Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Valerij Sidorov, %

Licencijos

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-16, Nr. MPL-04843, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Sidorov Valerij dirba šiose gydymo įstaigose
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

77.9% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.1% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

72.6% Complete
3.6

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

70.5% Complete
3.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

66.2% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

65.4% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

92.5% Complete
4.6

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-01-18, 12:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras specialistas, konkretus, bet nedaug kalbantis. Gastroskopijos tyrimą atliko puikiai, surado helicobacter pylori bakteriją, diagnozavo gastritą. Išsamiai paaiškino apie mano problema. Pasake, kad visais kitais klausymais kreiptis pas šeimos gydytoją. Vienu žodžiu savo darba atliko labai gerai ir pukiai. Recomenduojų +++

2021-09-07, 17:43 | Registruotas lankytojas 1

Gaila, kad tenka rašyti neigiamus įvertinimus, bet patirtis buvo neigiama. Gydytojas endoskopijos tyrimą atliko gerai, tačiau ryškiai trūksta bendravimo įgūdžių, jokios empatijos pacientui. Jautresniems žmonėms nepatarčiau susidurti su tokiais gydytojais. Grubūs ir nemalonūs atsakymai i paciento užduodamus klausimus tikrai neprideda profesionalumo, kad ir kaip gerai būtų atliekamas tyrimas. Prieš pasirenkant tokią specialybę neužtenka vien medicininių įgūdžių, dirbama ne su daiktais, o žmonėmis, kurie yra skirtingi. Normaliam bendravimui nereikia psichologinių žinių.

2021-06-25, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas kuriam dabas su zmonemis yra darbas su mesa. Absoluciai nulis empatijos. Jei bandai kazka sakyt tiesiog atsako kad nerupi jam. Greiciau, ziokis, gulkis, tylek. Siabinga patirtis. Karo ligonines salygos. Negadinkit savo sveiktos, negaiskit savo laiko. Yra nuostabiu gydytoju. Sitas kazkur dugne.

Sidorov Valerij atsakė

Specialistai radiologai, echoskopuotojai, endoskopuotojai nera gydantieji, tad nerenka anamnezės, neskiria gydymo. Jų laikas skirtas tyrimo atlikimui.

Suprantu, kad visi endoskopiniai intervenciniai tyrimai yra labai nemalonus, visi ateina su baimė, ir nesvarbu, ar pirma, ar dešimta karta, bet  aš ne psichologas, kad pravesti raminamaji pokalbį.

Visada atlieku savo darbą ko švelniau ir nekeliant pacientui dar padidinto jautrumo, o tam aiškiais, konkrečiais sakiniais paaiškinama, kaip Jo naudai elgtis tyrimo metų. Tai ne karo ligoninė, bet ir ne vaikų darželis.
Visiems geras nebusi, bet jei jau tris dešimtmečius kasmet atliekant po 4000-4300 labai nemalonių tyrimų, operacijų, per metus 3-4 nepatenkinti rašo neigiamus komentarus, reiškia dirbu  gerai.

Suprantu, Jū gali būti ir daugiau, bet protingi žmonės griže namo pamąsto, gal ne viskas priklauso nuo gydytojo.

Manau per "kovida" labai padidėjo neurozės, emocinio stabilumo praradimas, bet rūpintis sveikata yra paciento pareiga, ir sakoma, jeigu pats nenorėsi ir Dievas nepadės. 

Nereikia kaltinti kitų, reikia pažiūrėti į save.

