Pacientai, kurie rekomenduoja Valerij Sidorov, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04843, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sidorov Valerij dirba šiose gydymo įstaigose

2020-09-09, 20:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai gaila, bet dažniausiai žmonės rašo neigiamus komentarus ir labai mažas procentas tų, kurie pasidalina gera patirtimi.
Peržiūrėjau neigiamus įvertinimus ir nusprendžiau parašyti savo nuomonę, kad žmonės įvertintu teisingai.
2 kartus kreipiamės pas daktarą Valerijų, pirmą kartą atliko skrandžio tyrimą, o antrą kartą mano mamai atliko kolonoskopiją. Ka galiu pasakyti, darbas atliktas 10balu, jei taip galima įvertinti. Gydytojas malonus, konkretus, greitas, viską atlieka profesionaliai. Po procedūros viską išaiskina, paskiria gydymą. Gydytojas nėra labai kalbus, bet apie viską ką reikia žinoti, pasako. Pastebėjau, kad turi labai daug pacientų ir labai nustebau, kaip jis viską spėja padaryti, konsultuoja paskui daro tyrimą, paskui vėl konsultuoja ir t.t.
Išvada:
Rekomenduoju, mano galva butent toks ir turi buti tikras gydytojas.

2020-08-26, 13:09 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoją atlikau kolonoskopiją. Išsamiai paaiškino apie tyrimą. Maloniai bendravo, tyrimas buvo su pilna nejautra. Prieš tyrimą labai nerimavau, bet tikrai nebuvo jokių problemų. Po jo džiugiai pranešė kad viskas gerai, puikus gydytojas.

2020-06-30, 07:35 | Registruotas lankytojas 1

Galiu suprasti negatyvius ivertinimus, nes skrandzio ar zarnyno tyrimai greiciausiai yra patys nemaloniausi ir pacientas visada jausis pazeidziamas ir ypatingai jautrus. Daktaras, Valerij Sidorov, po pirmo tyrimo operatyviai suorganizavo antra tyrima ta pacia diena. Antras tyrimas buvo mokamas, nes nemokamu vietu jau nebuvo. Po antro tyrimo man buvo diagnozuotas zarnyno vezys ir del daktaro greito reagavimo galima buvo suvaldyti plitima. Jis paeme auglio meginius biopsijai, parode nuotrauka su augliu, irase video kopija ir patare kuo greiciau kreiptis pas chirurga operacijai, ka ir padariau.

Idealiam pasaulyje daktarai ir seseles turetu duoti daugiau informacijos, demesio ir paaiskinimu. Taciau musu atsakomybe patiems atsakyti uz savo sveikata, o ne perduoti pilna atsakomybe daktarams.

Daktaras , Valerij Sidorov, puikiai atliko savo darba ir esu dekinga, kad isgelbejo man gyvybe.

2020-05-26, 16:34 | Registruotas lankytojas 1

Super. Greitai, tiksliai, aiškiai. Kai procedūra iš esmės nėra labai maloni, geriau ir nesitikėčiau. Rekomenduoju.

2020-02-07, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas asmuo. Savo litaniją išdėstė, o bendravimas išvis pasibaisėtinas. Išklausyti net nesiteikė. Taip ir pareiškė "jūs jaunas, jūsų nuomonė man nereikalinga". Visiška nepagarba pacientui.

Jis mat daktarėlis su šimtmečio patirtimi, tai viską apie gyvenimą žino. O kad jo nuomonę (kurią jis laiko dievišku faktu) aš turėjau klausyti su visom papildomom nesamonėm, kurios nėra išskirtinos jo specialybei, na tiesiog buvo apgailėtina klausyti. Dar pridėjo, jog pas kitus šios srities specialistus procedūra dar nemalonesnė.

Nes matot, tyrimo metu pradėjau žiaukčioti kai man šlangą kišo per gerklę iki skrandžio. Nu normalus dalykas. Refleksas. Jis man komentuoti pradėjo balsą pakėlęs apie "pasidavimą ir skausmo baimę". Atseit kontroliuojant mintis galima to išvengti. Juokinga. Kad net jokio skausmo nejaučiau.
Aš daugelį metų MMA užsiemu. Vieni kitiems keliais per kepenis ir alkūnėm per ausis šeriam, o jei ne tai, tai galūnes laužom ir smaugiam. Dažnai su skausmu susiduriu ir kartais iki neapsakomo nuovargio nukeliauti tenką, kai atrodo net galvą pakėlus nulaikyti sunku būną, o dar ant tavęs 100 kg meitelis užlipęs ir bando užtaikyti į veidą ar užsmaukti. Link namų esu šlubavęs iš skausmo ir ne tik - ne vieną kartą. O ką toks popierėlis daktarėlis žino?
Tiesiog būtų įdomu pamatyti tokį daktarėlį gaunant gerą kairį kablį į kepenis arba į žandikaulį ir tegu jis tada pabando papasakoti apie minčių technikas kol vyniosis kaip lagaminas agonijoje arba kris be sąmonės.

