03-29, 09:07 | 7

Matydamas visą krūvį, vertinu, kaip konkretų, tikslų, punktualų ir patikimą gydytoją į kurį kai prireiks kreipsiuosi ir vėl.

2018-02-13, 12:47 | 1

Labai patiko! O ne atsilyginau tik del to kad negalima :) Daktaras ant visu 100% ! Man vienintelis Karaliniskiu poliklinikoj daktaras kris moka taip klausyti pacienta !