2021-06-01, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Ziauru,pralaukus siandien menesi papuoliau pas daktara ir ka matau? Jis visiskai girtutelis,net nesuprato ka kviecia,as retai einu tokiom procedurom,bet to ir uzteko,suprantu,gal zmogus po sventes,bet turetu atsakingiau su tokiom procedurom,as soke

2021-06-01, 20:58 | Registruotas lankytojas 2

Ziauru,pralaukus siandien menesi papuoliau pas daktara ir ka matau? Jis visiskai girtutelis,net nesuprato ka kviecia,as retai einu tokiom procedurom,bet to ir uzteko,suprantu,gal zmogus po sventes,bet turetu atsakingiau su tokiom procedurom,as soke

2021-05-12, 13:23 | Registruotas lankytojas 1

Geras savo srities specialistas , profesionalas.Gydytojas-chirurgas ir visa jo komanda rūpestingi ir nuoširdūs.
Labai dėkingas Jam už rūpestį ir atsidavimą.

Albinas

2021-03-16, 18:21 | Registruotas lankytojas 3

Labai geras specialistas. Endoskopinis tyrimas buvo atliktas puikiai. Gydytojas viską išsamiai paąiškino ir paskyrė gydymą,kurio dėka pavyko išvengti rimtų sveikatos problemų.

2021-02-20, 21:00 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas - profesionalus, bendrauja maloniai ir be įtampos.

2020-09-09, 20:37 | Registruotas lankytojas 1

Labai gaila, bet dažniausiai žmonės rašo neigiamus komentarus ir labai mažas procentas tų, kurie pasidalina gera patirtimi.
Peržiūrėjau neigiamus įvertinimus ir nusprendžiau parašyti savo nuomonę, kad žmonės įvertintu teisingai.
2 kartus kreipiamės pas daktarą Valerijų, pirmą kartą atliko skrandžio tyrimą, o antrą kartą mano mamai atliko kolonoskopiją. Ka galiu pasakyti, darbas atliktas 10balu, jei taip galima įvertinti. Gydytojas malonus, konkretus, greitas, viską atlieka profesionaliai. Po procedūros viską išaiskina, paskiria gydymą. Gydytojas nėra labai kalbus, bet apie viską ką reikia žinoti, pasako. Pastebėjau, kad turi labai daug pacientų ir labai nustebau, kaip jis viską spėja padaryti, konsultuoja paskui daro tyrimą, paskui vėl konsultuoja ir t.t.
Išvada:
Rekomenduoju, mano galva butent toks ir turi buti tikras gydytojas.

2020-08-26, 13:09 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoją atlikau kolonoskopiją. Išsamiai paaiškino apie tyrimą. Maloniai bendravo, tyrimas buvo su pilna nejautra. Prieš tyrimą labai nerimavau, bet tikrai nebuvo jokių problemų. Po jo džiugiai pranešė kad viskas gerai, puikus gydytojas.

2020-06-30, 07:35 | Registruotas lankytojas 1

Galiu suprasti negatyvius ivertinimus, nes skrandzio ar zarnyno tyrimai greiciausiai yra patys nemaloniausi ir pacientas visada jausis pazeidziamas ir ypatingai jautrus. Daktaras, Valerij Sidorov, po pirmo tyrimo operatyviai suorganizavo antra tyrima ta pacia diena. Antras tyrimas buvo mokamas, nes nemokamu vietu jau nebuvo. Po antro tyrimo man buvo diagnozuotas zarnyno vezys ir del daktaro greito reagavimo galima buvo suvaldyti plitima. Jis paeme auglio meginius biopsijai, parode nuotrauka su augliu, irase video kopija ir patare kuo greiciau kreiptis pas chirurga operacijai, ka ir padariau.

Idealiam pasaulyje daktarai ir seseles turetu duoti daugiau informacijos, demesio ir paaiskinimu. Taciau musu atsakomybe patiems atsakyti uz savo sveikata, o ne perduoti pilna atsakomybe daktarams.

Daktaras , Valerij Sidorov, puikiai atliko savo darba ir esu dekinga, kad isgelbejo man gyvybe.

2020-05-26, 16:34 | Registruotas lankytojas 1

Super. Greitai, tiksliai, aiškiai. Kai procedūra iš esmės nėra labai maloni, geriau ir nesitikėčiau. Rekomenduoju.

