Pacientai, kurie rekomenduoja Valerij Sidorov, %

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-12-15, Nr. MPL-04843, Galiojanti

Sidorov Valerij dirba šiose gydymo įstaigose

2020-02-07, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

Arogantiškas asmuo. Savo litaniją išdėstė, o bendravimas išvis pasibaisėtinas. Išklausyti net nesiteikė. Taip ir pareiškė "jūs jaunas, jūsų nuomonė man nereikalinga". Visiška nepagarba pacientui.

Jis mat daktarėlis su šimtmečio patirtimi, tai viską apie gyvenimą žino. O kad jo nuomonę (kurią jis laiko dievišku faktu) aš turėjau klausyti su visom papildomom nesamonėm, kurios nėra išskirtinos jo specialybei, na tiesiog buvo apgailėtina klausyti. Dar pridėjo, jog pas kitus šios srities specialistus procedūra dar nemalonesnė.

Nes matot, tyrimo metu pradėjau žiaukčioti kai man šlangą kišo per gerklę iki skrandžio. Nu normalus dalykas. Refleksas. Jis man komentuoti pradėjo balsą pakėlęs apie "pasidavimą ir skausmo baimę". Atseit kontroliuojant mintis galima to išvengti. Juokinga. Kad net jokio skausmo nejaučiau.
Aš daugelį metų MMA užsiemu. Vieni kitiems keliais per kepenis ir alkūnėm per ausis šeriam, o jei ne tai, tai galūnes laužom ir smaugiam. Dažnai su skausmu susiduriu ir kartais iki neapsakomo nuovargio nukeliauti tenką, kai atrodo net galvą pakėlus nulaikyti sunku būną, o dar ant tavęs 100 kg meitelis užlipęs ir bando užtaikyti į veidą ar užsmaukti. Link namų esu šlubavęs iš skausmo ir ne tik - ne vieną kartą. O ką toks popierėlis daktarėlis žino?
Tiesiog būtų įdomu pamatyti tokį daktarėlį gaunant gerą kairį kablį į kepenis arba į žandikaulį ir tegu jis tada pabando papasakoti apie minčių technikas kol vyniosis kaip lagaminas agonijoje arba kris be sąmonės.

Tarp kitko esu lankesis ne kartą pas neurologą, pirmas dalykas ką jie daro tai tikrina tavo refleksus su plaktuku per nervus trankydami. Arba reaguoji nes esi normalus žmogus arba tu daržovė su apmirusiais nervais. Tai va tada, gal reflekso pas tave gali ir nebūti. Tokie dalykai yra mechaniniai, o ne prasimanymai.

Sidorov Valerij atsakė

Malonu, kad paminėjote jog skausmo tyrimo metų nejautėte,
prieš tyrimą visada paaiškinu kaip elgtis, tinkamai kvėpuoti, kad tyrimas butu mažiau nemalonus,
po tyrimo visada "išdėstau litaniją"-tai yra paaiškinu kas rasta ir ką toliau daryti,
klausytis apie Jūsų pasiekimus MMA ne mano darbas, ir pats rašote, kad skausmo ir nebuvo, prie ko man Jūsų muštynės?
prie ko čia neurologas ir, ar aš turiu dar tikrinti Jūsų refleksus prieš tyrimą?,
be to, kai protingas žmogus tyrimo metų stengiasi valdyti savo pojūčius, tyrimas Jam praeina lengviau, ir tai ne prasimanymas, o faktas.

2018-12-16, 06:27 | Registruotas lankytojas 3

Arogantiškas,nieko neišmanantis gydytojas.Klausimas ar išvis jį galima pavadinti gydytoju.Pries 5metus atsitikus rimtai traumai ,jis net nesugebejo nustatyt diagnozes.Po jo nustatyto lengvo sumušimo turejau rimtų problemų su sveikata.,kurios baigesi operacija.Vakar vel pasikartojo panašus atvejis.Jis net neapžiūrejo traumuotos kojos,nesuteikė elementarios pagalbos,tik kelis kartus kartojo ,kad turėčiau kreiptis į šeimos gydytoją.Tai ar tokiam alia chirurgui vieta medicinos įstaigoje.Nelinkėčiau niekam su juo susitikt gydytojo kabinete.

2018-07-12, 15:10 | Registruotas lankytojas 14

Gydytojas atliko man endoskopiją ir tą dieną atsimenu kaip vieną baisiausių savo vizitų pas gydytojus. Vėlavo priimti mane daugiau kaip 30min, o galiausiai pareiškė, jog mano laikas baigėsi ir išvarė mane, nors procedūros laukiau 2 mėnesius! Išprašius, kad priimtų, nes juk buvau užsirašiusi ir laukiau ilgiau kaip 30min, buvau vėl aprėkta, tačiau priėmė. Procedūros metu elgėsi grubiai, viską atliko skausmingai, nuolatos kėlė balsą ir užgauliojo. Viso vizito metu demonstravo nepasitenkinimą ir kėlė balsą, nors nebuvo dėl ko. Gydytojas, akivaizdžiai nekenčiantis savo darbo ir pacientų.