Tarp kitko esu lankesis ne kartą pas neurologą, pirmas dalykas ką jie daro tai tikrina tavo refleksus su plaktuku per nervus trankydami. Arba reaguoji nes esi normalus žmogus arba tu daržovė su apmirusiais nervais. Tai va tada, gal reflekso pas tave gali ir nebūti. Tokie dalykai yra mechaniniai, o ne prasimanymai.

Sidorov Valerij atsakė

Malonu, kad paminėjote jog skausmo tyrimo metų nejautėte,
prieš tyrimą visada paaiškinu kaip elgtis, tinkamai kvėpuoti, kad tyrimas butu mažiau nemalonus,
po tyrimo visada "išdėstau litaniją"-tai yra paaiškinu kas rasta ir ką toliau daryti,
klausytis apie Jūsų pasiekimus MMA ne mano darbas, ir pats rašote, kad skausmo ir nebuvo, prie ko man Jūsų muštynės?
prie ko čia neurologas ir, ar aš turiu dar tikrinti Jūsų refleksus prieš tyrimą?,
be to, kai protingas žmogus tyrimo metų stengiasi valdyti savo pojūčius, tyrimas Jam praeina lengviau, ir tai ne prasimanymas, o faktas.

2020-01-08, 00:37 | Registruotas lankytojas 5

Daug blogų komentarų...manau dauguma jų, del to, kad aplamai skrandžio tyrimas yra ne iš maloniu tyrimų ...
Teko gydytis pas ši gydytoją ir galiu drąsiai sakyti, kad gydytojas yra geras, tikrai išmanantis savo darba, viską paaiškina, parodo. Manau ne veltui ant sienos kabinete kaba padėkos kaip geriausias specialistas. Tęsiu gydymą pas jį ir tikrai neketinu ieškotis kažkokio kito gydytojo.

2019-11-29, 14:38 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabus gydytojas!

2018-12-16, 04:27 | Registruotas lankytojas 3

Arogantiškas,nieko neišmanantis gydytojas.Klausimas ar išvis jį galima pavadinti gydytoju.Pries 5metus atsitikus rimtai traumai ,jis net nesugebejo nustatyt diagnozes.Po jo nustatyto lengvo sumušimo turejau rimtų problemų su sveikata.,kurios baigesi operacija.Vakar vel pasikartojo panašus atvejis.Jis net neapžiūrejo traumuotos kojos,nesuteikė elementarios pagalbos,tik kelis kartus kartojo ,kad turėčiau kreiptis į šeimos gydytoją.Tai ar tokiam alia chirurgui vieta medicinos įstaigoje.Nelinkėčiau niekam su juo susitikt gydytojo kabinete.

2018-07-12, 12:10 | Registruotas lankytojas 14

Gydytojas atliko man endoskopiją ir tą dieną atsimenu kaip vieną baisiausių savo vizitų pas gydytojus. Vėlavo priimti mane daugiau kaip 30min, o galiausiai pareiškė, jog mano laikas baigėsi ir išvarė mane, nors procedūros laukiau 2 mėnesius! Išprašius, kad priimtų, nes juk buvau užsirašiusi ir laukiau ilgiau kaip 30min, buvau vėl aprėkta, tačiau priėmė. Procedūros metu elgėsi grubiai, viską atliko skausmingai, nuolatos kėlė balsą ir užgauliojo. Viso vizito metu demonstravo nepasitenkinimą ir kėlė balsą, nors nebuvo dėl ko. Gydytojas, akivaizdžiai nekenčiantis savo darbo ir pacientų.

2018-04-27, 06:01 | Registruotas lankytojas 3

Niekam iš pacientų nepatarčiau apsilankytis pas šį gydytoją. Jis tik puikiai atlieka procedurą, bet įvertinti visiškai nemoka arba jam visiškai neįdomų diagnozės nustatyti tikslingai.