2020-02-07, 10:48 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas asmuo. Savo litaniją išdėstė, o bendravimas išvis pasibaisėtinas. Išklausyti net nesiteikė. Taip ir pareiškė "jūs jaunas, jūsų nuomonė man nereikalinga". Visiška nepagarba pacientui.

Jis mat daktarėlis su šimtmečio patirtimi, tai viską apie gyvenimą žino. O kad jo nuomonę (kurią jis laiko dievišku faktu) aš turėjau klausyti su visom papildomom nesamonėm, kurios nėra išskirtinos jo specialybei, na tiesiog buvo apgailėtina klausyti. Dar pridėjo, jog pas kitus šios srities specialistus procedūra dar nemalonesnė.

Nes matot, tyrimo metu pradėjau žiaukčioti kai man šlangą kišo per gerklę iki skrandžio. Nu normalus dalykas. Refleksas. Jis man komentuoti pradėjo balsą pakėlęs apie "pasidavimą ir skausmo baimę". Atseit kontroliuojant mintis galima to išvengti. Juokinga. Kad net jokio skausmo nejaučiau.
Aš daugelį metų MMA užsiemu. Vieni kitiems keliais per kepenis ir alkūnėm per ausis šeriam, o jei ne tai, tai galūnes laužom ir smaugiam. Dažnai su skausmu susiduriu ir kartais iki neapsakomo nuovargio nukeliauti tenką, kai atrodo net galvą pakėlus nulaikyti sunku būną, o dar ant tavęs 100 kg meitelis užlipęs ir bando užtaikyti į veidą ar užsmaukti. Link namų esu šlubavęs iš skausmo ir ne tik - ne vieną kartą. O ką toks popierėlis daktarėlis žino?
Tiesiog būtų įdomu pamatyti tokį daktarėlį gaunant gerą kairį kablį į kepenis arba į žandikaulį ir tegu jis tada pabando papasakoti apie minčių technikas kol vyniosis kaip lagaminas agonijoje arba kris be sąmonės.

Tarp kitko esu lankesis ne kartą pas neurologą, pirmas dalykas ką jie daro tai tikrina tavo refleksus su plaktuku per nervus trankydami. Arba reaguoji nes esi normalus žmogus arba tu daržovė su apmirusiais nervais. Tai va tada, gal reflekso pas tave gali ir nebūti. Tokie dalykai yra mechaniniai, o ne prasimanymai.

Sidorov Valerij atsakė

Malonu, kad paminėjote jog skausmo tyrimo metų nejautėte,
prieš tyrimą visada paaiškinu kaip elgtis, tinkamai kvėpuoti, kad tyrimas butu mažiau nemalonus,
po tyrimo visada "išdėstau litaniją"-tai yra paaiškinu kas rasta ir ką toliau daryti,
klausytis apie Jūsų pasiekimus MMA ne mano darbas, ir pats rašote, kad skausmo ir nebuvo, prie ko man Jūsų muštynės?
prie ko čia neurologas ir, ar aš turiu dar tikrinti Jūsų refleksus prieš tyrimą?,
be to, kai protingas žmogus tyrimo metų stengiasi valdyti savo pojūčius, tyrimas Jam praeina lengviau, ir tai ne prasimanymas, o faktas.

2020-01-08, 00:37 | Registruotas lankytojas 6

Daug blogų komentarų...manau dauguma jų, del to, kad aplamai skrandžio tyrimas yra ne iš maloniu tyrimų ...
Teko gydytis pas ši gydytoją ir galiu drąsiai sakyti, kad gydytojas yra geras, tikrai išmanantis savo darba, viską paaiškina, parodo. Manau ne veltui ant sienos kabinete kaba padėkos kaip geriausias specialistas. Tęsiu gydymą pas jį ir tikrai neketinu ieškotis kažkokio kito gydytojo.

2019-11-29, 14:38 | Registruotas lankytojas 12

Nuostabus gydytojas!