2018-04-27, 09:01 | Registruotas lankytojas 3

Niekam iš pacientų nepatarčiau apsilankytis pas šį gydytoją. Jis tik puikiai atlieka procedurą, bet įvertinti visiškai nemoka arba jam visiškai neįdomų diagnozės nustatyti tikslingai.

Sidorov Valerij atsakė

Labas vakaras. Ačiū, kad tyrimo atlikimą įvertinote puikiai, bet gydytojas diagnostas neturi vertinti ligonio bendrą būklę, todėl ir aš, pagal pareigas, paaiškinu ligoniui nustatytą tyrimo metų patologiją, bei ligonį esant poreikiui gydymo nukreipiu šeimos gydytojui. Taip yra nustatytas pareigų paskirstimas.

2018-01-30, 15:20 | Registruotas lankytojas 1

Sveiki,
Šarlatanas.
Maža to, kad atliko pilną narkozę daran man jaunam kolonoskopiją, kai galima buvo tiesiog pusę kūno nuskausminti. Tai dar diagnozę pamelavo, kad atvykčiau dar kartą pas jį (bet jau su pinigais, nes visi kas stovi eilėje sako reikia duoti kažką kad antrą kartą nereikėtų eiti), paaiškino, kad polipas didelis pas man. Pašalins jis, bet kitą kartą, o kodėl ne dabar pamasčiau...
Bet kaip nuvykau į Santariškęs paaiškino, kam aš atėjau, kai jokio polipo šalinti nereikia, nes jo tiesiog nėra, nu nėra. O man jau nuskausmino pusę kūno, nevalgiau visą dieną, atsisakiau darbo savaitei, galvoju reikės gydytis ambulatoriškai.
Kiek mačiau kiša ir į užpakalį ir į gerklę. Siaubas

Sidorov Valerij atsakė

2020-01-12. Labas vakaras. Pirma karta per 34 darbo metus nutariau pasidomėti mano, kaip gydytojo specialisto įvertinimu internete.
Liūdna, kad jaunas žmogus ne tik parodo save kvailiu, bet ir melagiu.
1. atliekant storosios žarnos tyrimą, nėra dalinės narkozės, bei ne gydytojas tyrėjas tai atlieka, o gydytojas anesteziologas.
2. nustačius tyrimo metų darinius žarnoje negalima atlikti kartu ir operaciją (būtinas pasiruošimas operacijai reikalingų tyrimų ir aparatūros prasme).
3. melagio žodžiais Jam atlikus "pusė kūno nejautra " pasakė kad nieko nėra, be patikrinimo, melas, turiu vaizdo įrašus visų tikrintų ligonių. Mano ligoniai tai žino, nes kiekvienam parodau Jų vaizdo įrašus ir paaiškinu apie rasta patologiją, jos riziką,. Tai tyrimai pagrinde ieškant darinius, dėl galimos vėžio patologijos.
4. melagio žodžiais atsisakė darbo savaitei, "nes galvojo, kad reikės gydytis ambulatoriškai". Visi mano ligoniai žino , kad tai vienos dienos operaciją, viskas daroma per endoskopą, apie tai ligoniai informuojami iš anksto, net ne visi pasiima nedarbingumo lapelį vienai dienai.
5. Melagis matė, kad "kišu ir į užpakalį ir į gerkle", Jam siaubas. Nėra ką pasakyti, kvailys.
Labai gerbiu jaunimą, pats turiu 4 vaikus, su aukštu išsilavinimu, dirba pagal išsvajotos (ir medicinos) specialybės, bendrauju su Jų draugais. Protingas jaunimas.
Esu chirurgas, dirbu konkrečiai, atsakau aiškiai, ligonį informuoju tiksliai pagal nustatytą būklę apie jo sekančius veiksmus. Tai mano diagnosto ir operuojančio chirurgo darbas. Visada, atliekant labai nemalonias endoskopinės procedūras, atsiras keli nepatenkinti, kuriems būtinai reikia save sureikšminti, bet galiu sakyti drąsiai, tūkstančiai padėkoja žodžiu ir tai suteikia norą dirbti toliau.

2017-03-28, 21:35 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-11-25, 19:44 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-09-21, 16:18 | IP: *.*.*.*
2016-02-17, 10:04 | IP: *.*.*.*