Sidorov Valerij atsakė

Labas vakaras. Ačiū, kad tyrimo atlikimą įvertinote puikiai, bet gydytojas diagnostas neturi vertinti ligonio bendrą būklę, todėl ir aš, pagal pareigas, paaiškinu ligoniui nustatytą tyrimo metų patologiją, bei ligonį esant poreikiui gydymo nukreipiu šeimos gydytojui. Taip yra nustatytas pareigų paskirstimas.

2018-03-29, 06:07 | Registruotas lankytojas 10

Matydamas visą krūvį, vertinu, kaip konkretų, tikslų, punktualų ir patikimą gydytoją į kurį kai prireiks kreipsiuosi ir vėl.

2018-02-13, 10:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko! O ne atsilyginau tik del to kad negalima :) Daktaras ant visu 100% ! Man vienintelis Karaliniskiu poliklinikoj daktaras kris moka taip klausyti pacienta !

2018-01-30, 13:20 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki,
Šarlatanas.
Maža to, kad atliko pilną narkozę daran man jaunam kolonoskopiją, kai galima buvo tiesiog pusę kūno nuskausminti. Tai dar diagnozę pamelavo, kad atvykčiau dar kartą pas jį (bet jau su pinigais, nes visi kas stovi eilėje sako reikia duoti kažką kad antrą kartą nereikėtų eiti), paaiškino, kad polipas didelis pas man. Pašalins jis, bet kitą kartą, o kodėl ne dabar pamasčiau...
Bet kaip nuvykau į Santariškęs paaiškino, kam aš atėjau, kai jokio polipo šalinti nereikia, nes jo tiesiog nėra, nu nėra. O man jau nuskausmino pusę kūno, nevalgiau visą dieną, atsisakiau darbo savaitei, galvoju reikės gydytis ambulatoriškai.
Kiek mačiau kiša ir į užpakalį ir į gerklę. Siaubas

Sidorov Valerij atsakė

2020-01-12. Labas vakaras. Pirma karta per 34 darbo metus nutariau pasidomėti mano, kaip gydytojo specialisto įvertinimu internete.
Liūdna, kad jaunas žmogus ne tik parodo save kvailiu, bet ir melagiu.
1. atliekant storosios žarnos tyrimą, nėra dalinės narkozės, bei ne gydytojas tyrėjas tai atlieka, o gydytojas anesteziologas.
2. nustačius tyrimo metų darinius žarnoje negalima atlikti kartu ir operaciją (būtinas pasiruošimas operacijai reikalingų tyrimų ir aparatūros prasme).
3. melagio žodžiais Jam atlikus "pusė kūno nejautra " pasakė kad nieko nėra, be patikrinimo, melas, turiu vaizdo įrašus visų tikrintų ligonių. Mano ligoniai tai žino, nes kiekvienam parodau Jų vaizdo įrašus ir paaiškinu apie rasta patologiją, jos riziką,. Tai tyrimai pagrinde ieškant darinius, dėl galimos vėžio patologijos.
4. melagio žodžiais atsisakė darbo savaitei, "nes galvojo, kad reikės gydytis ambulatoriškai". Visi mano ligoniai žino , kad tai vienos dienos operaciją, viskas daroma per endoskopą, apie tai ligoniai informuojami iš anksto, net ne visi pasiima nedarbingumo lapelį vienai dienai.
5. Melagis matė, kad "kišu ir į užpakalį ir į gerkle", Jam siaubas. Nėra ką pasakyti, kvailys.
Labai gerbiu jaunimą, pats turiu 4 vaikus, su aukštu išsilavinimu, dirba pagal išsvajotos (ir medicinos) specialybės, bendrauju su Jų draugais. Protingas jaunimas.
Esu chirurgas, dirbu konkrečiai, atsakau aiškiai, ligonį informuoju tiksliai pagal nustatytą būklę apie jo sekančius veiksmus. Tai mano diagnosto ir operuojančio chirurgo darbas. Visada, atliekant labai nemalonias endoskopinės procedūras, atsiras keli nepatenkinti, kuriems būtinai reikia save sureikšminti, bet galiu sakyti drąsiai, tūkstančiai padėkoja žodžiu ir tai suteikia norą dirbti toliau.

2018-01-17, 19:55 | Registruotas lankytojas 6

Geras specialistas, gerai atkalęs akį. Procedūra visi žino, kad nemaloni, todėl patiko kad viską greit atliko, užtruko iki poros minučių. Tiesa, iki vakaro dar jutau kad instrumentas pabuvojo manyje, bet gal tai normalu, o gal kad greit atlieka darbą.