2018-12-16, 04:27 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-12, 12:10 | Registruotas lankytojas 15
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-04-27, 06:01 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Sidorov Valerij atsakė

Labas vakaras. Ačiū, kad tyrimo atlikimą įvertinote puikiai, bet gydytojas diagnostas neturi vertinti ligonio bendrą būklę, todėl ir aš, pagal pareigas, paaiškinu ligoniui nustatytą tyrimo metų patologiją, bei ligonį esant poreikiui gydymo nukreipiu šeimos gydytojui. Taip yra nustatytas pareigų paskirstimas.

2018-03-29, 06:07 | Registruotas lankytojas 12

Matydamas visą krūvį, vertinu, kaip konkretų, tikslų, punktualų ir patikimą gydytoją į kurį kai prireiks kreipsiuosi ir vėl.

2018-02-13, 10:47 | Registruotas lankytojas 1

Labai patiko! O ne atsilyginau tik del to kad negalima :) Daktaras ant visu 100% ! Man vienintelis Karaliniskiu poliklinikoj daktaras kris moka taip klausyti pacienta !

2018-01-30, 13:20 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Sidorov Valerij atsakė

2020-01-12. Labas vakaras. Pirma karta per 34 darbo metus nutariau pasidomėti mano, kaip gydytojo specialisto įvertinimu internete.
Liūdna, kad jaunas žmogus ne tik parodo save kvailiu, bet ir melagiu.
1. atliekant storosios žarnos tyrimą, nėra dalinės narkozės, bei ne gydytojas tyrėjas tai atlieka, o gydytojas anesteziologas.
2. nustačius tyrimo metų darinius žarnoje negalima atlikti kartu ir operaciją (būtinas pasiruošimas operacijai reikalingų tyrimų ir aparatūros prasme).
3. melagio žodžiais Jam atlikus "pusė kūno nejautra " pasakė kad nieko nėra, be patikrinimo, melas, turiu vaizdo įrašus visų tikrintų ligonių. Mano ligoniai tai žino, nes kiekvienam parodau Jų vaizdo įrašus ir paaiškinu apie rasta patologiją, jos riziką,. Tai tyrimai pagrinde ieškant darinius, dėl galimos vėžio patologijos.
4. melagio žodžiais atsisakė darbo savaitei, "nes galvojo, kad reikės gydytis ambulatoriškai". Visi mano ligoniai žino , kad tai vienos dienos operaciją, viskas daroma per endoskopą, apie tai ligoniai informuojami iš anksto, net ne visi pasiima nedarbingumo lapelį vienai dienai.
5. Melagis matė, kad "kišu ir į užpakalį ir į gerkle", Jam siaubas. Nėra ką pasakyti, kvailys.
Labai gerbiu jaunimą, pats turiu 4 vaikus, su aukštu išsilavinimu, dirba pagal išsvajotos (ir medicinos) specialybės, bendrauju su Jų draugais. Protingas jaunimas.
Esu chirurgas, dirbu konkrečiai, atsakau aiškiai, ligonį informuoju tiksliai pagal nustatytą būklę apie jo sekančius veiksmus. Tai mano diagnosto ir operuojančio chirurgo darbas. Visada, atliekant labai nemalonias endoskopinės procedūras, atsiras keli nepatenkinti, kuriems būtinai reikia save sureikšminti, bet galiu sakyti drąsiai, tūkstančiai padėkoja žodžiu ir tai suteikia norą dirbti toliau.

2018-01-17, 19:55 | Registruotas lankytojas 6

Geras specialistas, gerai atkalęs akį. Procedūra visi žino, kad nemaloni, todėl patiko kad viską greit atliko, užtruko iki poros minučių. Tiesa, iki vakaro dar jutau kad instrumentas pabuvojo manyje, bet gal tai normalu, o gal kad greit atlieka darbą.

