Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Stasiulis, %

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

Išduota: 2007-11-09, Nr. MPL-10084, Galiojanti

Stasiulis Andrius dirba šioje gydymo įstaigoje

2.3

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2018-01-14, 15:02 | 1

Ar buna stebuklu medicinoje? Taip buna Ostemedoje. ACIU Gydytojams Andriui Stasiuliui ir Daliui Zostautui uz profesionalu gydyma. Tikri savo srities zinovai,geri psichologai, zavi savo nuosirdumu ir paprastumu, i visus klausimus gavau issamius atsakymus. Gyd. Andriau, kasdien prisimenu Jusu patarimus ir juos vygdau, tikrai padeda. Turite didele, gera sirdi, auksines rankas...ACIU, kad esate.!
ACIU Giedrutei uz lb profesionalius limfodrenazinius masazus, osiliacija, uz tikrai lb sauniai atlikta savo darba.Dar labiau gydo is taves pacios sklindanti siluma ir vidine ramybe.Pratimus, kuriuos ismokei mane, dabar daro visa mano seima, siaip profilaktiskai, kad butume sveiki.
ACIU registratorems Svetlanai ir Ingai uz silta bendravima ir visokeriopa pagalba. Zaviuosi Svetlanos diplomatiniais sugebejimais.
Rekomenduoju savo seimai ir draugams, jie jau lankosi cia ir nei vienas nesiskundzia.
ACIU, KAD ESATE.

2018-01-14, 14:16 | 2

Gydytoja rekomendavo mano sesuo. Ir be galo buvau nustebintas visų įstaigos darbuotojų noru padėti ligoniams. Smagu matyti, jog Lietuvoje dar yra gydytojų, kurie laikosi duotos hipokrato priesaikos.
Didelis ačiū Daliui, Aistei, Svietlanai ir visam jūsų šauniam kolektyvui. Sėkmės!

2017-12-01, 14:16 | 1

Itin profesionalus ir pagarbiai bei atsakingai į paciento problemas žiūrintis gydytojas.

2017-10-26, 17:17 | IP: 88.119.98.51

As likau labai patenkinta - tikiu, kad patekau i geras rankas.

2017-10-26, 16:50 | IP: 83.189.236.59

Rūpestingas daktaras

2017-10-10, 03:49 | IP: 90.138.239.248

dirba darbą

2017-10-08, 22:52 | 1

puikus, ir dar karta puikus gydytojas!

2017-09-24, 00:25 | IP: *.*.*.*
2017-07-09, 16:27 | 1

4 men.gydymas.Neteisinga diagnozė ,todėl jokių rezultatų,nors buvo teigiama priešingai.Parašytas atsiliepimas Ostameda puslapyje nebuvo pateiktas,matyt dėl neigiamo vertinimo.Labai brangu už nieką

Stasiulis Andrius atsakė

Gerb. pacientė, Jūsų atsiliepimas nebuvo publikuotas "Ostemeda" puslapyje, nes sistema neidentifikavo Jūsų, kaip paciento, kuris gydėsi mūsų klinikoje per paskutinius 4 metus. Jei Jus lankėtės "Ostemedoje" daug anksčiau ir iki šiol turite neišspręstų sveikatos problemų maloniai prašome kreiptis tiesiogiai į mūsų reabilitacijos centrą.

2017-04-21, 02:15 | IP: 213.103.197.234

Gydziausi Ostemedoje prieš 6 mėnesius. Labai skaudejo nugarą. Gydytojas osteopatas Stasiulis surado problemą ir pagyde. Dabar viskas ok. Problema buvo neveikiantys raumenys. Gydytojo komanda atgaivino raumenis ir išmokė kaip juos saugoti.