2017-12-01, 07:16 | IP: 78.61.203.205

Kadangi turiu problemų su skrandžiu, skrandžio endoskopiją pas šį gydytoją teko darytis jau tris kartus. Jokių nusiskundimų tikrai neturiu, puikus gydytojas. Ramiai, tvarkingai ir greitai atlieką zondą, o viso tyrimo metu ramina, komentuoja: “jau greitai baigsime”, “jau esame skrandyje” ir tt, kad žmogus taip prastai nesijaustų. Galbūt kai kuriems iš pat pradžių gali pasirodyti šaltas, nes nesišypso plačiai ligoniui įėjus, bet manau, svarbiausia, kaip yra atliekamas darbas, išklausomi nusiskundimai, atliekama procedūra ir diagnozuojama liga, o iš šios pusės - tikras profesionalas!

2017-04-06, 12:46 | Registruotas lankytojas 1

Šendien man buvo atlikta kolonoskopija Karoliniškių poliklinikoje. Esu labai dekinga gydytojuj V. Sidorovuj ir visai jo komandai už ju profesionaluma. Tai gydytojas iš dydžiosios raides. Ačiu labai už jūsų darba.

2017-03-28, 18:35 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-11-25, 17:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-09-21, 13:18 | IP: *.*.*.*
2016-08-26, 08:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.Žmogiškas,atidus,nuoširdus,supratingas.Dėmesingai išklausantis.Atliko endoskopijas kelis kartus(visai neskausmingai).Pasalino nepiktybinį augliuką.Susumavus visas jo ypatybes,galiu drąsiai teigti,jog šis žmogus vertas profesionalaus gydytojo vardo.Džiaugiuosi,jog ryžausi nueiti būtent pas jį.Pagarbiai J.G.

2016-08-12, 08:26 | IP: 193.219.10.130

Labai malonus gydytojas, išsamiai paaiškino problemą ir sprendimo būdus po atliktų tyrimų.

2016-02-17, 08:04 | IP: *.*.*.*
2016-01-22, 13:20 | IP: *.*.*.*
2015-06-27, 17:30 | IP: 84.240.9.160

labai geras specialistas, rūpestingas, komunikabilus,Labai profesionaliai atliko kolonoskopijos tyrimą.8

2015-04-02, 07:11 | IP: 78.158.16.30

Buvau rektoskopijai. Viskas sklandžiai, išsamiai buvo paaiškinta, apžiūra neskausminga. Geras specialistas

2015-02-23, 11:56 | IP: 78.56.186.122

Labai maloniai prieme,rupestingai padare kolonoskopija,viska isaiskino.Buvo labai mandagus.Daugiau tokiu gyditoju!

2013-12-30, 10:25 | IP: 78.60.148.96

geras gyditojas nera

2012-12-06, 20:00 | IP: 78.60.167.218

Gydytojas profesionaliai atliko savo pareigą. Procedūrą atliko greitai, jos metu morališkai palaikė.

2012-10-27, 13:45 | IP: 89.117.253.213

Labai geras gyditojas! Esu labai patenkita

2012-06-21, 14:33 | IP: 78.60.65.137

Atsiradus reikalui teko nueit pas gydytoją. Žinau, kad visi kalba, jog reikia gydytojams vokelių. Mano nedidelės operacijos išlaidas padengė ligonių kasa.Svarsčiau, kaip elgtis...,bet buvo nejauku duoti, todėl tik padėkojau žodžiu.
Ačiū gydytojui už profesionalumą ir atidumą.

2012-05-12, 14:09 | IP: *.*.*.*

2012-04-26, 13:53 | IP: *.*.*.*

2012-04-03, 17:25 | IP: 78.60.131.131

Dar tik 2 kartus pas jį buvau...Pirmą kartą laukiau 90 min,antrą-40 min.Maloniai paaiškino ir išklausė kuo skundžiausi.Aišku nemalonu,kad nepriima nurodytu laiku,bet kur LT yra protinga tvarka?Manau,kad visur ta pati-laukti tenka gyvoje eilėje,o čia jau priklauso kokio ji ilgumo ir dar ar neateina koks gydytojo kaimynas:-}...

2011-02-26, 12:49 | IP: *.*.*.*

2010-07-30, 16:40 | IP: *.*.*.*