2017-12-01, 07:16 | IP: 78.61.203.205

Kadangi turiu problemų su skrandžiu, skrandžio endoskopiją pas šį gydytoją teko darytis jau tris kartus. Jokių nusiskundimų tikrai neturiu, puikus gydytojas. Ramiai, tvarkingai ir greitai atlieką zondą, o viso tyrimo metu ramina, komentuoja: “jau greitai baigsime”, “jau esame skrandyje” ir tt, kad žmogus taip prastai nesijaustų. Galbūt kai kuriems iš pat pradžių gali pasirodyti šaltas, nes nesišypso plačiai ligoniui įėjus, bet manau, svarbiausia, kaip yra atliekamas darbas, išklausomi nusiskundimai, atliekama procedūra ir diagnozuojama liga, o iš šios pusės - tikras profesionalas!

2017-04-06, 12:46 | Registruotas lankytojas 2

Šendien man buvo atlikta kolonoskopija Karoliniškių poliklinikoje. Esu labai dekinga gydytojuj V. Sidorovuj ir visai jo komandai už ju profesionaluma. Tai gydytojas iš dydžiosios raides. Ačiu labai už jūsų darba.

2017-03-28, 18:35 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-11-25, 17:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-09-21, 13:18 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-08-26, 08:25 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas.Žmogiškas,atidus,nuoširdus,supratingas.Dėmesingai išklausantis.Atliko endoskopijas kelis kartus(visai neskausmingai).Pasalino nepiktybinį augliuką.Susumavus visas jo ypatybes,galiu drąsiai teigti,jog šis žmogus vertas profesionalaus gydytojo vardo.Džiaugiuosi,jog ryžausi nueiti būtent pas jį.Pagarbiai J.G.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-08-12, 08:26 | IP: 193.219.10.130

Labai malonus gydytojas, išsamiai paaiškino problemą ir sprendimo būdus po atliktų tyrimų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-02-17, 08:04 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2016-01-22, 13:20 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-06-27, 17:30 | IP: 84.240.9.160

labai geras specialistas, rūpestingas, komunikabilus,Labai profesionaliai atliko kolonoskopijos tyrimą.8

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-04-02, 07:11 | IP: 78.158.16.30

Buvau rektoskopijai. Viskas sklandžiai, išsamiai buvo paaiškinta, apžiūra neskausminga. Geras specialistas

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2015-02-23, 11:56 | IP: 78.56.186.122

Labai maloniai prieme,rupestingai padare kolonoskopija,viska isaiskino.Buvo labai mandagus.Daugiau tokiu gyditoju!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2013-12-30, 10:25 | IP: 78.60.148.96

geras gyditojas nera

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-12-06, 20:00 | IP: 78.60.167.218

Gydytojas profesionaliai atliko savo pareigą. Procedūrą atliko greitai, jos metu morališkai palaikė.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-10-27, 13:45 | IP: 89.117.253.213

Labai geras gyditojas! Esu labai patenkita

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-06-21, 14:33 | IP: 78.60.65.137

Atsiradus reikalui teko nueit pas gydytoją. Žinau, kad visi kalba, jog reikia gydytojams vokelių. Mano nedidelės operacijos išlaidas padengė ligonių kasa.Svarsčiau, kaip elgtis...,bet buvo nejauku duoti, todėl tik padėkojau žodžiu.
Ačiū gydytojui už profesionalumą ir atidumą.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-05-12, 14:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-04-26, 13:53 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2012-04-03, 17:25 | IP: 78.60.131.131

Dar tik 2 kartus pas jį buvau...Pirmą kartą laukiau 90 min,antrą-40 min.Maloniai paaiškino ir išklausė kuo skundžiausi.Aišku nemalonu,kad nepriima nurodytu laiku,bet kur LT yra protinga tvarka?Manau,kad visur ta pati-laukti tenka gyvoje eilėje,o čia jau priklauso kokio ji ilgumo ir dar ar neateina koks gydytojo kaimynas:-}...

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2011-02-26, 12:49 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2010-07-30, 16:40 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2010-02-01, 18:13 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2008-07-04, 13:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2008-03-17, 08:13 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

2008-01-18, 12:52 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.