Pacientai, kurie rekomenduoja Raimonda Kalzanauskienė, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2004-11-05, Nr. OPL-00836, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kalzanauskienė Raimonda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kalzanauskienė Raimonda?

2023-05-02, 18:36 | Registruotas lankytojas 3

100% rekomenduoju, labai draugiska ir maloni gyditoja.

2022-11-22, 08:17 | Registruotas lankytojas 5

Aciu gydytojai uz greita pagalba. Labai maloni gydytoja, dziaugiuosi atradusi :)

2021-07-15, 11:59 | Registruotas lankytojas 2

Dar tik gydymo procese. Ir tarpai tarp vizitų ilgi. Tačiau gydytoja maloni, daugiau dirba nei kalba ir kol kas progresu esu patenkinta. Nežinau ar kada eisiu pas privačius atradus šią gydytoją.

2021-03-22, 09:25 | Registruotas lankytojas 4

Maloni ir kruopšti gydytoja. Prieš tai ėjau pas kitą gydytoją Antakalnio poliklinikoj, tai ištisai iškrisdavo plombos, nes buvo problema su kanalais, o ši gydytoja kruopščiai viską sutvarkė iš pagrindų. Ši gydytoja man yra puikus pavyzdys, kad nereikia eiti į privačias klinikas, kad gautum kokybiškas paslaugas.

2020-09-10, 14:24 | Registruotas lankytojas 7

Rūpestinga ir savo darbą išmananti gydytoja! Užkirto kelią tolimesniam problemos plitimui :)

2020-09-06, 13:25 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-06-25, 07:47 | Registruotas lankytojas 3

Labai maloni gydytoja. Surado ir išsprendė mane ilgai kamavusią problemą. Tik teigiami atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.

2018-09-18, 18:43 | Registruotas lankytojas 3

Geros nuotaikos, linksmai bendraujanti, nors ir į darbo pabaigą. Profesionaliai (greitai ir pakankamai neskausmingai) atliko procedūrą, gerai išrašė vaistus, greitai pavyko pasveikti.

Matosi patirtis.

2017-11-27, 09:04 | IP: 185.82.92.247

Dariausi pas šią gydytoją burnos higieną, viską padarė švelniai, kruopščiai :) taip pat įvertino ir kitas problemas, užrašė greitu laiku kitam vizitui skylių sutvarkymui (laukti nereikia nė mėnesio, parinko man patogiausią laiką). Taipogi atsakė į visus man rūpimus klausimus, pasidomėjo man istorija, peržiūrėjo darytas nuotraukas, įvertino visiškai priešingai negu prieš tai tikrinusi dantis gydytoja (prieš tai buvusi gydytoja sakė, kad man reikės iš naujo tvarkyti vieno danties kanalus, kad laikina plomba visiškai sutrupėjusi, kad vėl atsidarę kanalai, kad poliklinikoje man to tikrai netvarkys, kad eičiau iš karto į privačią kliniką, davė net gi kontaktus pas ką kreiptis, gal kokie pažįstami), o ši gydytoja įvertinimui pasikvietė net gi kolegę iš gretimo kabineto, abi pasakė, jog kanalų tikrai nereikia iš naujo tvarkyti, jog reikalingas tik apvalkalas. Kol kas esu tikrai patenkinta šia gydytoja ir drąsiai ją rekomenduoju. Ir beje, gydytoja ne kokia niurzga, ne tik rimtai pakalbėti apie problemas, bet ir pajuokauti galima, man gydytojai, turintys humoro jausmą, patinka :)

2017-05-30, 10:08 | Registruotas lankytojas 3

Ši daktarė ir jos metodika įrodė, jog tikrai nėra būtina mokėti kosminius pinigus privačiose klinikose!! Turėjau komplikuotus kelių dantų taisymus, reikėjo gydyti kanalus, uždegimus ir t.t. Teko palaukti po mėnesiuką tarp vizitų, bet didelių problemų tai nesukėlė, užtad džiaugiuosi, kaip kruopščiai, maloniai ir kokybiškai viską atliko.

2016-11-24, 20:16 | IP: *.*.*.*